9714 відвідувачів онлайн

Троє неповнолітніх вбили 19-річного хлопця в Івано-Франківську, - Нацполіція

Зарізали підлітка у Франківську

Поліція Івано-Франківщини встановила неповнолітніх, причетних до вбивства місцевого мешканця.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

Як зазначається, тіло 19-річного потерпілого з ножовими пораненнями поліцейські виявили на околиці Івано-Франківська, поблизу Вовчинецьких пагорбів.

"Трьох неповнолітніх хлопців, причетних до злочину, поліцейські встановили за лічені хвилини. Двох з них затримали у процесуальному порядку", - йдеться у повідомленні.

Слідчі слідчого управління поліції Івано-Франківської області розпочали кримінальне провадження за п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

"На даний час із затриманим працюють поліцейські. Деталі згодом", - додають у поліції.

Топ коментарі
+29
пока не будет ГАРАНТИРОВАНЫХ 25+ лет за убийство, будут убивать. Есть персонажи с 3-мя судимостями за убийство, вот так это работает
показати весь коментар
16.04.2025 12:25 Відповісти
+18
Вова , Біко правильно написав , поки не буде жорстких покарань за злочини такі випадки і будуть відбуватися .Банди малолітніх упирів чому такі нахабні ? Тому що впевнені що їм як дітям ( ?????) юридично буде мінімальне покарання .Ублюдочні закони які генерує ублюдочна влада спеціально приймаються щоб посіяти страх серед людей .
показати весь коментар
16.04.2025 12:46 Відповісти
+10
Поки не буде дозволена нормально особиста зброя, то всі ці закони лякачі до лампочки. В Одесі посерде білого дня застрелили людину в голову. Тут маючи навіть страйкбольну зброю спокійніше жити, не застрелить, але напхати пластику можна по самі помідори.
показати весь коментар
16.04.2025 12:36 Відповісти

Завантаження...