8847 посетителей онлайн

Администрация Трампа рассматривает закрытие около 30 посольств и консульств США, в том числе в Европе, - CNN

США планируют закрыть ряд посольств

Члены администрации президента США Дональда Трампа рассматривают возможность закрытия ряда посольств и консульств США по всему миру.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет CNN.

В частности, рекомендуется закрыть посольства на Мальте и в Люксембурге, а также в Лесото, Республике Конго, Центральноафриканской Республике и Южном Судане.

В список дипломатических представительств США, которые могут закрыть, также вошли пять консульств во Франции, два в Германии, два в Боснии и Герцеговине, одно в Великобритании, одно в Южной Африке и одно в Южной Корее.

Кроме того, предлагается уменьшить американское дипломатическое присутствие в Сомали и Ираке (которые играют ведущую роль в антитеррористических усилиях США) и "изменить размер" других диппредставительств.

Пока неизвестно, поддерживает ли эти рекомендации государственный секретарь Марко Рубио и в какой именно форме они будут окончательно одобрены.

Топ комментарии
+21
Внас точно при Трампі більше посла не буде,якась така чуйка у мене
показать весь комментарий
15.04.2025 19:42 Ответить
+15
зливання в унітаз мега-держави США.
показать весь комментарий
15.04.2025 19:47 Ответить
+14
З такою дипломатією у Трампона в друзях через рік тільки сосія і таліби залишаться
показать весь комментарий
15.04.2025 19:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Внас точно при Трампі більше посла не буде,якась така чуйка у мене
показать весь комментарий
15.04.2025 19:42 Ответить
років зо два чи три - не буде. Буде якійсь тимчасовий повірений.
показать весь комментарий
15.04.2025 20:12 Ответить
ну то й є Амбасадор, здається
показать весь комментарий
15.04.2025 20:14 Ответить
тимчасовий повірений не є послом, він є керівником дипломатичної установи у країні перебування, і ця дипломатична посада згідно Віденської конвенції про дипломатичні відносини є третім класом глав диппредставництв (після послів і посланників).
показать весь комментарий
15.04.2025 20:23 Ответить
А ми навпаки відкриваємо, це мабуть тому що в нас набагато краще положення?
показать весь комментарий
15.04.2025 19:43 Ответить
правильно робимо, а вот....

Папуа Нова Америка

навіщо посольства ?

.
показать весь комментарий
15.04.2025 20:10 Ответить
Папуа Нова Гвінея є аграрною державою: понад 86 % населення країни зайнято у сфері сільського господарства. Основними продуктами аграрного сектора є кава, какао, копра, пальмова олія, каучук, чай. Промисловість у Папуа Новій Гвінеї представлена переважно гірничою промисловістю. На території держави зосереджено родовища золота, міді, молібдену, нафти та природного газу.
показать весь комментарий
15.04.2025 21:01 Ответить
бінго ! МАГА !

.
показать весь комментарий
15.04.2025 21:19 Ответить
бабла попилити и детей чинушей пристроить
показать весь комментарий
15.04.2025 20:11 Ответить
тупые америкосы, найвеличнийшый чтоб деньги профукивать в любом зажо пье открывает
показать весь комментарий
15.04.2025 19:43 Ответить
Нехай відкриває у Сибіру і КНДР
показать весь комментарий
15.04.2025 19:44 Ответить
З такою дипломатією у Трампона в друзях через рік тільки сосія і таліби залишаться
показать весь комментарий
15.04.2025 19:45 Ответить
Агент Краснов п*здець нагліє і тупі Амери це все хавають...
показать весь комментарий
15.04.2025 19:46 Ответить
зливання в унітаз мега-держави США.
показать весь комментарий
15.04.2025 19:47 Ответить
Для Рубіо- ВОЖДЬ ВСЕГДА ПРАВ, А КТО НЕ СОГЛАСЕН С ПРАВОТОЙ ВОЖДЯ-СМОТРИ НАЧАЛО.
показать весь комментарий
15.04.2025 19:48 Ответить
Чубчик зараз грає безкозирку, бо нема козирів. Зараз на кон виставить свій старечий зад.
показать весь комментарий
15.04.2025 19:51 Ответить
Darn, it would suck to lose one's job at a consulate in France.
показать весь комментарий
15.04.2025 19:52 Ответить
Darn, one would suck to lose its job at a consulate in France.

😂
показать весь комментарий
15.04.2025 20:07 Ответить
Велич Америки тромб бачить в іншому ракурсі ніж увесь світ. І мені та велич перегукується з німецьким Рейхом.
показать весь комментарий
15.04.2025 19:55 Ответить
при скороченні військових проектів та бюджету Пентагону загалом ?

.
показать весь комментарий
15.04.2025 20:12 Ответить
Ми не знаємо які домовленності у апельсина з московитами. Там тісні стосунки.
показать весь комментарий
15.04.2025 20:26 Ответить
Наш відркиває консульства по всьому світу,вчись омерика у лідора
показать весь комментарий
15.04.2025 19:56 Ответить
Ну, тепер зрозуміло, що там за перемовини ведуться. Виведуть посольства з Європи , потім військові бази і у ***** буде карт-бланш для наступу на Європи. Трампон вийде і із НАТО.
Караче, уйопки вже все поділили, залишось тільки Україну до Львова розчистити від українців.
показать весь комментарий
15.04.2025 20:06 Ответить
Экономика должна быть экономной!
показать весь комментарий
15.04.2025 20:10 Ответить
як по-американськи буде ГКЧП ?

.
показать весь комментарий
15.04.2025 20:13 Ответить
Труп(м)оляку разом з ****** на гілляку
показать весь комментарий
15.04.2025 20:10 Ответить
Через це усі країни проходять... Господь покарав німців гітлером, союз - сталіним, москалів - ху№лом, українців - яником, і т.д. Настала пора американців !
показать весь комментарий
15.04.2025 20:42 Ответить
Українців не Бог покарав, а украінці самі себе і так кожні п'ять років... Вийнятком був 2014 рік...
показать весь комментарий
16.04.2025 00:38 Ответить
Проект США, закривається?
показать весь комментарий
15.04.2025 21:00 Ответить
схоже.

файл-стейтам посольства НЕ потрібні

.
показать весь комментарий
15.04.2025 21:22 Ответить
Пишить, вже правильно:- адміністрація путіна, закриває представнитства америки по всьому світу...
показать весь комментарий
15.04.2025 21:19 Ответить
А может Трамп внебрачный сын пуйла?
показать весь комментарий
15.04.2025 22:15 Ответить
не такі мутнорила трійця , ху* ло , сі, трамп ,замутила геополітичний дерібан ...все серйозно ,поспішають потвори , знають шо скоро здохнуть ...своїм дітям , простір готують ,**** уті на всю голову !
показать весь комментарий
15.04.2025 23:50 Ответить