4266 відвідувачів онлайн

Адміністрація Трампа розглядає закриття близько 30 посольств та консульств США, зокрема в Європі, - CNN

США планують закрити низку посольств

Члени адміністрації президента США Дональда Трампа розглядають можливість закриття низки посольств та консульств США по всьому світі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише CNN.

Зокрема рекомендується закрити посольства на Мальті та в Люксембурзі, а також у Лесото, Республіці Конго, Центральноафриканській Республіці та Південному Судані.

До списку дипломатичних представництв США, які можуть закрити, також увійшли п'ять консульств у Франції, два в Німеччині, два в Боснії і Герцеговині, одне у Великій Британії, одне в Південній Африці і одне в Південній Кореї.

Крім того, пропонується зменшити американську дипломатичну присутність у Сомалі та Іраку (які відіграють провідну роль в антитерористичних зусиллях США) та "змінити розмір" інших диппредставництв.

Наразі невідомо, чи підтримує ці рекомендації державний секретар Марко Рубіо і в якій саме формі вони будуть остаточно схвалені.

Топ коментарі
+21
Внас точно при Трампі більше посла не буде,якась така чуйка у мене
показати весь коментар
15.04.2025 19:42
+15
зливання в унітаз мега-держави США.
показати весь коментар
15.04.2025 19:47
+14
З такою дипломатією у Трампона в друзях через рік тільки сосія і таліби залишаться
показати весь коментар
15.04.2025 19:45
Коментувати
Сортувати:
Внас точно при Трампі більше посла не буде,якась така чуйка у мене
показати весь коментар
15.04.2025 19:42 Відповісти
років зо два чи три - не буде. Буде якійсь тимчасовий повірений.
показати весь коментар
15.04.2025 20:12 Відповісти
ну то й є Амбасадор, здається
показати весь коментар
15.04.2025 20:14 Відповісти
тимчасовий повірений не є послом, він є керівником дипломатичної установи у країні перебування, і ця дипломатична посада згідно Віденської конвенції про дипломатичні відносини є третім класом глав диппредставництв (після послів і посланників).
показати весь коментар
15.04.2025 20:23 Відповісти
А ми навпаки відкриваємо, це мабуть тому що в нас набагато краще положення?
показати весь коментар
15.04.2025 19:43 Відповісти
правильно робимо, а вот....

Папуа Нова Америка

навіщо посольства ?

.
показати весь коментар
15.04.2025 20:10 Відповісти
Папуа Нова Гвінея є аграрною державою: понад 86 % населення країни зайнято у сфері сільського господарства. Основними продуктами аграрного сектора є кава, какао, копра, пальмова олія, каучук, чай. Промисловість у Папуа Новій Гвінеї представлена переважно гірничою промисловістю. На території держави зосереджено родовища золота, міді, молібдену, нафти та природного газу.
показати весь коментар
15.04.2025 21:01 Відповісти
бінго ! МАГА !

.
показати весь коментар
15.04.2025 21:19 Відповісти
бабла попилити и детей чинушей пристроить
показати весь коментар
15.04.2025 20:11 Відповісти
тупые америкосы, найвеличнийшый чтоб деньги профукивать в любом зажо пье открывает
показати весь коментар
15.04.2025 19:43 Відповісти
Нехай відкриває у Сибіру і КНДР
показати весь коментар
15.04.2025 19:44 Відповісти
З такою дипломатією у Трампона в друзях через рік тільки сосія і таліби залишаться
показати весь коментар
15.04.2025 19:45 Відповісти
Агент Краснов п*здець нагліє і тупі Амери це все хавають...
показати весь коментар
15.04.2025 19:46 Відповісти
зливання в унітаз мега-держави США.
показати весь коментар
15.04.2025 19:47 Відповісти
Для Рубіо- ВОЖДЬ ВСЕГДА ПРАВ, А КТО НЕ СОГЛАСЕН С ПРАВОТОЙ ВОЖДЯ-СМОТРИ НАЧАЛО.
показати весь коментар
15.04.2025 19:48 Відповісти
Чубчик зараз грає безкозирку, бо нема козирів. Зараз на кон виставить свій старечий зад.
показати весь коментар
15.04.2025 19:51 Відповісти
Darn, it would suck to lose one's job at a consulate in France.
показати весь коментар
15.04.2025 19:52 Відповісти
Darn, one would suck to lose its job at a consulate in France.

😂
показати весь коментар
15.04.2025 20:07 Відповісти
Велич Америки тромб бачить в іншому ракурсі ніж увесь світ. І мені та велич перегукується з німецьким Рейхом.
показати весь коментар
15.04.2025 19:55 Відповісти
при скороченні військових проектів та бюджету Пентагону загалом ?

.
показати весь коментар
15.04.2025 20:12 Відповісти
Ми не знаємо які домовленності у апельсина з московитами. Там тісні стосунки.
показати весь коментар
15.04.2025 20:26 Відповісти
Наш відркиває консульства по всьому світу,вчись омерика у лідора
показати весь коментар
15.04.2025 19:56 Відповісти
Ну, тепер зрозуміло, що там за перемовини ведуться. Виведуть посольства з Європи , потім військові бази і у ***** буде карт-бланш для наступу на Європи. Трампон вийде і із НАТО.
Караче, уйопки вже все поділили, залишось тільки Україну до Львова розчистити від українців.
показати весь коментар
15.04.2025 20:06 Відповісти
Экономика должна быть экономной!
показати весь коментар
15.04.2025 20:10 Відповісти
як по-американськи буде ГКЧП ?

.
показати весь коментар
15.04.2025 20:13 Відповісти
Труп(м)оляку разом з ****** на гілляку
показати весь коментар
15.04.2025 20:10 Відповісти
Через це усі країни проходять... Господь покарав німців гітлером, союз - сталіним, москалів - ху№лом, українців - яником, і т.д. Настала пора американців !
показати весь коментар
15.04.2025 20:42 Відповісти
Українців не Бог покарав, а украінці самі себе і так кожні п'ять років... Вийнятком був 2014 рік...
показати весь коментар
16.04.2025 00:38 Відповісти
Проект США, закривається?
показати весь коментар
15.04.2025 21:00 Відповісти
схоже.

файл-стейтам посольства НЕ потрібні

.
показати весь коментар
15.04.2025 21:22 Відповісти
Пишить, вже правильно:- адміністрація путіна, закриває представнитства америки по всьому світу...
показати весь коментар
15.04.2025 21:19 Відповісти
А может Трамп внебрачный сын пуйла?
показати весь коментар
15.04.2025 22:15 Відповісти
не такі мутнорила трійця , ху* ло , сі, трамп ,замутила геополітичний дерібан ...все серйозно ,поспішають потвори , знають шо скоро здохнуть ...своїм дітям , простір готують ,**** уті на всю голову !
показати весь коментар
15.04.2025 23:50 Відповісти