7628 посетителей онлайн
16 050 52

СБУ задержала рэкетира из РФ, который с сообщниками "выбивал" молотками "дань" с мобилизованных и онкобольных. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Служба безопасности нейтрализовала преступную организацию, которая терроризировала и пыталась держать в страхе жителей западных областей Украины.

Об этом сообщает СБУ, передает Цензор.НЕТ.

Кто задержан?

По результатам спецоперации в Черновцах задержаны 5 бандитов, среди них - двое лидеров этой преступной группировки и гражданин рф, незаконно находившийся на территории Украины.

СБУ задержала рэкетира из РФ, который выбивал дань с мобилизованных и онкобольных

Какую схему придумали преступники?

Как установило расследование, фигуранты под вымышленными предлогами выбивали деньги из потерпевших. В том числе - с мобилизованных и раненых военных, онкобольных и их семей.

СБУ задокументировала, как эти злоумышленники требовали 40 тыс. долларов США с военнослужащего Национальной гвардии и его онкобольного приятеля.

Установлено, что рэкетиры сначала создали искусственную конфликтную ситуацию с пострадавшими, а затем били их молотками по голове прямо посреди улицы. После этого онкобольной попал в реанимацию.

Таким образом злоумышленники пытались ускорить передачу им всей суммы "дани". В случае отказа - обещали вернуться, похитить своих жертв и замучить их. Также угрожали наведаться в их семьи, чтобы совершить насилие над женами и малолетними детьми.

Служба безопасности задержала лидеров банды и их сообщников "на горячем", когда те приехали к потерпевшим забрать деньги.


Как действовала преступная организация

По данным следствия, фигуранты действовали в составе преступной организации, которую возглавлял местный рецидивист. Он уже имеет судимость за наркопреступления и незаконное хранение оружия.

Иерархически ему подчинялись еще две криминальные группировки, одну из которых возглавлял гражданин рф по прозвищу "русский".

Преступная организация постоянно расширяла территорию своих преступлений и влияния, чтобы охватить всю Буковину, а также Прикарпатье и Хмельницкую область.

Какие подозрения готовят членам банды

В данное время следователи СБУ готовят подозрение трем задержанным лидерам банды и двум ее активным участникам по ч. 4 ст. 189 Уголовного кодекса Украины (вымогательство, совершенное организованной группой в условиях военного положения, соединенное с причинением тяжкого телесного повреждения).

Продолжаются мероприятия для привлечения к ответственности всех фигурантов и дополнительной квалификации их действий за создание преступной организации и участие в ней.

Злоумышленникам грозит 12 лет тюрьмы с конфискацией имущества.

Топ комментарии
+67
Головне питання, а нащо їх брали живими?
показать весь комментарий
27.03.2025 20:23 Ответить
+34
Тихенько вивести до лісу, чи на Буковині мало лісів?
показать весь комментарий
27.03.2025 20:24 Ответить
+32
І міцеві князки та менти нічого не знали. Закарпаття -це така мафія. Я дивуюсь, чому зараз, після того, що Угорщина нам робить, ми носимось з тим анклавом і не наводимо лад
показать весь комментарий
27.03.2025 20:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Головне питання, а нащо їх брали живими?
показать весь комментарий
27.03.2025 20:23 Ответить
Скорее всего, чтобы потом отпустить под залог в десять гривен.
показать весь комментарий
27.03.2025 20:25 Ответить
Это любители Орбана-путина,не?
показать весь комментарий
27.03.2025 20:26 Ответить
"...брали живими..." видимість служби, роботи. від фронту відкосили створили умови рекетирства а тепер затримали. Оце результат роботи тилових ментів, "орлів малюка" маскалик з паспортом своїм гуляє-рекетує і ніхто не цікавиться ним, що він тут робить.
показать весь комментарий
28.03.2025 06:12 Ответить
А в Івано-Франківську в центрі міста угруповання циганів без молотка, але з матюками і прокльонами нападає і вибиває гроші в перехожих. І теж ні тилові менти, ні орли малюка не діють. Але за перешкоджання діям циганів порушили кримінальну справу на мера міста Руслана Марціньківа.
показать весь комментарий
28.03.2025 06:54 Ответить
Нет, главный вопрос - у нас есть государство или так, зелёный балаган? Впрочем, ответ уже очевиден.
показать весь комментарий
28.03.2025 18:58 Ответить
Тихенько вивести до лісу, чи на Буковині мало лісів?
показать весь комментарий
27.03.2025 20:24 Ответить
І відпустити в Румунію?
показать весь комментарий
28.03.2025 15:58 Ответить
навідь з заблюреною пикою видно чурка якась...
На живця його...
показать весь комментарий
27.03.2025 20:25 Ответить
Почему до сих пор не прошерстили всё и вся на наличие паспорта или вида на жительство?
показать весь комментарий
27.03.2025 20:29 Ответить
За такого Іванова варто тисячу "сидоренків" в калюжі втопити.
показать весь комментарий
27.03.2025 22:56 Ответить
а що цей іванов такого корисного зробив?
показать весь комментарий
28.03.2025 07:26 Ответить
Навіть морда кацапа заблюрена,бо він,замість того,щоби гойдатись разом з іншими на центральній площі,ще може й у депутати балотуватиметься на майбутніх виборах від медведчуківської "друґой УкрАіни". Мозок вже відмовляється реальність сприймати...
показать весь комментарий
27.03.2025 20:29 Ответить
А всі бройлери призивного віку звісно всі тяжко хворі та не підлягали мобілізації...
показать весь комментарий
27.03.2025 20:31 Ответить
І міцеві князки та менти нічого не знали. Закарпаття -це така мафія. Я дивуюсь, чому зараз, після того, що Угорщина нам робить, ми носимось з тим анклавом і не наводимо лад
показать весь комментарий
27.03.2025 20:33 Ответить
Ти цей вкид вкинув, щоб про " ухилянта"болтонути?
Скіки за " ухилянта" на фєрмі сплачують?
показать весь комментарий
27.03.2025 21:50 Ответить
От молодець, знову " тцк" всунув
Тільки дивися, не " злоупотрєбляй", супервайзер якщо помітить, що імітацією роботи займаєшся, щоб по " павішєнному" побільше пеньонзів " срубіть"- ВИПОРЕ. Прилюдно. Будеш потім " пєшком стояти"
показать весь комментарий
27.03.2025 22:21 Ответить
А мене-ні разу. Навіть в ТЦК не впускають і двері не відчиняють. Яка в тебе ВОС крім оператора ботофєрми?
показать весь комментарий
27.03.2025 23:00 Ответить
Ну ты и тупой! В карту посмотри для начала, гэограф ****!
показать весь комментарий
27.03.2025 21:34 Ответить
Це Чернівецька область, до чого тут Закарпаття?
показать весь комментарий
28.03.2025 00:38 Ответить
Кто тебе дал право называть мою родину анклавом ?
Что ты знаешь о Закарпатье?
Выучи сначала географию , карту посмотри ......
показать весь комментарий
28.03.2025 09:15 Ответить
Молоток далеко не закидывать, тем же молотком поотбивать тварюкам всё что только можно поотбивать.
показать весь комментарий
27.03.2025 20:35 Ответить
Нельзя создавать конкуренцию ТЦК.
показать весь комментарий
27.03.2025 20:38 Ответить
Ще один заробітчани на аббрівєатурах " тцк" прибіг!
Тобі також конче необхідно по " павішєному таріфу" щоб на фермі сплатили?
Поіздєржался, болєзний, багато мівіни жереш?
показать весь комментарий
27.03.2025 21:54 Ответить
Таблетки закончились?
показать весь комментарий
27.03.2025 23:25 Ответить
А в тебе Мівіна? Останню пачку твій сусіда Арєстович попер?
показать весь комментарий
28.03.2025 00:18 Ответить
так то арєстовіч від мівіни такий ******** нарцис ???
показать весь комментарий
28.03.2025 06:48 Ответить
Как-то мяхко приняли...
показать весь комментарий
27.03.2025 20:39 Ответить
Дякуємо, за оперативне та дієве реагування щодо окупантів та їх агентів в Україні!
Адреси мобілізованих Українців та онкохворих вони не ОПУ взяли у татарова??
Він, у 2014 року так само, з мусорськими, тітушок за МАЙДАНІВЦЯМИ направляв по адресах, щоб убивали і катували!!
Помічники ригоАНАЛІВ з ОПУ, знають про це, як і їх московський куратор, бєсєда!!
показать весь комментарий
27.03.2025 20:42 Ответить
ЗАГРОЖУЄ!! Ніх-я їм не загрожує, як завжди, відкупляться, суди затягнуть і закриють справи. Потерпілі, після візиту бандюків, заберуть заяви. От і вся боротьба з криміналітетом
показать весь комментарий
27.03.2025 20:45 Ответить
Чогось не вистачає. Мабуть, актіон ревью (розбор та аналіз) багаторічної діяльності місцевих правоохоронних органів у тій місцевості. Може то не на часі.
показать весь комментарий
27.03.2025 20:46 Ответить
Якщо серед затриманих немає поліцейських, то значить все угрупування вони не зловили і частково банда продовжить діяльність і таке може статись, що порішають питання з суддями...

Їх розширення діяльності не могло відбутись, без сприяння їх сприяння...
показать весь комментарий
27.03.2025 21:13 Ответить
А шо спроби втечі не було?
показать весь комментарий
27.03.2025 21:19 Ответить
Звільнити з посад та арештувати керівництво усіх силових структур області. Вони усе це знали та були у долі. Якщо хтось з них нічого не знав, то є непрофісіоналом та нехлюєм.
показать весь комментарий
27.03.2025 21:24 Ответить
А ЯКЩО Б У НАС БУВ АДЕКВАТНИЙ ЗАКОН ПРО ЗБРОЮ,ТО ПРОСТО ЦЮ НАВОЛОЧ ХТОСЬ ЗАВАЛИВ БИ НА ВУЛИЦІ І УСЕ,А ТАК ЯКІ ВІДЕО КРУТІ-СПЕЦНАЗ,ШОУ,ЕКШИН,КАМЕРИ,ВІДОСІКИ
показать весь комментарий
27.03.2025 21:40 Ответить
до кобзона нечисть....
показать весь комментарий
27.03.2025 21:49 Ответить
Хтось вірить що таке можна перевиховати, що таке колись буде чесно жити, працювати???
Вийдуть з в'язниці й за своє, ще й у в'язниці людям псуватимуть перебування.
показать весь комментарий
27.03.2025 22:33 Ответить
блд...тут робоча людина на роботу пройти боїться, а у них кацапський бандіт пздть військових і онкохворих молотком на вулиці
мразота і це я не тільки про цих
показать весь комментарий
27.03.2025 22:41 Ответить
в Швейцарії майже у кожного другого громадянина є безхабарна легальна зброя і, напевне, у поліцаїв там майже немає подібної роботи з молоткодєлами, як у сотень тисяч здорових лобів, поліцаїв України, у тилу під час війни...
показать весь комментарий
28.03.2025 04:23 Ответить
А місцеві мусора їх не чіпали, мабуть були в долі?
показать весь комментарий
28.03.2025 05:38 Ответить
Наочний показник всієї правоохоронної системи. Сила силенна поліціянтів з величезними окладами не відають більше ніж як 10 років війни, що москалі отак впевнено жируют в Україні. Підозрюю, що й судова гілка виявиться до них лояльною. Плескайте в долоні і далі найвеличнішому...
показать весь комментарий
28.03.2025 06:38 Ответить
Країна рабів.
З фронту, де били кацапів усією можливою зброєю, повернутися додому та потерпати від кацапської наволочи, роззброєними державою яку захищали.
показать весь комментарий
28.03.2025 10:59 Ответить