10712 відвідувачів онлайн

Росіяни заявили про збиття 58 БпЛА, у Підмосков’ї вночі працювало ППО. ВIДЕО

Міністерство оборони Росії зранку 10 квітня заявило, що ввечері та вночі над шістьма російськими областями, зокрема Московською, а також над анексованим Кримом було збито 48 нібито українських безпілотників.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські ЗМІ.

Згідно із заявою міністерства, найбільше дронів збили над Брянською і Калузькою областями - 13 і 12 відповідно. Решту, як стверджує міністерство, було збито над Курською, Бєлгородською, Московською та Орловською областями, а також над Кримом.

Мешканці Підмосков'я повідомили про вибухи у Наро-Фомінську. На тлі атаки Росавіація тимчасово призупиняла роботу московського аеропорту Внуково, пізніше обмеження зняли. Свідки заявили,  що область атакували безпілотники, схожі на вертольоти.

Також у РФ запроваджували план "Ковер" в аеропорту Калуги, його закривали на приймання і виліт літаків.

Топ коментарі
+10
показати весь коментар
10.04.2025 08:15 Відповісти
+7
Що так слабенько! Вже б написали, що збили 100500 тільки над Москвою, а в регіонах взагалі неміряно. І тільки один дрон долетів і спалив курятник в циганській слободі.
показати весь коментар
10.04.2025 08:23 Відповісти
+6
Якщо БПЛА буди "схожі на вертольоти" - не виключено, що пішли в хід "авіаматки". Це великі БПЛА, пристосовані до транспортування кількох малих БПЛА. Квадрокоптери більш точні, при нанесенні ударів, але мають малу швидкість і обмежений радіус польоту. Тому краще їх доставлять до місця бою великими БПЛА "літакового типу", і скидать на місці. Авіаматка тоді, працюватиме і як "ретранслятор команд"...
Приблизно так діяла авіація СРСР у перший період ІІ СВітової. ТБ-3 несли на собі винищувачі, споряджені бомбами. Недалеко від місця удару винищувачі відділялися, наносили високоточний удар, і потім своїм ходом поверталися на свої аеродроми. Цим досягалася економія пального винищувачів та підвищувалася точність ударів. Найвідомішими були авіаудари по нафтових терміналах Констанци та мосту через Дунай...
показати весь коментар
10.04.2025 10:07 Відповісти

Завантаження...