9308 посетителей онлайн
4 846 87

Стефанчук об отказе Порошенко на визит в США: Заявление поступило за несколько часов до поездки

Стефанчук прокомментировал отказ Порошенко на визит в США

Командировки народных депутатов за пределами Украины возможны исключительно в рамках межпарламентской деятельности.

Об этом председатель ВР Руслан Стефанчук написал в Фейсбуке, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, заявление на командировку Петра Порошенко поступило Стефанчуку вечером 1 апреля якобы с требованием утром 2 апреля отправить лидера "Евросолидарности" за границу.

"Если бы еще добавили просьбу согласовать командировку телепортом - было бы честнее. Потому что оформлять документы через несколько часов после того, как депутат должен был уже уехать - это жанр фантастики, а не пример системной парламентской работы.

Командировки народных депутатов возможны исключительно в рамках межпарламентской деятельности. Это не мелкий шрифт в правилах - это суть. А когда в заявке говорится об участии в конференции по приглашению декана - извините, но это уже больше похоже на "конференционный туризм" с бонусом самопиара. И к официальной парламентской работе не имеет никакого отношения", - отметил Стефанчук,

В то же время спикер парламента отметил, что международная активность и парламентская дипломатия должны приносить конкретные результаты, а не сводиться к "желанию любой ценой уехать из Украины".

"Если уж очень хочется выступить - из уважения к декану - можно это сделать онлайн. Как делают это многие из депутатов, и сам часто такое практикую. Это быстро, удобно и не требует драматических пресс-релизов", - добавил Стефанчук.

Петра Порошенко не выпустили в США: Стефанчук прокомментировал

Напомним, ранее сообщалось, что по указанию Офиса Президента глава Верховной Рады Украины Руслан Стефанчук заблокировал международную командировку Петра Порошенко во Флориду (США).

Топ комментарии
+51
Нехай боров Стефанчук розповість нам
скільки потребує годин , щоби відправити за кордон
зелену гниду зі слуг уродів ?
Слабо .....?
показать весь комментарий
02.04.2025 22:55 Ответить
+44
Хрю-хрю-хрю!
показать весь комментарий
02.04.2025 22:52 Ответить
+39
Водночас спікер парламенту зауважив, що міжнародна активність та парламентська дипломатія мають приносити конкретні результати, а не зводитися до "бажання будь-якою ціною виїхати з України".

Скільки вже слуг "тихенько в ліс пішли"? Точніше за кордон...
показать весь комментарий
02.04.2025 22:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хрю-хрю-хрю!
показать весь комментарий
02.04.2025 22:52 Ответить
Коливан, свинорилий слуга гниди оманського, працює як і Ішак на олігархів!!
показать весь комментарий
03.04.2025 06:58 Ответить
І шо? Кілька годин тобі недостатньо для того, щоб підписать?
показать весь комментарий
02.04.2025 22:53 Ответить
Ну, може Стефанчук саме снідав чи обідав. А дивлячись на нього, можна зрозуміти що кожен прийом їжі у нього займає мінімум шість годин. Ще чотири години на добу- туалет і дві години поспати.
показать весь комментарий
02.04.2025 22:56 Ответить
Підписати може й вистачить часу, але чи встигнеш за такий період зв'язатися з Єрмаком, питання. А без дозволу хазяїна свин не має права навіть пукнути, а тут така серйозна справа, треба зрозуміти шістку. А Єрмак, можливо, був зайнятий, одержував чергові інструкції з москви, так що відволікати його задля такої дрібної справи не ризикнули. От ми тут вважаємо, що так усе просто, а поставте себе на місце хряка...
показать весь комментарий
03.04.2025 08:11 Ответить
Нехай боров Стефанчук розповість нам
скільки потребує годин , щоби відправити за кордон
зелену гниду зі слуг уродів ?
Слабо .....?
показать весь комментарий
02.04.2025 22:55 Ответить
Важко притомно виправдовуватися з язиком у їрмачій дупі.
показать весь комментарий
02.04.2025 22:56 Ответить
Водночас спікер парламенту зауважив, що міжнародна активність та парламентська дипломатія мають приносити конкретні результати, а не зводитися до "бажання будь-якою ціною виїхати з України".

Скільки вже слуг "тихенько в ліс пішли"? Точніше за кордон...
показать весь комментарий
02.04.2025 22:57 Ответить
Невже таке боязливе відношення оп до порошенка що він такого може зробити бойки шуфричі інше не чіпають а пороха всюди і санкції і у відрядження не пускають не того ворога ловлять
показать весь комментарий
02.04.2025 22:57 Ответить
Шуфрич сидить.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:02 Ответить
Зелені - недолугі довбні!
З цією феодальною мерзотою, ніхто у світі вже не хоче говорити,
не те щоб сідати за одни стіл!
Цей прецидант яскраво говорить про те, що "слуги диявола" не на боці Народу України!
Тому їх треба якомога швидше деактивувати будь-яким способом!
показать весь комментарий
02.04.2025 22:58 Ответить
Депутати це що? - кріпосні - має право виізду - нехаи іде
показать весь комментарий
02.04.2025 22:59 Ответить
Він військовозобов'язаний, якщо не помиляюсь. Чому істерика?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:03 Ответить
По-твоєму, Пороху менше 60-ти?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:07 Ответить
Помоєму, гєра, йому 59. Перевір.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:12 Ответить
ну по перше він народний депутат. а по друге,поки він пройде влк та на нього знайдуться покупці з військових частин то йому буде 70. а бубачька саме то щоб крим відбивати.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:31 Ответить
Таеи так. 26.09 буде 60.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:37 Ответить
Шо ти несеш? Всім в бездарній ОПі меньше 60ти!! І користі від них нуль!
показать весь комментарий
02.04.2025 23:48 Ответить
У депутатів бронь . Ти шо геть дебіл писати таку хню?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:13 Ответить
істерика відсутня. тобі доводять що ти наразі виглядаєш зеленським.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:39 Ответить
ніт, це туалетний папір у дупі дєрьмака.
показать весь комментарий
03.04.2025 09:01 Ответить
Депутат - має право
показать весь комментарий
02.04.2025 23:14 Ответить
депутаты должны работать с местным народом, а не иностранным народом. по-хорошему - вообще где-то на передке должны сессии проводить периодически, чтобы было ясно чего надо, чего - нет, чего не хватает, кто виноват, когда, почему и т.п. тогда глупые вопросы о "демобилизации" и "ротации" сами собой прекратятся, а не по три года висеть будут. и мобилизация\обучение\производство оружия \ всякие оборонные линии тоже появились бы, ну или как минимум в мозгах появилось бы понимание для чего, почему, и почему оно лучше, чем украденное бабло. ну и зачатки стратегического мышления может возникли б - глядишь, во Львове окопы не придется рыть, ну или в Польше, уже с другой стороны.
показать весь комментарий
03.04.2025 03:20 Ответить
Протри очі, лапоть.
показать весь комментарий
03.04.2025 08:10 Ответить
Депутат це найманий працівник, який підпорядковується установі де працює, за що отримує зарплатню.

P.s. не паплюжте українську мову, пишить вже на рідній кацапський
показать весь комментарий
02.04.2025 23:07 Ответить
Маячня. Депутат не підпорядковується установі, бо він в ній не працює. Депутатська діяльність це не робота в установі. Верховна Рада України не являється "установою" в розуміння цього слова.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:15 Ответить
Чого не кацапськіи?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:15 Ответить
Визначення терміну «Установа» Установою є організація, створена однією або кількома особами (засновниками), які не беруть участі в управлінні нею, шляхом об'єднання (виділення) їхнього майна для досягнення мети, визначеної засновниками, за рахунок цього майна.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:18 Ответить
Керівництво Верховною Радою України здійснює https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Голова Верховної Ради України, який обирається народними депутатами таємним голосуванням. Згідно зі Статтею 88 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Конституції України він:

веде засідання Верховної Ради України;організовує підготовку питань до розгляду на засіданнях Верховної Ради України;підписує акти, ухвалені Верховною Радою України;представляє Верховну Раду України у зносинах з іншими органами https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0 державної влади України та органами влади інших держав;організовує роботу https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82_%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 апарату Верховної Ради України;проводить засідання Ради голів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F фракцій і Ради голів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%82_%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 комітетів, на яких обговорюється порядок денний сесії. Остаточно порядок денний роботи сесії затверджується на засіданні Верховної Ради.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:27 Ответить
Нахріна це ти написав? Ти взагалі адекватний? Піпець!
показать весь комментарий
02.04.2025 23:29 Ответить
Керівник що робить? Керує
показать весь комментарий
02.04.2025 23:41 Ответить
Стефанчук позбавив Порошенка можливості виступити на важливому засіданні, донести позицію України, провести перемовини з партнерами.
Хто з цього отримав вигоду? Кацапи. На кого працює стефанчук?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:01 Ответить
При всій неповазі до зеленої погані - хто забороняє порозу підключитись *по телевізору*? У нас на підприємстві усі наради так проходять. Уявляю, якби всі їздили сюди-туди. Ніколи б прцювати було.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:08 Ответить
Дипломатія, це не підприємство і, тим більше, не безумні, як представники України.
Ви вважаєте, що у західних політиків немає можливості провести зустірчі "по телевізору"?
Дипломатія, це особисті зустірчі. Перемовини тет-а-тет, " кулуарні домовленості", а не підписання папірців перед камерами.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:18 Ответить
но он не дипломат, а депутат. внешняя политика - сфера президента. ну и ответственность за послиц-сексологинь, поварих, на которых бочку катили официально, инвалидов военных и т.д. и т.п. - тоже соответственно - его.
показать весь комментарий
03.04.2025 03:26 Ответить
Ви, мабуть, і не чули, що є таке поняття як парламентська діпломатія - робота депутатів за кордоном (робочі поїздки , відрідження, зустрічі і т.д.)
"Парламентська дипломатія - інструмент захисту національних інтересів України" - це на сайті ВР поцікавтеся в інтернеті що це таке
показать весь комментарий
03.04.2025 07:16 Ответить
ну, тут вот парламент в лице главы его не разрешил. парламентская дипломатия она такая.
показать весь комментарий
03.04.2025 12:05 Ответить
Не знала, що у нас ларЬочник президент. Бо саме єрмак, представляє Україну практично на всіх міжнародних зустірчах.
Які ще претензії до Президента Порошенка, диломата, очільника парламентської опозиції, члена Міжнародного демократичного союзу, до складу якого входять і американські республіканці ?
показать весь комментарий
03.04.2025 09:53 Ответить
Тобто у свавілля зелених є виправдення?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:19 Ответить
Ви, як і Стефанчук, зовсім ігноруєте особисті контакти, нові знайомства на таких заходах. Це важлива робота для держави. Порошенко має у таких справах великий досвід. "Ніколи б працювати було" - 👎
показать весь комментарий
02.04.2025 23:28 Ответить
ваше підприємство як і результати вашого нульового результату тут нікого не цікавлять.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:41 Ответить
Може нагадаєш,які дебіли залишили при владі нарка в 2021р?Не ті,що вибрали нарка в 2019р?Тож тепер спостерігають нехай мовчки за подвійний чудовий вибір!!Справа не в тій свині,а в наймудрішому наріту,велика йому подяка.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:08 Ответить
" а не приклад системної парламентської роботи."

от не свиноматці стефанчуку про таке хрюкати..ВР тотальне зельоне стадо корупції
показать весь комментарий
02.04.2025 23:01 Ответить
ох і мудило годоване цей стефанчук ...
показать весь комментарий
02.04.2025 23:01 Ответить
Цікаво, скільки ото жирне накрало та куди буде тікати? Сподіваюся, якщо втече, він теж буде клієнтом Інтерполу.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:03 Ответить
******* кнуряка.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:06 Ответить
Свиня бреше.!Кажуть собаки брешуть,а в Україні свині.Це не вперше Порошенка не випускають,коли інші ОПЗЖоповці,та "Свині народа" гуляли по Європа.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:06 Ответить
Все це можна було б навіть прочитати, без огидної гримаси на лиці, якби при цьому зелені, колишні опзж і т.п., не катались у відряждення, безупинно, з солідним обгрунтуванням - від відвідин неіснуючих конференцій, і аж до зустрічей з повіями на курортах, (котрі звісно передали 1 дрон, заради отримання якого і їздили).
показать весь комментарий
02.04.2025 23:07 Ответить
ви собі уявіть шо буде ,як шо не дай Боже , ця зеленська влада 🤡 ,буде правити в Україні ще 5 років ?! Хай Бог милує !!!...
показать весь комментарий
02.04.2025 23:08 Ответить
Я не уявляю ні зелену, ні цукрову.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:17 Ответить
я знаю яку ви поважаєте. це 0,00001 сволітівську москальського поцріархату. то ти краще розкажи-навіщо ти голосував за зеленського?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:34 Ответить
ждуни цього не уявляють ...
показать весь комментарий
02.04.2025 23:51 Ответить
Так і буде,мудрий наріт зробе себе втретє після Не на часі .
показать весь комментарий
02.04.2025 23:17 Ответить
Ні.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:18 Ответить
Пєрєпуталі!
показать весь комментарий
02.04.2025 23:32 Ответить
Що саме?
показать весь комментарий
02.04.2025 23:35 Ответить
З діючими особами сюжету!
показать весь комментарий
02.04.2025 23:38 Ответить
муділа тримай воділо --- ти переплутав сайт . країну і прапорець
показать весь комментарий
03.04.2025 07:12 Ответить
порося бридке щей оправдовується
показать весь комментарий
02.04.2025 23:11 Ответить
Напоминаю, что по Конституции эта свинья, если что...
Это я к тому, что надо решать с обоими сразу.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:12 Ответить
Вгодований кнуряка бреше і не червоніє. А сам знає, що ту заяву поклали йому на стіл на підпис в останній момент спеціально щоб було виправдання.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:16 Ответить
Воно просто насміхається,тварина
показать весь комментарий
02.04.2025 23:17 Ответить
Ну якщо зелені не збрехали за день хоть раз то задаремно прожиє життя вони так всі одностайно квакають що жабій гомін цілий день стоіть над краіною
показать весь комментарий
02.04.2025 23:19 Ответить
Тупориле виправдовування таке як і всі «слуги»: якщо Заява прийшла занадто пізно і Порох вже не встигає виїхати, то підпиши її і він все одно не встигне виїхати. В січні 2022 року зелені клоуни не впускають Пороха в Україну, в березні 2022 вони в унісон з кацапами верещать що він втік, а потім вони взагалі не випускають.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:22 Ответить
https://t.me/irynagerashchenko/19157 Ірина Геращенко:

Стефанчук безсоромно бреше, що начебто тільки вчора йому подали документи на відрядження Порошенка в США. Але правда в тому, що ми подали це запрошення ще в лютому! Це зареєстровано в СЕДО ВР.
Але попри кілька резолюцій Європарламенту про важливість міжпарламентської дипломатії, попри заяви Єврокомісії про безальтернативність для євроінтеграції парламентського плюралізму голова ВР на вимогу офісу блокує міжнародні контакти Порошенка, і інших депутатів «ЄС», та ще й безсоромно бреше на всю країну.
Зеленський і його команда - це синонім брехні. Вони живуть виборами, а не війною. Блокують міжпарламентську діяльність Порошенка, авторитет і звʼязки якого в світі працюють на допомогу Україні . Ідіотськими санкціями заблокували можливість допомагати Армії. А зараз вдалися до відвертої брехні про відрядження.
https://t.me/irynagerashchenko/19157 Скрін СЕДО, де видно проходження документів - оця ссиль. Стефанчук не здатний організувати нормальну роботу ВР, але йому це і не треба, Офіс його тримає на посаді спікера не за професійність, а за лояльність.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:23 Ответить
Між іншим, нардепам відпустка закордон в умовах воєного часу заборонена. Тільки в межах України. Так що бреше цей кнур з першого по'ятий пункти
показать весь комментарий
02.04.2025 23:28 Ответить
Уроды зелёные.
показать весь комментарий
02.04.2025 23:54 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2025 00:00 Ответить
всі зебіли такі *******. Їх телемарафет покоцав.

А тут, он, вище - що кращі? Та їхнє ІQ навіть до 73% не дотягує.
показать весь комментарий
03.04.2025 00:14 Ответить
вони жертви 95 кварталу
показать весь комментарий
03.04.2025 00:15 Ответить
Боров так быстро не может

Вес не позволяет
показать весь комментарий
03.04.2025 00:48 Ответить
Боже,поможи нам пережити цих зелених ідіотів і зберегти Україну.
показать весь комментарий
03.04.2025 00:49 Ответить
Яка ж ти падлюка свиняча стефанчук!!! І брешеш як співаєш!!!!
показать весь комментарий
03.04.2025 01:15 Ответить
Нікчемні відмазки свинтуса з трускавецької освітою.
показать весь комментарий
03.04.2025 06:43 Ответить
верховна свиня підписує відрядження всім куницьким . одарченкам . всім кому треба здристнуть тільки не порошенку
показать весь комментарий
03.04.2025 07:20 Ответить
А Комарницькому підписав. Боїться Пороха, боров.
показать весь комментарий
03.04.2025 08:12 Ответить
Тварюка залена, ******* як дихає. Від'ємна селекція, повна деградація політичної еліти України. Щось давно сухумська обізяна не світилася, мене це насторожує. Зеленьський розвів таку ******* що мудрому народу видихувати років 100 прийдеться оце гімно.
показать весь комментарий
03.04.2025 09:20 Ответить