4110 посетителей онлайн

Не только АЭС и ископаемые. Есть много отраслей, где Украина может сотрудничать с США, - Маркарова

Оксана Маркарова

Украина сейчас заинтересована не только в возможности сотрудничать с США в энергетической сфере и добыче редкоземельных металлов, есть и другие приоритетные отрасли.

Об этом заявила госпожа посол Украины в Соединенных Штатах Оксана Маркарова, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

"Есть много отраслей, где мы можем сотрудничать", - сказала Маркарова.

По ее мнению, углубление сотрудничества Украины и США возможно в сельскохозяйственном производстве, инфраструктуре и оборонных технологиях.

"Нам бы очень хотелось больше сотрудничать с США. Мы можем многое сделать с американскими компаниями", - сказала Маркарова, добавив, что Украина также заинтересована в сотрудничестве с европейскими и другими иностранными партнерами.

Напомним, ранее сообщалось, что администрация Дональда Трампа хочет изменить условия соглашения об ископаемых с Украиной. Вашингтон хочет ужесточить экономические требования.

Ранее Трамп во время разговора с президентом Украины Владимиром Зеленским предложил передать в американское управление украинские атомные электростанции.

Вашингтон готов взять на себя управление украинскими АЭС, чтобы завершить войну России против Украины, сказал министр энергетики США Крис Райт.

Топ комментарии
+17
ZEмразота хоче продати усе
І змитися до мамаріми
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
+13
діти війни ..опухли від голоду

показать весь комментарий
25.03.2025 11:36 Ответить
+8
тупорила
показать весь комментарий
25.03.2025 11:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
тупорила
показать весь комментарий
25.03.2025 11:25 Ответить
Просто потвора....
показать весь комментарий
25.03.2025 11:39 Ответить
З одного боку - так, оптом менше дадуть, а з іншого боку час тисне, треба швидко скинути і швидкр змитися. Схоже, ліміт часу і змушує зелень торгуватися оптом.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:52 Ответить
Не може тільки одного - вставити мізки в пусті черепки топпосадовців.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
ZEмразота хоче продати усе
І змитися до мамаріми
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
це тобі в Єралаші розказали?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:32 Ответить
Ванья сосать будєш? Ніхто нічого не підпусував і не підпише.
Рашка розпадеться як совок.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:32 Ответить
пОслиця всплила..

ще в ресторанному бізнесі..ага

більш кінчену пОслицу ще пошукати
показать весь комментарий
25.03.2025 11:27 Ответить
Яка ж це співпраця віддайте АЕС і копалини та побільше скажіть дякую ?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:27 Ответить
Залишать "95-й квартал"...хіба цього мало?...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:32 Ответить
ЗЕослицю теж вже майже попередили, що на неї мають у загашничку?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:27 Ответить
АХАХАХХАХАХХАХХАХАХ - уже копали віддали і АЕС. Можна ще і укрів на органи як варіант. А ми точно воюєм за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:28 Ответить
дипломатична робота в США повністю провалена і ця мразота виповзла після провалу в Овальному наче й нічого не було

зате пОслиця відкрила ресторан
показать весь комментарий
25.03.2025 11:29 Ответить
але винен у всьому буде трампон який все хоче забрати, а не зевлада яка йому це все пропонує...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:30 Ответить
Може, саме тому США задоволені перемовинами з делегацією України?...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:30 Ответить
Наприклад, разом виступати скомроами в мордорському цирку.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:30 Ответить
Вона прочитала мій вчорашній пост?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:30 Ответить
Заваліть ***** цій тупій карлиці!
показать весь комментарий
25.03.2025 11:31 Ответить
Чернозёмы ещё не требовали? С людишками. Нет? Так предлагай!
показать весь комментарий
25.03.2025 11:31 Ответить
Ох ти ж ..... ..... мать...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:33 Ответить
хотдогів переїла в своїй американській забігайлівці?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:34 Ответить
Схоже лідор з камарильєю нормально торганули. Прибарахлились...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:34 Ответить
Дурне теля. Тампону не потрібне твоє сільське господарство. Тампону потрібні гроші і зараз. І ці гроші Тампон хоче отримати від ***** за здачу України
показать весь комментарий
25.03.2025 11:35 Ответить
діти війни ..опухли від голоду

показать весь комментарий
25.03.2025 11:36 Ответить
Це сироти ! Діти Поволжя ! Тяжка спадщина царського режиму !
показать весь комментарий
25.03.2025 12:29 Ответить
Чогось це мені нагадує схему співпраці з ворогом через треті країни. Бо ж не є таємницею, що сша тепер співпрацює з рашкою.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:37 Ответить
Ото енергії у тої Маркарової - посолки-засолки в США і власний ресторанний бізнес розвивати у Вашінгтоні і ще дещо у посольстві...
показать весь комментарий
25.03.2025 11:38 Ответить
пОслиця у всій красі - рестораторка , власник нерухомості .. Україна у війні (пОслиці пох)

такий пОслиця назначена Зенелохом

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fsecrets.net.ua%2Fnovosti%2F9418-elitnu-neruhomist-ta-restorany-posla-********-u-ssha-oksany-markarovoyi.html&psig=AOvVaw0fDkEjOkIRGlc73mlQeQJ6&ust=1742981898468000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CAMQjB1qFwoTCJiN69n3pIwDFQAAAAAdAAAAABAE



https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fsecrets.net.ua%2Fnovosti%2F9418-elitnu-neruhomist-ta-restorany-posla-********-u-ssha-oksany-markarovoyi.html&psig=AOvVaw0fDkEjOkIRGlc73mlQeQJ6&ust=1742981898468000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBUQjRxqFwoTCJiN69n3pIwDFQAAAAAdAAAAABAE

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fsecrets.net.ua%2Fnovosti%2F9418-elitnu-neruhomist-ta-restorany-posla-********-u-ssha-oksany-markarovoyi.html&psig=AOvVaw0fDkEjOkIRGlc73mlQeQJ6&ust=1742981898468000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBgQjhxqFwoTCJiN69n3pIwDFQAAAAAdAAAAABAE Елітну нерухомість та ресторани посла України у США Оксани Маркарової - Мережа новин SecretsNet
показать весь комментарий
25.03.2025 11:40 Ответить
Не знаю чи фейк,чи правда,але зустрічав в ЗМІ,що Макарова з чоловіком мають ресторанний бізнес а США.?Якщо так то можливо вона з Трампом розверне в Україні ще ту діяльність.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:43 Ответить
Странно почему Трамп не предлагает Украине войти в состав США
показать весь комментарий
25.03.2025 11:45 Ответить
Звісно ще є багато галузей для співпраці. Можна наприклад красти заробляти в Україні гроші і відкривати ресторани в Вашингтоні, створюючи там робочі місця. Тут Маркарова може в подробицях розповісти про процес.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:58 Ответить
Укладати будь які угоди з нинішньою владою США , це треба бути зовсім вже - відмороженими .
Іржавий і його свита - вороги Україні , такі ж як і кацапи . Закарбуйте це собі на носі .!!!
Чхати вони хотіли на Україну , ми їх не цікавимо ,, їхній інтерес лише в тому щоб урвати собі шмат України , та такий щоб був - якомога жирніше . А далі - робіть що хочете . Ні про яке взаємовигідне партнерство не йдеться . То лише балачки .
Це наразі - державна політика іржавого . І в його загарбницьких планах не лише Україна , там і Канада і Гренландія , і далі будуть інші держави .. Це тільки початок його каденції .
показать весь комментарий
25.03.2025 11:59 Ответить
ти, курва ресторанна, затули вже жирну пельку, бо смердить
показать весь комментарий
25.03.2025 12:03 Ответить
👍🔥🔥🔥🔥
показать весь комментарий
25.03.2025 13:01 Ответить
співпрацювати і віддати зовсім різні речі
показать весь комментарий
25.03.2025 12:06 Ответить
РЕСТОРАНИ СВОЇ МОЖЕ ВІДДАТИ.
показать весь комментарий
25.03.2025 12:27 Ответить
Так. Добре б було співпрацювати зі штатами в області посадки у в'язницю таких топтосадовців як маркарова
показать весь комментарий
25.03.2025 12:59 Ответить
К о н ч е н а🙈💩
показать весь комментарий
25.03.2025 13:03 Ответить
Для плодотворного сотрудничества первым делом надо посла в Вашингтоне заменить. Выгнать наюх ресторанщицу и назначить профессионального дипломата.
показать весь комментарий
25.03.2025 14:01 Ответить
Як та алкашка нишпорить по хаті, аби чого продати і пропити....