5318 посетителей онлайн

3 ОШБр освободила н.п. Надия на Луганщине

Надежда Луганская область

Третья штурмовая бригада, прежде всего 1-й штурмовой батальон, восстановил контроль над населенным пунктом Надия на Луганщине.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр С ОШБр.

Как отмечается, общий объем освобожденных от врага территорий - три квадратных километра.

"Взятие Надии стоило противнику двух месяцев усилий и двух стертых в "ноль" механизированных полков - 752-го и 254-го 20-й армии рф", - заявил командир Третьего Армейского Корпуса Андрей Билецкий.

Топ комментарии
+38
Слава Героям!Смерть ворогам!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:07
+27
Маленька Перемога з неймовірно красивою Назвою! Надія! Та ще й на землі Луганщини, яку московські гниди вже 2 роки жують, як таку, що безповоротно проковтнули. Слава доблесним захисникам України! У нас, глибоких тиловиків (вікових, і не дуже), просто виростають крила після таких новин!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:42
+25
Молодці!..
показать весь комментарий
23.03.2025 12:07
Комментировать
Сортировать:
Слава Героям!Смерть ворогам!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:07 Ответить
Молодці!..
показать весь комментарий
23.03.2025 12:07 Ответить
Ми наступаємо і ворог біжить біжить біжить !
показать весь комментарий
23.03.2025 12:18 Ответить
Дякуємо неймовірним хлопцям! Луганщина -світанок України!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:20 Ответить
Смерть ворогам!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:20 Ответить
Операція тривала 30 годин
показать весь комментарий
23.03.2025 12:22 Ответить
У бригаді пишуть, що взяття Надії вартувало противнику двох місяців зусиль і двох стертих в "нуль" механізованих полків - 752-го та 254-го 20-ї армії РФ.
показать весь комментарий
23.03.2025 12:23 Ответить
Це й називається гнучка оборона, коли воюють не за посадки а на знищення військ ворога..
показать весь комментарий
23.03.2025 13:08 Ответить
Чесно кажучи коли хтось стріляє ззаду через твоє плече це навіть стрьомніше ніж ворог стріляє спереду
показать весь комментарий
23.03.2025 12:22 Ответить
Впевнений шо Вони знають шо робити.
При нагоді Вони і Вашу думку приймуть
показать весь комментарий
23.03.2025 16:28 Ответить
ты завжди все в штики сприймєш і як претензія особисто тобі?
показать весь комментарий
23.03.2025 21:55 Ответить
Ось що означає що немає суцільної лінії фронту. Рашисти захопили нашу територію але тільки на словах бо контролювати її не можуть. Тому ***** і вибиває перемир'я щоб рашисти змогли повністю закріпитись, побудувати сплошну лінію оборони і підвести вже великі сили які будуть накопичуватись а потім атакувати нові наші території. Тому перемир'я вигідне тому хто атакує а не тому хто обороняється.
показать весь комментарий
23.03.2025 12:29 Ответить
Щас Трамп за руки будет хватать, и все эти китайские миротворцы нам хотят отправить, чтобы мы свои земли не отвоевали
показать весь комментарий
23.03.2025 12:29 Ответить
Ніфіга не зрозумів! Що ти пророхкало, свинокацап?
показать весь комментарий
23.03.2025 12:51 Ответить
Він написав що Трамп путінський ху'єсос. В тебе інші данні?
показать весь комментарий
23.03.2025 13:10 Ответить
Мага-чорт , якраз єдиний підкацапниу у його тексті це - пудель путіна, Трамп
Запам'ятай це. А тепер - пішов у дупу
показать весь комментарий
23.03.2025 13:11 Ответить
ти не Мирко Грубий ти Мирко Хамло Грубіянович
показать весь комментарий
23.03.2025 21:57 Ответить
Хлопці,Герої наші,бережіть себе! Зрозуміло,що це майже неможливо,але будьте хитрими,підлими і безжальними! Повертайтесь живими!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:36 Ответить
Молодці!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:40 Ответить
Смерть московським окупантам!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:41 Ответить
Маленька Перемога з неймовірно красивою Назвою! Надія! Та ще й на землі Луганщини, яку московські гниди вже 2 роки жують, як таку, що безповоротно проковтнули. Слава доблесним захисникам України! У нас, глибоких тиловиків (вікових, і не дуже), просто виростають крила після таких новин!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:42 Ответить
кідари її жують вже 10 років.
показать весь комментарий
23.03.2025 18:58 Ответить
Молодці, воїни! Звільнили свою землю від москальсько-нацистських окупантів!
показать весь комментарий
23.03.2025 12:50 Ответить
Там же наче корпус вже? Саме така подача інформації - "заявив Білецький" наприкінці (а найкраще запам'ятовується остання фраза) - схожа на елемент передвиборчої кампанії останнього.
показать весь комментарий
23.03.2025 13:03 Ответить
Теж хотів написати, про "підготовку до виборів" але ви виперидили.
показать весь комментарий
23.03.2025 16:07 Ответить
а Білецький чий буде?
памятаю колись давно Азов повязували з Аваковим...
показать весь комментарий
23.03.2025 18:35 Ответить
Ша! Шааа! Я, звісно, не експерт з политичних калоліцій. Лише звернув увагу: в заголовку - третя штурмова бригада, а в кінцівці, із таким почтєнієм: повідомив прес-офіцер командувач третім армейським корпусом, полковник Білецький. До речі, за совка корпусом командує генерал-лейтенант.
показать весь комментарий
23.03.2025 20:36 Ответить
Краще б на такі операції ресурси виділяли, а не на курську авантюру
показать весь комментарий
23.03.2025 13:14 Ответить
Дуже солідно - 3-й АК!!!
показать весь комментарий
23.03.2025 13:22 Ответить
Смерть кацапам!
показать весь комментарий
23.03.2025 13:37 Ответить
Контрнаступ....???
показать весь комментарий
23.03.2025 14:32 Ответить
Слава нашим Героям!
показать весь комментарий
23.03.2025 15:34 Ответить
москальня під Покровськом потрапила в котел