Росіяни заявили про збиття 58 БпЛА, у Підмосков’ї вночі працювало ППО. ВIДЕО
Міністерство оборони Росії зранку 10 квітня заявило, що ввечері та вночі над шістьма російськими областями, зокрема Московською, а також над анексованим Кримом було збито 48 нібито українських безпілотників.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські ЗМІ.
Згідно із заявою міністерства, найбільше дронів збили над Брянською і Калузькою областями - 13 і 12 відповідно. Решту, як стверджує міністерство, було збито над Курською, Бєлгородською, Московською та Орловською областями, а також над Кримом.
Мешканці Підмосков'я повідомили про вибухи у Наро-Фомінську. На тлі атаки Росавіація тимчасово призупиняла роботу московського аеропорту Внуково, пізніше обмеження зняли. Свідки заявили, що область атакували безпілотники, схожі на вертольоти.
Також у РФ запроваджували план "Ковер" в аеропорту Калуги, його закривали на приймання і виліт літаків.
Приблизно так діяла авіація СРСР у перший період ІІ СВітової. ТБ-3 несли на собі винищувачі, споряджені бомбами. Недалеко від місця удару винищувачі відділялися, наносили високоточний удар, і потім своїм ходом поверталися на свої аеродроми. Цим досягалася економія пального винищувачів та підвищувалася точність ударів. Найвідомішими були авіаудари по нафтових терміналах Констанци та мосту через Дунай...