10852 посетителя онлайн

Белый дом хочет смягчить санкции против РФ в законопроекте сенатора Грэма, - The Wall Street Journal

Трамп

Администрация Трампа призвала сенатора-республиканца Линдси Грэма смягчить санкционные меры против России в законопроекте, который имеет подавляющую поддержку в Сенате США.

Об этом пишет The Wall Street Journal, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

По информации WSJ, в течение последних недель представители Белого дома тайно связывались с офисом Грэма, призывая его смягчить законопроект с санкциями против России.

Среди прочего, как поделились анонимные помощники сенатора, у Трампа предлагали добавить в проект положения, которые позволили бы президенту США самостоятельно решать, кого или что подвергать санкциям. Также Белый дом предлагал заменить все формулировки со словом "должен" на "может", тем самым отменив обязательный характер предусмотренных санкций.

В окружении Грэма выразили возмущение тем, что устранение обязательного характера санкций сделает законопроект беззубым, и отметили, что Трамп и так имеет возможность вводить санкции по своему усмотрению.

Законопроект Грэма-Блюменталя о санкциях против РФ

1 апреля стало известно, что в Сенат США внесен законопроект о новых санкционных мерах против России. Согласно документу, может быть введен 500% тариф на импорт товаров из стран, которые продолжают закупать российскую нефть и другое сырье.

Предлагаемые меры направлены на усиление экономического давления на Россию и создание дополнительных препятствий для стран, которые продолжают торговлю российскими энергоресурсами.

Инициатива представлена сенатором-республиканцем Линдси Грэмом и сенатором-демократом Ричардом Блюменталем. Известно, законопроект поддерживает 82 сенатора США из 100.

Топ комментарии
+53
В кого ще є сумніви в тому, що трампа в 1987році таки вербанули?
Ну, вербанули шантажем - але вербанули...
показать весь комментарий
06.06.2025 20:47 Ответить
+45
Поплив трамп у лайні *****.
показать весь комментарий
06.06.2025 20:46 Ответить
+25
Кореша. Вірогідно, спільний бізнес. Фото 1987року, ленінград
показать весь комментарий
06.06.2025 20:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вахаха...тобто не пом'якшеннь, а пшику бажають, щоб Трампуша знову вирішував, чи вводити санкції, чи ні - а що йому зараз заважає? А нічого.
показать весь комментарий
06.06.2025 20:45 Ответить
Сполучені Штати за президентства Трампа нагадують ************* літак, що здійснює політ на великій висоті і в кабіну до пілотів вдерлася велика мавпа- бабуїн. Цей бабуїн прагне захопити штурвал, і деколи йому це вдається . Він хаотично натискає на кнопки, важелі, в результаті літак кидає з боку вбік; він різко провалюється і потім стрімко злітає вверх. Пасажири в салоні верещать від жаху, але це тільки додає азарту бабуїну. Пілоти стараються вирвати штурвал у бабуїна, але фізично він сильніший. Ось так і летять. пасажири в салоні з непідробним жахом думають, що так буде ще майже чотири роки.
показать весь комментарий
07.06.2025 00:00 Ответить
Да, прмягче, с 500 до 5%
показать весь комментарий
06.06.2025 20:46 Ответить
СЬОМЕ БАНКРУТСТВО ТРАМПА
Відомо, що Трамп за свою кар'єру шість разів банкрутував. Банально кидав на гроші інвесторів і банки. В результаті довіра до нього , як до бізнесмена в діловому середовищі впала до нуля. Нема в світі банку, який би згодився дати кредит Трампу. Трамп взявся з усією серйозністю за своє СЬОМЕ БАНКРУТСТВО. На цей раз він вирішив ОБАНКРОТИТИ ЦІЛУ ДЕРЖАВУ -США. Крім того, він облизує Пуйла, надіючись одержати і від того дурня матеріальний профіт. В результаті, ЗАПАСАЄМОСЬ ПОПКОРНОМ і спостерігаємо, за цим пройдохою світового рівня
показать весь комментарий
07.06.2025 14:24 Ответить
Поплив трамп у лайні *****.
показать весь комментарий
06.06.2025 20:46 Ответить
В кого ще є сумніви в тому, що трампа в 1987році таки вербанули?
Ну, вербанули шантажем - але вербанули...
показать весь комментарий
06.06.2025 20:47 Ответить
И маСк намекнул , что траМпон - педофил…
показать весь комментарий
06.06.2025 20:56 Ответить
а московія - світова столиця дитячої проституції.
показать весь комментарий
06.06.2025 21:50 Ответить
Вряд чи.
Трамп асоціальна тупа особа. Ху-йло його взяло на банальний прийом - "Ніхто тебе Донні не любе, всі тобі зла бажають, - а я от тебе панімаю як ніхто. В церкві за тебе молився, коли тебе вбить хотіли" і т.д.
Елементарна психологічна спєцопєрація...
показать весь комментарий
06.06.2025 20:58 Ответить
і фінансова теж. навіть в першу чергу фінансова. там величезні гроші цапської мафії вкладені у проєкти Чуба і які кілька разів допомагали Чубу вибратись із банкрутства. от тепер Чуб змушений відпрацьовувати ці гроші.
показать весь комментарий
06.06.2025 21:13 Ответить
Почему навряд ли?
Вербовали, когда Трамп был молодой, кровь бурлила, сперма текла из ушей.
Перепрововал все и всех, а вот деток не было.
Почему бы не попробовать?
Маск, навряд ли врал бы. Иначе Трамп тут же подал бы в суд.
И Маску крыть было бы нечем - нет козырей (фото Трампа только в халате валета бубнового).
Обрати внимание, Трамп молчит по этому вопросу как рыба на песке....
показать весь комментарий
06.06.2025 21:18 Ответить
Все може бути, але чомусь при Порошенко Трамп діяв виключно на користь України. Народ під час війни вибрав те, яке не може ні домовитися, ні керувати військом, ні створити Уряд спасіння... До чого доторкнеться, то відразу все перетворюється в лайно. Звільнив головкома Залужного і 16 генералів Генштабу і фронт сипиться і сипиться, а йому пофіг, головне, що є кому брехати і обіцяти. Я маю на увазі 73% і журнашлюг, яких чомусь все влаштовує.
показать весь комментарий
06.06.2025 22:12 Ответить
я можу тільки підтримати кожне слово.
І задуматись: а що ж зебіли, заперечувати будуть?
показать весь комментарий
06.06.2025 22:24 Ответить
Не обовьязково в 1987
За останні роки він наробив стільки компромату.що кацапи його міцно тримают за щось...
показать весь комментарий
06.06.2025 23:18 Ответить
На жадину не нужен нож.
Ему покажеш медний грош
И делай с ним шо хош.
показать весь комментарий
07.06.2025 06:15 Ответить
А може,ще два тижнi а?
показать весь комментарий
06.06.2025 20:48 Ответить
найбажана очiкуэма новина з америки,це iмпiчмент рудому дебiлу!
показать весь комментарий
06.06.2025 20:49 Ответить
... або 6 г свинцю трошки правіше лівого вуха.
показать весь комментарий
06.06.2025 21:04 Ответить
В таких випадках моя бабця казала: "Куревство - це ганебна вада..."
показать весь комментарий
06.06.2025 20:51 Ответить
Кореша. Вірогідно, спільний бізнес. Фото 1987року, ленінград
показать весь комментарий
06.06.2025 20:51 Ответить
Два пі@ара
показать весь комментарий
06.06.2025 21:11 Ответить
Та-ту чи той-того
показать весь комментарий
06.06.2025 21:52 Ответить
БИБА И БОБА ДВА ДО******!!!
показать весь комментарий
06.06.2025 22:45 Ответить
А ***** то - стовідсотковий єврей!
показать весь комментарий
06.06.2025 23:48 Ответить
200%
показать весь комментарий
06.06.2025 23:55 Ответить
також так думаю. Але ж гуляє фотка по нету! Нехай позлить обох гоміків, як їх колега вище обізвав. Хоча, точніше - вони педофіли, і це доведено.
показать весь комментарий
07.06.2025 00:36 Ответить
трумп велике ніщо
показать весь комментарий
06.06.2025 20:53 Ответить
Це ще його мама попереджала..
показать весь комментарий
07.06.2025 02:54 Ответить
Ніхто не прийматиме той закон
Він елемент відмазування Трампа від звинувачень в роботі на кацапів. Мовляв, - он який страшний закон - який же він Краснов.
Але далі заголовків в газетах справа не піде. Це гарантія -146%...
показать весь комментарий
06.06.2025 20:53 Ответить
показать весь комментарий
06.06.2025 20:57 Ответить
АгЄнту "КрасноФу" не дають спокою спогади про мАсковських шльондр з якими у нього був фетиш, відомий як золотий дощ , піссинг, ігри NS, водні види спорту або мокрий секс
показать весь комментарий
06.06.2025 20:58 Ответить
Єдина надія на рішучість Сенату. Трамп повністю злився кремлю. Навіть не шифрується. Шоб ти здох!
показать весь комментарий
06.06.2025 20:59 Ответить
Трамп давай уже ультуй , и санкции против Украины предлагай
показать весь комментарий
06.06.2025 20:59 Ответить
Ще трохи і там з'являться санкції проти обох країн як хоче Трамп)
показать весь комментарий
06.06.2025 21:21 Ответить
Терміново потрібен Лі Гарві Освальд
показать весь комментарий
06.06.2025 21:01 Ответить
Кеннеді вбили ЦРУ, які кришували наркокартелі, які того ж Кеннеді і поставили президентом. Мотив - Куба. Куба була зоною інтересів наркокартелів, які повністю контролювали ЦРУ. Кеннеді збирався провести реформи ЦРУ, чим собі підписав смертний вирок. Освальда використали як повного дурачка, який сліпо вірив у щасливе комуністичне майбутнє. У Кеннеді стріляли зовсім з іншого ракурсу, ніж місцезнаходження було Освальда. Віцик Кеннеді був в курсі.
показать весь комментарий
07.06.2025 06:28 Ответить
У Філадельфійській Конвенції https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD_%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%96%D0%BD Бенджамін Франклін зазначив, що історично зняття з посад «шкідливих» керівників досягалося шляхом вбивства. Більше і не скажеш
показать весь комментарий
07.06.2025 06:35 Ответить
Трампу, краще прутіну, Аляску віддати, як дрючбану!!
Трамп, упродовж 100 днів, посилено ПРИНИЖУЄ США, перед усім Світом!
Прутіну і фсб, це подобається!!
показать весь комментарий
06.06.2025 21:01 Ответить
Яке пом,якшення,ще й хер,викачаний у піску у сраку,*****.
показать весь комментарий
06.06.2025 21:02 Ответить
Незважаючи на те, що Мерцу вдалося встановити чудовий персональний контакт з Трампом; і попри те, що 80% часу свого рандеву вони присвятили розбору війни касапів з Україною, канцлеру ФРН не вдалося переконати Трампа ввести санкцї щодо лаптєстану. Навпаки, Трамп дав задню. Питання: під чиїм впливом дав, якщо навіть Мерц для нього - не авторитет? Хоча: питання тож - риторичне...
показать весь комментарий
06.06.2025 21:09 Ответить
Вже зрозуміло що є у рашистов на трампа дуже сильний компромат.
показать весь комментарий
07.06.2025 03:26 Ответить
Трамп вже не криючись працює на пуйла.
показать весь комментарий
06.06.2025 21:13 Ответить
Це точно.
Агєнт "Краснов" ще не був так близько до викриття.....
показать весь комментарий
07.06.2025 03:25 Ответить
Кажуть шо Конгрес може бути противагою презу - яка ж це демократія коли Трамп розказує як кому в світі жити?
показать весь комментарий
06.06.2025 21:16 Ответить
Сенаторы шлите рыжого нах!Вы правы!вы повители!он шлюшка пукина!!!!
показать весь комментарий
06.06.2025 21:30 Ответить
Та відсосіть ви вже ***** в прямом ефірі-щоб точно не було запитань?
Мерзота.
показать весь комментарий
06.06.2025 21:36 Ответить
Схоже що Золотий дощ був в номері Трампа...
показать весь комментарий
06.06.2025 21:40 Ответить
Цей законопроект і так повне фуфло, піар Грема.
показать весь комментарий
06.06.2025 22:17 Ответить
О. Заслужений трамподрочер виліз. Той, шо оспівував руду мавпу під вибори. Схоже, що бот.
показать весь комментарий
07.06.2025 02:43 Ответить
А як же має бути..?)
показать весь комментарий
07.06.2025 02:51 Ответить
Ти сране гуакомоле фуфло і ***** і твій трямпло теж
показать весь комментарий
07.06.2025 07:43 Ответить
Руде опудало відмазує свого друга ********* як може
показать весь комментарий
07.06.2025 00:01 Ответить
США стало куколдами, реальний лідер світу походу Китай, не розумію чому ЄС підлизує ********* помаранчевому клоуну
показать весь комментарий
07.06.2025 01:01 Ответить
Тобі китайці миліші? Пан знає толк у збоченнях.
показать весь комментарий
07.06.2025 02:44 Ответить
Тихий жал...лідер країни опори демократії у світі закликає пом'якшити санкції проти диктатора та вбивці ..США *********** на весь світ...треш...
показать весь комментарий
07.06.2025 02:49 Ответить
А *****? Тобто, я розумію мотиви бариг. А ***** - для всіх інших пояснення?
показать весь комментарий
07.06.2025 06:45 Ответить
От *********** е б а н ы й .
показать весь комментарий
07.06.2025 07:16 Ответить
Тьфубл*дь...