4496 посетителей онлайн

Посол США в Украине Бринк хочет досрочно уйти с должности, - CBS News

Посол Бринк

Посол Соединенных Штатов Америки Бриджит Бринк хочет досрочно покинуть пост.

Об этом со ссылкой на собственные источники пишет CBS News, передает Цензор.НЕТ.

Издание отмечает, что Бринк еще не подала официального заявления об отставке, но уже сделала прощальные звонки коллегам.

CBS обратилась за комментарием к послу Бринк и Государственному департаменту, но не получила ответа.

По информации одного высокопоставленного американского чиновника, ее отставка связана с необычным сочетанием личных и политических проблем, включая недавние сокращения в USAID. Бринк служит в зоне боевых действий вдали от своей семьи, поскольку Киев определен как несопровождаемый пост, где офицеры служат, не привозя с собой семьи.

Госсекретарь Марко Рубио намеревался оставить Бринк, карьерного офицера дипломатической службы, в должности и отклонил ее прошение об отставке, которое она подала в январе в рамках стандартной процедуры перехода между администрациями.

Напомним, 5 апреля посол США Бриджит Бринк прокомментировала удар по Кривому Рогу, но не упомянула Россию.

В свою очередь президент Владимир Зеленский заявил, что разочарован реакцией посольства США на удар по Кривому Рогу: "К сожалению, неприятно удивляет реакция посольства Америки: такая сильная страна, такой сильный народ - и такая слабая реакция. Даже слово "русский" боятся сказать, говоря о ракете, убившей детей".

Топ комментарии
+19
Порядні люди у трампон не вимаруются, як і у ЗЕлене гівно та руській світ.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:49 Ответить
+15
Послиха ...
Послиця ...
Послиня ... можливо так ?
Для того , хто вигадав фемінітиви (і хто їх використовує ...) в пеклі заброньований окремий казан !
показать весь комментарий
10.04.2025 20:49 Ответить
+12
І ця зламалась. Всім послам, які слідкують за поведінкою Зельоних, потрібен довгий реабілітаційний період, і допомога досвідченого психіатра.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Порядні люди у трампон не вимаруются, як і у ЗЕлене гівно та руській світ.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:49 Ответить
Ну, дякувати Богу, в українців є ви...
показать весь комментарий
10.04.2025 20:52 Ответить
А вас нема?...
показать весь комментарий
10.04.2025 20:57 Ответить
Не дякуйте Богові, бо він ********* не чує.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:39 Ответить
І ця зламалась. Всім послам, які слідкують за поведінкою Зельоних, потрібен довгий реабілітаційний період, і допомога досвідченого психіатра.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:49 Ответить
Послиха ...
Послиця ...
Послиня ... можливо так ?
Для того , хто вигадав фемінітиви (і хто їх використовує ...) в пеклі заброньований окремий казан !
показать весь комментарий
10.04.2025 20:49 Ответить
Посолка
Посилка
Посланка
Послунка
показать весь комментарий
10.04.2025 21:04 Ответить
Посилка норм ...))
показать весь комментарий
10.04.2025 21:05 Ответить
Головичка посольства.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:55 Ответить
посилкиня, напевно
показать весь комментарий
11.04.2025 10:29 Ответить
дайте їй УБД та помашить ручкою....
показать весь комментарий
10.04.2025 20:50 Ответить
Вот бы Спарц в Киев,что бы этот шапитошный гадюшник разбежался как тараканы от света.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:53 Ответить
Не приїде. ЇЇ тут бувші односільчани підстрілять.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:57 Ответить
Ті бувші односільчани, що за ЗЕ! голосували?
показать весь комментарий
10.04.2025 21:05 Ответить
Треба щоб Зєля звернувся до Трампа, щоб нам Спарц прислали, бо вже пора.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:00 Ответить
розумію - цей рудий ******* не кожний витримає...
показать весь комментарий
10.04.2025 20:53 Ответить
Він вже не рудий, а сивий!
показать весь комментарий
10.04.2025 20:55 Ответить
курва крашена...
показать весь комментарий
10.04.2025 20:58 Ответить
виходиш з посади? - маєш своє слово.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:57 Ответить
Поки "волохата рижа срака в засосах" не дала розпорядження - всім залишатися на місцях!
показать весь комментарий
10.04.2025 21:02 Ответить
завжди можна "за власним бажанням",
шо пані посол і робить...
показать весь комментарий
10.04.2025 23:02 Ответить
показать весь комментарий
11.04.2025 01:15 Ответить
Якщо Рубіо не дозволяє звільнитися, хай скаже, що путін - ×уйло, це у трампа - точка G.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:07 Ответить
Наговорила на відставку. Важко бути послом Америки і вести себе згідно проросійської політики трампа. Трамп радий був би нікого не назначати, адже ненавидить українців і Україну бо її для нього не існує.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:07 Ответить
Зрозуміло. Просто не хоче далі ганьбитись.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:10 Ответить
А може ця недавня істерія навколо Спарц, через те, що вона може в Україну у якості...?...це було би потужне рішення.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:11 Ответить
було би дуже цікаво
дамочка за словом у кишеню не полізе, уявляю як зашквачить у щурів на банковій
показать весь комментарий
10.04.2025 21:22 Ответить
Це після слів цієї Спартц про поділ України ви хочете бачити її послом США в Києві? ЇЇ місце на гілляці.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:25 Ответить
де ви конкретно прочитали цитату її слів, в яких воно говорить вами написане ?
показать весь комментарий
10.04.2025 21:26 Ответить
Якщо ви про її відмазки що не так зрозуміли, то ліпше не треба. Їх всіх плющить після того як ловлять за сраку. І завжди - не так зрозуміли.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:30 Ответить
Тобто точної цитати немає, лише переклад мутної сторінки улюбленого владою телеграму
показать весь комментарий
10.04.2025 21:31 Ответить
Немає. Є моє ставлення до цієї мутної особи.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:33 Ответить
тобто у вас є емоція без доказів
знаємо такий підхід до маніпуляцій
люди ненавидять когось, а пояснити не можуть, те саме і з ірраціональною любовью до лідорів
показать весь комментарий
10.04.2025 21:42 Ответить
Дайте вгадаю. Навіть якщо вона нічого такого не говорила, то ви роками буде їй ставити у провину ці тези написані єрмаком
як невістки нема, а ось же її рубашка висить
показать весь комментарий
10.04.2025 21:47 Ответить
Якщо Ви є носієм англ. мови, то перекладіть будь ласка її ті самі висловлювання. Чому вона каже що її перекрутили? Що тут не так?
показать весь комментарий
11.04.2025 06:13 Ответить
Ого! Ну дуже потужно!
показать весь комментарий
11.04.2025 08:11 Ответить
https://www.telegraph.co.uk/us/news/2025/04/07/victoria-spartz-interview-republican-ukraine-war/
показать весь комментарий
11.04.2025 08:05 Ответить
Якщо процедури призначення послів не знаєте - то і не шкварчіть тут. По перше віка Кульгейко ніяка не дипломат, а звичайна трампістка з українським корінням. По друге приймаюча країна дає згоду на призначення посла, а може і відмовити. Так що не бийтесь в оргазмі з уявою про Спартц - посол США в Україні. Доброї ночі.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:24 Ответить
Невже совість замучила?
показать весь комментарий
10.04.2025 21:14 Ответить
Засолка
показать весь комментарий
10.04.2025 21:17 Ответить
Донні недавно звільнив вищих за посадою офіцерів з апарату ради нацбезпеки, праву та ліву руки Волтца і за що? За нелояльність. Місцева душевнохвора принесла Донні список з 20 імен нелояльних, а той Лопух всіх позвільняв. А свої ж були в доску. А Брінкс прислали бумагу-не згадувати про х.....та рашкостан.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:33 Ответить
мабуть у нас тут буде пздц - тікає.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:12 Ответить
не хоче бути рупором рудого ідіота та замовчувати чиї ракети падають нам на голови.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:14 Ответить
А ще терпіти образи від зетелепнів...
показать весь комментарий
10.04.2025 23:32 Ответить
чому саме посолка а не послиця ?
показать весь комментарий
10.04.2025 22:13 Ответить
це звільнення тупим ненависникам пані Брінк+ рашаботам тількі нарадість! Бачили нову адміні СРАЦІЮ трампла в дії? отаке саме чмо приїде послом і.т.і. як ви тут гарно висралися, щоб догодити підарашаботам. чекайте на умовного "вітьковаффа", що буде теревенити якусь дичину. Малатці! ві зрабіли пані Брінк разом (у своїх брудних фантазіях)!
показать весь комментарий
10.04.2025 22:46 Ответить
дайош спартц!!
показать весь комментарий
10.04.2025 22:53 Ответить
Не можна бути таким збоченцем. Уявляю її портрет над твоїм ліжком.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:26 Ответить
тільки такі збоченці, як ти, вішають чиїсь портрети над своїм ліжком.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:35 Ответить
Ти мабуть багатир дрочити на тармпівську шлюху?
показать весь комментарий
11.04.2025 17:24 Ответить
та ладно, підоре їбучий, йди на *** звідси й більше не з'являйся. а краще здохни - на цій нещасній землі й так забагато таких упосліджених ******* уйобищ, як ти.
показать весь комментарий
11.04.2025 23:06 Ответить
такий срач розвели зеленські обожнювачі ... Пані Бринк ви були Гарним Послом !!! Дякуємо Вам за мужність !!! в такий важкий час ,ви нас не скривдили !!! ❤️🇺🇦