5201 посетитель онлайн

Путин предложил привлечь Северную Корею к мирным переговорам по Украине, - The Moscow Times

Путин хочет покорить Украину

Российский диктатор Владимир Путин во время встречи с моряками атомной подводной лодки Архангельск заявил, что к мирным переговорам о завершении войны в Украине могут быть привлечены не только США, но и страны, "дружественные" России.

Об этом пишет The Moscow Times, информирует Цензор.НЕТ.

Среди таких стран он назвал Китай, Бразилию, Индию, Южную Африку и Северную Корею.

Путин подчеркнул, что КНДР является важным "партнером" России и напомнил, что в конце 2024 года вступит в силу договор о "военном сотрудничестве" между двумя странами. Согласно этому документу, каждая из сторон обязуется оказывать помощь другой "всеми имеющимися средствами".

Топ комментарии
+25
Він реально з лоховатого заходу знущається. Спочатку впарював їм, що його змусили напасти, а тепер ще хоче зробити переговорниками покидьків, які йому допомагають воювати.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:19 Ответить
+24
"... От він і їбонувся, бідолашний..." (Митець)
показать весь комментарий
28.03.2025 14:17 Ответить
+24
Може ботоксний ще й запропонує днр з лнр залучити ?
Це ботоксне чухно показує старому рижому піндосу , що він мовляв , ложив на нього х#й , це якщо "молода команда" венсів , рубіо, волтца , віткофа ще не вкурила.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"... От він і їбонувся, бідолашний..." (Митець)
показать весь комментарий
28.03.2025 14:17 Ответить
Може ботоксний ще й запропонує днр з лнр залучити ?
Це ботоксне чухно показує старому рижому піндосу , що він мовляв , ложив на нього х#й , це якщо "молода команда" венсів , рубіо, волтца , віткофа ще не вкурила.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:21 Ответить
Для "повного представництва" ***** може залучити намісників федеративних округів *****стану.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:27 Ответить
І Зімбабве з Донбабве нехай візьме.Що за часи настали,різна рвань і ₴рань свої порядки хоче диктувати
показать весь комментарий
28.03.2025 14:59 Ответить
Все по "КВН" - як заповідав покійник масляковъ
показать весь комментарий
28.03.2025 15:13 Ответить
Воно взагалі збилося на манівці, бальзамувати і поруч з іллічом.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:17 Ответить
Ага, а ще канатчікову дачу та інститут імені Сербського.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:18 Ответить
******? вони яким боком до Європи?
так ти їх частково вже залучив, в курській області....
показать весь комментарий
28.03.2025 14:18 Ответить
Він реально з лоховатого заходу знущається. Спочатку впарював їм, що його змусили напасти, а тепер ще хоче зробити переговорниками покидьків, які йому допомагають воювати.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:19 Ответить
Навіщо ти так про друзів трампа, скоріше він це з ху....лом згодив
показать весь комментарий
28.03.2025 15:42 Ответить
логічно. КНДР повноцінний учасник Курської битви.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:19 Ответить
Маразм кріпчає.Запропонуй ще долучити башара асада -сирійського товариша.Може ще кадаффі,садама хусейна(ты о них подумал,упырь кремлёвский)
показать весь комментарий
28.03.2025 14:20 Ответить
каддафі та хусейн тимчасово недоступні; вони йосю кобзона зара слухають.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:39 Ответить
Наступними будуть Іран, хезбола та хусіти?!
показать весь комментарий
28.03.2025 14:22 Ответить
Військовий преступник має сидити в вʼязниці
показать весь комментарий
28.03.2025 14:22 Ответить
чудак просто не приховуючи знущається зі світу.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:24 Ответить
Пока Путин наступает и продвигается, он и будет выдвигать абсурдные идеи. Мир сейчас ему нафиг не нужен.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:24 Ответить
А нє - то глазік виколю!
показать весь комментарий
28.03.2025 14:25 Ответить
потєшаєтся над Трампом і Ко
показать весь комментарий
28.03.2025 14:29 Ответить
Нє. Він просто знає, що Трамп закоханий у Кім Сунь Виня. Тьоплая компашка збирається.
Можуть в підкидного разом пограти.

показать весь комментарий
28.03.2025 14:50 Ответить
і присунути один одному
показать весь комментарий
28.03.2025 15:20 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 14:54 Ответить
Вот правильно. И одним из условий перемирия - предоставление Северной Корее американских ядерных технологий
показать весь комментарий
28.03.2025 14:29 Ответить
Опустити світову спільноту з двома законтаченими диктаторами. Вологі мрії…
показать весь комментарий
28.03.2025 14:35 Ответить
Ще Брейвіка невистачає
показать весь комментарий
28.03.2025 14:38 Ответить
А що, рудому сподобається, він же казав на пупса ина ,"good guy, rocketman".
показать весь комментарий
28.03.2025 14:38 Ответить
куплю труп путина. дорого
показать весь комментарий
28.03.2025 14:43 Ответить
🤣👏
показать весь комментарий
28.03.2025 14:46 Ответить
Боюся, у вас коштів не вистачить... там їх зара багато розвелося. Один з них нещодавно морякам "архангєльська" обіцяв кндр залучити до "мирних переговорів" з американцями(!!!).
показать весь комментарий
28.03.2025 16:45 Ответить
Воєнний злочинець і терорист путін
показать весь комментарий
28.03.2025 14:44 Ответить
Скоріше б він вже зустрівся з моряками човнів моцква та курська.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:47 Ответить
ху* ловська демонстрація , шо трамп зі своєю командою у Біломі домі куплені фсб , і не мають право голосу ,перед кремлем ,зарахованна світовими лідерами ...
показать весь комментарий
28.03.2025 14:49 Ответить
Ага, а еще Иран, Хамас, Талибан, Курдов)))
показать весь комментарий
28.03.2025 14:50 Ответить
сьоко асахару з Аум Сінрікьо забули ше.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:50 Ответить
А ще треба залучити Бурятську Автономну Радянську Соціалістичну Республіку.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:51 Ответить
а шо, логічно!! й правильно!! зелений ******** з єлдаком напідписув кілька десятків угод "про ґарантування безпеки"? напідписував. тому ми на їхню північну корею відповімо намібією з албанію. а мало буде - то люксембургом грохнем !!
показать весь комментарий
28.03.2025 14:51 Ответить
Здавати став старий, про іран забув!
показать весь комментарий
28.03.2025 14:57 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 15:05 Ответить
Китай ще більш менш, але Китаю воно нах не потрібне. А ці то куди.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:59 Ответить
Так ***** запрошує Трампа в клуб диктаторів.

показать весь комментарий
28.03.2025 14:59 Ответить
Ще треба залучити іділ, піратів слмали та для повного комплекту пингвинів з атарктиди.
p.s.Ган@они штопані.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:02 Ответить
Ну а чому ви дивуєтесь. Завтра ще ХАМАС, Алькаїда і Хезболла запропонує приєднатись до мирної угоди. Тампон всіз запросить крім Європи. Бо Європа може провокувати
показать весь комментарий
28.03.2025 15:06 Ответить
До того ж КНДР може записати в свою історію що вона перемогла Америку в Курській битві
показать весь комментарий
28.03.2025 15:08 Ответить
Путин как Трамп. Накидывает дебильных тезисов, чем больше, тем лучше. Эти два маразматика нашли друг друга.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:16 Ответить
ДУРЕНЬ ДУМКОЙ БОГАТИЕ))))
показать весь комментарий
28.03.2025 15:22 Ответить
Тільки разом з ХАМАСом. С. Хусейн та М. Каддафі не дожили, а то б які без них мирні перемовини?
показать весь комментарий
28.03.2025 15:27 Ответить
Дебіл зовсім, а корейцям надо задуматися бо ху...ло скаже що вони війну почали, а він думав що они приїхати пожерти
показать весь комментарий
28.03.2025 15:37 Ответить
Дивні перемовини де від України немає жодного представника(
показать весь комментарий
28.03.2025 15:37 Ответить
Пуйло зовсім опуїло....пнх!!!
показать весь комментарий
28.03.2025 15:37 Ответить
х...ло их ТУПО тролит , а они ведуться как последние ЛОХИ !!!)))
показать весь комментарий
28.03.2025 15:41 Ответить
***** - до мирних переговорів про завершення війни в Україні можуть бути залучені не лише США, а й країни, "дружні" до роssії:
показать весь комментарий
28.03.2025 15:42 Ответить
І Іран треба долучити до переговорів. Без них ніяк
показать весь комментарий
28.03.2025 15:46 Ответить
А моряки атомного підводного човна прям сиділи та заслуховувались, що там старий дід верзе. Так і уявляю: хто у носі колупався, хто повію згадував, хто залишки борщу з зубів виколупував.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:07 Ответить
А чому тільки косооких собакоїдів? Нехай вже залучає усіх з бріксу для надання більшої політичної ваги.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:33 Ответить
Чем больше участников, тем бесконечней переговоры....