6677 посетителей онлайн

Делегация Украины и США проведут новый раунд переговоров сегодня в Эр-Рияде. Речь пойдет о прекращении огня в Черном море, - Франс Пресс

Безопасность в Черном море

Сегодня, 25 марта 2025 года, состоится новый раунд переговоров между украинской и американской делегациями в Эр-Рияде.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Франс Пресс.

Как отмечается, украинская делегация собирается встретиться с американскими переговорщиками, чтобы обсудить предложение об ограниченном прекращении огня с Россией в Черном море.

Команда из Москвы, которая встретилась с представителями США в столице Саудовской Аравии днем ранее, описала переговоры как "непростые, но очень полезные" и заявила, что диалог "будет продолжаться".

Источник в Белом доме сообщил, что на 12-часовых переговорах в Эр-Рияде, которые завершились вечером в понедельник, был достигнут прогресс, и что "положительное объявление" ожидается "в ближайшее время".

Напомним, что в воскресенье вечером, 23 марта, в Саудовской Аравии состоялась встреча представителейУкраины и США для обсуждения возможного частичного прекращения огня между Украиной и Россией.

24 марта 2025 года состоялись переговоры американской и российской делегаций в Эр-Риярде.

Топ комментарии
+19
Можна ще додати умову - щоб обидві сторони не стріляли ракетою "Нептун".
показать весь комментарий
25.03.2025 10:44 Ответить
+16
показать весь комментарий
25.03.2025 10:49 Ответить
+14
Що сказало фсб то і роблять. Головне останки флоту зберегти, а коли вони ракети будуть запускати, то вони ж не по морю, а по суші
показать весь комментарий
25.03.2025 10:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Можна ще додати умову - щоб обидві сторони не стріляли ракетою "Нептун".
показать весь комментарий
25.03.2025 10:44 Ответить
Що сказало фсб то і роблять. Головне останки флоту зберегти, а коли вони ракети будуть запускати, то вони ж не по морю, а по суші
показать весь комментарий
25.03.2025 10:44 Ответить
Ви прямо з Ер-Ріяду пишете цю кацапську маячню?
показать весь комментарий
25.03.2025 10:50 Ответить
показать весь комментарий
25.03.2025 11:06 Ответить
да,.да и киев и львов субьекті *********,не в том военном положении чтоб такие условия ставить.военным путем даже херсон хер взять возможно,а николаев и одесса это вообще анекдот)не смеши
показать весь комментарий
25.03.2025 10:50 Ответить
Не кизди, Ванга-самоучка.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:12 Ответить
Так, будуть з Севастополя виходити в Азовське море і вже звідти обстрілювати Україну. Про Азовське море ж не йшла мова? Не йшла. А БЕКами ми там не зможемо працювати. Бінго!
показать весь комментарий
25.03.2025 10:49 Ответить
шо там уже ккацапы к одессе поступают на байдарках?)все будет по линии фронта +- ,какой херсон какое запорожье кацапне лет 5-7 надо будет чтоб такие города захватить,никто им без боя этим каличам отдавать не будет,не 2022.кацапня ккак всегда хоть уже кряхчит,обсираеться даже на бамбасе уже а щеки надувает как будто еще на т90 постоянно штурмует а не бк на осликах подвозит.
показать весь комментарий
25.03.2025 10:57 Ответить
обіцяли в 10 по Київу. Ну де ця інфо? брехуни трампівські.
показать весь комментарий
25.03.2025 10:46 Ответить
Чи може море горіти? Розповідає академік
показать весь комментарий
25.03.2025 10:46 Ответить
І Зєльониє погодяться не бити по кацапським кораблям, які будуть виходити на ударну позицію по ЗСУ та мирним містам?
показать весь комментарий
25.03.2025 10:47 Ответить
показать весь комментарий
25.03.2025 10:48 Ответить
показать весь комментарий
25.03.2025 10:49 Ответить
Я боюсь, щоб ті "Маґури" не порізали, як колись літаки. Від арахамій можна чекати будь-що...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:42 Ответить
А кацапи з моря будуть ракети запускати?
показать весь комментарий
25.03.2025 10:50 Ответить
першим запропонував це Зе
показать весь комментарий
25.03.2025 10:51 Ответить
З Азовського.
показать весь комментарий
25.03.2025 10:52 Ответить
Звісно будуть, ще на додаток повернуть "зернову угоду" щоб платити за це припинення вигаданих бойових дій і Трампу.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:00 Ответить
Таке враження що це не українська делегація ,а неуки які ладні підігравати ворогу лише їх не чіпали ,хтось чув від цієї делегації чітку позицію теротиріальної цілосності країни ,ні вони готові пристати на рашиську пропозиції не обстрілювати обєкти в Чорному морі ,рашистам необхідно повернути свій флот в Севастополь де знаходится і ремонтна базе ,та ще що б їхні кораблі з калібрами вільно почувались ( зараз їхній чф в новоросійську). Тому повний провал цих так званих переговорів.
показать весь комментарий
25.03.2025 10:51 Ответить
Да хоть Марса. Кто им даст такое сделать? Порвут в Украине тех, кто такое сделает.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:16 Ответить
США і московія "добазарились" на що будуть "нагинати"Україну! Так виглядають ці "перемовини"!
показать весь комментарий
25.03.2025 10:51 Ответить
припинення вогню в Чорному морі - це значить і запуск ракет
показать весь комментарий
25.03.2025 10:53 Ответить
Нарешті! А то на чорноморських островах та узбережжях ідуть запеклі бої з висадкою десанту, ракети літають, торпеди плавають, така заруба шо мама міа, а тепер все припиниться, ух аж полегшало. Наступним етапом пропоную домовитися про виведення підводних човнів зі Світязя.
показать весь комментарий
25.03.2025 10:54 Ответить
Зустрічай Україно, "Онікси"
показать весь комментарий
25.03.2025 10:58 Ответить
Кончені дебіли, невже Чорне море це зараз сама гаряча точка? Догадайтесь кому більш за все потрібно припинення вогню в Чорному морі. І це явно не Україні. До того ж чому не вспоминається Азовське море? Чи там кацапів все влаштовує? Одним словом ідіть ви найух зі своїми договорняками, Україна не повинна їх визнавати, хоча б тому що Сосія а також сша недоговороздатні, так як всі минулі договори вони розірвали в односторонньому порядку.
Є народна мудрість, Не позичай гроші тому в кого ти їх потім не зможеш забрати і на заключай договори з тим кого ти не зможеш примусити виконати.
показать весь комментарий
25.03.2025 10:59 Ответить
Зачмирили чф, американцям доводиться вписуватись.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:02 Ответить
Знаєте що мені ці всі переговори нагадують? Як вовк і лисиця позвали зайця на вечерю. Зайця даже запитують які спеції він більше любить. Заєсь серйозно думає що його думка важлива і вже жде недождеться коли почнуть готувати вечерю
показать весь комментарий
25.03.2025 11:05 Ответить
Хватит волну гнать, утомил.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:19 Ответить
Все буде пучком. Свої хотєлки парашка нехай засуне собі в дупу
показать весь комментарий
25.03.2025 11:14 Ответить
немає на тих перемовинах Вєталі Боксера - він сказав би - навіщо у морі припиняти вогонь коли вода не горить
показать весь комментарий
25.03.2025 11:14 Ответить
Владі Zеленського це перемир"я на чорному морі дуже потрібне.
Не за горами вибори, тому в одеський порт безпечно мають пафосно з Туреччини зайти корвети «Гетьман Іван Виговський», «Гетьман Іван Мазепа».
Нічого нового, піар влади і трошки бидло посцить окропом від надутої величі. Постсовок
показать весь комментарий
25.03.2025 11:24 Ответить
Покидьки!!!!
показать весь комментарий
25.03.2025 11:28 Ответить
що там наш верховний потужник, залізні яйця здулись?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:57 Ответить
А що, в Ер-Ріядi зеленi ще не обсирались?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:58 Ответить
Зебіли під тиском Тромба і К° мають наміри "злити в унітаз" один із козирів України у війні з пітьмою - загон "під шконку" рашистського флоту, що задіяний у Чорному морі.
І отримати знову загрозу десанту під Одесою і в гирлі Дунаю.
Схаменіться чорти! Що буде після того як ви це підпишете ви подумали?
Ідіоти!
показать весь комментарий
25.03.2025 12:02 Ответить