12650 посетителей онлайн

Зеленский и военачальники не несут юридической ответственности за запоздалый выход ВСУ из Курщины, - "слуга народа" Вениславский. ВИДЕО

Вениславский прокомментировал выход ВСУ из Курщины

Президент Владимир Зеленский и военное командование имеют иммунитет от ответственности за принятые на поле боя решения. Это касается и вопроса вывода украинских подразделений из Курской области РФ.

Об этом заявил член комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки, "слуга народа" Федор Вениславский, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Радио Свобода.

Так, нардеп прокомментировал заявления главного редактора Цензор.НЕТ Юрия Бутусова, который считает, что ВСУ стоило выводить из Курской области еще в январе 2025 года.

"Был подготовлен заранее украинским командованием, по моим данным, план отхода, но его не реализовали. И именно это привело к потере управляемости в некоторых подразделениях. И к значительным потерям во время неорганизованного отхода… Политические решения вмешались в военные. И именно эти абсолютно непродуманные заявления политического руководства – давайте менять Суджу на что-то – привели к совершенно неадекватной, необоснованной постановке задач войскам. И это обернулось значительными потерями", - сказал журналист.

"Во-первых, мы в начале войны приняли закон, который предусматривает так называемый боевой иммунитет. Это когда военные командиры, начальники не несут юридической ответственности за решения, принятые на поле боя. Потому что если сейчас мы будем обвинять каждого военного руководителя за какие-то неудачи на фронте, то мало будет тех, кто готов будет вообще отдавать приказы, а война неизбежно предполагает потери среди людей, среди техники... Ключевые решения принимаются военными. Я убежден, что президент как Верховный главнокомандующий оценивает, какие-то решения принимает, но я не думаю, что президент непосредственно настаивал, чтобы это было именно так", - сказал парламентарий.

Топ комментарии
+129
Дивно. Чомусь шість років тому Порошенко "ніс відповідальність" абсолютно за все.
показать весь комментарий
18.03.2025 14:08
+104
накомандував і тепер не винен, клоун їб@ний
показать весь комментарий
18.03.2025 14:07
+80
А ви там часом не о][уїли ***** зелені, вирішили вмити руки?!
показать весь комментарий
18.03.2025 14:06
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
"Тому що якщо зараз ми будемо звинувачувати кожного військового керівника за якісь невдачі на фронті, то мало буде тих, хто готовий буде взагалі віддавати накази."

Готових віддавати накази на користь українських бійців на передовій, на користь України з повною впевненістю можна сказати знайшлося б не мало. Не дарма ж зелена влада зрадників України позвільняла, пересадила чи перевела з поля бою високоефективних командирів, які берегли життя особового складу, максимально знищували рашистів і відвойовували окуповані території, замінивши їх на ворожих саботажників і диверсантів типу Содоля-Сирського та компанії.
Але хто готовий воювати під їх командуванням, за їх наказами йти у бій? Бо самі вони в бій ні ногою. Ніхто з особового складу ЗСУ не довіряє зеленому "імунізованому" зрадницькому командуванню.
показать весь комментарий
19.03.2025 00:26 Ответить
Тоді навіщо головнокомандувач? Він командує, але не відповідає за свої накази?! Це щось новеньке! Ввели війська на Курщину зі згодою головнокомандувача, та виводили також зі згодою головнокомандувача! А відповідати - то імунітет?! Щось не сходиться в цьому 95 кварталі…
показать весь комментарий
18.03.2025 19:36 Ответить
Якщо ніхто ні за що не відповідає, то тоді в чому ви звинувачуєте СЗЧ і ухилянтів? Вони не хочуть бути м'ясом для "стратегів" з Банкової, та "жукових" з Генштабу.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:36 Ответить
Треба додати , що ці «стратеги» як виявилось, ще й не відповідають за свої дії!!!
показать весь комментарий
18.03.2025 19:39 Ответить
да уж..юрист Квартала ..жжет..)))
показать весь комментарий
18.03.2025 19:44 Ответить
Ну, звичайно, не несе... І за знищення ракетної программи, яку при Пороху почали не несе відповідальності. І за те, що 1,5 роки не приймали військовий бюджет. І за те, що кошти країни закатали в асфальт на сході і півдні... І за 234 [нецензурно] в ВР не несе відповідальності... А тепер замість чергової зеленої злочинниці у ВР зайшла нова "безробітна дизайнер інтер'єрів", якої нам так не вистачало у Раді під час війни...
показать весь комментарий
18.03.2025 20:29 Ответить
Зеля вже майже один рік нізащо не відповідає → ( ні плачу, ні получаю), він просто говоряча голова, яка про щось говорить.
показать весь комментарий
18.03.2025 20:31 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2025 18:16 Ответить
Усадили ляльку у крісло президента. Результат не змусив себе чекати ...
показать весь комментарий
19.03.2025 18:30 Ответить
Це коли військові командири, начальники не несуть юридичної відповідальності за рішення, ухвалені на полі бою. Нехай вбивають українців, ми їх усіх на смерть пішлем, і нам за те ніхто й ніякий злочин не пришиє, бо ми самі собі "імунітет" привили...
показать весь комментарий
18.03.2025 20:38 Ответить
Ну, пішло зелене лайно, як веніславський-безумна-тищенко, викручуватися, за криваві наслідки, отих сидунів СРАТЬєхаф, так званих СТАВОК! Зеленський з моноШоблою, знають, що вони ОСОБИСТО, будуть нести КАРУ, за своє бездарне сидіння на посадах в Урядовому кварталі, що привело до численних смертей Українців та втрати території України!! Сирійці, щоденно карають, привладних асада, у вільній Сирії!!
показать весь комментарий
18.03.2025 20:41 Ответить
зеЛАЙНО...
показать весь комментарий
18.03.2025 20:45 Ответить
****** *****
показать весь комментарий
18.03.2025 20:46 Ответить
Ще один гандончик штопаний знайшовся веня славський
показать весь комментарий
18.03.2025 20:48 Ответить
Веніславський лох. Війна закінчиться всю ту піздобратію посадять.
показать весь комментарий
18.03.2025 20:57 Ответить
Як кажуть,бреше в живі очі.
Приклад: переслідували,арештували, садили кращих вищих офіцерів,притому,без доказів вини.Це Кривонос,Марченко,Дудін,Червінський,Галушкін,Лапін та ін.
Імунітет боневтік залишив лише за собою, та і то його дія лише в час його верховування.
показать весь комментарий
18.03.2025 21:13 Ответить
Нема слів! Гниди і зрадники на Банковій, гниди в парламенті... Як же їх позбутись якнайшвидше? Час не чекає...
показать весь комментарий
18.03.2025 21:20 Ответить
Гниди і зрадники на Банковій, а у 73% від 61% дорослого населення рівень розвитку, що у клінічних ідіотів...
показать весь комментарий
19.03.2025 10:25 Ответить
Аби ж тут, на Цензорі, була така можливість - забанити. Щоб не смердів..
показать весь комментарий
18.03.2025 22:05 Ответить
Не "фантазуй"... Була купа таких держав у історії людства... Той же Китай. Його завойовували і маньчжури, і монголи - саме з-за злочинної діяльності владних структур. Той же Хорезм - при монгольській навалі. Саме останньому хорезмшаху Мухамеду належить вислів: "Коли чиновники починають красти відкрито - чекай кінця держави...". І так далі...
показать весь комментарий
18.03.2025 23:29 Ответить
Звісно, що не несуть, вони лише приймають, а несуть їм всі інші.
показать весь комментарий
18.03.2025 22:06 Ответить
Веня правий - "слуги" не здатні ні на що. Ніякої відповідальності. У що вони перетворили Верховну Раду?!!!.
показать весь комментарий
18.03.2025 22:32 Ответить
У ярих прислужників ворожого кремля
показать весь комментарий
19.03.2025 00:31 Ответить
Гниди зелені...
показать весь комментарий
18.03.2025 23:00 Ответить
ну звісно... винуваті прості солдати

г@ндони-командири, що вислуговуються перед 3.14даром-боневтіком, тут ні до чого

рано чи пізно ця пружина хлясьне когось по лобі.... і не тільки
показать весь комментарий
18.03.2025 23:10 Ответить
А за Кримський перешийок не буде жодного імунитету.
показать весь комментарий
19.03.2025 00:12 Ответить
А хто тоді несе відповідальність? 5-6 цивільних менеджерів? А командувач зсу? Що планував операцію на Курщині?
показать весь комментарий
19.03.2025 00:18 Ответить
Кончені, просто кончені!!
показать весь комментарий
19.03.2025 00:24 Ответить
Зебіли зараз з піною в роті доводять, що якби наші не зайшли на Курщину, то кацапи зайшли би на Сумщину. Сплітають про якесь величезне скупчення військ на наших кордонах на момент заходу наших військ на Курщину. Зелений марафон зовсім мізки засрав. Якби там було на той час таке величезне скупчення військ, то як би наші прорвалися на Курщину?
показать весь комментарий
19.03.2025 00:28 Ответить
Не розумію навіщо на цьому ресурсі піднімати такі серьозні теми та рішення про війну - вони, коментарі, всеодно нічого не вирішують - ні для влади, ні для більшості котра підтримує будь яке рішення зелених гнид по подальшому обсиранні констітуції України.
показать весь комментарий
19.03.2025 04:14 Ответить
Невіновність гниди виглядає ось так - https://www.youtube.com/watch?v=PNBpfNrE9lI
показать весь комментарий
19.03.2025 04:19 Ответить
Молодці зелені чмирі.тобто командує те ви ,а відповідальність за ваші рішення - в інших? Тоді нах....!
показать весь комментарий
19.03.2025 06:52 Ответить
Веніславский другий на черзі після Гетьманцева... А взагалі список зелених жаб доволі здоровенний получається.
показать весь комментарий
19.03.2025 08:38 Ответить
показать весь комментарий
19.03.2025 10:22 Ответить
Військові не несуть, а зеленський - обовʼязково має відповідати, бо він верховний головнокомандувач і він приймає остаточне рішення і стосовно призначень військового керівництва і стосовно стратегічних рішень, хоч і «не вміє стратегично мислити» - не треба було братись за роботу, в якій нічого не розумієш.
показать весь комментарий
19.03.2025 13:49 Ответить
Федя висітиме на ліхтарі і відповідальності за це ніхто не понесе. Тому що так треба.
показать весь комментарий
20.03.2025 17:58 Ответить
Страница 3 из 3