4435 посетителей онлайн

Украина пригласила лидеров ЕС в Киев 9 мая как альтернативу параду Путина в Москве, - Politico

Министры обороны стран Европы проведут экстренное совещание по Украине

Украинское правительство обратилось к европейским лидерам с приглашением посетить Киев 9 мая - в день, когда в Москве традиционно проводится военный парад.

Об этом сообщает Politico, информирует Цензор.НЕТ.

Министр иностранных дел Украины Андрей Сибига передал приглашение своим коллегам из Европейского Союза во время встречи в Люксембурге 8 апреля. Он призвал европейских лидеров приехать в Киев в знак солидарности с Украиной.

"Призываем продемонстрировать наше единство и решимость перед лицом крупнейшей агрессии в Европе со времен Второй мировой войны", - заявил Сибига.

Кроме того, президент Украины Владимир Зеленский хочет использовать эту возможность для проведения встречи с лидерами коалиции, которые готовы определить гарантии безопасности для Украины после возможного достижения договоренности о прекращении огня.

Место проведения этой потенциальной встречи пока не уточняется. В то же время европейские дипломаты сообщили на условиях анонимности, что в начале мая могут состояться визиты глав государств, включая будущего канцлера Германии Фридриха Мерца.

9 мая в России

Напомним, что накануне французское издание Le Point писало, что президент США Дональд Трамп может посетить Москву на 9 мая по приглашению российского диктатора Владимира Путина.

Впоследствии президент США Дональд Трамп заявил, что не планирует ехать в Россию на 9 мая.

Затем стало известно, что в Москву на 9 мая планируют прибыть самопровозглашенный президент Беларуси Александр Лукашенко, президенты Таджикистана и Азербайджана Эмомали Рахмон и Ильхам Алиев.

Топ комментарии
+13
Зелені хернею маяться замість роботи
показать весь комментарий
14.04.2025 14:57 Ответить
+12
ну, тоді логічніше було б на 8 травня...
показать весь комментарий
14.04.2025 14:57 Ответить
+11
нагадайте, цьому гундосому олігофрену, шо притомні українці не визнають 9 мая дєнь пабєди ділдов!
в україні, 8 травня ніколи знову!!!
чи, ****, настільки відбитий малорос, що ніяк не вийде з шашликів на 9 мая?
показать весь комментарий
14.04.2025 15:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Україна запросила лідерів ЄС до Києва 9 травня як альтернативу параду Путіна в Москві

Хоробрі еуропейці стоятимуть на трибуні та показиватимуть "факи" *********** ракетам.
Так ясно уявляю це!
показать весь комментарий
14.04.2025 14:53 Ответить
Алекс Скела,Ваш сарказм добре розумію, але ж маю надію,що адекватні люди зробили висновки із ситуації,особливо коли справа стосується їх власних тушок! А як що на повному серйозі, то ідея непогана. Хай покажуть,що не обісралися та відчують війну хоч трохи.
показать весь комментарий
14.04.2025 15:00 Ответить
Худше, іде партія зелених з прапорцями. І починають... стався зє.. стався зє...
показать весь комментарий
14.04.2025 15:34 Ответить
Слався)
показать весь комментарий
14.04.2025 15:35 Ответить
Та ні. Саме "стався".
показать весь комментарий
14.04.2025 16:36 Ответить
В сенсі "з Україною стався повний ЗЕздец"
показать весь комментарий
14.04.2025 16:38 Ответить
Зелені хернею маяться замість роботи
показать весь комментарий
14.04.2025 14:57 Ответить
ну, тоді логічніше було б на 8 травня...
показать весь комментарий
14.04.2025 14:57 Ответить
100 %! Чергові "успіхи" криворізької дипломатії. У всіх нормальних людей в Європі 8 травня і не свято а панехида
показать весь комментарий
14.04.2025 15:04 Ответить
"А гарантувати безпеку ЗМОЖЕТЕ?"
"А дайте ще П'ЯТЬ Патріотів!!!"
показать весь комментарий
14.04.2025 14:58 Ответить
Треба сказать шо можемо, *** будемо, ну а як прилетить ну значить судьба. Зато тоді за нас НАТА піде в атаку
показать весь комментарий
14.04.2025 15:06 Ответить
Не приїдуть, на відміну від запрошених до мАцкви.
Бо в мАцквє краща ППО у світі, та й не наважиться Україна обстріляти красную площадь.
На відміну від *****, який легко може обстріляти Хрещатик на дєнь побєдобєсія.
показать весь комментарий
14.04.2025 14:58 Ответить
Але чому не наважиться, а то путін нападьот чи шо?
показать весь комментарий
14.04.2025 15:03 Ответить
саме так.
жодного, навіть уламку не впало в конча заспі.
показать весь комментарий
14.04.2025 15:53 Ответить
Глпвное чтобы зелень не пропустила поездку на КРОВАВУЮ РЛОЩАДЬ!!!
показать весь комментарий
14.04.2025 15:43 Ответить
"[…] в мАцквє краща ППО у світі […]"

А хіба там є щось не "краще в світі"?
показать весь комментарий
14.04.2025 17:16 Ответить
Ну, збивають вони все, що летить, поки за всі атаки минулого року не було жодного влучання у якийсь важливий об'єкт саме в місті. По передмістю бувало, по ТЕС і НПЗ навалили. В межах МКАДу лише побиті житлові будинки, небагато.
У нас же в середмістя прилітає регулярно.
ППО там краща тому, що стягнули купу РЕБ і ЗРК, через що періодичні влучання в НПЗ та інші промки.
показать весь комментарий
14.04.2025 17:19 Ответить
А скільки його там летіло на саму Москву?
показать весь комментарий
14.04.2025 18:27 Ответить
Цього не знаю. Перед якимись пєрєговорамі, отих делегацій, була наймасовіша дронова атака, в тому числі на мАцкву. Більше 300 машин з нашого боку.
Безпілотники атакували Москву та область: вибухи пролунали у районі Кутузовського проспекту. ВIДЕО
Але результат був - тільки пара влучань в житлові багатоповерхівки.
показать весь комментарий
14.04.2025 18:32 Ответить
Треба забабахати травневу платформу
показать весь комментарий
14.04.2025 15:01 Ответить
Вроді ж по ідеї Буданов та СБВУшники мают в'ябать всим чим є девята мая по Червоній площі і влаштувати там кроваву баню з ***** та ряджених ветеранів. чи я помиляюсь і не буде такого, а якщо не буде, то чому?
показать весь комментарий
14.04.2025 15:02 Ответить
https://www.youtube.com/hashtag/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%81 #БлогерКлубСенс
Володимир: Українська делегація, на зустрічі в США з проукраїнським республіканцем Доном Бейконом.
Звісно ж Жан Беленюк , кращий дипломат і перемовник ніж П.Порошенко (останнього Слуги не випустили за кордон).
Який президент, така й делегація…
TimTaller: А чого Монатіка не взяли? Де зірки "Розсміши коміка" та "МумуХахатала"?
Lida Sha: Зеленський зміг знову принести усім нам нові проблеми зі Сполученими Штатами.
На переговори до США поїхала наша делегація, яка отримала гроші на консультації на 2,5 млн доларів, і змогла досягти... нічого!
показать весь комментарий
14.04.2025 15:06 Ответить
а де подівся вірстаю? якого зе!чмо особисто запхав в раду, порушуючи все, що тільки можна?
де, цей стронгмен плазун? які закони вигадав? чи, в україні?
показать весь комментарий
14.04.2025 15:20 Ответить
їх і близько до трампа не підпустять, він не надто зоопарки ********
показать весь комментарий
14.04.2025 17:00 Ответить
краще б рознесли військовий парад у мацкві
таурусами
от тоді було б свято справжнє
А то ублюдки чинять геноцид
а потім ще й на парадах
відкрито гарцюють.
показать весь комментарий
14.04.2025 15:13 Ответить
нагадайте, цьому гундосому олігофрену, шо притомні українці не визнають 9 мая дєнь пабєди ділдов!
в україні, 8 травня ніколи знову!!!
чи, ****, настільки відбитий малорос, що ніяк не вийде з шашликів на 9 мая?
показать весь комментарий
14.04.2025 15:13 Ответить
Саме так.
показать весь комментарий
14.04.2025 15:15 Ответить
3 вересня 1939 року: Велика Британія та Франція оголосили війну Німеччині...10 червня 1940 року: Італія оголосила війну Франції та Великій Британії... 7 грудня 1941 року (8 грудня за азійським часом): Японія напала на Перл-Гарбор, оголосивши війну Сполученим Штатам і Британській імперії... 8 грудня 1941 року: Сполучені Штати оголосили війну Японії...11 грудня 1941 року: Німеччина та Італія оголосили війну Сполученим Штатам. Того ж дня Сполучені Штати оголосили війну Німеччині та Італії... Німеччина не об'являла війну ссср, ссср не об'являв війну Німеччині...
показать весь комментарий
14.04.2025 15:18 Ответить
Яке ж воно кончене..
показать весь комментарий
14.04.2025 15:22 Ответить
Дебильнне нечего было придумать? Дата 8 мая этому кремлевскому зеледурку вообще незнакома? Это же заранне провальная идея! Шоу для зебилов, которые голосовали за это убожество?
показать весь комментарий
14.04.2025 15:26 Ответить
Хм... Ну и зачем им, на 9 мая (исключительно совковый праздник), приезжать в Киев? В чем здесь альтернатива?
Может ещё парад проведут?)))
А если серьёзно - это просто инфоповод
показать весь комментарий
14.04.2025 15:33 Ответить
Делать им больше нечего!Анекдот!
показать весь комментарий
14.04.2025 15:37 Ответить
Як Трамп, путін і Сі можуть поділити світ - Newsweek показав мапу

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cly57vq6kyro