8613 посетителей онлайн

Трое несовершеннолетних убили 19-летнего парня в Ивано-Франковске, - Нацполиция

Зарезали подростка во Франковске

Полиция Ивано-Франковской области установила несовершеннолетних, причастных к убийству местного жителя.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на департамент коммуникаций Нацполиции.

Как отмечается, тело 19-летнего потерпевшего с ножевыми ранениями полицейские обнаружили на окраине Ивано-Франковска, вблизи Вовчинецких холмов.

"Трех несовершеннолетних ребят, причастных к преступлению, полицейские установили за считанные минуты. Двух из них задержали в процессуальном порядке", - говорится в сообщении.

Следователи следственного управления полиции Ивано-Франковской области начали уголовное производство по п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Уголовного кодекса Украины.

"В настоящее время с задержанными работают полицейские. Детали позже", - добавляют в полиции.

Топ комментарии
+29
пока не будет ГАРАНТИРОВАНЫХ 25+ лет за убийство, будут убивать. Есть персонажи с 3-мя судимостями за убийство, вот так это работает
показать весь комментарий
16.04.2025 12:25 Ответить
+18
Вова , Біко правильно написав , поки не буде жорстких покарань за злочини такі випадки і будуть відбуватися .Банди малолітніх упирів чому такі нахабні ? Тому що впевнені що їм як дітям ( ?????) юридично буде мінімальне покарання .Ублюдочні закони які генерує ублюдочна влада спеціально приймаються щоб посіяти страх серед людей .
показать весь комментарий
16.04.2025 12:46 Ответить
+10
Поки не буде дозволена нормально особиста зброя, то всі ці закони лякачі до лампочки. В Одесі посерде білого дня застрелили людину в голову. Тут маючи навіть страйкбольну зброю спокійніше жити, не застрелить, але напхати пластику можна по самі помідори.
показать весь комментарий
16.04.2025 12:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
таке пізнавальне повідомлення, усім рукзакянам нагороди, додаткову бронь та підвищення за виконання їхньої ж роботи?
показать весь комментарий
16.04.2025 12:20 Ответить
це ти десь прочитав, чи мариш?
показать весь комментарий
16.04.2025 12:54 Ответить
тримав розжоване іншим, тільки ковтай:

Vsevolod Marchenko #551075 Ламана копійка ціна таким повідомленням, якщо в ньому навіть натяку нема, ким був вбитий, бодай якісь мінімальні біографічні дані. Те ж саме й про вбивць. Крім віку нема нічого.
Інтереси слідства скажете? Тоді велике НЮ-НЮ, нешановні.
16.04.2025 13:11
показать весь комментарий
16.04.2025 13:33 Ответить
за швидке розслідування поліцією за хвилину буде і додаткова бронь, і підвищення і нагороди начальству. Як за хвилину зуміли встановити. бо все знають, бачать, але не протидіють, або покривають швидше всього. Як інакше можна зрозуміти діяльність броньованих що зграї малолітніх циганів чіпляються до перехожих , порушують порядок в громадському транспорті, можуть обматюкати, і це в районі ЖД вокзалу, в центрі, біля ЦУМу.
показать весь комментарий
16.04.2025 22:34 Ответить
показать весь комментарий
16.04.2025 12:46 Ответить
"Банди упирів" одиничні, це не статистика, а похибка. Якби реально були скрізь банди і тотальний рекет, то це були б 90-ті рівня раші. Тотального рекету нема, то випадки поки одиничні, що навіть по тупій статистиці є було і буде. Також багато хто з них не знає що їм буде покарання, або їм плювати, багато таких дітей із неблогополучних, у держави є гроші на прокурорів-інвалідів, а на дітей нема, а діти також жити хочуть і щось мати, багато йдуть через це на крадіжки, бо обділені життям, не повезло народитися в нормальній родині.
показать весь комментарий
16.04.2025 12:55 Ответить
А ще зараз війна, відео страшні одне за другим, всі психологи в голос кажуть, що вже отримали травмоване покоління дітей. А є особливі випадки, такі як цей, бо агресія СКРІЗЬ зараз сиплеться і є підлітки які це бачать і по суті починають агресію викидати на інших, то таких треба тримати на контролі.

Через війну зараз діти стали сильно агресивнішими, це всі психологи кажуть, а що ви думали, що війна не впливає? впливає аж дуже добре. Зараз і дорослі всі злі і агресивні.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:01 Ответить
Ну був би в того 19річного пістолет. І шо? Або ніфіга би не змінилося, або мали б три трупа замість одного.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:17 Ответить
Більше всього усі розійшлися і все, бо зазвичай полякали і все. Чи ви думаєте всі почнуть стрілятися, передивилися фільмів різних. То подивіться реальні відео, коли полякали одному пачка погрожує, один показує зброю і йде собі від даунів, а якщо нападуть, то тоді самозахист.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:30 Ответить
Ніхто тут не знає шо насправді відбулося. А фантазувати на цю тему як завгодно можна. Наприклад він показує пекача одному, а другий йому ножем ззаду в шийну артерію. На виході той самий труп + трофей в вигляді пекача.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:38 Ответить
Ще раз, коли оточили, то це була зустріч і це вже інша ситуація, а про зброю загалом. Зрозуміло, що ситуація не зрозуміла, але хто був на сходках, то все бачив як і що відбувається. Ви походу не були. Людина з зброєю автоматично буде відходити, щоб бачити всіх. Це вчать також. Ну і в Україні на наразі треба дозволи на зброю всім адекватним, щоб офіційно мочити москалів, якщо ті знову захочуть окупувати. Відсутність зброї у населення призвели до Бучі і т.д. Тільки агентура кремля проти наявності зброї у простих Українців, бо вони розуміють, що окупант буде на прицілі і застрелений, війна на сьогодні і зброя треба всім адекватним.

В Києві роздавали і все було ок, були трохи "френдлі фаер" але загалом все було ок і дали москалям просратися нормально.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:54 Ответить
Та ти в нас прямо
показать весь комментарий
16.04.2025 15:03 Ответить
Я поставив вподобайку, але ти напевно забув що були втечі зі зброєю, а були і розтріли людей з відвертого головотяпства після отримання зброї, а були і свідомі массові розтріли.
показать весь комментарий
16.04.2025 21:14 Ответить
Яким чином пістолет у кишені може когось захистити від пострілу у голову? Ви взагалі розумієте, яку маячню верзете? Якщо зловмисник вже наставив на вас зброю з метою вистрелити - не має жодного значення - чи є у вас особиста зброя, чи ні, якщо вона у дану секунду не наведена на зловмисника, а вона не буде наведена.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:33 Ответить
Це ви в якому світі живете, будете йти і сосулька в голову впаде. Ви не перекручуйте ситуацію. Ви що в підвалі живете. Ви хоч раз були на розбірках? Коли на розбірки вже йдуть зі зброєю відкрито.

А коли на вас нападають, то дістати зброю не проблема і нападник миттєво відскакує.

Шокер в кармані не один десяток разів рятував мене особисто від різних неадекватів. ПЕРЕВІРЕНО особисто.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:40 Ответить
На які розбірки йдуть зі зброєю? На бандитські? То це для бандитів зброю легалізувати потрібно?
А може краще вас пересаджати за грати, погань таку?
показать весь комментарий
17.04.2025 00:50 Ответить
Від снайпера на вулиці ніхто не застрахований, ну то не ходіть по вулиці навіть зараз, бо є не мала вірогідність, що ракета прилетить.

Ви реально не були ніде на розбірках і ви здалеку побачите, що у людини в руках щось і це видно. Чи ви реально думаєте, що всі будуть іти з направленою зброєю.

А по вулицях ходіння відкрито зі зброєю ПО ЗАКОНУ може тільки поліція, СБУ, ЗСУ і може ще хтось.

А ходити відкрито навіть із пластиковою зброєю можна не слабо загриміти в поліцію і на штраф. Чи це новина для вас.

От тому і треба, бо в більшості люди тупі і не знають законів і правил поводження зі зброєю.

А ще москалі поблизу і ТРЕБА людям своя зброя для самозахисту, в Україні зброя має бути по факту у кожного адекватного і бажано автоматична, для самозахисту і захисту від окупантів.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:45 Ответить
Я реально не вважаю за людей тих, хто ходить на бандитські розбірки. Тому такі приклади наводити мені не варто - якби всіх вас, бандюганів, перестріляти - всім людям було б краще.
показать весь комментарий
17.04.2025 00:52 Ответить
В США во многих штатах есть смертная казнь,и что?Я уже не говорю про восток,где не просто смертная казнь,а еще и жестокая.Нифига не помогает,а вот личное оружие,да при себе,поможет во многих случаях.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:03 Ответить
Щоб ти знало, в США, в шатах, в яких найбільше вогнепальної зброї на руках у населення, найменша відносна кількість вбивств з її застосуванням. Таким штатом, наприклад, є Вайомінг.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:15 Ответить
Є брехня, підла брехня і статистика .
Відносна кількість найменша, а абсолютна? Там стільки наріду гине, шо Сомалі з Анголою відпочивають в кутку.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:19 Ответить
ви тут з прапорцем не зрозумілої країни розказуєте про зброю, ну то не проблема зайти в рулетку і поговорити з американцями і про зброю. Так гинуть люди, але більшість завдяки наявності зброї зберігають собі життя, бо злодії розуміють, що полізуть, то можу просто бути застрелені. В США є люди з цілими арсеналами вдома і що? живуть нормально і сусіди тільки ЗА. А щоб отримати право на зброю, то треба пройти відповідні нормальні перевірки, а не пішов в магаз і купив.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:33 Ответить
Ну якшо нема шо сказати по суті, окрім виставляти своє невігластво про прапорці, то злив зараховано .
показать весь комментарий
16.04.2025 14:40 Ответить
Бо тільки москалі не бажають, щоб у українців був дозвіл на зброю, бо і з кожного вікна москаль буде застрелений. Якби у людей була своя зброя, бо москалі б отримали б набагато сильніший опір. Тільки агентура кремля проти офіційного дозволу зброї для українців. Злив зараховано.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:48 Ответить
Бгг Старий як світ цензорний прийом. Нема шо сказати - назови опонента кацапом. Кісо, ти реально настільки тупий, шо не можеш підтримувати аргументовану бесіду? Кісо, чисто для інформації, ти за кого голосував на останніх виборах президента?
показать весь комментарий
16.04.2025 14:51 Ответить
Цікаво, а ти ще з кимось в цій гілці ведеш переписку, окрім мене? Чи ти ще з голосами в своїй голові переругуєшся? Ну тоді це все пояснює
показать весь комментарий
16.04.2025 14:57 Ответить
Чел хто зна звідки пише що українцям не треба зброя, для самозахисту і автоматично для захисту від москалів. Походу манкурт який виїхав і здалеку працює.

А по факту я вже і не рахував скільки разів мене рятував банальний ШОКЕР в сумці від собак і неадекватів.
показать весь комментарий
16.04.2025 23:12 Ответить
Якщо людина не підтримує зброю для Українців, ну то це інтерес кремля, бо люди не зможуть робити опір окупанту. От і все. Все аргументовано.

Ніяка армія не зможе окупувати, коли вони будуть розуміти, що у населення валом зброї. Хіба тільки розбомбити місто і все.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:57 Ответить
В США наразі найбільше гине від наркоти, якщо вже на правду.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:35 Ответить
А ще більше від серцевих нападів. І шо це доводить?
показать весь комментарий
16.04.2025 14:42 Ответить
Серцевий напад це хвороба, а на наркоту підсажують людей і це залежність. Не плутайте кругле із холодним.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:46 Ответить
Ну так і загинути від наркоти і від того шо тебе хтось застрелив - теж не те саме. Але це тобі не завадило привести як аргумент
показать весь комментарий
16.04.2025 14:52 Ответить
большой срок или пожизненное - это сохранение жизни следующих жертв персонажа, а не искоренение убийств в целом, думал простая достаточно мысль.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:36 Ответить
По книгах отакі пероснажі роблять все оце, бо розуміють що жертва не буде чинити опору, а потім вже про покарання. Оце все жахіття давно досліджено і є книги. Тварина нападає тільки тоді, коли розуміє свою перевагу, а як тільки в руках наприклад шокер, то навіть алабай вже не спішить напасти.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:37 Ответить
НЕ тільки 25-ть років за вбивство, а повний перелік і підсумок, за яким ніяких поглинань більшим строком меньших, тобто + за незареестровану зброю + за носіння зброї +++. За все що наробив підсумували і видали. Бо ті строки що зараз в країні, це якась наруга над суспільством.
показать весь комментарий
16.04.2025 21:20 Ответить
так "дєткі в трусіках" отдихАють-розслабляються, па-руzzкі..
показать весь комментарий
16.04.2025 12:40 Ответить
«Трьох неповнолітніх хлопців, причетних до злочину, поліцейські встановили за лічені хвилини» - нє, ну це ж не «слуги» чи судді скоїли вбивство, в чому проблема знайти малоліток?
показать весь комментарий
16.04.2025 12:46 Ответить
Ламана копійка ціна таким повідомленням, якщо в ньому навіть натяку нема, ким був вбитий, бодай якісь мінімальні біографічні дані. Те ж саме й про вбивць. Крім віку нема нічого.
Інтереси слідства скажете? Тоді велике НЮ-НЮ, нешановні.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:11 Ответить
Для неповнолітніх максимальний термін - 10 років у нас.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:02 Ответить
Та нічого страшного,дадуть років 9 на всіх,по 3 на кожного.
А з огляду на вік умовно.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:12 Ответить
Там десятки ножевых. Его не просто убили. Его терзали
показать весь комментарий
16.04.2025 14:13 Ответить
Над ним знущались нелюди, пишуть, що і очі вирізали, а все це знімали на телефон(
І все заради бабла і підписників в тік тоці, в цій ***********, де один зброд соціопатів і кінчених придурків.

В закон треба негайно вносити зміни, скільки б не було років, за тяжкі злочини має бути довічне ув'язнення, хоч непогано вже і запозичити в деяких штатів Америки, закон про смертну кару після досягнення повноліття, а до цього тримати в одиночній камері. А батьків в камері по сусідству за «правильне» виховання вбивць і нальотчиків.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:33 Ответить
Повна відповідальність за злочин повинна бути з 14 років,100% ,а в груповому злочині всі повинні отримувати однакове покарання,немає сенсу розбиратися-всі били і вбили,а не" шукати"того, хто" останній "вдарив пляшкою по голові. І ось тоді таких злочинів буде меньше в рази...Хто цього не знає? ....За вбивство людини повинно бути жорстке покарання -від 15 і довічне , в залежності від обставин ,без амністії.Смертна кара для вбивць-це сьогодні є необхідність,кому потрібні вбивці?Кому?
показать весь комментарий
16.04.2025 17:47 Ответить
Говнофонд рулить!
показать весь комментарий
17.04.2025 07:40 Ответить