10592 посетителя онлайн

Россияне заявили о сбивании 58 БПЛА, в Подмосковье ночью работала ПВО. ВИДЕО

Министерство обороны России утром 10 апреля заявило, что вечером и ночью над шестью российскими областями, в частности - Московской, а также над аннексированным Крымом было сбито 48 якобы украинских беспилотников.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщают российские СМИ.

Согласно заявлению министерства, больше всего дронов сбили над Брянской и Калужской областями - 13 и 12 соответственно. Остальные, как утверждает министерство, были сбиты над Курской, Белгородской, Московской и Орловской областями, а также над Крымом.

Жители Подмосковья сообщили о взрывах в Наро-Фоминске. На фоне атаки Росавиация временно приостанавливала работу московского аэропорта Внуково, позже ограничения сняли. Свидетели заявили, что область атаковали беспилотники, похожие на вертолеты.

Также в РФ вводили план "Ковер" в аэропорту Калуги, его закрывали на прием и вылет самолетов.

Топ комментарии
+10
показать весь комментарий
10.04.2025 08:15 Ответить
+7
Що так слабенько! Вже б написали, що збили 100500 тільки над Москвою, а в регіонах взагалі неміряно. І тільки один дрон долетів і спалив курятник в циганській слободі.
показать весь комментарий
10.04.2025 08:23 Ответить
+6
Якщо БПЛА буди "схожі на вертольоти" - не виключено, що пішли в хід "авіаматки". Це великі БПЛА, пристосовані до транспортування кількох малих БПЛА. Квадрокоптери більш точні, при нанесенні ударів, але мають малу швидкість і обмежений радіус польоту. Тому краще їх доставлять до місця бою великими БПЛА "літакового типу", і скидать на місці. Авіаматка тоді, працюватиме і як "ретранслятор команд"...
Приблизно так діяла авіація СРСР у перший період ІІ СВітової. ТБ-3 несли на собі винищувачі, споряджені бомбами. Недалеко від місця удару винищувачі відділялися, наносили високоточний удар, і потім своїм ходом поверталися на свої аеродроми. Цим досягалася економія пального винищувачів та підвищувалася точність ударів. Найвідомішими були авіаудари по нафтових терміналах Констанци та мосту через Дунай...
показать весь комментарий
10.04.2025 10:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
10.04.2025 08:15 Ответить
Що так слабенько! Вже б написали, що збили 100500 тільки над Москвою, а в регіонах взагалі неміряно. І тільки один дрон долетів і спалив курятник в циганській слободі.
показать весь комментарий
10.04.2025 08:23 Ответить
Небесний тихохід... Доречі, а чого він так світився? То в нього навігаційні вогні такі яскраві чи що?
показать весь комментарий
10.04.2025 08:29 Ответить
може там і музика була.
далеко, не чутно.
показать весь комментарий
10.04.2025 09:16 Ответить
Вроде у них был "friendly fire"

https://defence-ua.com/news/vse_vkazuje_na_te_scho_rosijani_zbili_svij_vertolit_pid_moskvoju_chomu_u_nogo_svitilis_lopati-18509.html
показать весь комментарий
10.04.2025 14:33 Ответить
Якщо БПЛА буди "схожі на вертольоти" - не виключено, що пішли в хід "авіаматки". Це великі БПЛА, пристосовані до транспортування кількох малих БПЛА. Квадрокоптери більш точні, при нанесенні ударів, але мають малу швидкість і обмежений радіус польоту. Тому краще їх доставлять до місця бою великими БПЛА "літакового типу", і скидать на місці. Авіаматка тоді, працюватиме і як "ретранслятор команд"...
Приблизно так діяла авіація СРСР у перший період ІІ СВітової. ТБ-3 несли на собі винищувачі, споряджені бомбами. Недалеко від місця удару винищувачі відділялися, наносили високоточний удар, і потім своїм ходом поверталися на свої аеродроми. Цим досягалася економія пального винищувачів та підвищувалася точність ударів. Найвідомішими були авіаудари по нафтових терміналах Констанци та мосту через Дунай...
показать весь комментарий
10.04.2025 10:07 Ответить
Случай с с ТБ-3 известный, но единичный, не получивший развития из за малоэффективности. Да и зачем так заумно, если авиация ТОЛЬКО Черноморского флота насчитывала более 2 тыс. самолётов, с того же Крыма бомби те объекты сколько желаешь радиус позволял
показать весь комментарий
10.04.2025 18:19 Ответить
Тоді у СРСР пікіруючих бомбардувальників не було.
Бомбардування з горизонтального польоту, по малорозмірних цілях- малоефективне.
Винищувачі-бомбардувальники могли бомби скинуть точніше, але запас пального для польоту був замалий. (підвісних баків ще не знали).
показать весь комментарий
10.04.2025 18:30 Ответить
Валіть кацапів! Бийте по багатоповерхівками і буде результат!!! Кращий кацап-мертвий кацап!
показать весь комментарий
10.04.2025 13:25 Ответить
геликоптер-пати)
показать весь комментарий
10.04.2025 14:49 Ответить
"Сиджу на нарах я,
В Наро-Фомінську я".
показать весь комментарий
10.04.2025 15:28 Ответить
А де знищені, де відео знищення??? бо цей політав, показав фак і полетів по справах...