9451 посетитель онлайн

Контракты для военной службы 60+: в ВР зарегистрирован новый законопроект

зсу

Секретарь парламентского комитета по вопросам нацбезопасности, обороны и разведки Роман Костенко зарегистрировал в Верховной Раде законопроект №13229, предоставляющий право людям в возрасте 60+ добровольно подписывать военные контракты.

Об этом депутат сообщил в фейсбуке, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, законопроект является ответом на общественный запрос - много опытных и мотивированных граждан желают помогать армии, но закон пока этого не позволяет.

Документ предусматривает возможность заключения контракта на один год во время действия военного положения. Для этого необходимо согласие командира части, а для офицеров - дополнительное согласование Генштаба ВСУ.

"Мы должны использовать потенциал всех, кто готов бороться за победу", - отметил Костенко, поблагодарив 36 депутатов, которые поддержали инициативу, а также представителей общественности и оборонного сектора, которые присоединились к разработке.

Топ комментарии
+20
Вікно можливостей для бойових дідів форуму
показать весь комментарий
30.04.2025 15:32 Ответить
+18
Клоуны.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:05 Ответить
+18
Головне поліцаїв не чіпайте, бо хто тоді захищатиме зелений режим великого крадівництвом одного блазнч
показать весь комментарий
30.04.2025 15:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Клоуны.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:05 Ответить
Чому? Це ж не мобілізація, а контракт за бажанням.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:08 Ответить
Це жне мобілізація, це дурдом!
показать весь комментарий
30.04.2025 15:10 Ответить
Чому бажання служити "дурдом"?
показать весь комментарий
30.04.2025 15:17 Ответить
це спочатку "за бажанням"
показать весь комментарий
30.04.2025 15:19 Ответить
Я взагалі-то про конкретний законопроект.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:21 Ответить
Сьогодні контракт, через рік мобілізація. В країні половина народу - пенсіонери, колосальний ресурс. Тим більше згідно опитувань - найбільш войовничий.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:30 Ответить
Нафронтників на фронт!!!
показать весь комментарий
30.04.2025 16:12 Ответить
Клоуни-це ті, хто вважає що від 60+ немає користі. Вони ж не штурмовиками підуть. Знаю одного дядька, який у 72 досі офіційно працює мотористом на приватному сто. І його роботу клієнти хвалять, тому що досвід величезний. Такі люди могли би бути корисними на тих допоміжних помадах, без яких в армії обійтися не можна.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:15 Ответить
Посадах.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:16 Ответить
допоміжні поcади - це блатні місця, там "своїх" вистачає
показать весь комментарий
30.04.2025 15:23 Ответить
На приватному підприємстві йому ніхто не наказує зібрати БТР з дитячої коляски,трьох віників й баночок з під пива ! І,як слушно зауважено,там його роботу цінують!
показать весь комментарий
30.04.2025 16:08 Ответить
Чому? Якщо людина фізично і розумово ще може виконувати відповідні функції та не наражати на небезпеку своєю фізичною безпорадністю товаришів по службі то чому ні. А може літня людина буде кашу варити чи дрова рубати. Це ж також комусь треба робити. Чи водієм на нетяжкій вантажівці. А в територіальну оборону я б тільки таких і брав. Один молодий освічений військовий на десяток старих пердунів. Хіба складно навчити їх стріляти з зенітного кулемета. Та й добу віддіжурив та хай йде спати додому. Вже економія на їжі. Звичайно полусліпим чи погано ходячим потрібно відмовляти. Щоб не було непотрібного баласту.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:16 Ответить
А як що й стріляти вміє?) 😉😊👍
показать весь комментарий
30.04.2025 15:48 Ответить
Природжений штурмовик
показать весь комментарий
30.04.2025 16:13 Ответить
А може це тому шоби нечіпати маменьких бубочок ???
Може все ж таки це тому шо депутати визнают провал мобілізації і хочуть шоби ті ,,конячки" шо вже впряглись вже нерозпрягались поки не за двухсотяться ???
показать весь комментарий
30.04.2025 22:37 Ответить
Головне, щоб вся ця робота не була для декількох десятків бажаючих.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:10 Ответить
Що з законопроектом 12222 ?З цього потрібно було починать,добровільно !!! Підри.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:11 Ответить
По сусечкам... И старых, и малых..
показать весь комментарий
30.04.2025 15:11 Ответить
Ну а чого.. лимонів 3 тай можно знов трішки повоювати. Папірці в штабі ще є сили пересунути на столі, навіть на інший стіл
показать весь комментарий
30.04.2025 15:15 Ответить
На России самому старому контрактниек было 76. 60-62 это ссыкуны еще
показать весь комментарий
30.04.2025 15:17 Ответить
З нетерпінням чекаємо на контракти 90+
показать весь комментарий
30.04.2025 15:21 Ответить
Обмеження за віком і статтю треба давно відмінити. Тцкун повинен кожному зустрічному задавати лише одне питання: ви за поступки кацапам чи проти? Хто проти - відразу в бус і на передову. Без ніяких але.
показать весь комментарий
30.04.2025 17:14 Ответить
Головне поліцаїв не чіпайте, бо хто тоді захищатиме зелений режим великого крадівництвом одного блазнч
показать весь комментарий
30.04.2025 15:22 Ответить
ну взагалі-то правильно. Якщо спеціаліст може та хоче та потрібен. А так 60 і потрібна людина повинна піти.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:23 Ответить
Наведи мені приклад ,,спеціаліста" в ЗСУ 60+ роботу якого незможе виконати в ЗСУ СПЕЦІАЛІСТ 50+ ???
Чи п'ятидесятирічні+ вони залізні ???
показать весь комментарий
30.04.2025 22:51 Ответить
убить должны всех
показать весь комментарий
30.04.2025 15:23 Ответить
вірно, всіх москаликів
показать весь комментарий
30.04.2025 15:35 Ответить
На болотах зараз цю тему добре роздмухають в ЗМІ.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:25 Ответить
Чи не пох.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:28 Ответить
Вікно можливостей для бойових дідів форуму
показать весь комментарий
30.04.2025 15:32 Ответить
Вони тільки цього і чекали - була єдина перепона. Ну все - незабаром Буданов буде пити каву в одному місці...
показать весь комментарий
30.04.2025 15:40 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2025 15:41 Ответить
Тепер диванним дєдушкам патріотам які закликають до кінця йти, можуть це підтвердити не словом а ділом! Про те я прогнозую дуже скромні коментарі про те що у них срачка, болячка, спина , голова руки ноги не ходять , а так би "уух!"))
показать весь комментарий
30.04.2025 15:48 Ответить
показать весь комментарий
30.04.2025 16:15 Ответить
Непогано б було запровадити ще й щось, на кшталт, випробувального терміну, бо в такому віці можуть проявитися захворювання. Що тоді робити. Я сам міг би підписати контракт на рік, якщо б знав, що зі мною буде у випадку загострення хронічних захворювань. Випробувальний термін краще зробити безоплатним.
показать весь комментарий
30.04.2025 15:58 Ответить
Думаю, якщо командир адекватний, то не буде проблем, спочатку дасть відпустку. Якщо людина не одужає за цей час, то переведуть на щось інше або спишуть. Командир погоджує таку людину, то й має нести за неї відповідальність.
показать весь комментарий
30.04.2025 16:38 Ответить
Oleksandr Bilonoh - ключове слово в Вашому дописі "якщо"!
показать весь комментарий
30.04.2025 18:53 Ответить
охоронець за добу отрумує 400-600грн..на нього цілодобово дивиться камера, ********* 2 добу через одну, і жінки і чоловіки за 60+...А в війську 30000 стабільних...а може і бути премія від 30000-50000...і це не на нулі...думаю що підуть люди
показать весь комментарий
30.04.2025 16:02 Ответить
В тебе є ум в голові? Охоронець це в 50, в 60 це в основному набір болячьок.
показать весь комментарий
30.04.2025 16:18 Ответить
Сторож, мається наувазі.
показать весь комментарий
30.04.2025 16:27 Ответить
*******...повноцінна охорона...24 години в монітор, на тебе дивиться камера (вранці начальник передивляється)..запис в журнал прибуваючих і вибуваючих авто, перевірка пропусків
показать весь комментарий
30.04.2025 17:59 Ответить
Так охоронне агенство Гепард м. Одеса...роблять жінки за 60...і з набіром болячок
показать весь комментарий
30.04.2025 17:57 Ответить
Я завжди знала, що рома костенко їбанат. До нього такі пропозиції вносив такий собі юрчишин. Недоношений на вигляд...
показать весь комментарий
30.04.2025 16:12 Ответить
Такий же як і Ярік Жєлєзняк. Тілький цей великий нафронтник , а той рупор Гєтьманцева
показать весь комментарий
30.04.2025 16:17 Ответить
В 60+ вже куча болячок і тьопленькій клозет.
показать весь комментарий
30.04.2025 16:16 Ответить
Мені 59, гіпертонія...хочеться на дємбєль...і не знаю чи продовжувати на рік чи ні..але на пенсію не проживеш...робити за 40 грн на добу не хочу
показать весь комментарий
30.04.2025 18:07 Ответить
400-600грн
показать весь комментарий
30.04.2025 18:09 Ответить
Хай ідуть. Я за. Краще вони, ніж ми. Хтось же має захищати Батьківщину і дітей!!!
показать весь комментарий
30.04.2025 16:18 Ответить
Слушна та своєчасна ідея.
показать весь комментарий
30.04.2025 16:19 Ответить
Закон для своїх- усі старі пердуни-генерали підпишуть кнтракти на теплі тилові посади
показать весь комментарий
30.04.2025 16:23 Ответить
Вірне рішення.Звільнився рівно рік тому,тепер тягне назад. Міг би сумлінно цей час відслужити. Через два місяці відпочинку, повністю відновився. І ще на рік вистачить.
показать весь комментарий
30.04.2025 16:27 Ответить
А коли в окопи підуть люди в погонах які присягу давали?
показать весь комментарий
30.04.2025 16:29 Ответить
Добре, добре!!!
Вони ж 60+ через одного ватники та совки. Їм нічого втрачати , переагітують молодь та й розгорнуться стволи зброї в інший бік.
Ніхто не боїться? Ну ну...
показать весь комментарий
30.04.2025 16:30 Ответить
В мене є знаймий у Харкові, 67 рочків йому. Має фіз.форму та навички бою кращі, ніж усі разом взяті з цього форуму диванні "екперди"-крикуни.

Він 1 вартує 27 спойманих у бус ТЦК, бо війна - це то, що він вміє.

Якщо буде легальна законна опція для 60+ воювати у ЗСУ - це опція для нього.

Дивиться, як троллі атакують цю ідею... Чому й звідки ті тролляки?
показать весь комментарий
30.04.2025 16:35 Ответить
Тут далеко не всі "диванні"... Це ваша чисто суб'єктивна думка. Або вашого знайомого: фізіологію не обманеш - суглоби не ті, реакція не та... У нас в батальоні був чоловік-доброволець. Позивний у нього був "Дєд", 58 років. Його ставили тільки в караул і то тільки вдень, бо вночі майже нічого не бачив...
показать весь комментарий
30.04.2025 16:51 Ответить
27 чоловік на сундук мєртвєца
Йо-хо-хо - і пляшка рому!!!
показать весь комментарий
30.04.2025 17:14 Ответить
Хороша тема для пенсійного фонду )
показать весь комментарий
30.04.2025 16:45 Ответить
Всё процесс пошол нет мяса)))ХА ХА ХА!!!ДОИГРАЛЯ ХУ****ЛО!!!
показать весь комментарий
30.04.2025 18:10 Ответить
Так зелені менеджери і до бусифікації Байдена доберуться...
показать весь комментарий
30.04.2025 18:44 Ответить
МОБІЛІЗАЦІЯ ПРОВАЛЕНА.
І Костенко це визнав.
показать весь комментарий
30.04.2025 22:45 Ответить
Такими темпами і з такими законотворчими ,,ініціативами" ЗСУ СТАНУТЬ ЯК РАДЯНСЬКЕ ПОЛІТБЮРО ЦККПРС.
показать весь комментарий
30.04.2025 22:47 Ответить
Цей закон для одиниць.Не всі бажаючі пройдуть влк,але треба надати можливість тим,хто пройде.Для тилу, може,це і корисно,а на нулі з ними ніхто возитися не буде.Там і 60- більшість тормоза,але коли не треба бігати,то стоять твердо.Такий закон нікому не заважає.❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
01.05.2025 08:17 Ответить
Як це ВЛК пройдуть не всі? А чому зараз всі здорові на тому ВЛК, навіть стають здоровими безнадійно хворі ?
показать весь комментарий
01.05.2025 08:37 Ответить
Не всі,не треба брехати і посміхатися.Не робіть з тцк і влк монстрів.
показать весь комментарий
01.05.2025 08:42 Ответить