7005 посетителей онлайн

На войне погиб доброволец из Новой Зеландии Шан Ле Кернс, который помогал спасать раненых

Погиб Шан Ле Кернс

На войне в Украине погиб новозеландский доброволец Шан Ле Кернс.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил посол Украины в Австралии Василий Мирошниченко в соцсети X.

"С глубокой печалью я получил известие о том, что Шан Ле Кернс погиб в борьбе за свободу Украины", - отметил Мирошниченко.

Посол также выразил соболезнования семье Шана Ле и его друзьям.

"Моя страна навсегда благодарна Шану, другим новозеландцам, австралийцам и всем гражданам, которые стали на защиту Украины, даже рискуя собственной жизнью. Мы всегда будем помнить Шана. Мы никогда его не забудем", - добавил он.

Топ комментарии
+25
Вічна Пам'ять та Царство Небесне Герою...ї
показать весь комментарий
30.05.2025 12:07 Ответить
+20
Боляче(😢

Господи бережи всіх хто захищає Україну🙏
показать весь комментарий
30.05.2025 12:17 Ответить
+18
Вічна память цьому сміливому хлопцю з далекої Нової Зеландії ,в той час як ухилянти "уставшіє от войни " тікають з України.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вічна Пам'ять та Царство Небесне Герою...ї
показать весь комментарий
30.05.2025 12:07 Ответить
Вічна память цьому сміливому хлопцю з далекої Нової Зеландії ,в той час як ухилянти "уставшіє от войни " тікають з України.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:15 Ответить
Боляче(😢

Господи бережи всіх хто захищає Україну🙏
показать весь комментарий
30.05.2025 12:17 Ответить
Знову на Майдані Незалежності танцюватимуть бойову хаку. Нехай цей танець на українській площі веде Тебе, Воїне у кращий світ. З великою вдячністю від українців.
показать весь комментарий
30.05.2025 12:32 Ответить
щира вдячність та співчуття рідним та близьким... в котрий раз я дивуюсь сміливості та жертовності незнайомих людей з інших країн, яким теж болить наше горе...
показать весь комментарий
30.05.2025 12:37 Ответить
Світла Памʼять Герою Шан Ле Кернсу ,
який загинув за Украіну 😪😪😪
показать весь комментарий
30.05.2025 12:39 Ответить
Низький уклін тобі, КОЗАЧЕ!! Памятаймо!
Слава Захисникам України!
Це не портновські призначенці в судах, що у тилу гадять!
показать весь комментарий
30.05.2025 12:39 Ответить
такі люди йдуть до раю божого, звичайно ящо той взагалі існує
показать весь комментарий
30.05.2025 13:05 Ответить
показать весь комментарий
30.05.2025 13:34 Ответить
Глибока вдячність, за людяність і захист.
Світла пам'ять Воїну...
показать весь комментарий
30.05.2025 13:42 Ответить
зате є такі українці, які гинуть за свою країну у Тисі.
показать весь комментарий
30.05.2025 14:02 Ответить
R.I.P. Воїну !
Герою Слава !

співчуття рідним та батькам....

серед безлічі українських прапорців на Меморіалі на Майдані прапорці на честь загиблих із Білорусі, Литвіи, Грузії, Польщі, Великобританії, США, Австралії, Нової Зеландії, Еквадору, Бразилії.... із багатьох країн Демократії, навіть із далекого Тайваню.
наша війна стала світовою війною Добра та Зла, Світла із Пітьмою.

дякуємо вам, полеглі Воїни Світла !
ми переможемо, разом !

.
показать весь комментарий
30.05.2025 14:39 Ответить