5000 посетителей онлайн

РФ серьезно воспринимает предложения США относительно мира, но имеет свои приоритеты, - МИД России

В России ответили на мирные предложения США

Заместитель министра иностранных дел России Сергей Рябков заявил, что Москва пока не слышала от Трампа сигналов к Киеву о прекращении войны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

"В позиции США относительно Украины сейчас нет требования решить проблемы, связанные с первопричинами конфликта, это надо преодолеть", - сказал он.

Замглавы МИД России отметил, что Москва серьезно воспринимает предложения Вашингтона, но имеет свои приоритеты.

Ранее в Белом доме заявили, что Трампу не нравится ни позиция Украины, ни позиция России относительно завершения войны.

Топ комментарии
+15
У рашістів все по плану - валити з хворої (дурної) голови на здорову...
показать весь комментарий
01.04.2025 14:36 Ответить
+15
Першопричини війни це рашиський людиноненависницький режим на чолі з відмороженим нацистом путіном , ліквідація цього кривавого терориста може зупинити цю варварську агресію.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:41 Ответить
+7
***** відкрито посилає Тампона на*** , а Тампон продовжує завивати свою пісню про те що ***** хоче миру.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У рашістів все по плану - валити з хворої (дурної) голови на здорову...
показать весь комментарий
01.04.2025 14:36 Ответить
иції США по Україні зараз немає вимоги вирішити проблеми, пов'язані з першопричинами конфлікту, це треба подолати" Джерело: https://censor.net/ua/n3544402

А хіба першопричина - не в Москві сидить
Вот і порішити її
показать весь комментарий
01.04.2025 14:38 Ответить
Пріоритет - капітуляція України. Тимчасове припинення допомоги з боку США розглядається як недостатньо жорсткий сигнал Києву. Має бути повне припинення, санкції аж доти, доки Україна не підпише "стамбул".
показать весь комментарий
01.04.2025 14:39 Ответить
Першопричини війни це рашиський людиноненависницький режим на чолі з відмороженим нацистом путіном , ліквідація цього кривавого терориста може зупинити цю варварську агресію.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:41 Ответить
***** відкрито посилає Тампона на*** , а Тампон продовжує завивати свою пісню про те що ***** хоче миру.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:44 Ответить
Окупант ще щось мичати буде??????
ГААГА хай розсуде!!!!
Шибениця
Репарації
показать весь комментарий
01.04.2025 14:45 Ответить
Ставиться до пропозицій серйозно, але кладе на них с прибором.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:46 Ответить
та все зрозуміло. всім, крім трампа
показать весь комментарий
01.04.2025 14:49 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 14:49 Ответить
Кацапи вертять сракою далі. Ну-ну.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:53 Ответить
Кацапи розводять Трампа і його адміністрацію, як тільки побажають. А потрібно було не бикувати Боневтіку, а шукати підходи до адміністрації Трампа і доносити йому нашу позицію, правдиву інформацію, а не чекати удару разом з кацапами. Така вона слугорижна дипломатія.
показать весь комментарий
01.04.2025 14:58 Ответить
Рудому знову прутнем по мармизі поводили...
показать весь комментарий
01.04.2025 15:10 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 15:21 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 15:28 Ответить
Відомо, що вороги мають великі можливості нападу на країни в яких розкол в суспільстві. В нас величезний розкол між політиками й народом. І цей розкол всі наші 30 років.

Бо наші політики корінням не від народу, а від комуняк ссср. Вони гниди московських вошей. І як при ссср ненавиділи наш народ так і ненавидять і наразі

Коли б наші політики були б з народом, то московія навряд чи наважилась напасти і Україна була б ціла.
А значить політики дуже винні перед країною і народом. А з політиками і олігархи.
показать весь комментарий
01.04.2025 15:30 Ответить
Може щось з 24 годинами не так??
показать весь комментарий
01.04.2025 15:32 Ответить
Вашу першопричину засунь собі в дупу. Весь цивілізований світ знає, що це - )(уйло. Це треба подолати.
показать весь комментарий
01.04.2025 15:42 Ответить
Апрiорi "нынче в моде" - всих царiв то е секрет:
обдурити ся партнера - то i е прiорiтет...
Гоп-стоп, первертос -Взаемнi стосунки:
По-кассубськи «нынче в моде» -Циганськi лаштунки.
Може правда у них краща Про iсторiю землi,
В якiй ти б не смiв нiколи Передбачити ii?...
Гей-гоп! Шiдi-рiдi, Бурлаки - триклятi…
Чи потрiбнi нашiй Ненi Iроди заклятi.
ЧИ БУЛА У них ЦЯ МРiЯ- Жити з усiма в добрi?
А не так, як та повiя -Тiльки з вигоди в любвi…

ЗЫ... В Украiнi нацменшин також е багато,
Але една нацменшина хоче царювати.
Тiльки смiх з того бере, Меншiстю вона снуе
Й по-партнерському не хоче Вона вести дiалог.
Бо вона - в приоритетi, Бaчить тiльки свiй «залог»:
Щоб на неi хтось батрачив, А вiд неi мав лиш борг.
Тiльки й iнше ми вже бачим, Як по писку дать добряче,
Льоха наперед не скаче: Свiй вже знае «паритет».
показать весь комментарий
01.04.2025 16:02 Ответить
льоха - поросна свиня
показать весь комментарий
01.04.2025 16:03 Ответить
Виборці всіх національностей, крім українців, голосують тільки за людей своїх національностей. Наприклад росіяни і євреї. Тільки українці голосують по принципу "абы человек был хороший". Але ж "хороший человек" з проголосованого не виходить. Бо "обирають" з тих за кого агітують олігархічні канали. Але ж треба голосувати за розумних українців. Тягнибок і подібні не з них.
показать весь комментарий
02.04.2025 01:32 Ответить
Першопричина війни - божевільне х*йло. І так, цю першопричину треба вирішити радикально.
показать весь комментарий
01.04.2025 17:01 Ответить
Юра, нечего озвучивать вопли из палаты номер 6