10431 посетитель онлайн

"Старые" отношения Канады с США закончились, - премьер Канады

В Канаде прокомментировали тарифы Трампа. Что известно

Премьер-министр Канады Марк Карни анонсировал разговор с президентом США Дональдом Трампом.

Об этом пишет Financial Times, передает Цензор.НЕТ.

Так, глава правительства отметил, что из-за введенных Трампом тарифов Канаде придется пересмотреть свою экономическую модель и искать надежных торговых партнеров.

"Старые наши отношения с США, основанные на углубленной интеграции наших экономик, тесном безопасностосном и военном сотрудничестве, закончились. Наступит время для широких переговоров относительно наших дальнейших безопасностных и торговых отношений", - отметил Карни.

По его словам, Канаде также придется пересмотреть многие подходы в экономике и цепочках поставок для критически важных отраслей, в частности для автомобильной, чтобы обезопасить себя от дальнейших тарифов и возможных недружественных действий США.

"Мы ответим всем, что в наших силах, чтобы получить наилучший результат для Канады. Мы построим независимое будущее для нашей страны", - подчеркнул премьер.

Также Карни анонсировал разговор с Трампом в течение ближайших дней.

Топ комментарии
+24
"Любовь прошла - завяли помидоры...
Штиблеты жмут - и нам не по пути...".
Цікаво - скільки часу знадобиться США, щоб відмиться від того лайна, в яке їх занурює Трамп і його "команда"?
показать весь комментарий
28.03.2025 08:35 Ответить
+24
показать весь комментарий
28.03.2025 08:38 Ответить
+21
все добре закінчується,коли ти починаєш вести себе як хамло,гопстопівське бидло з роздутим відчуттям своєї значучості та непомірної сили.рудий тарган переспілкувався з плешивим,або першого покусав другий а укол зробити не встигли,ось мозок і почав мочою хлюпати
показать весь комментарий
28.03.2025 08:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І іх закінчив саме агент "Червоний". Як там NHL? Ще не об'єдались із КХЛ в одному чемпіонаті?
показать весь комментарий
28.03.2025 08:31 Ответить
Не старі а норм відносини закінчились
показать весь комментарий
28.03.2025 08:31 Ответить
все добре закінчується,коли ти починаєш вести себе як хамло,гопстопівське бидло з роздутим відчуттям своєї значучості та непомірної сили.рудий тарган переспілкувався з плешивим,або першого покусав другий а укол зробити не встигли,ось мозок і почав мочою хлюпати
показать весь комментарий
28.03.2025 08:38 Ответить
"Любовь прошла - завяли помидоры...
Штиблеты жмут - и нам не по пути...".
Цікаво - скільки часу знадобиться США, щоб відмиться від того лайна, в яке їх занурює Трамп і його "команда"?
показать весь комментарий
28.03.2025 08:35 Ответить
питання в іншому,коли амерам набридне дивитися на все це і рудий отримає по голові???бо відповідь на все буде і торкнеться вона вже пересічних амерів
показать весь комментарий
28.03.2025 08:43 Ответить
Якщо перенести аналогію з росією,ніхто від трампового лайна відмиватись не буде,а вся така велика країна стане з мешканцями-трампоїдами...
показать весь комментарий
28.03.2025 08:53 Ответить
Побачимо...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:18 Ответить
Ти думай краще як ми будем відмиватись від зеленого лайна
показать весь комментарий
28.03.2025 08:59 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 08:38 Ответить
"Трамп/Маск і Ко" так ненавидять українців, що за це стали сікатися і до Канади !?
Других, економічних, підстав не бачу...
показать весь комментарий
28.03.2025 08:38 Ответить
У них немає ненависті, просто зависть і залежність від ху....ла перемагають
показать весь комментарий
28.03.2025 08:44 Ответить
З початку нових відносин трумп - ху...лостан, старий відносини закінчаться у багатьох нормальних країн і людей
показать весь комментарий
28.03.2025 08:42 Ответить
Иому завидно шо в рашки в 2 р більше територіи - от Трамп і хоче підтягнутись
показать весь комментарий
28.03.2025 08:45 Ответить
У 78 років треба про іншу земельку думати…
показать весь комментарий
28.03.2025 09:38 Ответить
Так ти ж - член Співдружності Британської Корони. Навіщо шукати нових партнерів, інтегруйся у власну Співдружність: Англія тобі, Австралія і хто ще там входе
показать весь комментарий
28.03.2025 08:45 Ответить
Трампон ламає все що створене до нього. Нічого не нагадує?
показать весь комментарий
28.03.2025 08:46 Ответить
"Миротворець 24" за перші тижні влади встиг розісратися з половиною країн світу. В наступні місяці буде погрожувати їм томагавками та ЯЗ ? Як же прикро за стрільця, який попадає тільки у вухо (
показать весь комментарий
28.03.2025 08:46 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 09:08 Ответить
За чотири роки все стане, як було
показать весь комментарий
28.03.2025 08:50 Ответить
Ванько! Для того, щоб насрать в штани - достатньо лише секунди... А от відмивання обісраної сраки, прання штанів, їх сушіння, вимагає кількох годин... Різницю "уловлюєш"?...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:17 Ответить
Прямо анекдот пишеш:
- Золота Рибка - я бажаю щоб в мене ВСЕ було...
- Добре - виконую - у тебе вже ВСЕ було...
показать весь комментарий
28.03.2025 13:13 Ответить
Чем быстрее все страны поймут, что с трамповской Америкой нужно порвать все связи, тем

быстрее мир построит новую, независимую от дебилов, систему взаимоотношений!
показать весь комментарий
28.03.2025 08:54 Ответить
Все правильно сказав Бабченко: пік цивілізації пройдено, світ скочується в темні часи((
показать весь комментарий
28.03.2025 08:57 Ответить
Ці цикли описані древніми, та ******* людство настільки отупіло, що нічого не бачить і не сприймає, ну і поділом як кажуть…
показать весь комментарий
28.03.2025 09:41 Ответить
Аляску, старий трамп, теж передасть *****-прутіну?? СтарШой, з московії, команду дав через Віткоффа?
показать весь комментарий
28.03.2025 08:57 Ответить
Сто років в тому, у двадцятих-тридцятих роках минулого століття, США вже пережили епоху ізоляціонізму, яка супроводжувалась "великою дипресією", а завершилась Другою світовою.
Так що нічого нового. То не лише в українців граблі національний народний інструмент.
показать весь комментарий
28.03.2025 09:00 Ответить
Депресія так чи інакше мала відбутися, фондові ринки загнали в космос, акції купляли всі від низів до еліти, причому ніхто не розбирав що купляє, любий мусор ріс... тому інвест фонди і обнулили той дикий ринок...

А головною причиною депресії було те що американські великі банки забрали гроші з ринку і вивели їх, нагадаю вам як вони кредитували нацистів, фактично ті кредити і дозволили Гітлеру збудувати військову машину... тратили кошти на торгівлю з совком, продавали тому обладнання натомість викупляли за безцінь зернові і нафту та продавали по всьому світу... І також активно кредитували совок в період індустріалізації, замість внутрішнього кредитування.
показать весь комментарий
28.03.2025 10:06 Ответить
Гітлер обмежив "дикий капіталізм" у Німеччині, що дозволило швидко стабілізувати ситуацію в економіці. Побачивши економічну стабілізацію, Німеччині почали давати кредити.
Через рік до подібних заходів вдався президент США Рузвельт, назвавши це "новим курсом", що було широко розпіарено в подальшому. Але про те, що Рузвельт фактично копіював дії Гітлера, вже майже ніхто не згадує.
показать весь комментарий
28.03.2025 10:55 Ответить
Нам теж потрібно будувати та зміцнювати Україну, щоб ми були сильними!
як бачимо, кучмо успішно започаткувв її розкрадання, послаблення та знищення
показать весь комментарий
28.03.2025 10:41 Ответить
51-й штат много на себя берет
показать весь комментарий
28.03.2025 11:48 Ответить
Я предлагаю сразу договариватся с китаем о размещении в канаде китайских военных баз и ядерного оружия )))))
показать весь комментарий
28.03.2025 12:24 Ответить
Ну да рашьістские военбазьі откроют в США , а там і Канада с Китайскими поспеет