10387 посетителей онлайн

Подросток упал с веревочной трассы в парке Киева и получил многочисленные травмы: полиция начала производство

В Киеве подросток сорвался с высоты в веревочном парке

В Киеве подросток сорвался с высоты в веревочном парке: его госпитализировали с многочисленными травмами. Полиция начала уголовное производство.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Полицию Киева.

Происшествие произошло сегодня около 14:40 в Днепровском районе.

По предварительной информации, 14-летний мальчик во время прохождения канатного аттракциона упал с высоты около полутора метров. Врачи госпитализировали пострадавшего с многочисленными травмами в медицинское учреждение.

Сейчас на месте работает следственно-оперативная группа, правоохранители устанавливают все обстоятельства инцидента.

Сведения об этом событии внесены в Единый реестр досудебных расследований по ч. 1 ст. 271 Уголовного кодекса Украины - нарушение требований законодательства по охране труда.

Топ комментарии
+10
Діти зараз - рахіти. Ми в сій час рухались, бігали, стрибали, - а це покоління Пепсі з смартом в руках сяде срати і не може встати.
показать весь комментарий
08.06.2025 18:26 Ответить
+9
...впав з висоти близько півтора метра...
...працює слідчо-оперативна група...

...20 км до Сум...
показать весь комментарий
08.06.2025 17:37 Ответить
+9
Ну упав і упав, і що? Ми у дитинстві по гаражах страбали, по деревах лазили без всяких мотузок. а якшщо хтось собі щось ламав, то ніхто міліцію не викликав .
показать весь комментарий
08.06.2025 18:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Смішна висота , але буває всяке
показать весь комментарий
08.06.2025 17:27 Ответить
1,3 метра та вище робота з підвищеной небезпекою.
Зараз інспекція держпраці гарно заробить.
показать весь комментарий
08.06.2025 17:32 Ответить
1,8 метра. Уже подняли планку. Ниже, если над оборудованием, выступающими предметами и саме актуальное - водной поверхностью
показать весь комментарий
08.06.2025 18:09 Ответить
Роботи на висоті - це роботи, що виконуються на висоті 1,3 м і більше від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу, у тому числі з робочих платформ підйомників і механізмів, а також на відстані менш як 2 м від неогороджених перепадів на висоті 1,3 м і більше.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjMjKHljeKNAxXLIxAIHV0tHOEQFnoECBIQBQ&url=https%3A%2F%2Fpro-op.com.ua%2Farticle%2F23-pravila-ohoroni-prats-pd-chas-vikonannya-robt-na-visot&usg=****************************&opi=89978449 Правила охорони праці під час роботи на висоті
показать весь комментарий
08.06.2025 18:12 Ответить
Коли були зміни з 1,з на 1,8 ?
показать весь комментарий
08.06.2025 18:13 Ответить
Друг у школі впав з забору висотою пів метра і відбив собі почку Сам дішов до дому, а там вже знепритомнів. Швидка, операція, інвалідність... Дуже невдало вдарився боком.
показать весь комментарий
08.06.2025 18:01 Ответить
...впав з висоти близько півтора метра...
...працює слідчо-оперативна група...

...20 км до Сум...
показать весь комментарий
08.06.2025 17:37 Ответить
Противник за тиждень просунувся до 10 км. Він наступає з півночі, бо так зручніше. Під загрозою перехоплення траса Суджа - Суми. Нелюди намагаються вийти південніше траси, де суцільні яри, балки і ліси. Де вигідно воювати піхотою. В самих Сумах паніка відсутня, все працює. Але необхідно вивозити дітей. А уряд не шевелиться.
https://www.youtube.com/watch?v=qjzPNPSoybw
показать весь комментарий
08.06.2025 18:05 Ответить
І куди вивозити?? Уряду цьому вони не потрібні
показать весь комментарий
08.06.2025 20:00 Ответить
Там же 2 страховочних канати. Адміністрація про#бала.
Десь тринділи по мобільному замість спостерігати.
показать весь комментарий
08.06.2025 17:37 Ответить
Під два метри та 130 кг - ось такий переросток.
показать весь комментарий
08.06.2025 17:44 Ответить
закрити все!
заборонити все!
всі повинні, ходити в чорному перебіжками!
ой!
а, чого саме вимагає кацапія?
саме цього?
ніякого життя!
суцільне страждання та сума!
за це ж воюють наші герої?
показать весь комментарий
08.06.2025 17:49 Ответить
Ну упав і упав, і що? Ми у дитинстві по гаражах страбали, по деревах лазили без всяких мотузок. а якшщо хтось собі щось ламав, то ніхто міліцію не викликав .
показать весь комментарий
08.06.2025 18:14 Ответить
Можливість поліцаям та різним службам закошмарити господаря атракціону та зрубати бабла. Адвокатам та суддям теж нормально перепаде.
показать весь комментарий
08.06.2025 18:17 Ответить
Ну так вдома можна на кутошліфувальну машину начепити диск для розпилу деревени і майже зі стовідсотковою гарантією зробити себе калікою. Можна при цьому не викликати міліцію. Можна, навіть, швидку не викликати і отримати премію Дарвіна. Але це атракціон. Так само, як на роботі є правила "Охорони праці". До чого ця підліткова бравада до правил "Охорони праці" ?
показать весь комментарий
08.06.2025 18:49 Ответить
ну, якщо мосора не водіїв кошмарять на дорозі, так тепер доколупалися до дитячиї забавок - до мотузкової траси. Потрібно же мусорам показувати статистику чи ні? Це тобі не злодіїв ловити: безпечно і ще гроші здерти можна.
показать весь комментарий
08.06.2025 18:53 Ответить
Які можуть бути "численні травми" при падінні з 1,5-метрової висоти? Якась лажа...
показать весь комментарий
08.06.2025 18:15 Ответить
Да, бачу, анатомія людини і ви - речі не сумісні...
показать весь комментарий
08.06.2025 18:51 Ответить
Діти зараз - рахіти. Ми в сій час рухались, бігали, стрибали, - а це покоління Пепсі з смартом в руках сяде срати і не може встати.
показать весь комментарий
08.06.2025 18:26 Ответить
Наступне покоління вже буде срати стоячи.
показать весь комментарий
08.06.2025 19:17 Ответить
Спеціальні нанороботи будуть прочищати кишківник. Ніяких зусиль з боку людини. Лише запрограмувати в андроїді.
показать весь комментарий
08.06.2025 19:25 Ответить
Угу...А якщо версія андроіду чи IOS застаріла-будуть ходити з закрепом поки не прилетить оновлення.
показать весь комментарий
08.06.2025 19:34 Ответить
Так. Не оновив вчасно Андроїд - всрався...
показать весь комментарий
08.06.2025 21:52 Ответить
Не судіть всіх по одному. Про випадки каліцтва просто не знали, бо не було інтернету. В 90-ті документально записані тисячі випадків каліцтва дітей, але кому то треба.

А приблизно до 70-го року взагалі там цілі дитячі кладовища, коли помирали 30% дітей від банального запалення, апендициту, грипу і т.д. Доказ тому старі кладовища і скільки там поховано.

Зараз діти по здоров'ю кращі, бо банально є більше доступу до їжі різноманітної і вітамінів. Інше діло, що зараз вийшов і ракета в голову може і багато мусять сидіти, то це чомусь не враховують. А ще оця вся історія з війною і стреси аукнеться гарно на наступні покоління, про це багато лікарів говорять.
показать весь комментарий
08.06.2025 20:06 Ответить
А ще в мене у університеті була історія, хлопець впав з 2-го поверху і тільки голову поцарапав і виписали через тиждень, а був у кімнаті в лікарні з дядьком 50 років, то той зламав дві ноги, впав з унітазу коли стояв і закручував лампочку в туалеті. То як кому повезе впасти.

І рахітизм був поширений як раз в часи голоду, коли нестача їжі і вітамінів.
показать весь комментарий
08.06.2025 20:10 Ответить
Наразі на місці працює слідчо-оперативна група, правоохоронці встановлюють всі обставини інциденту. Джерело: https://censor.net/ua/n3556765
===================
Українська поліція зламує стару криміналістику і задає світовий тренд у пошуку та виявлені злочинців! Мотузкову трасу тепер ув'язнять! Не для війноньки матуся мусорів народжувала і не задарма зарплатню мусорам підняли більше ніж військовим!
показать весь комментарий
08.06.2025 18:49 Ответить
Ну не воювати ж мусорам.... Ось і шукають собі роботу....😡