9605 посетителей онлайн

В ходе мирных переговоров обсуждаются оккупированные территории, Курская область, ЗАЭС и доступ к портам, - Уиткофф

віткофф

Спецпредставитель США по вопросам Ближнего Востока Стив Уиткофф сообщил, что переговоры по прекращению войны между Украиной и РФ охватывают вопросы оккупированных территорий Украины, Курской области, Запорожской атомной электростанции, а также доступа к портам.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом Уиткофф заявил в эфире CBS News.

Главный регион противостояния - это Курск, и на том поле боя разные условия. Мы должны это обсудить. Есть регионы, на которые, как мы все знаем, ориентируются россияне. Есть ядерный реактор, который поставляет немало электроэнергии в Украину. С этим надо разобраться. Есть доступ к портам. Есть потенциальное соглашение о Черном море, просто есть так много элементов для прекращения огня!" - сказал Уиткофф.

Он отметил, что иногда сравнивает ситуацию в Украине с ситуацией в Секторе Газа, при том, что Газа - ограниченное пространство по сравнению с Украиной.

"То, что они делают, заключается в том, что они закапываются, и все заинтересованные стороны, включая европейцев, обязаны делать все, что нам нужно, чтобы достичь успешного решения проблемы", - сказал спецпредставитель США.

По его словам, "это очень, очень, сложное прекращение огня, и все преданы этому обсуждению". Встречу с украинской делегацией в Джидде он назвал "многообещающей".

"Я считаю, что это все очень, очень хорошие тенденции, и, надеюсь, информируют о возможности ближайшего мирного соглашения", - сказал Уиткофф.

Ранее сообщалось, что разговор президента Соединенных Штатов Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина может состояться на следующей неделе.

Напомним, американский президент в своей соцсети заявил, что американская сторона имела "очень хорошие и продуктивные дискуссии" с Владимиром Путиным.

Как известно, накануне в Москве находился спецпосланник Трампа Стив Уиткофф.

Топ комментарии
+26
В переводе:
"Обговариаются варианты на#балово граждан Украины по поводу их капитуляции". Так, чтобы не вызвать подозрений...
показать весь комментарий
17.03.2025 00:01 Ответить
+19
Іди ***** і там згинь.
показать весь комментарий
16.03.2025 23:53 Ответить
+14
Аляска теж повинна бути в темі.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Іди ***** і там згинь.
показать весь комментарий
16.03.2025 23:53 Ответить
Тобі цю картинку прапорщик назавжди видав, на всі випадки?
показать весь комментарий
17.03.2025 00:06 Ответить
подоляк видав, після того як я надивився 1000 годин телемарафона, і написав 1000 коментарів в підтримку 95 кварталу, шо? сподобалась? бери користуйся.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:17 Ответить
Ти всі мої коментарі вивчив? Це піпєц!
показать весь комментарий
17.03.2025 00:21 Ответить
шо там вивчати, вони ничім не відрізняються, одне й те саме в кожній новині шо цензор ретранслює.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:23 Ответить
Ще раз запитаю. З моменту реєстрації цього ніку скільки разів ти коментував на сайті? Це ж не проблема згадати якщо це твій акк, а не виданий тобі прапором.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:31 Ответить
Томас Даннінг про торгівлю рабами в США, яких завозили з Африки і які гинули тисячами в напханих як тюлька трюмах...! А чи була там в торгашів рабами честь, совість, страх кари Божої...?!
Потім ці визначення запозичив К.Маркс в своєму Капіталі...!. Нічого ж нового у торгашів і зараз....?-

"Якщо є достатній прибуток, капітал стає сміливим. Забезпечте 10 відсотків, і капітал згоден на будь-яке застосування, при 20 відсотках він стає жвавим, при 50 відсотках позитивно готовий зламати собі голову, при 100 відсотках він зневажає всі людські закони, при 300 відсотках немає такого злочину, на який він не ризикнув би, хоча б під страхом шибениці"

Імперська РФ вимагатиме від Трампа, щоб Україна відмовилась від НАТО та 20% територій, а жертви, загарбані території , знищені міста і села, економіка, інфраструктура України то для них пусте місце - бо для Трампа і К напевно нічого святого, ні честі, ні совісті-тільки підла нажива, сдєлка-"дєньгі, дєньгі, делай дєньгі..."?" Цель оправдывает средства"!??
показать весь комментарий
17.03.2025 12:23 Ответить
Трумпф и его подручный по сделке Виткофф - это мразотные торгаши, грязные дельцы, у которых вообще нет никакой морали.

На уме у них только арендная плата, спекуляции в секторе недвижимости и больше ничего...
показать весь комментарий
17.03.2025 13:39 Ответить
Томас Даннінг про торгівлю рабами в США, яких завозили з Африки і які гинули десятками тисяч в напханих як тюлька трюмах...! А чи була там в торгашів рабами честь, совість, страх кари Божої...?! Потім ці визначення запозичив К.Маркс в своєму Капіталі...!.
Нічого ж напевно нового у торгашів і зараз....?-
"Якщо є достатній прибуток, капітал стає сміливим. Забезпечте 10 відсотків, і капітал згоден на будь-яке застосування, при 20 відсотках він стає жвавим, при 50 відсотках позитивно готовий зламати собі голову, при 100 відсотках він зневажає всі людські закони, при 300 відсотках немає такого злочину, на який він не ризикнув би, хоча б під страхом шибениці"
Імперська РФ вимагатиме від Трампа, щоб Україна відмовилась від НАТО та 20% територій, а жертви, загарбані території , знищені міста і села, економіка, інфраструктура України то для них пусте місце - бо для Трампа і К напевно нічого святого, ні честі, ні совісті, ні страху Божого-тільки підла нажива, сдєлка-"дєньгі, дєньгі, делай дєньгі..."?" Цель оправдывает средства"!??Підписана фломастером...?!
показать весь комментарий
17.03.2025 14:06 Ответить
А що курську обговорювати якшо практично з неї вийшли?
показать весь комментарий
16.03.2025 23:54 Ответить
Щоб Україна надала кошти на відбудову
показать весь комментарий
17.03.2025 00:38 Ответить
так здобуток и перемога
показать весь комментарий
17.03.2025 06:04 Ответить
От саме тому що практично а не повністю вийшли, доводиться досі це обговорювати...
показать весь комментарий
17.03.2025 06:59 Ответить
В переводе:
"Обговариаются варианты на#балово граждан Украины по поводу их капитуляции". Так, чтобы не вызвать подозрений...
показать весь комментарий
17.03.2025 00:01 Ответить
громадяни України сами себе на*бали, коли у 2019 вибрали малороса і коли терпіли усі витівки блазня: крадиійство, узурпацію, держзраду.
показать весь комментарий
17.03.2025 05:57 Ответить
Заради справедливості - громадяни України самі себе "зробили" на протязі крайніх 30 років.А в 19 був уже тріумф еленого дебілізму.
показать весь комментарий
17.03.2025 08:51 Ответить
Трохи не так - громадян "зробили" брехливі політики, єдине потепління було при Ющенко, тоді хоча б на 50% влада виконувала обіцянки, а в 19-му відбулось вже не просто наї...во - враховуючи що контрафактну продукцію замаскували під торгову марку Голобородько, був вчинений кримінальний злочин - шахрайство.
показать весь комментарий
17.03.2025 22:47 Ответить
Аляска теж повинна бути в темі.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:01 Ответить
Це беззаперечно.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:09 Ответить
Коли 20% США будуть захоплені, а Трамп буде їздити по світу в пошуках допомоги, то буде.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:16 Ответить
ніхріна ти не поніяв. сумно.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:26 Ответить
У США оборонний бюджет більший за весь світ разом взятий
показать весь комментарий
17.03.2025 11:54 Ответить
І Каліфорнія! Про Форт Росс не забувай! Та й, взагалі, Америка була початково заселена з території Російської Федерації через перешийок, що був на місці Берингової протоки. Це ісконно руссская зємля!
показать весь комментарий
17.03.2025 08:33 Ответить
Курська область всьо...
показать весь комментарий
17.03.2025 00:03 Ответить
на жаль
показать весь комментарий
17.03.2025 00:35 Ответить
Тобто Зе на замовлення МАГА вивидить війська з курщини.Що роблять рашисти? Обстрілють всь Україну і вбивають цивільних.Відповідь МАГА,ми в процесі.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:08 Ответить
У тебе перекладач глючить
показать весь комментарий
17.03.2025 06:31 Ответить
Та якби ж на замовлення. Рашисти вибили ЗСУ звідти. Силою.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:55 Ответить
Пропоную Україну перемовцем у відносинах щодо Аляски. Там не тільки росія власник цієї території.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:08 Ответить
У США вистачить сили не віддати Аляску нікому в разі чого. Україна зможе забрати назад все окуповане?
показать весь комментарий
17.03.2025 00:17 Ответить
Сил та может и хватит, и то не факт. Но вот яиц эту силу применить... Ах да, в штатах проблема с яйцами... Забыл...
показать весь комментарий
17.03.2025 00:20 Ответить
Трамп вже всерйоз точить зуби на Канаду і Гренландію. А відстояти своє вистачить всього тим більше.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:24 Ответить
Президент - это всего лишь должность, и та временная; а лидер - это от рождения и навсегда.
Лидер не слушает мнение окружающих, он его формирует.
Українці вже довели, що вони - лідери.
Трампусик пока показывает, что он ни на что не годная старая, грязная тряпка, которую швыряют все кому не лень.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:30 Ответить
Попался!!! В Украинском языке нет фразы "не сміши", это вульгарщина от русского "не смеши".
В Українській мові цей вислів - не дратуй.
Обратно за парту в школе фсб! Брысь!
показать весь комментарий
17.03.2025 00:39 Ответить
ВІн попався своїм першим реченням . Ну а ти своїм коментарем про "не сміши" трішки обхезався (( Ще скажи що в українській мові немає слів "сміх" , "смішно" ,, "смішити" (( Ну і про "не дратуй " .... кацапською це буде " нє раздражай ".
показать весь комментарий
17.03.2025 01:04 Ответить
Що???? Смішити і дратувати - це зовсім різні речі. Зі словника української мови:

Смішити - викликати сміх;
Дратувати - викликати почуття незадоволення, досади, гніву, злості.

Передай своєму куратору з фсб, щоб навчив вас, хоча б, гуглом користуватись перед тим, як шкрябати тут маячню. Ну не можна ж так відкито палитись на першому ж коментарі.
показать весь комментарий
17.03.2025 08:24 Ответить
Лідери в чому? Скільки країн світу ввели свої війська на допомогу Україні?
показать весь комментарий
17.03.2025 11:57 Ответить
Стосовно цих конкретно яєць - в них їх достатньо, щоб ніхто навіть рота не відкривав про їх території
показать весь комментарий
17.03.2025 11:56 Ответить
Сша скоро сама розвалиться якщо лише за місяць правління Тампона сша вже просить Данію привезти в сша яйця. І це при тому ща сша погрожує в неї окупувати Гренландію
показать весь комментарий
17.03.2025 00:29 Ответить
Люта маячня.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:30 Ответить
Люта маячня що в сша зараз владу захопили нацисти і в країні майже економічний колапс? Ню-ню.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:46 Ответить
Трамп не нацист: он просто старый невежественный идиот, выживший из ума. Идиоту через 3 месяца будет 79 лет.

Ещё каких-то 40 лет назад до такого возрасте ни один глава государства попросту не доживал. В таком возрасте 79 лет человеку, если он ещё не умер, покупали памперсы, слюнявчик и отправляли не в Белый дом, а в обычный стардом.

Когда на президентские выборы в 1980 году шёл 69-летний Рейган, все в США просто охреневали: мол, куда лезет этот глубокий старик?
показать весь комментарий
17.03.2025 10:20 Ответить
Суров, в тебе ще обема в під'їзді не сре? Якщо ні, то зеленому ще треба пару років поцарювати
показать весь комментарий
17.03.2025 11:58 Ответить
блін, ну чого ви ніхто не доганяєти прикол з Аляскою?
Раз США не хочете давати гарантій, а хоче роздати территорію України, то нехай спочатку зробить це з Аляскою сама. Опонент то той самий.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:37 Ответить
Не зробить. Будуть засіхати - дадуть *****. Так працює захист територіальної недоторканості. Це те, для чого мали б існувати ЗСУ. А не ходити по містах і викрадати цивільних
показать весь комментарий
17.03.2025 11:59 Ответить
зможе, але не при блазні
показать весь комментарий
17.03.2025 05:59 Ответить
Звідки ви такі тупі беретесь?Не дивно,що нарка в 2019 р привели до влади.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:20 Ответить
Ми здавна. Ти -незрозуміло.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:22 Ответить
Понято, это и было страшно, Одесса на столе, это просто лютый трэш, Зе походу сдал всё. Кто будет это подписывать со стороны Украины? Это просто трагедия 21 века в Европе, принудительное переселение людей, с оккупированных территорий, сговор и давление на властей Украины и тд ... Мюнхен 2
показать весь комментарий
17.03.2025 00:20 Ответить
Скажітє, ми всє умрьом?
показать весь комментарий
17.03.2025 00:24 Ответить
А я буду голосувати за зеленського або єрмака, щоб вони доробили свою справу. Я з окупованої території і мені втрачати вже нема чого. Хочу, щоб усі вкраїнчики стали такими як я і усі інші з окупованих територій. Буду смажити шашлики і насолоджуватися дивлячись, як блазень або ларьочник продовжить руйнувати і грабувати країну, а вкраїнчики будуть мовчки на це дивитися і чекати наступних виборів. По приколу.
показать весь комментарий
17.03.2025 06:08 Ответить
В українців є можливість нічого не здати: зранку дружно всім піти в тцк і на фронт.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:27 Ответить
А потім після чергової суджі сходити в ТЦК знову. Ой, але ж у трупів другого шансу вже не буде
показать весь комментарий
17.03.2025 12:04 Ответить
ШІ?
показать весь комментарий
17.03.2025 07:12 Ответить
Який вже там нахрін доступ до портів. Коли в 2014 тільки крим віддали то рашисти перекрили всі виходи в Чорне і Азавські моря а також повітряний простір, аргументуючи це постійними військовими навчаннями. А тепер коли вже рашисти захопили і частину миколаївської і херсонської областей то вихід в Чорне море майже перекритий. Тепер кожен раз прийдеться їхати в кремль кланятись Ху_йлу в ноги за дозвіл проїхати, проплисти чи пролетіти. Це буде початком кінця Україна якщо ми згодимось на таку позорну капітуляцію яку ви називаєте угодою, лиш би Ху_ло і Тампон отримали нобелівські премії миру.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:23 Ответить
Угодою цю оборудку називають виключно негідники. Як би вони себе не позіцінували.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:26 Ответить
Это будет принудительная дислокация огромного числа людей с оккупированных территорий, всё как во времена 2 мировой и после когда разделили Германию. Нету слов описать всю эту трагедию
показать весь комментарий
17.03.2025 00:28 Ответить
Хто і куди буде переміщувати десятки мільйонів людей? Справа в тому що на цьому все не закінчиться. Якщо показати слабину і здати хоч шматок нашої землі то далі Україну будуть шматувати як собаки тряпку з усіх сторін. Ху_ло і Тампон надихнувшись такою легкою перемогою будуть пропихувати своїх політиків-нацистів до влади в Європі. Вже ми спостерігаємо як політики Вугорщини, Словакії, і деякі з Румунії заявили претензії на українські землі. А Там Бульбофюрер теж заявив якійсь притензії на Україну. Так що будуть Україну шматувати аж пір'я буде литіти.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:44 Ответить
Тут всё по схеме Чехословакии 1938, сначала часть территории оккупировали, а из остальной страны сделали протекторат. Это тихий ужас, граждане Украины ещё не знают что подписал Зе в Джидде
показать весь комментарий
17.03.2025 00:48 Ответить
Україна потопила чверть руснявих корит і тим самим сама забезпечила собі доступ до своїх портів. Нам накуй не потрібні русняво-трампівські перемовини в цьому питанні.
показать весь комментарий
17.03.2025 01:58 Ответить
@ "Повернути Статую Свободи вимагає від США депутат Європарламенту від Франції Рафаель Глюксман/
"Ми подарували її вам, але, схоже, ви її зневажаєте." - сказав депутат, виступаючи на з'їзді своєї лівоцентристської партії Place publique.

показать весь комментарий
17.03.2025 00:24 Ответить
Комікс починається тут
https://pikabu.ru/story/sokhranilas_kartinka_s_2016_goda_11993613?utm_source=linkshare&utm_medium=sharing
показать весь комментарий
17.03.2025 00:33 Ответить
ага. мені влом було фотохостінг шукати )))
показать весь комментарий
17.03.2025 08:26 Ответить
А шаржову картинку Тромба із Свободою адмін цензорнув.
показать весь комментарий
17.03.2025 10:01 Ответить
тільки щоб не злили ще 4 області.
показать весь комментарий
17.03.2025 00:56 Ответить
Тоже об этом думаю, Днепр и Одесса, если их сдали в Джидде, тогда это ТРАГЕДИЯ века
показать весь комментарий
17.03.2025 01:03 Ответить
Ізя пропонує здатися! То чи є вибір між Освєнцімом і Ізраєлем? І чи є зміст тягнути з ним (вибором) рочків 10-15???
показать весь комментарий
17.03.2025 00:59 Ответить
Віткофф навіть не назвав Запоріжзську станцію українською. Зверніть увагу. В цьому вся суть позиції банди трампа.
показать весь комментарий
17.03.2025 01:18 Ответить
Питання: я яка позиція банди зеленського у цьому питанні?
показать весь комментарий
17.03.2025 07:30 Ответить
Одна балаканина, від трампівських представників, а у цей же час, хусити, ракетами від рашистів, б'ють по авіаносцю США !!!
У Білому дому, виникла німа сценаю, рашиські та іранські ракети, руками хуситів у шльопанцях, б'ють по ВМС США!?!?
У трампа, і чубака сповзла…з жовтого лиця!!
показать весь комментарий
17.03.2025 01:36 Ответить
Навіть президент України Леонід Кучма якого ну ніяк не назвеш проукраїнським
патріотом, а скоріше навпаки. Але він жорстко зберіг територіальну цілісність
Української держави, при спробі захопити паРашею український острів Тузла.
А ЗЕбіл -капітулянт хоче злочинно подарувати паРаші майже третину 125 000 кв. км.
нашої рідної але тимчасово окупованої кремлем Української землі. Яка вже точно що
через нього може назавжди перетворитися на гидку кацапську територію в паРаші.
показать весь комментарий
17.03.2025 08:19 Ответить
Известный политолог, киевлянин Владимир Пастухов, старший научный сотрудник Лондонского университета

"Россия - это необратимо умирающая страна: не в смысле плохой демографии, а в смысле полной цивилизационной бесперспективности модели её социально-государственного устройства.

Это устройство вступило в безнадежно-проигрышное противоречие с историческим Временем и вектором развития человечества.

А вот Украина имеет много шансов успешно встроиться в европейское цивилизационное пространство, частью которого она изначально являлась в течение многих веков."

Так что, не надо торопиться с похоронами Украины : есть все основания больше волноваться от того, какие огромные проблемы будут для Украины, когда Московия начнёт разваливаться от гражданских войн между всякими автономиями, а в богатую европейскую Украину побегут из подыхающего Мордора миллионы россиянцев с украинскими фамилиями, которых в РФ около 20 миллионов человек...
показать весь комментарий
17.03.2025 10:48 Ответить
З якої статі Курська волость? Вона вже повернулась до москалика.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:40 Ответить
Це не переговірники, це клоун, зходу здали Курський плацдарм, а його можно було виміняти на щось, вони щось щ себе корчать а насправді , і половини тих понтів не коштують, пукін з ними грається як зі шпаною.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:52 Ответить
Запорізькі козаки в період розквіту українського козацтва були найбільш
найсильніші, найбільш досвідчені і хоробрі воїни в світі і вони ходили походами
руйнували і спалювали навіть такі столиці потужних держав як Османській
Стамбул і у татароугрофінських личакових москалів кацапів їх столицю Орду
-Мацкву. Козаки мужньо захищали Україну,і ніколи не зраджували своєму
славному козацькому краю. А тепер цей історичний, наш запорозько -козацькій,
український край продали прокляті ЗЕбіли капітулянти, продали Юди кремлю.
показать весь комментарий
17.03.2025 12:51 Ответить
Вони це продали все в Омані
показать весь комментарий
17.03.2025 13:04 Ответить
Перемоги потужного всьо. Почався розпродаж. Не, ну тут то зеля мастер.
показать весь комментарий
17.03.2025 13:18 Ответить
Хто їх там в США звиздіти навчив ,так як зеленська шобла ? ...забирайте ху* ла за поребник і їдіть разом з ним , у тайожний соз !!! Шось поробленно Трампу то Канаду хочу , то Греландію, (хоча з Греландією треба шось порешати ,або ЄС з Великою Британією хай зглянеться ,а то китай з руснею там свою погоду влаштують)... давай Україну 51 штатом і все ...маск пошамань як пихнеш ...і Віткофф якось зменшився у всьому...