10096 посетителей онлайн

Воины ССО взяли в плен шестерых оккупантов в тылу врага: "Вам п#зда, если вы не вылезете, вы окружены". ВИДЕО

Воины ССО во время проведения специальных действий в тылу врага заставили сдаться в плен шестерых российских солдат.

Видео обнародовали в сети, информирует Цензор.НЕТ.

"В маскировочных костюмах, операторы ССО незаметно подошли к позиции врага. Во время короткого огневого контакта вражеская группа потеряла ориентацию и спряталась в блиндаже. Враг даже не успел осознать, что проиграл. Не теряя инициативы, воины ССО вплотную подошли к укрытию и решительно приказали россиянам выбросить оружие и выползать по одному. Операторы четко дали понять, что блиндаж под огневым контролем и дальнейшее сопротивление бессмысленно.

Сопротивления не было. Оккупанты сначала колебались, но один за другим покинуть блиндаж", - говорится в сообщении.

Так, солдат 34-й бригады ВС РФ обыскали на наличие оружия и узнали информацию о других позициях противника.

Топ комментарии
+22
Надо было гранатами закидать, возись с ними теперь...
показать весь комментарий
08.05.2025 15:07 Ответить
+17
Як в старому анекдоті: руській здавайся
Мовчання
Руській здавайся
Мовчання
Голос з окопах, а корейцям можна
показать весь комментарий
08.05.2025 15:09 Ответить
+17
Обмінний фонд
показать весь комментарий
08.05.2025 15:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Надо было гранатами закидать, возись с ними теперь...
показать весь комментарий
08.05.2025 15:07 Ответить
Обмінний фонд
показать весь комментарий
08.05.2025 15:10 Ответить
Так то оно так, только в сообщении говорится что дело было в тылу врага а из вражьего тыла самим бы возвратиться без проблем а тут ещё тащи с собой это быдло...
показать весь комментарий
08.05.2025 15:15 Ответить
Згоден
показать весь комментарий
08.05.2025 15:16 Ответить
Після отримання розвідданих часто бувають випадки спроби втечі, тут вже, як то кажуть французи - À la guerre comme à la guerre, тобто - На війні, як на війні ...
показать весь комментарий
08.05.2025 16:58 Ответить
Тут я полностью согласен.
показать весь комментарий
08.05.2025 17:04 Ответить
Це не тільки обмінний фонд, а також можливість отримати розвіддані. На цей випадок є приказка (соррі за кацапську):

Я русский бы
Выучил только за то
Чтоб смог бы
Допрашивать пленных ...
показать весь комментарий
08.05.2025 16:52 Ответить
в першоджерелі "...бо нада ж допрашивать плєнних"
показать весь комментарий
08.05.2025 22:58 Ответить
Легенда о Красноармейской смекалке.
Батальон врагов окружил Красноармейца Петрова.
Пиз-ц,- смекнул красноармеец Петров.
показать весь комментарий
08.05.2025 16:05 Ответить
Бойивий настрій, поважаю. От мобілізуєшся, вивчишся, отримаєш досвід рейдів в тил окупантів, отримаєш підрозділ-группу рейдову під командування - от тоді і будеш пропонувати та навіть вирішувати - яких кацапів "в расход", а яких в полон. До тих пір - твоє "гранатами закидати" виглядають дуже дивним. Навіть, я б сказав, психітрично хворим ти виглядаєш.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:14 Ответить
коли їх обміняють вони повернуться на фронт і так зроблять із нашими. це війна на винищення а не взяття у полон
показать весь комментарий
08.05.2025 21:23 Ответить
Як в старому анекдоті: руській здавайся
Мовчання
Руській здавайся
Мовчання
Голос з окопах, а корейцям можна
показать весь комментарий
08.05.2025 15:09 Ответить
Ніт!
показать весь комментарий
08.05.2025 19:36 Ответить
Повір, скоріш за все їм кизда.
показать весь комментарий
08.05.2025 15:11 Ответить
Украинцы - не кацапские террористы и соблюдают законы ведения войны
показать весь комментарий
08.05.2025 15:30 Ответить
тому маємо те що маємо
показать весь комментарий
08.05.2025 16:00 Ответить
Так, маємо в рази менші втрати, та в рази більше знищених кацапів та їхньої техніки. А якби були як кацапи і не виконували конвенцій, були нелюдами до чужих (а як наслідок - і до своїх) - то вже давно б зникли - бо перемогти чи навіть чинити спротив маленькою совковою армією проти великої совкової армії - неможливо.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:16 Ответить
Ти оресте або бот, незрозуміло правда чий, або тупак, що не може скласти 2+2.
всі країни, які сьогодні існують, здобули незалежність виключно завдяки силі. ті, хто хотів домовитись посередині або ще десь, або асимілювались під загарбників, або знищені.
P.S. якщо ти не бот, перевір свій ітелект, хоча б знання таблички множення. Зроби висновки, починай вчитися і думати. ну а якщо бот, то звертаюся до твоєї совісті і закликаю до самоповаги
показать весь комментарий
09.05.2025 10:31 Ответить
по этому кацапы выигрывают, на войне кто кого тот и будет прав в конце
показать весь комментарий
09.05.2025 06:03 Ответить
Кацапы израсходовали уже почти лям своего мяса и потеряли кучу железа и бабла. Уже посчитали, что если кацапы продолжат класть столько своего мяса за квадратный километр захваченной украинской территории, как последнеи полгода, то для захвата всей Украины им придется положить здесь около 100 млн орков. После такого роZZия закончится. Да, Украины не станет, но и от раковой опухоли под названием роZZия Европа избавится.
показать весь комментарий
10.05.2025 01:20 Ответить
Наші бійці в тилу ворога, вони не будуть ризикувати своїм життям, щоб вивести те стадо а шансів вивести їх непомітно =0. І не будьте наївними вірячи, що наші дотримуються правил ведення війни. Просто побистрому допитають, заберуть телефони, бо там може бути цінна інформація і закобздонять. Нена камеру і без зайвого галасу, якце кідари роблять.
показать весь комментарий
09.05.2025 06:13 Ответить
Щось схоже невдовці десь на уралі - а тєпєрь х..уйлоБ я сказав х..уйло.
показать весь комментарий
08.05.2025 15:39 Ответить
я ххххх пойду на такую войну !!! они наших РАССТРЕЛИВАЮТ , ДОБИВАЮТ , а тут парни ,будете жить ))) ,слово офицера ))) иди скажи той маме которого ЗАМОРДОВАЛИ пацана 24 лет !!!((( нет войне такой !!!(((
показать весь комментарий
08.05.2025 15:50 Ответить
Мобілізуйся, отримай досвід рейдів в тил окупанта, отримай командування групою рейдовою - і будеш на місці сам вирішувати, кого "в расход", а кого "в полон".

А до тих пір - притримай свої награні "емоції" - виглядаєш форменим провокатором. Яким ти, 100%, і є.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:18 Ответить
Пасанам в морду
Не глядя на погоду!


показать весь комментарий
08.05.2025 16:06 Ответить
Я думаю, що всі вони хотіли б отримати шматок кицьки в цей момент, але зовсiм не такий 😁
показать весь комментарий
08.05.2025 16:20 Ответить
95 квартал
показать весь комментарий
08.05.2025 17:14 Ответить
У московитів радість, аж до діареї! Тепер і на парад, до ******….
Добрі Українці, дуже ГУМАННІ, із своїми УБИВЦЯМИ!…
показать весь комментарий
08.05.2025 19:45 Ответить
Твоя риторика така, що ти себе "українцем" не вважаєш, очевидно. Ну то яке твоє собаче діло, як українці воюють та кого вони там в полон беруть замість твоїх психіатричних бажань "мочити всіх кацапів", чужими руками, лежачі на дивані?

Пельку стули, і ****** до психіатра.
показать весь комментарий
08.05.2025 20:20 Ответить
Накуя брать в плен мразь , это мразь , и не надо писать на обмен , есть откормленные быко-твари для обмена , готовые сыто вымытые , хватит **** изображать гуманность, объясните тем людям которые с под бетона вытягивают родных близких, деток стариков.. Путин Тварь , для него нет границ гуманности ,чести ,так же кто взял оружие в руки против Украины , это враг и это нужно помнить, это Враг ..
показать весь комментарий
08.05.2025 22:13 Ответить
Щось російський генофонд дуже вузькоокий!
показать весь комментарий
09.05.2025 05:10 Ответить
Нет смысла убивать? они пришли тебя убитъ взяли в руки для этого оружие и вернутся через месяц толъко тебя в плен брать не будут чтоб не возится. Не оставляйте их иначе они не будут боятся лезтъ в Украину с оружием
показать весь комментарий
09.05.2025 06:02 Ответить
А хде паплюжники москворотости?альо, гараж!
показать весь комментарий
09.05.2025 07:16 Ответить
...здаетесь в плен... тут вам і кашка з м'ясцем на підливці і фрукти заморські і в теплі будете і, потім, підвезем вас додому... може треба виключити камеру і зробити як роблять кацапи з Українськими полоненими...