5260 посетителей онлайн

Трамп о Маске: "Он просто сошел с ума!"

трамп,маск

Президент США Дональд Трамп ответил на критику со стороны Илона Маска.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

По мнению Трампа, в определенный момент времени Маск оказался "на грани", после чего он "попросил его уйти, забрал квоты на электромобили, которые обязывали всех покупать эти авто, которые никто не хотел".

"И он просто сошел с ума!" - написал президент США в соцсети Truth Social.

Также Трамп предположил, что отмена государственных субсидий и заказов для компаний, которыми владеет Маск, будет "самым простым способом сэкономить в нашем бюджете миллиарды и миллиарды долларов".

Топ комментарии
+42
Страсті такі, шо Шекспір відпочиває...

Вболіваю за команду санітарів...
показать весь комментарий
06.06.2025 00:01 Ответить
+37
показать весь комментарий
06.06.2025 00:07 Ответить
+35
Закончился конфетно букетный период
показать весь комментарий
05.06.2025 23:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
або санкції

.
показать весь комментарий
06.06.2025 01:50 Ответить
It would take a Shakespeare to capture for posterity the epic feud of these two titans and the heat of their passions.
показать весь комментарий
06.06.2025 01:23 Ответить
Соревнования между баблом и властью началось
показать весь комментарий
06.06.2025 01:51 Ответить
Дурдом. Що тепер буде з європейськими сирітками. Хто нагайкою буде наводити порядок.
показать весь комментарий
06.06.2025 03:29 Ответить
Аж серце радіє дивитися, як ці двоє роблять Америку знов великою.
показать весь комментарий
06.06.2025 04:02 Ответить
Два дебила- это сила!!!
показать весь комментарий
06.06.2025 04:50 Ответить
Там один дебіл, а другий ідіот. Дебіл поставив на ідіота.
показать весь комментарий
07.06.2025 00:21 Ответить
Два їб*натики..
показать весь комментарий
06.06.2025 05:08 Ответить
Очікується серіал продовження "Чужого" під назвою масканутий против трампанутого
показать весь комментарий
06.06.2025 06:22 Ответить
Сора двох божевільних в дурдоме.
показать весь комментарий
06.06.2025 07:31 Ответить
ЗА ВСЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ!!! Ось і прийшов час (якось ШІ спрогнозував цю сварку ще на початку влади НЕДОУМКА трампла!), КОЛИ ДВА НЕДОУМКА ПОЧНУТЬ ЖЕРТИ ОДНЕ ОДНОГО!!! Це добре, повилазять тааааааааааааааакі цікаві та небезпечні факти, що той американський народ, який ОБРАВ, ТОЙ І СКИНЕ!!!
показать весь комментарий
06.06.2025 07:33 Ответить
Аутіст та сумазброд привів до влади маразматика та підкремлівського підофіла ....Закінчиться бій "титанів" крахом імперії Маска та імпічментом Трампа - зьїдять один одного...Путін просто здохне.
показать весь комментарий
06.06.2025 07:55 Ответить
Ну багато експертів пророкували МАСКУ долю Берізовського,чекаємо далі
показать весь комментарий
06.06.2025 08:21 Ответить
та ви ***** обоє їбонуті
показать весь комментарий
06.06.2025 08:21 Ответить
маск йде в сенат. а це так, шоу для баранів, на кшталт того що українці спостерігали у 19-му році. два не дуже розумних полудурки розводять свій лохторат. що там по сценарію? аналіз сечі? самокат? трамп хороший, маск паганий? віримо!
показать весь комментарий
06.06.2025 08:31 Ответить
показать весь комментарий
06.06.2025 08:44 Ответить
Маск сказав правду - без нього трамп не виграв би ці вибори.
показать весь комментарий
06.06.2025 10:45 Ответить
Страница 2 из 2