8978 посетителей онлайн

Удар по аэродрому в Энгельсе: враг потерял 96 крылатых ракет воздушного базирования, - Генштаб

Удары по аэродрому в Энгельсе

По уточненной информации, в результате удара Сил обороны Украины по аэродрому воздушно-космических сил ВС РФ "Энгельс-2" 20 марта 2025 года, враг потерял 96 крылатых ракет воздушного базирования. В частности, и в результате вторичной детонации.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили в пресс-центре Генштаба ВСУ.

Указанные средства поражения были рассчитаны для нанесения трех ракетных ударов в течение марта-апреля этого года.

Кроме того, удары по местам хранения авиационного топлива привели к уничтожению значительных его запасов, что негативно влияет на возможность российского агрессора обеспечивать боевые действия.

Напомним, в ночь на 20 марта военные Сил Обороны Украины ударили по аэродрому "Энгельс-2", в результате чего там поднялся пожар и взорвались боеприпасы, которые там хранились.

Источники Цензор.НЕТ сообщили, что на аэродроме дислоцируются бомбардировщики Ту-95МС, Ту-22М3 и Ту-160, а также размещены склады с ФАБ, КАБ и крылатыми ракетами.

По данным британской разведки, удар Сил обороны по "Энгельсу" является самым успешным за 2025 год.

Топ комментарии
+21
Гарна новина та гарна робота висакаточних українських асколкав...
показать весь комментарий
27.03.2025 07:48 Ответить
+16
Це дуже добре! Дякую!!!
Будь-ласка, дуже прошу, р*з'їбіть ще Алєнью
показать весь комментарий
27.03.2025 07:48 Ответить
+13
показать весь комментарий
27.03.2025 08:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гарна новина та гарна робота висакаточних українських асколкав...
показать весь комментарий
27.03.2025 07:48 Ответить
Це дуже добре! Дякую!!!
Будь-ласка, дуже прошу, р*з'їбіть ще Алєнью
показать весь комментарий
27.03.2025 07:48 Ответить
Щось нк дуже віриться в 96 крилатих ракет. Як підрахували?
показать весь комментарий
27.03.2025 07:49 Ответить
Взриви рахували
показать весь комментарий
27.03.2025 07:53 Ответить
Розвідданні з середини рашки. Вони там звітують по команді на верх як треба )
показать весь комментарий
27.03.2025 08:52 Ответить
це на півтори атаки - але все одно приємно
сподіваюсь розвалили не тільки сховище з ракетами
показать весь комментарий
27.03.2025 08:03 Ответить
Ну, это не только на полторы атаки, это еще на +полтора % сговорчивости на переговорах.
показать весь комментарий
27.03.2025 09:12 Ответить
Що це за атаки такі? Як ви їх рахуєте?
показать весь комментарий
27.03.2025 09:55 Ответить
Читав на кацапських ресурсах про ТРИ "загрузки", цими ракетами, авіаполку... Тобто мова ведеться про ТРИ атаки...
показать весь комментарий
27.03.2025 10:21 Ответить
Нєхіло так кацапня скупилася! Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
27.03.2025 08:04 Ответить
показать весь комментарий
27.03.2025 08:05 Ответить
Бластери, зірку смерті та могутність сили Лукас винайшов ще у 70-х роках минулого сторіччя. Напевно дімон під час чергового запою випадково подивився про це по телеку чи на своєму айфончику та надихнувся новими фізичними принципами. Галілей, Резерфорд, Фарадей, Ньютон, Ейнштейн, Планк та інші навіть з того світу ще позаздрядь цьому генію стакана.
показать весь комментарий
27.03.2025 08:44 Ответить
Те шо ви перелічили Лукас нічого всі 100% не придумав - а просто взяв ідеї які вже були і все тутка ( сила то магія, бластери це по перше не лазери - вони стріляють не фотонами а плазмою ( тому їх джедаї плазмовим мечем і відбивають - і швидкість полоту в них навіть не кілометри в секунду ), зірка смерті просто космічна фортеця переросток ).
показать весь комментарий
27.03.2025 11:43 Ответить
Вся індустрія розваг типу "вистава" базується приблизно на 6-7 різних за типом сюжетах. Тож вигадати щось нове в цій царині не вдається вже 2.5 тисячі років, від перших грецьких постанов. Відмінність тільки в задніках сцен, гримі, одязі, реквізиті та якості вимовляння акторами своїх реплік.

Чим світовий меч Люка Скайвокера відрізняється від меча принца Гамлета?!? Відповідь проста: нічим. І сюжет майже той же.
показать весь комментарий
27.03.2025 14:15 Ответить
Я про технології ( залізо ) - а ви про сюжети ( папір ). Такшо і ви і я праві .
показать весь комментарий
27.03.2025 14:28 Ответить
Ви не про технології, а про реквізит. Ніяких "технологій", окрім реквізиту і дещиці комп'ютерної графіки в "зоряних війнах" - немає.
показать весь комментарий
27.03.2025 15:43 Ответить
А ви ніколи не задумувались шо те шо ви робите в тирнеті зводиться тіко до двох речей - до нуля і одиниці .
показать весь комментарий
27.03.2025 16:08 Ответить
нащо мені про це задумуватись, якщо мені це ще у 80х на лекціях факультету кібернетики докладно довели?!?
показать весь комментарий
27.03.2025 18:05 Ответить
Є таке. Коли бозон Хігса, насичений С2Н5ОН, взаємодіє з антинейтріно і анігілює всі кварки нафіх.. Британскі вчені не дадуть збрехати.
показать весь комментарий
27.03.2025 09:10 Ответить
Снова боевые рогатки выдадут.
показать весь комментарий
27.03.2025 09:16 Ответить
показать весь комментарий
27.03.2025 08:48 Ответить
Вон. Думали що це був ядерний вибух.
показать весь комментарий
27.03.2025 09:52 Ответить
Скільки біди ці ракети могла наробити, скільки людей вбити! Але з божою допомогою та вправними українськими захисниками не вдалось. Добра справа!
показать весь комментарий
27.03.2025 09:54 Ответить
Невідомо скільки там фактично знищено тих КР...
Але теоретично це вже зекономило нам 96 ракет Петріотів / Айріс-Т ...
Проста арифметика (96х13) + (96х3) = 1,248 + 0,288 = 1,5 мілліардів Долларів США
І це ще без врахування вартості того що там в локації знищено разом з тими ракетами...
показать весь комментарий
27.03.2025 10:06 Ответить
Арифметика простая , но не очень . Это что , на сбитие каждой ракеты используется две , патриот и айрис , с контрольным выстрелом ?
показать весь комментарий
27.03.2025 11:34 Ответить
При захисті стратегічних об'єктів 2 протиракети на кожну ціль - мінімальний мінімум. Захист від балістики/КР дешевий не буває.
показать весь комментарий
27.03.2025 14:11 Ответить
Противоракети використовують проти ракет ( іскандерів ) - а Х 101 не ракети а дрони , Стріли і Стінгери ж збивали Х 101 - а вони точно не противоракети .
показать весь комментарий
27.03.2025 14:33 Ответить
1,248 - це втрати росіян на Х-101
0,288 - це бонус за невикористані нами ракети Петріот
це вказано в економ варіанті, коли на Х-101, по одному Петріоту
Бо на балістику, наприклад, завжди виходять по 2 ракети Петріота

Тобто мінімальна вигода від атаки = 1,5 мілліардів Долларів США
показать весь комментарий
27.03.2025 14:25 Ответить
Півторамісячні запаси ракет вибухнули прямо в місцях збегірання, недалеко від засрашинських селищ - це просто прекрасно!

А ще краще те, що разом з ракетами випарувалось обладнання для переспорядження ракет, для їх технічного обслуговування, передпольотного контролю тощо. Розвалені будівлі - це цехи спорядження виробів. Устаткування може і не унікальне, але гарантовано вкрай дефіцитне і штучне - ні за день, ні за місяць воно не замінюється на 100%.

Також треба пам'ятати, що вибух був такої сили, що зривало дахи за 5-10 кілометрів від епіцентру. А на тих складах зберігаються і інша номенклатура ракет, а також УМПК. Якщо хтось думає, що вся совково-засрашинська електроніка в радіусі кілометра від того вибуху от прям в ідеальному стані залишилась і навіть покращілиась - того радо вітаю в світі, де відсоток відмов УМПК, позапланового сходження ракет тощо - збільшиться в рази.
показать весь комментарий
27.03.2025 14:07 Ответить