7620 посетителей онлайн
10 703 67

Трамп постоянно спрашивает, когда Венгрия выйдет из Европейского Союза, - Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что в телефонных разговорах с президентом США, которые, по его утверждению, происходят регулярно, Трамп спрашивает его, когда Венгрия выйдет из Европейского союза.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.ua.

Орбан объяснил президенту США, что Венгрия продает 85% своей продукции в пределах Европейского Союза.

Отвечая на вопрос о возможном выходе из ЕС, премьер Венгрии сказал, что идея такого характера и специфики может быть принята только после долгого и тщательного рассмотрения. Если же он решит, что стоит уйти, то просто должен будет проявить инициативу. Однако, по словам Орбана, этот момент еще не достигнут.

Отметим, что Орбан последовательно придерживается евроскептической позиции. По его словам, если бы в 2004 году ЕС был таким, каким он есть сегодня, Венгрия могла бы и не подавать заявку.

Топ комментарии
+31
нам теж цікаво: коли вже, нарешті, Угорщина опиниться за Уралом ?

.
показать весь комментарий
26.04.2025 00:05 Ответить
+29
А шо не так? - з таким піздєжом який іде від Орбана їм вже місце за Уралом
показать весь комментарий
25.04.2025 23:36 Ответить
+27
Вот бы чудненько было чтобы мадяр вышвырнули с ЕС. Другим придуркам неповадно было бы
показать весь комментарий
25.04.2025 23:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну тупий.
показать весь комментарий
25.04.2025 23:33 Ответить
Ну хоч так.
Раніше тромб в першу справу запитував коли у нього з фіцо останній раз був секс.
показать весь комментарий
25.04.2025 23:39 Ответить
нам теж цікаво: коли вже, нарешті, Угорщина опиниться за Уралом ?

.
показать весь комментарий
26.04.2025 00:05 Ответить
дивно. Це ж питання хвилює і путіна
показать весь комментарий
25.04.2025 23:35 Ответить
А шо не так? - з таким піздєжом який іде від Орбана їм вже місце за Уралом
показать весь комментарий
25.04.2025 23:36 Ответить
Трамп його бачить на чолі Туреччини
показать весь комментарий
25.04.2025 23:43 Ответить
Оце так поворот...
показать весь комментарий
26.04.2025 07:38 Ответить
ну що до дуркувався Вітьок ? з трампоном не прокате по вухах їздити доведеться обирати або ЄС або дупа рваного вуха !
показать весь комментарий
25.04.2025 23:36 Ответить
Вот бы чудненько было чтобы мадяр вышвырнули с ЕС. Другим придуркам неповадно было бы
показать весь комментарий
25.04.2025 23:37 Ответить
Давно пора!
- Він виставляє територіальні претензії до усіх сусідів!! Фактично фашист.
- він пропагує і зігує на трампа, який принижує сусідів, дуркує та виставляє претензії багатьом країнам
показать весь комментарий
26.04.2025 00:24 Ответить
Тема ,,за Уралом,, чуть надоела. Если выйдет, то станет Приднестровьем , но уже для всего ЕС. Что пукину ну очень нужно. Только торбан не дурак, на двоих катается. А вот и третий сам пришёл.
показать весь комментарий
26.04.2025 07:56 Ответить
Тю... Да кажи - "Дональд - буду мати для тебе хороші новини на наступному тижні"...
Запиши це на диктофон - та вмикай Трампу кожного тижня.
показать весь комментарий
25.04.2025 23:39 Ответить
А зачем им выходить из ЕС, если ЕС их финансирует и в немалом количестве? Показывая таким образом, якобы "единство ЕС"...
показать весь комментарий
25.04.2025 23:40 Ответить
Тут питання в іншому - а навіщо Орбану виводить Угорщину з ЄС, коли вона там, у якості "троянського коня", для Путіна? Поза межами ЄС Угорщина Путіну не потрібна...
А Орбану порада - дать відповідь такого характеру: "Угорщина з ЄС вийде негайно, як тільки США будуть фінансувать її (і Орбана, в тому числі, особисто), в такому ж об"ємі, як це робить ЄС і РФ, разом взяті ... Трамп відразу "обсереться" і заткнеться...
показать весь комментарий
26.04.2025 06:05 Ответить
Угорщина подасть заявку до вступу в РФ.

Хоче як і Чечня мати 95% дотацій від пукіна в Угорський бюджет.
показать весь комментарий
25.04.2025 23:41 Ответить
У них уже гроші закінчуються, на фінансування Придністров"я... Куди їм ще "фінансування Угорщини"? Вони здатні "фінансувать" лише Орбана та його ближнє оточення, в особистому порядку...
показать весь комментарий
26.04.2025 06:09 Ответить
Ну так **** ви чекаєте?!
У(ОЙ)бінзебітте!
показать весь комментарий
25.04.2025 23:41 Ответить
Навіть
"У(ОЙ)бінзебітте к **** нах!"
показать весь комментарий
25.04.2025 23:44 Ответить
🤣👏
показать весь комментарий
26.04.2025 00:34 Ответить
та виходь вже скоріше, будеш з трампом і вітьковом в Мар-а-Лаго у гольф грати. Після відвідин путіна на дєнь пабєдабєсія самий підходящій момент буде.
показать весь комментарий
25.04.2025 23:42 Ответить
ні, я очікував, що як доня замаркірується на другий термін
то буде вселенський *******,
але не очікував, що настільки...
може астрономи підшукали вже якусь другу вселенну,
бо ******* дуже ****** на двовселенський...
показать весь комментарий
25.04.2025 23:45 Ответить
Подякую Орбану за те, що він вчергове підтвердив, навів навіть доказ (нехай опосередкований) про те, що Трап є агентом *****.
показать весь комментарий
25.04.2025 23:45 Ответить
Спочатку налякав Європу тарифами. Тепер лякає розколом і розформуванням Євросоюзу. Тромб хитрий маніпулятор. Орбан не скриває, що в союзі тільки тому,що збуває там свої товари. Скільки ще європейці жуватимутьшмарки?
показать весь комментарий
25.04.2025 23:46 Ответить
Тому що ***** прийде той "вєнгріі орбана", яка і так вже не за горами. А ці два ****** - х%йло з трампой, використовують вітька кожен на свій лад: першому користь від агєнта, який постійно гадить, а другому все рівно, тому що по%уй на ЕС - в нього в макітрі "бальшой, красівий акіан мєжду намі" .
показать весь комментарий
25.04.2025 23:47 Ответить
А где ж ты, ханты-мансийская тварь, будешь харчеваться
показать весь комментарий
25.04.2025 23:50 Ответить
Так цей дебіл і підіймає це питання бо думає когось налякати щоб більше платили
показать весь комментарий
26.04.2025 07:10 Ответить
«Я частина сили тої, хто вічно хоче зла, та вічно учиняє благо» (c)
показать весь комментарий
25.04.2025 23:55 Ответить
І стати ще одним штатом США. Після Канади, звісно 🤣
показать весь комментарий
25.04.2025 23:55 Ответить
Чомусь Орбан вважає що Угорщина в будь який момент може вийти з Євросоюзу. Але і Євросоюз може в будь який момент виключити Угорщину з свого складу. І куди Угорщина тоді діне свої "85% продукції" і що та від кого отримає натомість? Подяку від ***** і Трампа Орбану персонально? А угорцям що з того?
показать весь комментарий
25.04.2025 23:58 Ответить
НЕСПОДІВАНО!
Але тут, я повністю згоден з Трампом:
Коли Угорщину випруть з ЄС?!
показать весь комментарий
25.04.2025 23:58 Ответить
тут не треба чекати поки вітя вийде - взяти за вухо і вивести...
показать весь комментарий
26.04.2025 00:00 Ответить
радий вас чюти, Garik!
показать весь комментарий
26.04.2025 07:50 Ответить
Вітя, не зволікай, виходь якнайшвидше - зроби себе гуртом раз і назавжди!
показать весь комментарий
26.04.2025 00:07 Ответить
І, ну коли ж?
показать весь комментарий
26.04.2025 00:11 Ответить
Трамп хоче бачити Угорщину в складі кацапстану ,
а не в ЄС і НАТО
показать весь комментарий
26.04.2025 00:17 Ответить
Сучий хвост. Надо заставить его мыло жрать.
показать весь комментарий
26.04.2025 00:18 Ответить
Повідомляють, що Китай вважає Тромба божевільним. В тому числі за те, що цей старпер вигадує якісь неіснуючі переговори, а також результати цих вигаданих переговорів.
показать весь комментарий
26.04.2025 00:29 Ответить
Так це з "класична психіатрія"! Якщо конкретно - "шизофренічний розлад". Коли індивідуум живе у самим собою придуманій реальності - реагує на неіснуючі подразники, спілкується з неіснуючими особами, вчиняє дії, як реакцію на ті ж неіснуючі подразники та неіснуючих осіб... І так далі... Досить набрать у Гуглі. "Шизофоренічний розлад. Ознаки" - і прочитать...
показать весь комментарий
26.04.2025 06:15 Ответить
Коли Угорщина вийде з Європейського? Коли путлер орбану накаже тоді вийде. Навіщо агенту трямпу знати дії хазяїна?
показать весь комментарий
26.04.2025 00:31 Ответить
Та не Угорщина, а орбан буде не те, що виходити, а втікати з ЄС. І то ще не факт, що втече
показать весь комментарий
26.04.2025 04:51 Ответить
це нам вигідно .хоч не буде нам постійно срать
показать весь комментарий
26.04.2025 00:37 Ответить
як вона вийде. якщо у орбана є завдання від путіна. розвалювати європейський союз зсередини.
показать весь комментарий
26.04.2025 00:38 Ответить
ты о чем какой раскол ? На карту хоть посмотри сколько той венгрии )))
показать весь комментарий
26.04.2025 01:39 Ответить
А какая продукция конкурентна в Европе ?
показать весь комментарий
26.04.2025 00:40 Ответить
А дійсно, чого та мадярія досі поплюжить повітря у ЄС? Йди вже нах з туди, свиняче капшо!
показать весь комментарий
26.04.2025 00:59 Ответить
вони хочуть вийти, але щоб Україну туди також не приймали....дебіли
показать весь комментарий
26.04.2025 01:00 Ответить
Походу цього вже хочуть всі, включно з ЄС. 😁

Не хоче саме Орбан бо подачки ***** - то особисте, і ділитися цим з угорцями він не збирається.
А без ЄС Угорщина у дупі.
показать весь комментарий
26.04.2025 01:02 Ответить
Ага, вже мадяри розбіглися і вийшли, вони живуть на гроші Євросоюзу і ніколи самі не вийдуть.
показать весь комментарий
26.04.2025 01:21 Ответить
Та не тіки Трамп! Ми всі ***** вже в котрий раз питаєм коли ви вже, підари, залишите той ЄС, який так хаєте.
показать весь комментарий
26.04.2025 01:50 Ответить
Трамп постійно запитує, коли Угорщина вийде з Європейського Союзу - В МЕНЕ ТЕ САМЕ ПИТАННЯ!!!
показать весь комментарий
26.04.2025 01:59 Ответить
Зять орбана хоче отримати громадянство в оае - відчуває, що під вибори треба робити ноги. Та і не цьому угрофінському хрякові вирішувати, бути Угорщині в ЄС, чи ні
показать весь комментарий
26.04.2025 04:47 Ответить
А ну, пес рыжий, выпни этого ********** из ЕС, можно вместе с фицо и отбибись от Украины вместе с ****** и сруцкимиром.
показать весь комментарий
26.04.2025 05:43 Ответить
действительно , когда ??? чтоб там не тошнило людей от цыганской вони !!!(((
показать весь комментарий
26.04.2025 06:35 Ответить
Орбану сп...ть, что у ху...ла от...моктати, аби своєчасно платили. Якщо би трампонутий дав йому комонду, його вже не тільки в ЄС, а і в Європі не булоби
показать весь комментарий
26.04.2025 07:04 Ответить
Сказавше "а" уже б і бекав.
показать весь комментарий
26.04.2025 07:57 Ответить
трам ще почне запитувати в цього товстозадого ******* чого він в сувєнірній лавці за червону кепочку не розрахувався, угорщина має 1% чи 2% ввп евросоюзу - на кепочку може вистачить
показать весь комментарий
26.04.2025 08:00 Ответить
Виходи Вітьок, виходи...
показать весь комментарий
26.04.2025 08:51 Ответить
А уж мы то как ждём когда этот мудак к друзьям в Ростов свалит. Вот только не он, а венгры будут решать выходить ли из ЕС!
показать весь комментарий
26.04.2025 09:09 Ответить
у трампона є прошарок здорового глузду. але це тільки маленький прошарок.
показать весь комментарий
26.04.2025 09:10 Ответить
Мы все мыслим текущими эмоциями. Орбан - путинская подстилка, гадит Украине всё время и подрывает ЕС изнутри, поэтому мы все бы конъюнктурно радовались выходу Венгрии из ЕС. Но так ли это со стратегической точки зрения ?
Этот выход, безусловно, был бы интересен США - ослабление ЕС, как союзника-конкурента. Фрагментация Европы (если не все вместе, легче давить, решать вопросы с каждым в отдельности, потому что весовые категории разные).

Выгодно ли россии ? Не совсем, потому что Венгрия - не тяжеловес, сильно слабее ЕС не станет (вот если бы Германия или Франция вышла !!! как Британия . . .) и тогда ЕС становится более монолитным, а значит будет быстрее и легче принимать решения, а это для русских плохо.

Выгодно ли Китаю ? Нет, потому что Венгрия - способ проникновения на рынок ЕС, такой себе чёрный ход.

И наконец, выгодно ли самому ЕС ? С точки зрения монолитности и простоты принятия решений - возможно. Но это удар по проекту, показатель незаинтересованности в нём всех народов Европы, т. е. ослабляет геополитическую позицию в квадрате США - ЕС - россия - Китай и прочие страны (Индия, Лат. Америка, Африка . . .). Это раз. Это потеря хоть и незначительного, но рынка. Два. Это разбивает налаженные инфрастуктурные и прочие модели (ну как человеку отрезать один палец - выживет, но работать яно будет хуже). Три. Стоят ли все эти явные минусы того, чтобы получить лучшее качество взаимодействия внутри блока ? Типа чтобы не было вечно гадящего всем Орбана ? Едва ли - потому что есть более элегантное решение, чтобы и волки сыты, и овцы целы - найти способ сместить Орбана и его клику. Пока что попробуют на ближайших выборах - ко власти рвётся оппозиция, возглавляемая партией "Тиса" с молодым харизматичным лидером Петером Мадяром (большой друг Украины, кстати). Если не получится, дальше будет зависеть от того, почему - при фальсификации выборов Орбаном ему будут плести лапти сразу (враг демократии и всё такое), а при честности результатов выборов его начнут душить финансово, чтобы венгры сами в нём сильно-сильно разочаровались, + будут придумывать всякие лишения права голоса в ЕС и так далее. Правда, тут будут действовать аккуратно, чтобы не спровоцировать выход Венгрии из ЕС.

Посмотрим, что будет. Но вангую, что в перспективе до 2030 года Венгрия из ЕС не выйдет, если путин не нападёт на НАТО (тогда всё будет совсем непредсказуемо). А после 2030 года всё будет зависеть от того, как разрешится российско-украинская война - она определит расстановку сил в мире до конца столетия.
показать весь комментарий
26.04.2025 09:32 Ответить
Напевно, єдине тверезе питання
показать весь комментарий
26.04.2025 09:41 Ответить
приєднуюся - то, коли?
якщо серйозно то угорщину від европейської цицьки не відірвати, присмокталася намертво.
навіть якщо відірвати тіло то голова вчепиться зубами і продовжуватиме ссати.
показать весь комментарий
26.04.2025 09:59 Ответить
Треба допомогти угорцям. Як ? Виженіть нарешті "троянського коня" з ЄС ! І буде так. Не угорці вийшли, а їм копняка дали. Для іміджу !
показать весь комментарий
26.04.2025 11:06 Ответить
Угорщина сидить на багатомільярдних дотаціях ЄС. Якщо вийде, то хто ж кормити тоді буде гордий угорський народ на чолі з мудрим Орбаном?
показать весь комментарий
26.04.2025 12:12 Ответить
Чим, окрім пізде...жа Орбана, потужна Угорщина? економіка - ні, бо її кормить ЄС. Наука -? зброя? військо?
показать весь комментарий
26.04.2025 12:14 Ответить