8393 посетителя онлайн

В бою за Украину погиб балетмейстер из Чернигова Виктор Войников

На фронте погиб боец ВСУ из Чернигова Виктор Войников, который в гражданской жизни был художественным руководителем театра танца "Екватор" Черниговского областного филармонического центра.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили на фейсбук-странице Департамента культуры Черниговской ОВА.

Погиб Виктор Войников

"При исполнении служебных обязанностей трагически погиб Виктор Войников - артист, балетмейстер, наставник, воин... Герой.

Свыше 20 лет его творческая жизнь была неразрывно связана с Черниговским областным филармоническим центром. Он был артистом балета Академического ансамбля песни и танца "Северские клейноды", артистом балета Академического народного хора, художественным руководителем Театра танца "Экватор", председателем областной ячейки Национального хореографического союза Украины", - говорится в сообщении.

В 2023 году Виктор Войников был мобилизован в ряды Вооруженных Сил Украины.

Топ комментарии
+26
Така реальність, балетмейстери воюють, а мусорня з прокурорами не можуть, не навчені
показать весь комментарий
03.05.2025 11:27 Ответить
+25
Герою Воїну Слава !!! 😪🙏 🇺🇦
показать весь комментарий
03.05.2025 11:06 Ответить
+21
Прикольно, балетмейстер виходить був навчений воювати, якщо його мобілізували, а прикордонники, поліція і всі схожі з ними, що ************* в тилу і між іншим багато військових, не навчені. Але ж таких балетмейстерів мало і такі герої скоро закінчаться, прийдеться тим, що шаройоблиться в тилу йти і воювати, якщо війна не закінчиться
показать весь комментарий
03.05.2025 11:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Герою Воїну Слава !!! 😪🙏 🇺🇦
показать весь комментарий
03.05.2025 11:06 Ответить
Чого йому слава? Там не сказано за яких обставин помер. Може він грався та власну гранату впустив собі під ноги?
показать весь комментарий
03.05.2025 15:39 Ответить
Світла памʼять Герою Украіни 😪😪😪
показать весь комментарий
03.05.2025 11:11 Ответить
Прикольно, балетмейстер виходить був навчений воювати, якщо його мобілізували, а прикордонники, поліція і всі схожі з ними, що ************* в тилу і між іншим багато військових, не навчені. Але ж таких балетмейстерів мало і такі герої скоро закінчаться, прийдеться тим, що шаройоблиться в тилу йти і воювати, якщо війна не закінчиться
показать весь комментарий
03.05.2025 11:22 Ответить
... ага, вже біжуть...
ці воши потрібні владі
показать весь комментарий
03.05.2025 12:08 Ответить
Така реальність, балетмейстери воюють, а мусорня з прокурорами не можуть, не навчені
показать весь комментарий
03.05.2025 11:27 Ответить
Вічна память воїну світла.
показать весь комментарий
03.05.2025 11:32 Ответить
Лицеміри! Завтра всі забудуть про нього, окрім друзів та родичів. Скількох людей ви досі пам'ятаєте, що написали їм "вічна пам'ять"?
показать весь комментарий
03.05.2025 15:42 Ответить
Дивно, що в нього не було броні. Він же був не просто танцюристом, а керівником ансамблю.
показать весь комментарий
03.05.2025 12:26 Ответить
вимагаємо відпрвити ВСІХ ВІЙСЬКОВИХ, МІЛІЦЕЙСЬКИХ, ПРОКУРОРСЬКИХ, СУДДІВСЬКИХ, ПОЖЕЖНИХ пенсіонерів на ФРОНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
03.05.2025 13:26 Ответить
Співчуття рідним та близькім.
показать весь комментарий
03.05.2025 14:28 Ответить
Отак винищать цвіт нації а залишаться на сцені недоумки з кварталу95