10980 посетителей онлайн

Трамп может признать Палестину как государство во время визита в Саудовскую Аравию, - СМИ

США могут признать Палестину как государство

Американский президент Дональд Трамп может признать Палестину как государство в рамках своего визита в Саудовскую Аравию, который запланирован на 13-16 мая.

Об этом пишет Jerusalem Post со ссылкой на источники, передает Цензор.НЕТ.

Собеседник издания рассказал, что Трамп во время своего визита может обнародовать декларацию о признании США государства Палестина без присутствия в нем группировки ХАМАС.

"Если будет заявление об американском признании государства Палестина, это будет важнейшей декларацией, которая изменит баланс сил на Ближнем Востоке, и больше стран присоединятся к Авраамским соглашениям", - сказал источник издания.

Также будут подписаны ряд экономических соглашений, после которых Штаты могут отменить введенные пошлины против стран Персидского залива.

Топ комментарии
+27
Биби в шоке)а так лизал,так лизал
показать весь комментарий
10.05.2025 13:59 Ответить
+14
А може визнати себе володарем всесвіту.
Все залежить від того чи всі пігулки він приняв з утра,
та як далеко від нього стоять санітари.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:04 Ответить
+9
Ну *******...
показать весь комментарий
10.05.2025 14:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Биби в шоке)а так лизал,так лизал
показать весь комментарий
10.05.2025 13:59 Ответить
Так це ще не все - Трамп може заодно і Бібі військовим злочинцем визнати.
показать весь комментарий
10.05.2025 19:32 Ответить
А Газу куди він діне?
показать весь комментарий
10.05.2025 14:02 Ответить
Да какая разница)))
показать весь комментарий
10.05.2025 14:17 Ответить
Газа переїжджає на французьку Рив'єру, а Лазуровий Берег - до Гази.
показать весь комментарий
10.05.2025 15:30 Ответить
Ну *******...
показать весь комментарий
10.05.2025 14:04 Ответить
Спокійно, це фейкові новини.
Джерузалем Пост (газета, яка обслуговує Діп Стейт і намагається підірвати уряд) переопублікувала статтю з якогось сайту the media line. Автор статті Алі Хуссейн, через якого саудити (у тексті з понтом "A Gulf diplomatic source, who declined to be named or disclose his position") поширили дезінформацію.

https://themedialine.org/top-stories/gulf-analysts-debate-if-trump-will-recognize-a-palestinian-state/

До речі, навіть у цій статті далі це спростовується. "Ахмед Аль-Ібрагім, колишній дипломат країн Перської затоки, розповів виданню The Media Line: "Я не очікую, що це буде про Палестину. Президента Єгипту Абделя Фаттаха ас-Сісі та короля Йорданії Абдаллу II не запросили. Це дві країни, найближчі до Палестини, і для них було б важливо бути присутніми на будь-якому подібному заході".
показать весь комментарий
10.05.2025 18:32 Ответить
А може визнати себе володарем всесвіту.
Все залежить від того чи всі пігулки він приняв з утра,
та як далеко від нього стоять санітари.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:04 Ответить
Вже призначив себе керівником світу.
І ржот.

Трамп: "Я керую США і світом, мені дуже весело" Джерело: https://censor.net/ua/n3549282
показать весь комментарий
10.05.2025 15:44 Ответить
Жаль, *папою* не вибрали.
показать весь комментарий
10.05.2025 20:16 Ответить
Опачки
. А Израиль там сейчас с войсками. АТО проводит. Вот это поворот
показать весь комментарий
10.05.2025 14:04 Ответить
статтю прочитати хоч намагався? Ізраїль зачищає Газу від хамасу, а якщо таки буде визнання так званої палестинської держави, то без хамасу, але це все херня, бо ніякої палестинської держави не буде.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:10 Ответить
Яка-ніяка вона вже є - з президентом, парламентом, поліцією та т.і., й навіть частково визнана. Знаходиться так само межах кордонів Ізраїлю - західний берег Йордану (там більш заможні араби, тому вони менш настроєні на конфронтацію), арабські квартали Єрусалима та сам сектор Гази. На останніх виборах з великим відривом переміг Хамас, але привладний Фатх їх відмінив та почалася в них знову громадянська війна. Бідне населення Гази ненавидить свою нелегітимну владу лише трохи менше за Ізраїль, та підтримує Хамас, Алькаїду, та інших, аби робити теракти проти усіх.
Коротше типовий Схід.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:48 Ответить
у вас каша в голові...
показать весь комментарий
10.05.2025 14:55 Ответить
Посол США в Израиле Майк Хакаби называет "чушью" сообщение Jerusalem Post о том, что президент Дональд Трамп намерен признать палестинское государство во время своего предстоящего визита на Ближний Восток.

"Хм. @Jerusalem_Post нужны источники получше, чем этот неопознанный "источник". Мой 4-летний внук Тедди более надежен. И поверьте Тедди. Этот отчет - чушь. У @Israel нет лучшего друга, чем @POTUS!" - говорится в сообщении посланника на X.
показать весь комментарий
10.05.2025 22:19 Ответить
Чому ж, це все у дусі його величного невігластва. А взагалі, й так кожен новообраний президент США приходить зі своїм мирним планом, та починає змушувати Ізраїль йти на поступки заради його реалізації. Але все закінчується завжди однаково - терактом та новим загостренням. Ізраїльтяни занадто цивілізовані для радикального вирішення конфлікту, а палестинці навпаки неготові до проявів гуманності.
показать весь комментарий
11.05.2025 00:29 Ответить
Ти вважаєш, що палестинці, на своїй землі, не мають права на свою державу?
показать весь комментарий
10.05.2025 14:54 Ответить
вони вже її мають! Йорданія! а взагалі-то ніяких "палестинців" як народу НЕ ІСНУЄ, це штучно вигадиний термін, це звичайні араби, які припхалися туди свого часу з різних арабскьих країн! Чому вони не будували свою "палестинську державу" з 1948-го по 1967-й року? коли Газа була під Єгиптом, а так званий Західний берег зі східним Єрусалимом під Йорданією? Давай далі цілуй у дупу паразитарних покидьків, яких вигадали у ГБшних кабінетах як "націю"... хоча немає сенсу тобі щось пояснювати, хотів би - розібрався!
показать весь комментарий
10.05.2025 15:01 Ответить
Таваріщь Kungfury, Ореста - це жіноче ім'я. Там, у вас, в західній Азії, про це не чули. Кацапи також впевнені, що ніяких "українців", як нації, НЕ ІСНУЄ. І ці українські паразитарні покидьки не мають права на свою державу.
показать весь комментарий
10.05.2025 15:50 Ответить
Але ж пан правий. Це колишня єгипетська територія. Жителі це араби вигнанці, які живучи на території Палестини(це географічне поняття, як Полісся чи Поділля). Вони народжуючись і живучи усе життя в Палестині, вважаються біженцями, дехто уже в четвертому поколінні. За кожного "біженця" організація БОПОР, при ООН, отримує фінансування. Нівіть якщо "біженець палестинець" народився і живе в США. Це велика афера. Тому проблема Палестини не вирішується.
показать весь комментарий
10.05.2025 17:11 Ответить
Вибачне за неуважність, яким боком до мене західна Азія? і порівнювати нас з палестинськіми пісчаними напівмавпами треба бути трошки того... бо якраз так званий "арабський мір", це те саме що для нас "узький мір"
показать весь комментарий
10.05.2025 17:24 Ответить
Йорданія це і є частина підмандатної Британської Палестини! хай пистують туди, але навіть братушки іх у себе бачити нехотять, бо це кончені паразити в Йорданії вже свого часу влаштували "двіжуху", йорданці леді їх здихалися, потім у 80-х вони влаштували жорстку херню в Лівані, звідти їх також поперли, ви хоч би базу знали що таке "палестинці" - це такі собі гельмінти Близького Сходу.. І то не їх земля! саме вони там окупанти!!! А Їх так званий президент регулярно до ***** катається, по черзі з хамасом...
показать весь комментарий
10.05.2025 17:33 Ответить
Твої тиради щодо палестинців банально списані з нацистських текстів про євреїв.
показать весь комментарий
10.05.2025 18:16 Ответить
по суті щось можеш сказати, чи тільки якась маячня в "арсеналі"? ти хочаб трошки коли-небудь цікавилась історією близкого сходу, євреїв? звідки взагалі виникла назва "Палестина" і кого насправді можно називати "палестинцями"? Відкрою тобі цю "страшну" таємницю, як раз євреї - це і є палестинці! Палестиною цю землю назвали римляни у 132р. н.е., після придушення повстання Бар-Кохби проти римської окупації Юдеї, перейминували на провінцію "Сирія Палестинська", на честь "філистимлян" (древніх ворогів Ізраїля), яких вже на той час не існувало, зроблено було це з метою зтерти зв'язок євреїв з цією землею, Єрусалим перейменували на Єлія Капітоліна і вигнав з міста єврейське населення, лише в 325 році імператор Константин повернув назву Єрусалим, арабами там і не пахло від слова зовсім, Ізраїль був тоді у складі Візантії, потімперші араби як окупанти з'явились там у 7-му сторіччі (халіфат), євреї же звідти ніколи нікуди не зникали, бо то їх земля, далі Хрестоносці, знову араби, потім в складі Османської імперії, потім Британської імперії і НІКОЛИ в історії там не було НІЯКОЇ палестинської держави!!! Британська підмандатна Палестина включала в себе территрію ********* Ізраїля, так званої Палестини та Іорданії, 2 листопада 1917 року - Декларація Бальфура "про створення в Палестині національного осередка для єврейського народу", 24 квітня 1920р. на конференції в Сан-Ремо «Декларація Бальфура» була затверджена союзниками як основа повоєнного врегулювання в Палестині, далі Біла книга Черчиля 1922р. (тоді Міністр у справах колоній) "Англійський уряд підтвердив свою подтримку Декларациї Бальфура и рішення про заснування в Палестині єврейської держави! Біла книга також проголошувала про створення в рамках мандата британського протекторату Ємірат Трансйорданія у східній частині Палестины на чолі з еміром Абдаллой Ібн Хуссейном. 25 травня 1946 года Князівство Трансйорданія отримало незалежність і назву Хашимітське королівство Трансйорданія - тобто ось вам і арабська палестина! але арабам цього показалось замало!
перед тим як щось базікати, треба мати хоч якусь базу!
показать весь комментарий
10.05.2025 18:51 Ответить
Милий Йоську! Для того, щоб якось встановити істину, треба кілька джерел інформації. Читай французьку автуру.
Кінець зв'язку. Па-па. (ти такий смішний...)
показать весь комментарий
10.05.2025 19:00 Ответить
типова поведінка людини у якої немає жодного аргументу! почати дуркувати, кривлятися, незрозуміло з чогось сміятися... злив зараховую!
показать весь комментарий
10.05.2025 19:23 Ответить
Палестинці це як наші ,,народи Бамбаса,,
показать весь комментарий
10.05.2025 15:42 Ответить
саме так!
показать весь комментарий
10.05.2025 17:26 Ответить
хто таке сказав? маячня повна. нема ніякого народу бамбаса. а палестинський народ є.
показать весь комментарий
10.05.2025 21:33 Ответить
назви мені такі речі як: палестинська мова, палестинська культура і коли в історії існувала держава палестина? єдина держава яка існувала та існує на тій території, у стародавні часи Ізраїльске та Юдейське царства (просто тоді ще римляни не окупували Юдею і не вигадали назву Палестина), потім у складі різних імперій, тепер ******** Ізраїль. Що це за звір такий загадковий "палестинський народ"? чим вони відрізняються від інших арабів? а нічим, бо вони всі і є звичайні араби, які приперлись в той чи інший час у Палестину!
показать весь комментарий
10.05.2025 22:50 Ответить
Саудівська Аравія, Йорданія, Оман, Сирія, Ірак, хто там ще... це теж всі вони араби. однак вони живуть у своїх власних арабських окремих країнах. після розпаду Римської імперії пройшло уже майже 1,5 тис років. і що, за цей час Ізраїльське царство було у складі багатьох інших імперій саме як Ізраїльське царство? чи воно було просто як окупована арабами територія, яка була населена різними народами? Офіційно державу Ізраїль створили після 2 Світової війни і затвердили в ООН. тоді ж в межах Ізраїлю прописали ще Палестинську автономію. як тоді нарізали кордони і чого створили так, щоб було закладено цю порохову бочку - то це ще те питання. от воно і тліє десятиліттями у вигляді тих конфліктів, бо кожні із цих народів вважають цю землю своєю історичною батькіщиною... а ти пишеш прийшли.. угро-фіни теж колись прийшли з Уралу і осіли за Карпатами. і тепер там зараз Угорщина.
показать весь комментарий
10.05.2025 23:54 Ответить
Відрию тобі "страшенну таємницю", Йорданія - це і є арабська Палестина.
Палестиною цю землю назвали римляни у 132р. н.е., після придушення повстання Бар-Кохби проти римської окупації Юдеї, перейминували на провінцію "Сирія Палестинська", на честь "філистимлян" (древніх ворогів Ізраїля), яких вже на той час не існувало, зроблено було це з метою зтерти зв'язок євреїв з цією землею, Єрусалим перейменували на Єлія Капітоліна і вигнав з міста єврейське населення, лише в 325 році імператор Константин повернув назву Єрусалим, арабами там і не пахло від слова зовсім, Ізраїль був тоді у складі Візантії, потімперші араби як окупанти з'явились там у 7-му сторіччі (халіфат), євреї ж звідти ніколи нікуди не зникали, бо то їх земля, далі Хрестоносці, знову араби, потім в складі Османської імперії, потім Британської імперії і НІКОЛИ в історії там не було НІЯКОЇ палестинської держави!!! Британська підмандатна Палестина включала в себе территрію ********* Ізраїля, так званої Палестини та Іорданії, 2 листопада 1917 року - Декларація Бальфура "про створення в Палестині національного осередка для єврейського народу", 24 квітня 1920р. на конференції в Сан-Ремо «Декларація Бальфура» була затверджена союзниками як основа повоєнного врегулювання в Палестині, далі Біла книга Черчиля 1922р. (тоді Міністр у справах колоній) "Англійський уряд підтвердив свою подтримку Декларациї Бальфура и рішення про заснування в Палестині єврейської держави! Біла книга також проголошувала про створення в рамках мандата британського протекторату Ємірат Трансйорданія у східній частині Палестины на чолі з еміром Абдаллой Ібн Хуссейном. 25 травня 1946 года Князівство Трансйорданія отримало незалежність і назву Хашимітське королівство Трансйорданія - тобто ось вам і арабська палестина! але арабам цього показалось замало!
А якщо дивитись далі, то хто заважав їм будувати Палестинську державу з 1948-го по 1967-й роки, коли Газа була під Єгиптом, а Західний Берег з Східним Єрусалимом під Йорданією? чому коли ООН поділила цю замлю на єврейську і арабську, араби з усіх сторін кинулись війною на щойно проголошений Ізраїль і програли... Ізраїль став незалежною державою, а землі які були виділені під арабську державу Палестина, віявилися під контролем Єгипту та Йорданії? і ніхто навіть не намагався створювати "Палестину", бо мета була знищити Ізраїль, а землі поділити, але у Шестиденну війну 1967-го араби знову получили пістюлів, не дойшло, у 1973-му році знову полізли, вже за традицією знову відхватили... потім у 1994-му році Ізраїль погодився на створення Палестиської національної адміністрації, з усіма гілками влади, силовими структурами, але знову ніхто не будував нормальної держави, продовжуючи терор та паразитуючи на міжнародній допомозі, бо так легше, нічого не робити, тільки підтримувати перманентну розруху щоб пиляти фінансову допомогу! йдемо ще далі, у 2005-му році Ізраїль провів "Одностороннє розмежування", повністю вивівши війська й поселення з Сектору Гази... будь ласка робіть державу! але спочатку хамасівці почали різати братушек з ФАТХу, щоб підім'яти під себе контроль над Газою, далі почався терор проти Ізраїля!
перед тим як щось базікати, треба мати хоч якусь базу!
показать весь комментарий
11.05.2025 00:25 Ответить
то все до сраки. вододіл потрібно брати з ********* діючого Міжнародного права. а воно базується на Сатуті ООН, який сформували після закінчення 2 Світової війни. і коли нарізали окремо Газу і Паленстинську автономію, а між ними територія Ізраїля, то потрібно було тоді добре все продумати і зробити так, щоб не було тих конфліктів надалі. Статут ООН для того і придумували, щоб запобігти майбутнім війнам. а тут вийшло так, що таким нарізанням кордонів, вони тільки заклали бомбу сповільненої дії. і ті араби зараз верещать, що Палестина має бути від Йордану до моря, тобто ніякої території Ізраїлю вони не визнають. от і розруди тепер там, щоб було справедливо для всіх. палестинці вважають себе борцями за свободу, євреї і Захід вважає їх терористами. от тепер всі чухають голову як то все виправити ту колізію із нарізанням кордонів під час створення країни Ізраїль. Байден теж недавно говорив, що потрібно визнати Палестину як незалежну державу. а тепер Трамп, любитель Ізраїлю, теж почав ту саму платівку крутити.
показать весь комментарий
11.05.2025 00:59 Ответить
ще раз! в них є своя палестинська держава - Йорданія, то хай пистують туди!
показать весь комментарий
11.05.2025 01:22 Ответить
ну от піди їм так і скажи, щоб пистували туди. а заодно і денонсуй те рішення Радбезу ООН, яким нарізали територію Ізраїлю разом з Палестинською автономією у цій території.
показать весь комментарий
11.05.2025 01:41 Ответить
ти що дерев'яний? до чого тут "нарізали територію..."? пустельні мавпи не хотять будувати країну, постійно тероризуючи Ізраїль! а якщо не хотять, то Ізраїль має право себе захищати та взагалі анексувати ту територію! Коли мова про власну безпеку Ізраїлю, насрати на ООНівські резолюції, бо ця контора себе дискредитувала! В світі є 22 арабські країни, єврейська лише одна (а більше євреям і не треба), але арабам завжи мало!
показать весь комментарий
11.05.2025 09:06 Ответить
Конфлікт виник не тому що ООН якось неправильно території Мандату Палестина поділила між євреями та арабами, а тому, що, на переконання арабів, ці землі взагалі почали ділити! Саме араби вважають себе 100% власниками території від Іордану до Середземного моря, незважаючи на те, что далеко не тільки вони на цій території проживали. Саме тому, араби у 1948 році із самого початку відкинули поділ та створення двох держав згідно з ООН - єврейської та арабської, та за домомогою армій 5 арабських країн, напали на новостворений Ізраїль, який тоді ледве вистояв, але дав їм усім маршал.jpg. Поразку у цій війні араби досі називають "накба" (катастофа), бо понесли важкі втрати, а колаборанти, які волали "ахмед ввєді вайска" попи...вали хто куди, частина осіла у анклаві Газа, які там розплодилися до 2х мільйонів, та при потуранні ООН створили релігійне-террористичне кубло, у порівнянні з яким наші ДНР\ЛНР - просто адекватні люди.
показать весь комментарий
11.05.2025 01:27 Ответить
нема ніякого днр і лнр. так само як і нема такого народу днрочка чи лнерочка. днр лнр створили кацапи, а Ізраїль і Палестинську автономію створював Радбез ООН. різницю відчуваєте? між Радбезом ООН і кацапами-творцями лнр/днр... тому навіть бридко реагувати на подібні порівняння. ще тут нам скажи, що Степан Бандера - це нацист як це вважають кацапи.

ясно що араби були проти того, що ООН створило Ізраїль на його древньо історичних землях. тільки от після Древнього Ізраїлю пройшло уже 2000 років протягом яких на тих територіях практично весь цей час після Хрестоносців там жили і керували вже араби під різними соусами різних імперій. того вони і заявляють, що Ізраїль у минулому, а на момент 1948-го року там була арабська і британська влада. ясно, що вони будуть біситися. тому й кажу, що потрібно було у 48-му році якось мудріше поступити, щоб запобігти майбутнім війнам.
показать весь комментарий
11.05.2025 01:51 Ответить
протягом останніх 2000 років євреї проживали на території Ізраїлю у кількості, достатній, щоби говорити, що вони там присутні. На початку 19 століття територія Ізраїлю була депресивною провінцією Османскої імперії, і майже ненаселенною. Наприклад, згідно перепису початку 19 століття, у Єрусалимі проживало лише 5000 людей, значною кількістю, євреї. У Цфаті - пару сотень. Про інші населені пункти годі й говорити. Протягом 19 століття, євреї з Європи почали краудфандінг і скупововати дешеві болотисті землі (ініціатива Ротшільдів), та почалась репатриація перших поселенців, які поступово збільшували присутність євреїв на їх історичних територіях, й вони осушували болота та наладжували сільске господарство. Регіон почав економічне зростання й туди потягнулись переселятись у пошуках роботи мусульманске населенния сусідніх регіонів - Сирия, Єгипет. Їх потомки - це араби які живуть у Ізраїлі. У них 90% прізвиш - ливанські, сирійські та єгипетські.
Тому, араби мають ніяк не більше прав на ці землі, ніж євреї, а "заправляли" там османи, та власниками майже усіх земель були декілька процентів османских землевласників. Араби не вважають "невірних" співвласниками та сусідами цією території, і це має релігійні корні: якщо на землі хоч колись проживали мусульмани, ніхто інший не має право ці земли контролювати. Саме це на дає їм підтримувати з євреями, друзами, арабами-християнами, бедуїнами, добросусідскі відносини, і саме це їх спонукає постійно йти війною на знищеняя своїх сусідів по території, війни, які вони постійно програють, замість того, щоб займатися державотворенням у окремо звятих анклавах, де арабів мусульман переважна більшість.
показать весь комментарий
11.05.2025 14:22 Ответить
та я абсолютно нічого не маю проти ні євреїв, ні арабів. і як на мене, то у цій твоїй заяві мабуть і криється корінь спотикання -
"Тому, араби мають ніяк не більше прав на ці землі, ніж євреї.."
бо по факту цього рішення ООН коли нарізали кордони вийшло так, що арабів ущемили в їх правах щодо цих територій коли Ізраїлю дали державу, а їм автономію у складі Ізраїльської держави. і для фанатиків це і є привід і далі виправдовувати свою ущімльонність у правах і братися за зброю. хоча адекватні араби уже давно із Ізраїлем мають досить непогані стосунки, Йорданія, Саудівська Аравія, Єгипет. та навіть нове керівництво Сирії після повалення Асада уже шукає спосіб примирення з Ізраїлем. Нова сирійська влада уже навіть хезболу мочить, яка підтримувала Асада. а коли вони мочать хезболу, то Ізраїль новій сирійській владі має тільки подякувати за таке. Натомість в мережі ширяться меседжі, що високі ізраїльські чиновники через американців хочуть вплинути на нову сирійську владу, щоб залишити у Сирії кацапам їхні військові бази. Нахіба??????? тут навпаки кацапів потрібно звідти викидати повністю. бо кацапи - то не люди. це звірі. вони і є причиною нестабільності на Близькому Сході. приведу цитату з цапських пабліків.

КИДОК ПО-СИРИЙСКИ

Как известно, после бегства из Сирии Башара Асада и соответственно - падения его режима, в кремле выстраивали хитрые планы о том, как бы сохранить свое влияние на регион. Что они только ни делали, и клялись в любви, и вернули часть денег, которые, уходя из Сирии, чисто на память прихватил Асад, и даже посылали в Дамаск ходоков с дарами, анонсируя невыносимый прорыв в отношениях, но вот что сегодня написал их осведомленный ТГ-канал:

«Источники в СВР фиксируют желание и попытки властей Сирии остановить активные боевые действия в регионе. В частности, с начала года было минимум три встречи с представителями Израиля. Собеседники в Кремле отмечают: "Ситуация на Ближнем Востоке не пропала из поля зрения. Мы активно контактируем с новыми сирийскими властями. Одно из ключевых требований, к слову, передать им Асада». Задача РФ, говорят в разведке, сохранить наши сильные позиции в регионе. А условное перемирие между Израилем и Сирией создаёт множество проблем».

Вот оно что, Михалыч! Нормализация отношений между Израилем и Сирией - проблема для кремля. А говорили, что Нетаньяху рассматривал возможность поехать в москву на парад. Как говорил доктор Ватсон: «Запутанная история…»
показать весь комментарий
11.05.2025 15:47 Ответить
Якщо це правда так, що ізраїльскі чиновники шукають способи залишити кацапів у Сирії, це, на мою думку, херова ідея, але я можу припустити для чого. Сирія - не самостійна держава, така собі джамахірія, де повно ісламістів, але вони відносно слабкі та їх періодично можна авіацією виносити і нічого за це на буде. Інша справа, коли туди з військами залізе Ердоган, а в нього й ППО натівського зразка, авіація, ракети. Тому є дилема, чи терпіти там рашиків, які нібито проти Ізраілю не працюють, чи пустити до кордонів Ізраїлю Туреччину, у голові якої сидить своє османське імперське хло. Доречі, в небі над Сирією нещодавно майже стався повітряний бій між турецькими та ізраїльскими літаками, розійшлись після демонстації сили. Тобто, якщо путін точно не стане воювати з Ізраїлем, то Ердоган з великої вірогідністю, буде. Тому Бібі, можливо, обирає менше зло...
показать весь комментарий
11.05.2025 21:17 Ответить
та схоже на правду. бо вже не раз писали про подібне в мережі. я про ізраїльських чиновників. так само є правдою і та цитата із кацапського конторського джерела, що для них, кацапів, є проблемою той факт, що нова сирійська влада може замиритися із Ізраїлем. і не потрібно боятися імперських османських амбіцій. Йорданія ж вас не атакує вже. Єгипет ж вас не атакує вже. і ці країни перебувають у нормальних стосунках з американцями. Так само і Ердоган не буде вас атакувати, бо це країна НАТО і Туреччина не буде псувати з американцями свої відносини через Ізраїль. тим паче, що Ердоган у хороших стосунках із Чубом. а на рахунок інцидента з турецьким літаком. ну так ваш літак був у сирійському небі. а не мав він там бути. не був би він у сирійському небі, то інцидента цього і не було би. кацапи причетні до десятків тисяч, якщо не сотень тисяч, вбивств сирійського народу. і тому там у Сирії є групи, які хотіли би порізати тих кацапів на цих їхніх базах на кусочки. Проте Ердоган через свій вплив на найбільшу сирійську групіровку, яка зараз в Сирії при владі, впливає на ці дрібні групи ісламістів, щоб вони не пустили там під ніж кацапів. до ресі, я так і не в курсі до кінця, кацапи ще там зараз залишаються на цих базах чи вже повністю забралися із Сирії? і коли ці дрібні радикальні групи дізнаються, що ви виступаєте проти того, щоб каців викинули остаточно із Сирії, то вони до вас стануть ще більш недружелюбними, що кацапам і потрібно - тримати вас у постійній напрузі перед всякими хуситами, хамасами, хезболістами та іншими радикалами, терористами та екстремістами. це ж їх почерк і стиль роботи гебні... а ви і надалі продовжуєте прихильно ставитись до тих лаптєй. ця ваша прихильність до лаптів вже тхне куколдизмом. лапті вас глушать через свої щупальця - аятол, хамас, хезболу, хуситів, а ви і далі хочете, щоб вони залишались у Сирії. лапті - це не причина стабільності на Близькому Сході, вони і є причина нестабільності. уся ця зброя у хамасу, хезболи, хуситів - вона вся ж практично від лаптів. і потрапила ця зброя до хамасу і хезболи саме із цих військових баз лаптєй у Сирії, які ви і далі хочете лишити лапятям.
показать весь комментарий
12.05.2025 01:56 Ответить
ще раз, що там з: палестинською мовою, палестинською культурою і коли в історії існувала держава палестина?
показать весь комментарий
11.05.2025 00:30 Ответить
а хіба є йорданська мова? чи сірійська мова? чи аравійська мова? чи оманська або йєменська? тож всі вони там арабською говорять зі своїми діалектами чи без діалектів.
показать весь комментарий
11.05.2025 01:02 Ответить
Жаль, що ДНР вже не актуальна. Ато б Трамп і це визнав би.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:05 Ответить
те що трампон може зробити якусь
дурню-цим нікого не здивуєш
показать весь комментарий
10.05.2025 14:09 Ответить
Не визнає. Це художній свист.

Зятьок Кушнер йому яйла на 360 поверне.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:15 Ответить
А нет, нечестно. Пусть в Палестину поедет и там признает
показать весь комментарий
10.05.2025 14:16 Ответить
В яких кордонах ?!
показать весь комментарий
10.05.2025 14:21 Ответить
В кордонах 6-го року нашої ери.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:33 Ответить
"Якби Я, а не якийсь там Монтій Філат, був тоді прокурором Ізраїлю -- Ісуса Христа не розіп'яли б!!!" (c) донні трумп
показать весь комментарий
10.05.2025 14:49 Ответить
"Ісус з Назарету був би призначений моїм радником!"
показать весь комментарий
10.05.2025 15:49 Ответить
Хабадники його Іванку приб'ють за таке. Вона ж прийняла йудаізм та очолює жіночу секту Хабаду. До речі, Трамп теж став євреєм під сраку років.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:23 Ответить
Євреєм можна тільки народитись
показать весь комментарий
10.05.2025 14:31 Ответить
а юдеєм?
показать весь комментарий
10.05.2025 16:42 Ответить
Євреєм може стати будь-хто. Трамп та його родина тому доказ.
показать весь комментарий
10.05.2025 17:58 Ответить
іудеєм.
показать весь комментарий
10.05.2025 18:13 Ответить
А может не признать😂😂😂
показать весь комментарий
10.05.2025 14:28 Ответить
Сьогодні так, завтра ми ще не знаємо, що станеться. Одне можу сказати ,з Донні не буває нудно він як дитина бавиться своєю посадою. Він навіть хотів бути Папою, але цю іграшку батьки йому не купили.
показать весь комментарий
10.05.2025 16:46 Ответить
Ну а перед цим Трамп винав Ієрусалим столицею Ізраїлю. То ж 1:1
показать весь комментарий
10.05.2025 14:30 Ответить
Кидалово Израиля в чистом виде. То заранее было очевидным. Удивительно, что среди евреев так много идиотов, кто в это не верил...
показать весь комментарий
10.05.2025 14:34 Ответить
Навіть якщо визнає - на що це вплине? Після Трампа прийде хтось інший - і відкличе визнання як і десятки інших ідіотських рішень Дональда.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:39 Ответить
Після Трампа знову прийде Байден і все скасує.
показать весь комментарий
10.05.2025 14:48 Ответить
Там написано "без присутності"хамасу. Але відділити хамас від арабского населення анклаву, це складніше, ніж відділити зоряна від шкіряка, якщо пам'ятаєти ту стару історію, до населення цих релігійно-террористичних анклавів - це і є коллективний хамас.
показать весь комментарий
10.05.2025 15:12 Ответить
Ну на західному березі Йордану ж ніби хамасу особливо і немає...
показать весь комментарий
10.05.2025 15:26 Ответить
Ще як є, навіть разом з ісламським джихадом та іншими ігілами. Постійно в Дженіні проводять антитерористичні операції, то одного босса виносять, то іншого. Тільки у Іудеї та Самарії (правильна назва Західного берегу) при владі формально ФАТХ, але політичної ваги цей фатх не дуже має, тому хамас там також фаворит серед місцевого арабського населення.
показать весь комментарий
10.05.2025 20:42 Ответить
"трамбон" із всіх сил домагається .СТАРАЄТЬСЯ ,що би ЦАХАЛ "викопав в Палестині котлован під фундамент "трампівської рів'єри"
показать весь комментарий
10.05.2025 15:36 Ответить
Такий він непередбачений , обіцяє то пекло , то парадиз … Мабуть занадто часто спілкувався з різними жінками та залишив собі їх звички.
показать весь комментарий
10.05.2025 16:37 Ответить
* непередбачуваний
* їхні
показать весь комментарий
10.05.2025 18:00 Ответить
Ви праві .
показать весь комментарий
11.05.2025 16:34 Ответить
І заставить всюди писати, що то Трампляндія?
показать весь комментарий
10.05.2025 18:40 Ответить
Хай визнає - з кордонами у межах Маріаньскої впадини.
показать весь комментарий
10.05.2025 22:04 Ответить