11262 посетителя онлайн

Китай успешно испытал неядерную водородную бомбу, - СМИ

КНР испытала водородную бомбу

Китай успешно провел полевое испытание неядерной водородной бомбы.

Об этом пишет South China Morning Post, информирует Цензор.НЕТ.

"Китайские исследователи испытали взрывчатку на основе водорода, которая образует раскаленный огненный шар продолжительностью более двух секунд - в 15 раз дольше, чем взрыв обычного тротила - без использования ядерных материалов, как показало недавнее научное исследование", - сказано в сообщении.

Отмечается, что такая бомба может вызывать длительные термические поражения благодаря огненному шару температурой более 1000°C, способному расплавить алюминиевые сплавы.

Занимался разработкой неядерной водородной бомбы 705-й исследовательский институт Китайской государственной судостроительной корпорации.

Топ комментарии
+22
Настає нова ера самознищення людства і біосфери планети. Видається, що гомо сапієнс - це таки тупикова гілка.
показать весь комментарий
20.04.2025 22:49 Ответить
+14
Блін, чуваки! Я згадав! Я неядерну водневу бімбу успішно випробував ще фіг зна коли! В школі на уроці хімії! Приблизно в ті ж часи я випробував теж неядерну магнієво-марганцовочну бімбу після серії випробувань на пакетиках з суріком (так суха фарба називалася). Дивно шо Цензор про це не пише.
Також в ті самі часи була проведена серія випробувань нового двигуна для засобу доставки неядерної магнієво-марганцовочної бімби на основі екологічної двійки уксус-сода в пляшці.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:10 Ответить
+8
ТОбто в чуваків ****** балон з воднем, а, шоб зробити гарну міну, вони заявили про створення нової зброї? )))
показать весь комментарий
20.04.2025 23:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Настає нова ера самознищення людства і біосфери планети. Видається, що гомо сапієнс - це таки тупикова гілка.
показать весь комментарий
20.04.2025 22:49 Ответить
Ось чим повинен опікуватись президент - якщо він не презерватив.
показать весь комментарий
21.04.2025 06:41 Ответить
Дивно, ********** обʼємного вибуху вже піісят років як відомі. Хтось може пояснити в чому сенсація окрім гучного терміну "воднева бімба"?
показать весь комментарий
20.04.2025 22:49 Ответить
* якшо не сто років.. час біжить..
показать весь комментарий
20.04.2025 22:50 Ответить
1000 градусів на 2 секунди це тупо ні про що. Чувак в танку навіть не помітить, шо ззовні шось вибухнуло. Вітерець подує - той водень розлетиться і капець. Ну і ви уявляєте розміри бімби, шоб воно нормально бахнуло?
показать весь комментарий
20.04.2025 22:58 Ответить
Поэтому в данных боеприпасах используют горючее тяжелее воздуха,шоб в щели траншеи ещё позатекал газ желательно до подрыва.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:09 Ответить
Чтобы инициировать протон-протонный цикл надо нехилая температура,без использования атомной бомбы(она является пусковым механизмом данной реакции) получить данную температуру в полевых уславиях я х.з как.Но это же Китай.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:02 Ответить
А у новині десь написано, що ініціюється саме протон-протонниий цикл?
показать весь комментарий
20.04.2025 23:45 Ответить
Ответ на коммент выше-"это типа аналог ядерного оружия, но только без загрязнения радиацией...".Если это аналог,как читал человек,то мощность и габариты заряда должны быть плюс-минус такие же.Заголовок же звучит как-"неядерная водородная бомба"."Водородной бомбой" в быту принято называть термоядерную бомбу.Поэтому эта гипотетическая бомба либо пару баллонов водорода и окислителем-по мощности далеко не аналог,а если аналог по мощности-значит чем-то инициируется вышеупомянутый цикл,но не плутониевым зарядом.Если знаете другие рецепты-признаю себя профаном и готов узнать полезное.p.s я не зануда,я спать хочу .
показать весь комментарий
21.04.2025 00:32 Ответить
Ото ж

Ні, іншого ініціятора і я не знаю. То ж, гадаю, журналісти South China Morning Post "для краснаго словца" вжили яскраві епітети -- не повідомивши, звісно ж, жодних деталей імплементації. Тому схиляюся до думки, що придумана "вундервафля" аж ніяк не "воднева" бомба.
показать весь комментарий
21.04.2025 00:54 Ответить
хімічна реакція тільки..
показать весь комментарий
21.04.2025 08:21 Ответить
https://espreso.tv/svit-kitaytsi-viprobuvali-neyadernu-vodnevu-bombu-shcho-tse-oznachae ось тут трішки є..
показать весь комментарий
21.04.2025 08:24 Ответить
певно у тому, що цю бомбу створив та випробував суднобудівний експериментально-дослідний цех
показать весь комментарий
20.04.2025 22:54 Ответить
ТОбто в чуваків ****** балон з воднем, а, шоб зробити гарну міну, вони заявили про створення нової зброї? )))
показать весь комментарий
20.04.2025 23:00 Ответить
у Китаї 17 АЕС та майже 60 діючих атомних реакторів
цікаво, що ніхто ніколи не чув за будь-які аварії на цих АЕС, Магате туди не пхається, вірить на слово
ото певно буде новина, що інженери китайської АЕС під час відпустки створили зірку смерті
цікаво, що у Китаї випускають макаронні фабрики?
показать весь комментарий
20.04.2025 23:06 Ответить
В СРСР про ядерні аварії теж ніхто не чув. А про коронавірус ніхто в Китаї не чув навіть коли там люди сотнями в чергах до лікарів мерли. Комуністи вони такі...
показать весь комментарий
20.04.2025 23:12 Ответить
отож бо і воно
які комуняки, такі і бомби, жаху наганяють на переляканий Захід і це працює
показать весь комментарий
20.04.2025 23:14 Ответить
Та ні. Голос Америки наступного дня вже все розказував, а далі циганська пошта розносила по всьому СРСР.
показать весь комментарий
21.04.2025 10:52 Ответить
Термобарический боеприпас нового поколения, помощнее. Журналистов действительно "возбудило" описание неядерная водородная бомба.
показать весь комментарий
20.04.2025 22:54 Ответить
И водород никто не додумался использовать,тупые наверное. South China Morning Post-доверие внушает аж на ура.
показать весь комментарий
20.04.2025 22:57 Ответить
Ніякої сенсації немає, звичайний клікбейтний заголовок. Просто китайцям вдалося в якості пального для ОДБ вікористати водень. використовуючи гідрид магнію для зберігання того самого водню. Ну а писаки для клікбейту придумали "водневу бомбу".
показать весь комментарий
21.04.2025 07:00 Ответить
Ну а писаки для клікбейту придумали "водневу бомбу"

Это не писаки придумали, а читаки так прочитали.
В статье написано, что главное в этой бомбе "долгое" горение - випробували вибухівку на основі водню, яка утворює розпечену вогняну кулю тривалістю понад дві секунди - у 15 разів довше, ніж вибух звичайного тротилу .... така бомба може спричиняти тривалі термічні ураження завдяки вогняній кулі температурою понад 1000°C, здатній розплавити алюмінієві сплави Джерело: https://censor.net/ua/n3547836

И главное, что и в самом заголовке, и в первой же строке черным по белому написано - Китай успішно провів польове випробування неядерної водневої бомби. Джерело: https://censor.net/ua/n3547836

В общем, те кто так сильно возбудился на "водневої бомби", услышав что перед ними водородный автомобиль или водородный сварочный аппарат, должны в панике метаться по городу в поисках антиядерного бомбоубежища
показать весь комментарий
21.04.2025 09:21 Ответить
Они там запустили еще и 10G и ториевый реактор успешно прошел полный цикл...
показать весь комментарий
20.04.2025 22:51 Ответить
і квантовий компутер вже давно ламає коди ядерних чумайданів
показать весь комментарий
20.04.2025 23:07 Ответить
Нашо їм ламати ядерні чумадани, коли вони всі вироблені в Китаї?
показать весь комментарий
20.04.2025 23:13 Ответить
Ще ця чудо-бімба може самостійно шити кросівки адідас
показать весь комментарий
20.04.2025 22:59 Ответить
Абибас истинно китайскиу бренд.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:04 Ответить
дарма ви так, китайці в знак помсти злили людішкам які купляли дорогі бредовані речі євромарок, що практично всі ці понтові штуки штампуються на китайщині за символічні гроші.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:09 Ответить
Для мене, жовтопикі це ті ж кацапи, тільки прищурені
показать весь комментарий
20.04.2025 23:15 Ответить
все ж таки вони кращі за бариг які продають хендмейд продукт за шалені гроші який штампують на фабриках в китаї, а по місцю реєстрації тільки шильдики клеять.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:20 Ответить
Пообщайтесь с ними поближе и подольше,и Вы кардинально измените своё мнение.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:26 Ответить
Блін, чуваки! Я згадав! Я неядерну водневу бімбу успішно випробував ще фіг зна коли! В школі на уроці хімії! Приблизно в ті ж часи я випробував теж неядерну магнієво-марганцовочну бімбу після серії випробувань на пакетиках з суріком (так суха фарба називалася). Дивно шо Цензор про це не пише.
Також в ті самі часи була проведена серія випробувань нового двигуна для засобу доставки неядерної магнієво-марганцовочної бімби на основі екологічної двійки уксус-сода в пляшці.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:10 Ответить
Ти не один був такий розумний. З бомбочками.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:13 Ответить
Та їх тіки ліниві не робили .
показать весь комментарий
20.04.2025 23:17 Ответить
Сурік, як це було давно! Сурік і тільки свінцовий та серебрянка, нитки, целофан, галька та звісно ізолента.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:25 Ответить
Галька?
показать весь комментарий
20.04.2025 23:48 Ответить
На Гальці цю бомбочку випробувували!
показать весь комментарий
21.04.2025 02:22 Ответить
Один з різновидів виконання виробу. Каміньчики
показать весь комментарий
21.04.2025 06:56 Ответить
і *напалм*натрій, а краще калій в оцинкованому відрі з водою.
показать весь комментарий
21.04.2025 00:19 Ответить
Тобто, потрібна територія без великих змін інфраструктури і одночасно зі знищенням біологічного матеріалу шляхом високої температури. Скажімо, знищення аборигенного населення. Китайсяпланєтафся.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:12 Ответить
Xімічнa бомбa
показать весь комментарий
20.04.2025 23:14 Ответить
Будуть своїх уйгурів випалювати.
Попрактикуються і підуть Сибір брати.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:18 Ответить
А что если передадут кацапам. Забыл имя эстонки, министр иностранных дел ЕС. Она сказала что китайская армия участвует в войне против Украины.
показать весь комментарий
21.04.2025 00:54 Ответить
Уже и китайские пленные в Украине есть.
показать весь комментарий
21.04.2025 02:24 Ответить
У пристрої, заявляють вчені, використовується хімічна сполука гідрид магнію.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:58 Ответить
так і нам хочаб таку треба , ніт ,дермак з 🤡 проти ? ..
показать весь комментарий
20.04.2025 23:19 Ответить
Я правильно зрозумів, що термоядерної реакції тут немає? Термін "воднева бомба" у мене асоціювалась з термоядерною реакцією, яка запускається через ядерний вибух.
показать весь комментарий
20.04.2025 23:45 Ответить
це новина від журналістів, які у школі прогулювали хімію для читачів, які у школі прогулювали хімію.
показать весь комментарий
21.04.2025 00:56 Ответить
біологічна зброя дешевша і набагато страшніша
показать весь комментарий
21.04.2025 00:16 Ответить
Ковід це показав
показать весь комментарий
21.04.2025 00:18 Ответить
Також вражає і хазяїна зброї.
показать весь комментарий
21.04.2025 02:26 Ответить
Потужник теж патронну фабріку збудував без набоїв, та мильон дронив невідімок.
показать весь комментарий
21.04.2025 02:39 Ответить
Отлично. Срочно на вооружение всу. Може даже чуть чуть ядерную но гуманненько. Шоб только ваньки дохли