7729 посетителей онлайн

Рубио и Лавров обсудили по телефону дальнейшие шаги по итогам переговоров в Саудовской Аравии

рубіо

15 марта 2025 года госсекретарь США Марко Рубио провел телефонный разговор с главой МИД РФ Сергеем Лавровым.

Об этом сообщили в американском Государственном департаменте, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на"Суспільне".

Как отмечается, они обсудили дальнейшие шаги по итогам недавних встреч в Саудовской Аравии, а также договорились продолжить работу по восстановлению связи между Вашингтоном и Москвой.

Кроме этого, Рубио проинформировал Лаврова об операции США против хуситов в Йемене.

"Госсекретарь проинформировал Россию об операциях США по сдерживанию поддерживаемых Ираном хуситов и подчеркнул, что они не потерпят дальнейших нападений хуситов на американские военные и коммерческие суда в Красном море", - говорится в сообщении.

В российском МИД заявили, что этот разговор состоялся по "инициативе американской стороны".

Топ комментарии
+9
Вважаю, що Трумп зрештою буде на стороні *****, а не України. Вони ж ідеологічно близькі. Звичайно, Трумп з його бандою техно-фашистів ще не досяг того рівня концентрації диктаторства, але все йде до того. Федеральна гілка влади повністю в їхніх лапах. Навіть Верховний суд, який в їхній системі виконує роль конституційного.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:26 Ответить
+8
Держсекретар США... наголосив, що не вони потерплять Джерело: https://censor.net/ua/n3541415

А хто потерпить? Як у тому анекдоті, - "опять ета проклятая нєопрєдєльонность".

показать весь комментарий
16.03.2025 09:15 Ответить
+7
Рубіо що,ковбой,що з конякою розмовляє ??))
показать весь комментарий
16.03.2025 09:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Обговорили як краще нагнути Незламного? А чиєму боці м'яч?
показать весь комментарий
16.03.2025 09:01 Ответить
Любофьь і жвачка, все оккей.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:02 Ответить
Рубіо що,ковбой,що з конякою розмовляє ??))
показать весь комментарий
16.03.2025 09:33 Ответить
Може і був колись він ковбой, а зараз він трамбой.
Примітка - трамбой це людина яка дме в шкіряний трамбон Трампа.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:44 Ответить
Які подальші кроки? - відновлення зв"язку між москвою і Вашінгтоном
показать весь комментарий
16.03.2025 09:03 Ответить
Как быстро они начали целоваться в засос, так же быстро они будут бить друг другу рожи, это обычное явление у параноиков.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:08 Ответить
При Трампе будет совет да любовь, а дальше видно будет
показать весь комментарий
16.03.2025 09:17 Ответить
Любви не будет, а совет будет один, чтобы эти два террориста как можно быстрее оказались в аду, на костре.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:23 Ответить
Зелебобік потужно начудив в Курські області зі своїми хенералами. Трамп казав йому про карти і Зелька свої слабкі козирі потужно просрав.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:15 Ответить
Держсекретар США... наголосив, що не вони потерплять Джерело: https://censor.net/ua/n3541415

А хто потерпить? Як у тому анекдоті, - "опять ета проклятая нєопрєдєльонность".

показать весь комментарий
16.03.2025 09:15 Ответить
Точнісінько так зейло , брехав про ШАШЛИЧКІ🩸, коли всі розвідки Світу попереджали , вивозили з Амбасад своїх робітників, а зесморчок , хамив і закликав не дивитися вгору ,кидаючи живцем під рашистські танки українців ! ( своє кодло вивіз завчасно , а особливо дбав про мільярди , виводив непокладаючи рук)
показать весь комментарий
16.03.2025 16:39 Ответить
Ці подальші кроки будуть обговорюватись роками. А для завершення війни потрібен лише один день.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:17 Ответить
Політики найбільші пи#даболи світу.
Вони обговорюють подальше обговорювання щоб прийти до остаточного обговорювання кінцевого обговорювання для обговорення подальших кроків.
Війна показала всю гниль політиків, але плотити за це людям - своїми життями й життям своїх дітей (у політиків є добре захищені бункери й на війну вони не ходять).
показать весь комментарий
17.03.2025 00:09 Ответить
А що тут дивного, Молотова теж по телефону спілкувався з Ріббентропом ...
показать весь комментарий
16.03.2025 09:17 Ответить
Вважаю, що Трумп зрештою буде на стороні *****, а не України. Вони ж ідеологічно близькі. Звичайно, Трумп з його бандою техно-фашистів ще не досяг того рівня концентрації диктаторства, але все йде до того. Федеральна гілка влади повністю в їхніх лапах. Навіть Верховний суд, який в їхній системі виконує роль конституційного.
показать весь комментарий
16.03.2025 09:26 Ответить
Де кокошнік?
показать весь комментарий
16.03.2025 09:45 Ответить
показать весь комментарий
16.03.2025 10:19 Ответить
Чомусь не здивуюсь, якщо США завдадуть ракетного удару по Україні!
показать весь комментарий
16.03.2025 09:29 Ответить
США вже допомогли рашистам в курській операції...
показать весь комментарий
16.03.2025 10:34 Ответить
Узгоджують сценарій як поділити Україну та підготувати світ через низку своїх заяв/інтерв"ю....
показать весь комментарий
16.03.2025 09:56 Ответить
Про що можна говорити з варварами убивцями ,так Трамп і компанія хочуть відбілити злочиний режим і жодного кривого слова в їх бік ,ну з агентом Красновом все ясно , а ось Рубіо ти свою карєру поховаєш назавжди.
показать весь комментарий
16.03.2025 10:07 Ответить
То ж риже падло заявило на увесь світ, це не раша на Україну, це Україна на рашу напала!
Козел старперський! Гнида рижа!
показать весь комментарий
16.03.2025 14:08 Ответить
Вжє поховав ! Такі самі ТЕРРОРИСТИ , як ***** з кацапофашистами !
показать весь комментарий
16.03.2025 16:29 Ответить
Інформатор, мля. Мір, дружба, контрабанда.
показать весь комментарий
16.03.2025 11:12 Ответить
Чого варта лише назва публікації - Рубіо та Лавров!
У кого ще досі сумніви, щодо політичної гри адміністрації трампона за спиною України?!
Трампон з путіно#уєм долю України вже вирішили.
Трампон розпочинає видобуток рідкісно-земельних металів в Україні, а видобувати їх буде раша. Ось в чому троянській кінь трампона кінченого!
Боже, яке ж воно ненависне для Народу України та кінчене на всю рижу голову!
Боже, прибери його кудись! Врятуй Україну!
показать весь комментарий
16.03.2025 14:06 Ответить
Троянським конем , як зараз Трамп , був , ваш недомірок 🤢🤡🎪криворагульний , який , з першого дня ПРІШЕСТВІЯ готував капітуляцію у всіх сферах , будував ДИКТАТУРУ ! Хто Цє не розуміє , убогий зомбі ! Хйло має свох підручних покидьків по всьому Світу ! Троянські коні в Німеччині, Румунії , Сербії, Угорщині …………
показать весь комментарий
16.03.2025 16:35 Ответить
*****! Всі звинувачують один одного.

Але чому кожна шваль обзиває таку саму шваль ненависним недомірком, який будує диктатуру?

І кожен покидьок обзиває іншого покидька "кінченим на всю рижу голову".

З цим світом таки щось не так... Бісові соцмережі. За мого старого часу такого не було!
показать весь комментарий
16.03.2025 18:59 Ответить
Спiльний ворог США та РФ знайдений! 🤣
показать весь комментарий
16.03.2025 16:36 Ответить
Якщо Трамп, ще розісреться з Європою, і положе на них, цього ніколи не простять США, і впевнений вони знають як примусити Білий дім , рахуватись з Європою, а Європа за Україну, Орбану зараз прищімлять і пошлють, наступний буде Фіцо, так що буде цікаво, рейтинг Трампа пада з кожним днем, продукти дорожчають, бензин дорожча, машини дорожчають, він на хуситах зло зганяє, щоб хоть десь перемогу показати, кажуть йому дали пів року на завершення війни.
показать весь комментарий
16.03.2025 22:16 Ответить