10079 посетителей онлайн

РФ просит у США разрешения на приобретение самолетов Boeing за счет замороженных активов, - Bloomberg

Россия хочет купить самолеты за замороженные активы

Россия обратилась к США с просьбой разрешить приобрести самолеты Boeing, используя замороженные на Западе российские активы, после прекращения боевых действий в Украине. Хотя этот запрос не является условием для достижения перемирия, Москва осознает, что без прекращения огня использование этих средств для покупки самолетов будет невозможным.

Об этом пишет Bloomberg, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что соглашение о покупке самолетов может стать частью ослабления санкций в случае прекращения боевых действий.

Представитель Совета нацбезопасности Брайан Хьюз подчеркнул, что США не будут обсуждать с РФ любые экономические обязательства, пока в Украине не будет прекращения огня.

В Госдепе и Boeing от комментариев отказались. Представитель российского диктатора Дмитрий Песков на запрос журналистов не ответил.

В США находятся российские активы на сумму около пяти миллиардов долларов. Вместе с союзниками Соединенные Штаты заморозили 280 миллиардов долларов резервов Центрального банка России, причем более двух третей этой суммы находятся в Европейском Союзе.

Ранее РФ публично просила США снять санкции с "Аэрофлота" и восстановить прямое авиасообщение между Россией и США. Однако США публично не ответили на предложение.

Фонд национального благосостояния России выделил 3,7 миллиарда долларов на выкуп самолетов у международных лизинговых компаний с целью урегулирования претензий. Иностранные самолеты составляют примерно 40% от всего авиапарка Российской Федерации.

Топ комментарии
+23
*****, чого таку дрібноту просиш у рудого?
проси відразу F-35.
твій рудий друг донні тобі їх продасть, гарантовано
показать весь комментарий
16.04.2025 15:36 Ответить
+14
льод тронулся? пошло поєхало.
На 99% трамп дасть згоду.
показать весь комментарий
16.04.2025 15:35 Ответить
+13
А що ж так, фраєрки? путолєв уже нєтот? А мясіщєв з якофлєффами? А карпарацЫя "іркут" що, у кишеньковий більярд грає, замість інтенсивного забезпечення мокшаленду атєчєствєнним_авіатранспартам?

А супєрджєт что, уже савсєм засох?
показать весь комментарий
16.04.2025 15:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
льод тронулся? пошло поєхало.
На 99% трамп дасть згоду.
показать весь комментарий
16.04.2025 15:35 Ответить
Припре особисто прямо на красну площу 9 мая. Щось воно до того йде.
показать весь комментарий
16.04.2025 17:29 Ответить
*****, чого таку дрібноту просиш у рудого?
проси відразу F-35.
твій рудий друг донні тобі їх продасть, гарантовано
показать весь комментарий
16.04.2025 15:36 Ответить
Або F-16 на худий кінець...
показать весь комментарий
16.04.2025 15:39 Ответить
А що ж так, фраєрки? путолєв уже нєтот? А мясіщєв з якофлєффами? А карпарацЫя "іркут" що, у кишеньковий більярд грає, замість інтенсивного забезпечення мокшаленду атєчєствєнним_авіатранспартам?

А супєрджєт что, уже савсєм засох?
показать весь комментарий
16.04.2025 15:38 Ответить
На свої літаки вони перейдуть хіба що на У-2.
показать весь комментарий
16.04.2025 22:04 Ответить
а що, вже й донорські літаки закінчились на параші?)) Кацапня, купуйте дирижаблі))
показать весь комментарий
16.04.2025 15:39 Ответить
Повітряні кульки дешевше! 😁 а ще китайці можуть вам допогогти з повітряними зміями! 😜
показать весь комментарий
16.04.2025 16:11 Ответить
Джавеліни, Абрамси, безпілотники проси, космічну розвідку, дані про наші пересування... Чого вже дрібнитися?
показать весь комментарий
16.04.2025 15:41 Ответить
Бенин Оманский Нарик и тампон шизофреник это два козыря ботаксного педофильного Шныря!!
показать весь комментарий
16.04.2025 15:43 Ответить
якщо кацапи просять, то для сша це вже ******* стид
показать весь комментарий
16.04.2025 15:45 Ответить
Ах ви суки. Китай відмовився купувати, то тепер продадуть парашинцям, а ті - китаю. Всі в профіті.
показать весь комментарий
16.04.2025 15:51 Ответить
ці гроші повинні піти на відновлення Україні ! нашій владі треба готувати судові позови вже зараз .
показать весь комментарий
16.04.2025 15:55 Ответить
П що в європейских чи американских банках кпцапські гроші є власністю України? Ви думаєте що говорите, які судові позови??
показать весь комментарий
16.04.2025 16:14 Ответить
як раз я думаю , на відміну від тебе ! судові позови за зруйноване майно ,за вбитих українців .
показать весь комментарий
16.04.2025 18:51 Ответить
Ті позови так і залишаться на папері. Покі на болотах не буде нормальної демократичної влади, не буде ніяких репарацій, а ми добре знаємо що її ніколи не буде. Вони по натурі мабуть мозахісти, ******* коли влада над ними знущається. Бункерний мабуть увів би кріпосне право то вони б мовчки погодилися.
показать весь комментарий
16.04.2025 22:15 Ответить
шановний , так все починається з паперу ! коли будуть рішення Європейських судів кацапи гроші забрати не зможуть і ніякий Трамп не допоможе . ось тут і мають працювати наші прокурори і дипломати .
показать весь комментарий
17.04.2025 10:18 Ответить
по суті це дрейф америки від союзників в бік росії.
і якщо це не зупиняти то це закінчиться бомбардуванням Києва американськими літаками.
показать весь комментарий
16.04.2025 15:59 Ответить
Белград 2? Хоч по справедливості цим другим Белградом мала б стати Москва.
показать весь комментарий
16.04.2025 16:07 Ответить
Хочуть купувати ненависні літаки ненависних амерів?? Невже "вялічіє" засохло??
показать весь комментарий
16.04.2025 16:07 Ответить
Ні. Зараз праклятиє пєндоси в росії замінили на мілиє пєндосікі. Так що купуватимуть вже в друзів.
показать весь комментарий
16.04.2025 16:09 Ответить
показать весь комментарий
16.04.2025 16:09 Ответить
Спочатку було "НАТА убірайся", потім піздюлі від ЗСУ, зараз "попрохали"
показать весь комментарий
16.04.2025 16:13 Ответить
Великая и магучая шо ты с них возьмёшь
показать весь комментарий
16.04.2025 16:16 Ответить
І шо ви думаєте?... Рудий чорт може дозволити...
показать весь комментарий
16.04.2025 16:33 Ответить
"First money then fun" ))
показать весь комментарий
16.04.2025 16:37 Ответить
Ось для чого Ху й ло добивається перемир'я. Щоб швидко розморозити і вивести свої активи які використає для війни. І тоді у Європи не буде вже точно ніяких важелів проти Сосії. А Україна ж навпаки залишиться без західної допомоги. Ось до чого призведе так зване перемир'я яке пропихує агент Краснов
показать весь комментарий
16.04.2025 17:21 Ответить
Більша частина ціх коштів знаходиться в Європі, а Європа розуміє що узькі для них загроза, тож не факт що їм так легко віддадуть ці кошти найближчим часом.
показать весь комментарий
16.04.2025 22:27 Ответить