5279 посетителей онлайн

Войска РФ оккупировали Елизаветовку, продвигаются в Донецкой и Сумской областях. КАРТА

Российские войска оккупировали Елизаветовку в Донецкой области и имеют продвижение на территории Донецкой и Сумской областей.

Об этом сообщили аналитики DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

"Враг оккупировал Елизаветовку, а также продвинулся возле Гнатовки, Александрии и в Богатыре", - говорится в сообщении.

Елизаветовка

Карты DeepState
Карты DeepState
Карты DeepState

Топ комментарии
+13
підари на нашій, окупованій ними землі, примудрилися збудувати багатолінійну "лінію суровікіна", яку нам не вдалося подолати навіть в першій лінії. А влада ZEлених зрадників та саботажників вже три роки на нашій землі, не в змозі збудувати навіть щось схоже на ту кацапську лінію укріплень, ані в Донецькій області, ані в Харківській, ані в Сумській, ані в Запорізькій. Хоча десятки мільярдів на укріплення виділено у 2023, у 2014 та вже розпилено та розпихано по офшорам та криптогаманцям покидьків з Банкової. Питання - ***** така влада саботажників та імітаторів потрібна, яка всередині України робить за ***** чорну роботу, бо має владу та можливість безкарно шкодити державі та війську??? Яка вміє лише брехати та мародерити, мародерити та брехати, робити красиве хлєбало та розповідати пустопорожну патетичну хєрню, при цьому не роблячи абсолютно ніхєра. Скільки ще десятків чи сотень тисяч українців має загинути, залишитися каліками, овдовіти, осиротіти, щоб нарешті прийшло розуміння - із саботажниками-мародерами на чолі Україну поступово, планомірно, систематично стиратимуть. Бо і зрадники-мародери з ОПи і ***** готові воювати до останнього українця, в цьому схоже ще в Оманє був досягнутий консенсус та вибудований план дій, який реалізується на наших очах.
показать весь комментарий
31.05.2025 17:58 Ответить
+10
Реальні наслідки, дій зеленського з Оманськими помічниками ригоАНАЛІВ щодо знищення, воєнного керівництва в Україні, на чолі із Залужним та його команди!!
Скільки, уже оте недолуге РНБОУ, провело шоу-засідання СТАВКИ СРАТЬєхав, за участю ухилянта-рецидивіста…
Аж ось, і їх ціна!!
показать весь комментарий
31.05.2025 17:26 Ответить
+9
Як там "сумський Сальдо", вже до "рехферендуму" готується?
показать весь комментарий
31.05.2025 17:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Відійти - вийти з окопу коли в тебе над головою бомбер - це ше більші втрати
показать весь комментарий
31.05.2025 17:04 Ответить
Вы говорите прямо! Жителям Донецкой области что под контролем Украины ЧЕМОДАНЫ СОБИРАТЬ ИЛИ НЕТ? А то как то мутно все обьясняют. Оккупировали такое то село. Карта deep state там то покраснела. Скажите по нормальному " ВСЕМ НА ЧЕМОДАНЫ"
показать весь комментарий
31.05.2025 17:18 Ответить
Як там "сумський Сальдо", вже до "рехферендуму" готується?
показать весь комментарий
31.05.2025 17:21 Ответить
Реальні наслідки, дій зеленського з Оманськими помічниками ригоАНАЛІВ щодо знищення, воєнного керівництва в Україні, на чолі із Залужним та його команди!!
Скільки, уже оте недолуге РНБОУ, провело шоу-засідання СТАВКИ СРАТЬєхав, за участю ухилянта-рецидивіста…
Аж ось, і їх ціна!!
показать весь комментарий
31.05.2025 17:26 Ответить
Залужний та Зеленський - це одна команда.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:03 Ответить
Ви праві, і Залужний і отой ухилянт, обидва з України!!
У вас прихований дар, спробуйте його віднайти!
показать весь комментарий
01.06.2025 08:48 Ответить
Вам би президенти податися! Не пробували?? Башковиті !!!
показать весь комментарий
01.06.2025 08:54 Ответить
Дякую
показать весь комментарий
01.06.2025 10:29 Ответить
З цим, до коломойського, фірташа, новинського… Зеленський у курсі!!
показать весь комментарий
01.06.2025 15:01 Ответить
Сцирській сказав,що курська операція була блискавичною,вдалою і тут з ним не посперечаєшся,але також казав ,що на Сумщіні вже готові укріплення куди відійдуть наші захисники(Це він мав на увазі місто Суми під укріпленнями?(
показать весь комментарий
31.05.2025 17:55 Ответить
Влада тупа і зрадницька, але я впевнений, що в кацапів по озброєнню, особовому складі перевага в рази і далі без кардинальних змін буде тільки гірше.
Коли кацапи наростять виробництво шахедів до 500 в день, то нашій логістиці, заводам та й простим житловим будинкам буде срака. Поки дієвих рішень від влади і союзників немає ми просто перетворилися на спостерігачів повільного знищення України 🤦
показать весь комментарий
31.05.2025 19:11 Ответить
І що ? Здати москалям добровільно ?
показать весь комментарий
31.05.2025 19:31 Ответить
підари на нашій, окупованій ними землі, примудрилися збудувати багатолінійну "лінію суровікіна", яку нам не вдалося подолати навіть в першій лінії. А влада ZEлених зрадників та саботажників вже три роки на нашій землі, не в змозі збудувати навіть щось схоже на ту кацапську лінію укріплень, ані в Донецькій області, ані в Харківській, ані в Сумській, ані в Запорізькій. Хоча десятки мільярдів на укріплення виділено у 2023, у 2014 та вже розпилено та розпихано по офшорам та криптогаманцям покидьків з Банкової. Питання - ***** така влада саботажників та імітаторів потрібна, яка всередині України робить за ***** чорну роботу, бо має владу та можливість безкарно шкодити державі та війську??? Яка вміє лише брехати та мародерити, мародерити та брехати, робити красиве хлєбало та розповідати пустопорожну патетичну хєрню, при цьому не роблячи абсолютно ніхєра. Скільки ще десятків чи сотень тисяч українців має загинути, залишитися каліками, овдовіти, осиротіти, щоб нарешті прийшло розуміння - із саботажниками-мародерами на чолі Україну поступово, планомірно, систематично стиратимуть. Бо і зрадники-мародери з ОПи і ***** готові воювати до останнього українця, в цьому схоже ще в Оманє був досягнутий консенсус та вибудований план дій, який реалізується на наших очах.
показать весь комментарий
31.05.2025 17:58 Ответить
Дайте краще пораду що робити .....
показать весь комментарий
31.05.2025 22:05 Ответить
Що робити? Те саме, що робили з януковичем. Бо, якби ми досі терпіли "вєчнолєгітімного", то незалежної України вже б не було, вже жили б як бєларуси. Тож, нажаль, мудрий нарід своїм вибором па пріколу не залишив своїй країні варіантів для маневру. Або громадяне міняють владу на українську державницьку та закінчує гідно війну, або Україна перетворюється в режим аля лукашенко перед тим підписавши капітуляцію у вигляді Стамбулу 2.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:56 Ответить
Немає контролю за якістю укріплень. Будують те, що вміють, а не те що треба.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:09 Ответить
Зате сьогодні знищено 41, або близько цих цифр літаків стратегічної авіації. Щось вибухає на рембазі північного флоту мошкандії. Збитки нанесено на мільярди доларів. Малюк б'є себе в груди, що всім керував і контролював великий сонцесяйний лідор всесвіту Зе-криворагульне. Українська громадськість пісяє кип'ятком. Такої потужно-незламної перемоги-переможної давно не було. А втрачені території , а тим більше люди, то таке. На рейтинг майже не впливають. Українців все влаштовує в масі своїй (74% підтримки лідора від мудрого народу).
показать весь комментарий
01.06.2025 16:38 Ответить
Дуже інформативно ...
А де на Сумщині , конкретно ....?
показать весь комментарий
31.05.2025 18:10 Ответить
Олександрія на кордоні, Миропільська громада.
показать весь комментарий
31.05.2025 19:14 Ответить
Повертайте В.Ф. Залужного.
показать весь комментарий
31.05.2025 18:55 Ответить
Не творіть собі ідола.В нього все добре.Приїде робити що?
показать весь комментарий
31.05.2025 19:30 Ответить
Я не потребую порад кугУтів.
показать весь комментарий
31.05.2025 19:52 Ответить
А користі.
показать весь комментарий
31.05.2025 21:13 Ответить
Від тебе - ніякої.
показать весь комментарий
31.05.2025 21:40 Ответить
І від Залужного теж.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:10 Ответить
кацапе - ПНХ!
показать весь комментарий
31.05.2025 22:13 Ответить
Після зміщення з посади Залужного-одні невдачі і поразки,ворог диктує свої умови.
Повертати треба на чолі ЗС, або Залужного,або Муженка з максимальною свободою дій,типу,як в Ізраїлі і поставки озброєнь-напряму через гш,а не через оп,козиря.Тоді щось вийде,принаймні може зупинять хоча би наступ касапів на фронті.
показать весь комментарий
31.05.2025 20:03 Ответить
Зараз генштабом керують майже ті самі підлеглі, що і при Залужному. Та й совкових генералів трохи повиганяли. Сирський не на багато гірший за Залужного - обоє воюють піхотою проти дронів.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:07 Ответить
Все видно по результату, а він лише в гіршу сторону після зміщення За і нічого не змінюють дотепер.Лише на суджині,за даними Форбс,500 одиниць зах.техніки залишили,вчасно не перегнавши назад-отакий він,совковий.
показать весь комментарий
01.06.2025 07:42 Ответить
ТИ БРЕХУН First ПНХ-!

« 11 лютого 2024, 11:24

Зеленський змінив командувачів ДШВ, Об'єднаних сил і призначив командувачів Сухопутних військ і тероборони

Сергій Наєв заявляє, що про своє звільнення з посади командувача Об'єднаних сил ЗСУ дізнався зі ЗМІ.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyi-komanduvachi-os-dshv/32814262.html ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:Зеленський змінив командувачів ДШВ, Об'єднаних сил і призначив командувачів Сухопутних військ і тероборони

8 лютого президент України Володимир Зеленський і головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провели зустріч, за підсумками якої обидва https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyj-zaluzhnyj-zustrich/32811111.html заявилипро необхідність змін у ЗСУ. Після цього https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-syrskyj-novyj-holovnokomanduvach-zsu/32811149.html Зеленський призначив генерал-полковника Олександра Сирськогоновим головнокомандувачем Збройних сил України - замість Валерія Залужного.

9 лютого https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelernsky-pryznachyv-bargilevycha-nachalnykom-genshtabu/32812851.html Зеленський призначив новим начальником Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича, який від жовтня 2023 року керував Силами територіальної оборони.

10 лютого голова держави https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyy-henshtab-zsu-pryznachennya/32813691.html призначив заступників головнокомандувача ЗСУ і начальника Генштабу. Цього ж дня Володимир Зеленський провів наради щодо https://www.radiosvoboda.org/a/news-syrskyy-***********-henshtab-zsu/32813578.html «оновлення» Збройних сил і Сил оборони. Він не розкрив деталей нарад, але наголосив, що наради були «важливими» й https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelenskyy-zsu-narady-zminy/32813672.html анонсував подальші зміни.»
показать весь комментарий
01.06.2025 10:03 Ответить
« First

Україна відбила рашистський наступ завдяки західній зброї: джавеліни, хаймарси, петріоти і т.п.»

А зараз що, перелічена тобою західна зброя кудись зникла?
А відбили завдяки мужності і самопожертві Українців, завдяки укранським ПТРК «Стугна», з геніально простим рішенням українських інженерів, щодо дистанційнного керування («Стугною» збивали кацапскі гелікотери ! ), завдяки українським ПКР «Нептун» які потопили флагман чфрф «Москву», завдяки українській САУ «Богдана» яка з відстані 45 км змела 155мм снаядами кацапів з острова Зміїний !

Але ти перевів тему бо ти збрехав у головному:
« First
Зараз генштабом керують майже ті самі підлеглі, що і при Залужному. »
показать весь комментарий
01.06.2025 10:06 Ответить
кацапе - ПНХ !
показать весь комментарий
31.05.2025 21:41 Ответить
ПТН - ПНХ !
показать весь комментарий
31.05.2025 21:43 Ответить
А верховне чмо взагалі - то переймається війною, чи воно чекає на договорняк. З цим обкуреним дегенератом ***** відчуває себе переможцем.
показать весь комментарий
31.05.2025 21:11 Ответить
гідрант єпаний, доки ти курва нікчемна будеш бездарно просирати наші землі і людей?! доки твої ненажерливі менеджери будуть грабувати Україну?
показать весь комментарий
31.05.2025 21:50 Ответить
Доки рейтинг буде рости, а він у наркомана криворагульного росте. Тому приєднуйтесь до народних мас, що святкує знищення стратегічних бомбардувальників в кількості аж 41 штука. Перемога-переможна і гарантований приріст рейтингу.
показать весь комментарий
01.06.2025 16:44 Ответить