4435 відвідувачів онлайн

Воїни ССО полонили шістьох окупантів у тилу ворога: "Вам п#зда, если вы не вылезете, вы окружены". ВIДЕО

Воїни ССО під час проведення спеціальних дій у тилу ворога змусили здатися в полон шістьох російських солдатів.

Відео оприлюднили в мережі, інформує Цензор.НЕТ.

"У маскувальних костюмах, оператори ССО непомітно підійшли до позиції ворога. Під час короткого вогневого контакту ворожа група втратила орієнтацію та сховалася в бліндажі. Ворог навіть не встиг усвідомити, що програв. Не втрачаючи ініціативи, воїни ССО впритул підійшли до укриття та рішуче наказали росіянам викинути зброю та виповзати по одному. Оператори чітко дали зрозуміти, що бліндаж під вогневим контролем і подальший спротив безглуздий.

Спротиву не було. Окупанти спочатку вагалися, але один за одним покинули бліндаж", - йдеться в повідомленні.

Так, солдатів 34-ї бригади ЗС РФ обшукали на наявність зброї та дізналися інформацію про інші позиції противника.

Топ коментарі
+22
Надо было гранатами закидать, возись с ними теперь...
показати весь коментар
08.05.2025 15:07 Відповісти
+17
Як в старому анекдоті: руській здавайся
Мовчання
Руській здавайся
Мовчання
Голос з окопах, а корейцям можна
показати весь коментар
08.05.2025 15:09 Відповісти
+17
Обмінний фонд
показати весь коментар
08.05.2025 15:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Надо было гранатами закидать, возись с ними теперь...
показати весь коментар
08.05.2025 15:07 Відповісти
Обмінний фонд
показати весь коментар
08.05.2025 15:10 Відповісти
Так то оно так, только в сообщении говорится что дело было в тылу врага а из вражьего тыла самим бы возвратиться без проблем а тут ещё тащи с собой это быдло...
показати весь коментар
08.05.2025 15:15 Відповісти
Згоден
показати весь коментар
08.05.2025 15:16 Відповісти
Після отримання розвідданих часто бувають випадки спроби втечі, тут вже, як то кажуть французи - À la guerre comme à la guerre, тобто - На війні, як на війні ...
показати весь коментар
08.05.2025 16:58 Відповісти
Тут я полностью согласен.
показати весь коментар
08.05.2025 17:04 Відповісти
Це не тільки обмінний фонд, а також можливість отримати розвіддані. На цей випадок є приказка (соррі за кацапську):

Я русский бы
Выучил только за то
Чтоб смог бы
Допрашивать пленных ...
показати весь коментар
08.05.2025 16:52 Відповісти
в першоджерелі "...бо нада ж допрашивать плєнних"
показати весь коментар
08.05.2025 22:58 Відповісти
Легенда о Красноармейской смекалке.
Батальон врагов окружил Красноармейца Петрова.
Пиз-ц,- смекнул красноармеец Петров.
показати весь коментар
08.05.2025 16:05 Відповісти
Бойивий настрій, поважаю. От мобілізуєшся, вивчишся, отримаєш досвід рейдів в тил окупантів, отримаєш підрозділ-группу рейдову під командування - от тоді і будеш пропонувати та навіть вирішувати - яких кацапів "в расход", а яких в полон. До тих пір - твоє "гранатами закидати" виглядають дуже дивним. Навіть, я б сказав, психітрично хворим ти виглядаєш.
показати весь коментар
08.05.2025 20:14 Відповісти
коли їх обміняють вони повернуться на фронт і так зроблять із нашими. це війна на винищення а не взяття у полон
показати весь коментар
08.05.2025 21:23 Відповісти
Як в старому анекдоті: руській здавайся
Мовчання
Руській здавайся
Мовчання
Голос з окопах, а корейцям можна
показати весь коментар
08.05.2025 15:09 Відповісти
Ніт!
показати весь коментар
08.05.2025 19:36 Відповісти
Повір, скоріш за все їм кизда.
показати весь коментар
08.05.2025 15:11 Відповісти
Украинцы - не кацапские террористы и соблюдают законы ведения войны
показати весь коментар
08.05.2025 15:30 Відповісти
тому маємо те що маємо
показати весь коментар
08.05.2025 16:00 Відповісти
Так, маємо в рази менші втрати, та в рази більше знищених кацапів та їхньої техніки. А якби були як кацапи і не виконували конвенцій, були нелюдами до чужих (а як наслідок - і до своїх) - то вже давно б зникли - бо перемогти чи навіть чинити спротив маленькою совковою армією проти великої совкової армії - неможливо.
показати весь коментар
08.05.2025 20:16 Відповісти
Ти оресте або бот, незрозуміло правда чий, або тупак, що не може скласти 2+2.
всі країни, які сьогодні існують, здобули незалежність виключно завдяки силі. ті, хто хотів домовитись посередині або ще десь, або асимілювались під загарбників, або знищені.
P.S. якщо ти не бот, перевір свій ітелект, хоча б знання таблички множення. Зроби висновки, починай вчитися і думати. ну а якщо бот, то звертаюся до твоєї совісті і закликаю до самоповаги
показати весь коментар
09.05.2025 10:31 Відповісти
по этому кацапы выигрывают, на войне кто кого тот и будет прав в конце
показати весь коментар
09.05.2025 06:03 Відповісти
Кацапы израсходовали уже почти лям своего мяса и потеряли кучу железа и бабла. Уже посчитали, что если кацапы продолжат класть столько своего мяса за квадратный километр захваченной украинской территории, как последнеи полгода, то для захвата всей Украины им придется положить здесь около 100 млн орков. После такого роZZия закончится. Да, Украины не станет, но и от раковой опухоли под названием роZZия Европа избавится.
показати весь коментар
10.05.2025 01:20 Відповісти
Наші бійці в тилу ворога, вони не будуть ризикувати своїм життям, щоб вивести те стадо а шансів вивести їх непомітно =0. І не будьте наївними вірячи, що наші дотримуються правил ведення війни. Просто побистрому допитають, заберуть телефони, бо там може бути цінна інформація і закобздонять. Нена камеру і без зайвого галасу, якце кідари роблять.
показати весь коментар
09.05.2025 06:13 Відповісти
Щось схоже невдовці десь на уралі - а тєпєрь х..уйлоБ я сказав х..уйло.
показати весь коментар
08.05.2025 15:39 Відповісти
я ххххх пойду на такую войну !!! они наших РАССТРЕЛИВАЮТ , ДОБИВАЮТ , а тут парни ,будете жить ))) ,слово офицера ))) иди скажи той маме которого ЗАМОРДОВАЛИ пацана 24 лет !!!((( нет войне такой !!!(((
показати весь коментар
08.05.2025 15:50 Відповісти
Мобілізуйся, отримай досвід рейдів в тил окупанта, отримай командування групою рейдовою - і будеш на місці сам вирішувати, кого "в расход", а кого "в полон".

А до тих пір - притримай свої награні "емоції" - виглядаєш форменим провокатором. Яким ти, 100%, і є.
показати весь коментар
08.05.2025 20:18 Відповісти
Пасанам в морду
Не глядя на погоду!


показати весь коментар
08.05.2025 16:06 Відповісти
Я думаю, що всі вони хотіли б отримати шматок кицьки в цей момент, але зовсiм не такий 😁
показати весь коментар
08.05.2025 16:20 Відповісти
95 квартал
показати весь коментар
08.05.2025 17:14 Відповісти
У московитів радість, аж до діареї! Тепер і на парад, до ******….
Добрі Українці, дуже ГУМАННІ, із своїми УБИВЦЯМИ!…
показати весь коментар
08.05.2025 19:45 Відповісти
Твоя риторика така, що ти себе "українцем" не вважаєш, очевидно. Ну то яке твоє собаче діло, як українці воюють та кого вони там в полон беруть замість твоїх психіатричних бажань "мочити всіх кацапів", чужими руками, лежачі на дивані?

Пельку стули, і ****** до психіатра.
показати весь коментар
08.05.2025 20:20 Відповісти
Накуя брать в плен мразь , это мразь , и не надо писать на обмен , есть откормленные быко-твари для обмена , готовые сыто вымытые , хватит **** изображать гуманность, объясните тем людям которые с под бетона вытягивают родных близких, деток стариков.. Путин Тварь , для него нет границ гуманности ,чести ,так же кто взял оружие в руки против Украины , это враг и это нужно помнить, это Враг ..
показати весь коментар
08.05.2025 22:13 Відповісти
Щось російський генофонд дуже вузькоокий!
показати весь коментар
09.05.2025 05:10 Відповісти
Нет смысла убивать? они пришли тебя убитъ взяли в руки для этого оружие и вернутся через месяц толъко тебя в плен брать не будут чтоб не возится. Не оставляйте их иначе они не будут боятся лезтъ в Украину с оружием
показати весь коментар
09.05.2025 06:02 Відповісти
А хде паплюжники москворотости?альо, гараж!
показати весь коментар
09.05.2025 07:16 Відповісти
...здаетесь в плен... тут вам і кашка з м'ясцем на підливці і фрукти заморські і в теплі будете і, потім, підвезем вас додому... може треба виключити камеру і зробити як роблять кацапи з Українськими полоненими...