11540 посетителей онлайн

Общие боевые потери РФ с начала войны - около 958 070 человек (+1260 за сутки), 10 763 танка, 27 370 артсистем, 22 411 боевых бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

Уничтожение российской техники

Силы обороны Украины с начала полномасштабного вторжения ликвидировали 958 070 российских захватчиков.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба ВСУ.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 05.05.25 ориентировочно составляют:

личного состава - около 958070 (+1260) человек,

танков - 10763 (+5) ед,

боевых бронированных машин - 22411 (+8) ед,

артиллерийских систем - 27370 (+43) ед,

РСЗО - 1377 (+1) ед,

средства ППО - 1155 (+0) ед,

самолетов - 372 (+0) ед,

вертолетов - 335 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня - 34997 (+137),

крылатые ракеты - 3196 (+0),

корабли /катера - 28 (+0) ед,

подводные лодки - 1 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн - 47250 (+109) ед,

специальная техника - 3870 (+0)

Инфографика

Топ комментарии
+19
Пятаків за вчора 1260 ))
показать весь комментарий
05.05.2025 08:58 Ответить
+18
Минув 4093 день москальсько-української війни.
170! одиниць знищеної техніки та 1260! чумардосів за день.
Логістика, арта та ППО файно, броня присутня.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 958 000 це більше, ніж все міське населення Ярославської області.
показать весь комментарий
05.05.2025 08:52 Ответить
+13
показать весь комментарий
05.05.2025 08:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
пітаків 0
показать весь комментарий
05.05.2025 07:57 Ответить
Нельотна погода !!))
показать весь комментарий
05.05.2025 08:15 Ответить
А хто такі ці Пітакі - їх ніколи не рахували
показать весь комментарий
05.05.2025 08:15 Ответить
Пятаків за вчора 1260 ))
показать весь комментарий
05.05.2025 08:58 Ответить
40 тисяч мішків орків за чотрири дні?
Це галюники. Через недосип, напевне
показать весь комментарий
05.05.2025 08:04 Ответить
Наземки поменшало, мабудь вихідний сказується, проте ця весна буде рекордним сезоном по утилізації залізяччя і літаючого лайна.
показать весь комментарий
05.05.2025 08:13 Ответить
На парад погнали. Можна довбанути по параду і можна перед парадом, в місьцях перебування. Дохєра там буде законних цілей.
показать весь комментарий
05.05.2025 08:25 Ответить
Їм "нада пафтарить"... Повторить парад 1941 року, "Кагда вайска, пряма с парада, шли на фронт!...". Мені, як людині, яка багато років займалася військовою логістикою, це виглядить не тільки "дивним", але й "смішним"... Люди, що про подібне писали, поняття не мали, що армійський обоз, який призначений для забезпечення того чи іншого військового підрозділу, перевищує в три-чотири рази, за об"ємом, об"єм безпосередньо бойової частини, цього підрозділу... Стрілецький полк може іти в похідній колоні, займаючи на дорозі протяжність менше кілометра, а підрозділи забезпечення, на автомобілях чи гужовому транспорті, займатимуть вже 2-3 км...
показать весь комментарий
05.05.2025 08:42 Ответить
Здається з парада на фронт йшли коли фронт був за десять кілометрів від Москви?
показать весь комментарий
05.05.2025 13:11 Ответить
Так казали в кінохроніці, знятій в 1941-му...
показать весь комментарий
05.05.2025 13:30 Ответить
Утилізація моськовського лайна триває!! Слава ЗСУ !!))
показать весь комментарий
05.05.2025 08:16 Ответить
Стабільні Арта та добові епізоотії лемінгів. Йараславсккй улус не дуже войовничий...
показать весь комментарий
05.05.2025 08:29 Ответить
Зараз у кацапських "літунів" - "депресія"... Сидять у ескадрильських будиночках, і обговорюють вчорашні "приводнення" Су-30-х... "Літуни" - це специфічна категорія людей... Вони вважають себе "кастою крилатих", і часто переносять це уявлення і на "земні" категорії... Тому часто бувають страшно здивовані, коли отримують "по морді" , від "простих наземників" - хоч в бою, хоч у пивбарі...
показать весь комментарий
05.05.2025 08:29 Ответить
Як вони самі про себе кажуть - "бєлая кость"
показать весь комментарий
05.05.2025 09:01 Ответить
Галубайа кровь
показать весь комментарий
05.05.2025 09:46 Ответить
В оренбургу було 2 військових училища..зенітне та винущувальної авіації..а зенитчики лби здорові і багато приземлили літунів назавжди...зламана переносиця і літун відлітався
показать весь комментарий
05.05.2025 09:17 Ответить
""В Оренбурзі"... Пропонуєш заслать в міста Росії, де розташовані льотні училища, команди наших боксерів-юніорів: "вибивать" майбутній льотний склад ВПС РФ?
показать весь комментарий
05.05.2025 09:21 Ответить
Достаньно учасникам сво налити водачкі
показать весь комментарий
05.05.2025 10:35 Ответить
" отримують "по морді" - там може бути інша причина. У них дуже сувора медкомісія для льотного складу, а у таких пригодах зростає вірогідність отримати травму, що "приземлить" їх. І пощавай пенсія у 30 з чимось років.
показать весь комментарий
05.05.2025 10:35 Ответить
Тут питання не в цьому... Вони часто себе вважають "богоподібними" і "недоторканними"... А на "землі" це не "спрацьовує"...
показать весь комментарий
05.05.2025 11:34 Ответить
Страх поганий друг літуна...
... а коли збивають літаки - страх просто з крові довго не виходить.
показать весь комментарий
05.05.2025 13:14 Ответить
Так все правильно... Літак у польоті не спиниш, і на обочину не сплигнеш... Гра в "русскую рулетку"... Тому й сідатимуть у літак, перед вильотом, із "зажатым "в мышиный глаз", очком"...
показать весь комментарий
05.05.2025 13:28 Ответить
Минув 4093 день москальсько-української війни.
170! одиниць знищеної техніки та 1260! чумардосів за день.
Логістика, арта та ППО файно, броня присутня.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 958 000 це більше, ніж все міське населення Ярославської області.
показать весь комментарий
05.05.2025 08:52 Ответить
показать весь комментарий
05.05.2025 08:54 Ответить
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!
показать весь комментарий
05.05.2025 10:00 Ответить