4899 посетителей онлайн

Вступление Украины в ЕС нереально, Венгрия поддерживает членство "по заслугам", - советник Орбана

Советник венгерского премьера Балаш Орбан

Советник премьер-министра Венгрии Виктора Орбана Балаш Орбан заявил, что Украина якобы не готова ко вступлению в Европейский Союз сейчас и в ближайшие несколько лет.

Об этом он сказал журналистам, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, никто не гарантирует, что вопрос членства Украины в ЕС изменится за несколько лет.

"Это возможно только, если поставить вопрос расширения по заслугам. Тогда становится ясно, что вступление Украины в короткой или средней перспективе нереально. То есть проблема в том, что Украина не готова к вступлению в ЕС в нынешнем виде, и никто не гарантирует, что это изменится за несколько лет. Зато хотят гарантировать это огромными бюджетными средствами ЕС. Венгрия не хочет этому способствовать. Поэтому мы поддерживаем логику расширения по заслугам. И по этой логике вступление Украины в ЕС не было бы реальным вариантом", - сказал Орбан.

Советник венгерского премьера также прокомментировал возможное перемирие между РФ и Украиной: "Я настроен оптимистично, потому что налажены коммуникационные каналы".

Однако он заявил, что не будет скрывать: Венгрия ожидала большего.

В то же время Балаш Орбан добавил, что посредничество США очень важно в процессе установления перемирия между Россией и Украиной, как и роль Китая.

Напомним, ранее министр Венгрии по делам Европейского Союза Янош Бока заявил, что Украина должна превратиться в "буферную зону" между ЕС и Россией.

Топ комментарии
+32
У Орбана заслуги только перед Путиным и Газпромом..
показать весь комментарий
20.03.2025 20:03 Ответить
+26
Якщо ''за заслугами'' то вас пора копняками з ЄС та НАТО гнати!
показать весь комментарий
20.03.2025 20:05 Ответить
+26
А за які заслуги до ЄС взяли мадярських голодранців?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У Орбана заслуги только перед Путиным и Газпромом..
показать весь комментарий
20.03.2025 20:03 Ответить
Доведеться вам ***** наваляти,і таким чином заслужити собі на членство
показать весь комментарий
20.03.2025 20:27 Ответить
Це ше шо за вилупок?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:03 Ответить
Черговий ********* орбана.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:05 Ответить
Родственник ...и это не шутка вонючих цыган Мадьяров в ЕС и НАТО за какие такие заслуги взяли? Вот вот пока таким не будут отстреливать бошку порядка не будет .. слишком много развелось полезных сумасшедших в мире и во власти
показать весь комментарий
20.03.2025 20:09 Ответить
Любе товариство, спішу повідомити вам, що ця новина бамбічеська. Не буду розбирати по пунктам, але нас збираються дуже швидко прийняти у сімʼю європейських держав. Просто план не розкривають , а ця заява як раз розкриває нюанси плану. Тримаємо кулачки! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
показать весь комментарий
20.03.2025 20:29 Ответить
показать весь комментарий
20.03.2025 21:22 Ответить
а якщо буде потрібно буде ветувати "потрібне" рішення для самого ЄС, то хто його буде ветувати?
там той орбан добре-хитро влаштувався, одною рукою бере у кремля гроші, іншою в ЄС.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:29 Ответить
За які заслуги прииняли мадьярів? і цього пуголовка
показать весь комментарий
20.03.2025 20:09 Ответить
Судячи з діяльності теперішнього уряду Угорщини, вона вже "заслужила" почесне ВИГНАННЯ з ЄС...
показать весь комментарий
20.03.2025 20:52 Ответить
якесь прокацапське чмо .
показать весь комментарий
20.03.2025 20:12 Ответить
Ви кінчені мадяри заслужили вже в тайожний союз.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:04 Ответить
вони заслужили позов в гаагу
показать весь комментарий
20.03.2025 23:23 Ответить
Якщо ''за заслугами'' то вас пора копняками з ЄС та НАТО гнати!
показать весь комментарий
20.03.2025 20:05 Ответить
Віктора Орбана Балаш Орбан

де тут, не сміятися?
чи, у циган тих орбанів, як собак нерізаних?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:05 Ответить
Та нормально всё. Это его жена.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:30 Ответить
А за які заслуги до ЄС взяли мадярських голодранців?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:06 Ответить
я так підозрюю шо в мудьарів теж лишня хромосома вони ж прийшли в Європу з Урала
показать весь комментарий
20.03.2025 20:06 Ответить
Переселенці з Уралу, найближчі родичі Хантів і Мансі розповідають кого брати до ЄС а кого ні, це реально смішно.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:10 Ответить
мало того, вони просили київських князів пропустити до балатону.
ну, київські князі, нормально так тоді взяли за прохід.
може з тих пір вони ненавидять київ? а, своїх родичів з-за уралу обожнюють.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:15 Ответить
А чим же ****** заслужили членства в ЄС? Прожеранням дотацій від Євросоюзу? Злидота, мля!
показать весь комментарий
20.03.2025 20:06 Ответить
От просто цікаво: а які "заслуги Угорщини" були на момент її вступу до ЄС, окрім політичної доцільності (на той час)? Це як Туреччина в НАТО - тільки завдяки контролю над Босфором.
Цю губернію московії, як і Словаччину (принаймні політичну частину цих країн) слід повернути в срср московії і на таку ж відстань від столиці московитів: на історичну Батьківщину, за Урал....
показать весь комментарий
20.03.2025 20:07 Ответить
А обов'язково цитувати маячню якихось ноунеймів- защеканців? Я реально навіть читати не буду.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:07 Ответить
Одно слово, ******.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:07 Ответить
уЙобіки
за 10 років вас там точно не буде
що ви чешете за Україну?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:08 Ответить
Угорщина (тобто її убога верхівка) вимагає лярди грошів за кожен їх підпис , й ще дуже принциповий консепт ... Тому вони натякають , що це для ЕС "дуже дорого" , але не пояснюють чому - хоча поза Бадупештом це усі розумні люди розуміють .
Нема у світь більш принципових істот ніж вітька орбан й кагал навколо його ....
показать весь комментарий
20.03.2025 20:09 Ответить
вы заслужили быть федеральным округом рахи....
показать весь комментарий
20.03.2025 20:09 Ответить
Не робіть з верхівки орбана повних ідійотів ... Гроші ***** вони обожнюють , але в ЕС їх (грошенят) на порядок більше й вони ці грошики ******* йще більше ...
Рюзкій мір вони ******* на величезній дистанції й ця дистанція для них дуже принципова ... Наближати свою країну до ***** вони не ******* ... Бо вийти з ЕС й тим більш з НАТО це як два пальця об асфальт - але ми не бачимо в Будапешті жодного ворушіння у цьому напрямку -- це вони для нас не ******* НАТО й ЕС , а для себе любих вони аж тримдять від шаху , коли їм натякають , що мовляв самі не пробували бути поза НАТО й аутсайд оф ЕС ... Це така особлива угорська принциповість ....
показать весь комментарий
20.03.2025 20:16 Ответить
Цікаво, а які ж заслуги в Угорщини? Союзницькі стосунки з гітлерівською Германією...
показать весь комментарий
20.03.2025 20:09 Ответить
А чего два Орбана,родственники,как и у нас везде ,так сказать свои?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:10 Ответить
*****.....
показать весь комментарий
20.03.2025 20:16 Ответить
Вітюха не блещить , якщо не ваній кімнаті у увесь у милі ...
А так унутрішній склад ідентичний -- лише поверні різні .. Хоча запах зліва біль токсичний
показать весь комментарий
20.03.2025 20:18 Ответить
Вот что значит в 1956 году совок не додавил этих вонючих мадьяр, а теперь эти гниды воняют на всю Европу, пора бы ЕС угомонить этих уродов.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:10 Ответить
Простіше:
Угорщина недостойна ЄС,
це племя ханти, мансі повинно знаходитись десь в районі Чебоксар, Чувашія
показать весь комментарий
20.03.2025 20:11 Ответить
Ну я гляжу орбан так наслужил, что их хотят голоса вообще лишить, и стратегически важные вопросы ЕС они будет принимать по ту сторону дверей!
показать весь комментарий
20.03.2025 20:16 Ответить
Все так, але це зі швидкістю рішень ЄС, це станеться в наступному столітті.
Знищити б цю довбану "Дружбу", і Угорщина в ЄС - просто зайва.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:36 Ответить
А кацапська нафта , через Україну , мадярам й досі йде ...?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:19 Ответить
Хтось може згадати за які конкретні заслуги Угорщина попала в ЄС? А які зараз важливі функції виконує Угорщина? Не контролює свої кордони, що цигани усюди? Чи це не випадково?
Атілла не зрозумів би такі підмахування іншій державі. Велика Угорщина стала маленькою повією "за недорого".
показать весь комментарий
20.03.2025 20:23 Ответить
Смоктати в ***** то ще "членство за заслугами" так же ж, мад'яри х..лососи..
показать весь комментарий
20.03.2025 20:29 Ответить
Вони що,вічно царювати у мадярів збираються?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:31 Ответить
Чим цікаво заслужили членство в ЄС мудяри?
показать весь комментарий
20.03.2025 20:32 Ответить
Просто свого часу виконали всі вимоги для вступу в ЄС
показать весь комментарий
20.03.2025 20:46 Ответить
шматок козла черговий
показать весь комментарий
20.03.2025 20:42 Ответить
Орбан озвучує те, що "во глубінє труслівой європєйской душенки" - Орбан рупор Європи, а заразом і Путіна.
І не тільки Орбан... Мелоні не згодна підтримати оборонний план ЄС на 800 мільярдів євро, - Тimes Дух Муссоліні ще не вивітрився... Консенсуальність велика сила на користь Путіна.

Польща не буде направляти миротворців в Україну, але готова забезпечувати логістичну підтримку.

Коли Фінляндія "напала" на СССР у 1939 році, - як тепер Україна підбурювана ЄС, НАТО і навіть самим Байденом...) здійснила агресію проти мирної РФ - то сусідні країни відмовилися допомагати Фінляндії.

Більше того, навіть не дозволили проїзд добровольців по своїй території.
А ось наші союзники у Польщі готові забезпечувати логістичну підтримку.

Якщо, звичайно, rolnik-і польські не блокують кордон з Україною.
показать весь комментарий
20.03.2025 20:55 Ответить
йовбикам треба перекрити трубу.
Не має дружби- немає Дружби.
показать весь комментарий
20.03.2025 21:10 Ответить
Орбан, а какие карты на руках у тебя есть?
показать весь комментарий
20.03.2025 21:12 Ответить
Угорщина не заслуговує на кацапську нафту яка тече через Україну. Угорщині треба мати особі заслуги перед Україною.
показать весь комментарий
20.03.2025 21:14 Ответить
а які заслуги мадярів перед ЄС
показать весь комментарий
20.03.2025 21:15 Ответить
От незрозуміло яким чином кочівники азіати венгри в Європі а словяни українці ні. У венгрів ж менталітет азіатський а не європейський. Яким боком вони в Європі?
показать весь комментарий
20.03.2025 21:18 Ответить
У Сирії, теж, такий орбан з радниками сиділи, але повтікали на московію, не всі!!
Більшість з них, повисли над землею!
показать весь комментарий
20.03.2025 21:24 Ответить
огласите, пжлста, весь список заслуг Орбанщины.. ну, хоть каких-то...
показать весь комментарий
20.03.2025 21:27 Ответить
Це угорський "подоляк".Невже вартує брати всерйоз слова радника іноземної країни? Крім того,зовнішні відносини -це входить в службові обов'язки президента,які він чомусь віддав сірому кардиналу,як і інші обов'язки.Причини там треба шукати.
показать весь комментарий
20.03.2025 21:29 Ответить
І оце відкривається писок таке ото триндіти. Треба створити прецедент і вигнати мадяра нахєр з ЄС, його свої ж пошматують в перші 10 хв, чмо жабоголове
показать весь комментарий
20.03.2025 21:45 Ответить
Пнх!
показать весь комментарий
20.03.2025 21:49 Ответить
ВАМ НЕ ВИСТАЧАЄ "ЗАСЛУГ НАРОДУ", ВІЗЬМІТЬ НАШИХ
показать весь комментарий
20.03.2025 22:10 Ответить
Вони там шо реально всі орбани? Чи є орбани і заслужені орбани?
показать весь комментарий
20.03.2025 22:58 Ответить
Эвромайдан ще 10 років назад переміг щоб бути в ЄС. Так чому ми до сих пір не в ЄС?
показать весь комментарий
20.03.2025 23:14 Ответить
Поглянте на морду цього радника-інтелекту 0,00%.Тепер погляньте на "радників" зе-презідента єрмака,подоляка.Голову "слуг" арахамію і знайдіть різницю.
показать весь комментарий
21.03.2025 05:15 Ответить