4197 посетителей онлайн
8 668 26

Враг запустил "Шахеды" с нескольких направлений, - Воздушные силы (обновлено)

шахеди

Враг атакует Украину ударными беспилотниками с нескольких направлений.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные силы ВСУ.

  • "Вражеские БпЛА на севере Сумщины ➡️ курсом на Черниговщину.
  • Группа вражеских БпЛА с юга ➡️ на север Запорожской, восток Днепропетровской областей.
  • Новая группа вражеских БпЛА на севере Сумщины ➡️ курсом на юг.
  • БпЛА на востоке и центре Сумщины ➡️ курсом на Полтавщину.
  • Группа БпЛА на севере Черниговщины ➡️ курсом на юго-запад.
  • Группа БпЛА на Днепропетровщине ➡️ курсом на Кировоградщину и Харьковщину
  • Группа БпЛА на Запорожье ➡️ курсом на Днепропетровщину", - предупреждают в Воздушных силах.

Обновление

В 20:44 ВС сообщили:

  • Новая группа враждебных БПЛА на севере Сумщины курсом на юг.
  • БПЛА на востоке и центре Сумской области курсом на Полтавщину.
  • Группа БпЛА на севере Черниговщины курсом на юго-запад.
  • Группа БпЛА в Днепропетровской области курсом на Кировоградщину и Харьковщину.
  • Группа БпЛА на Запорожье курсом на Днепропетровщину.

В 21:17 ВС сообщили:

  • Несколько групп вражеских БПЛА на востоке. западе, юге, в центре Сумщины курсом на юго-запад.
  • Группы вражеских дронов на севере, востоке и в центре Чернигова курсом на Киевщину.
  • БпЛА на севере Полтавщины курсом на юг/юго-запад.
  • Несколько групп "Шахедов" на востоке Харьковской области курсом на Харьков.
  • "Шахеды" на юге Харьковской области курсом на север.
  • Группа БПЛА на севере Донетчины курсом на юг.
  • БПЛА в районе Запорожья курсом на запад.
  • БПЛА на востоке и в центре Днепропетровска курсом на восток.
  • БПЛА на востоке Кировоградской области курсом на Черкасщину.

Обновление по состоянию на 22:20

  • Несколько групп вражеских БПЛА на западе, в центре Сумской области ➡️ курсом на Черниговскую, Полтавскую области.
  • Группы вражеских дронов на востоке, западе и в центре Черниговской области ➡️ курсом на Киевщину.
  • Группа "Шахедов" на севере Киевской области ➡️ курсом на запад.
  • БпЛА на юге Киевщины ➡️ курсом на юго-запад.
  • БпЛА на севере и в центре Полтавской области ➡️ курсом на юго-запад.
  • Несколько групп "Шахедов" на западе и в центре Харьковской области ➡️ курсом на Полтавщину/Днепропетровщину.
  • Группа БпЛА на севере Донетчины ➡️ курсом на Днепропетровщину.
  • Группы "Шахедов" на севере Днепропетровщины ➡️ курсом на запад.
  • Группа "Шахедов" в центре Днепропетровщины ➡️ курсом на север.
Топ комментарии
+8
3,14дари кацапи
показать весь комментарий
08.06.2025 21:30 Ответить
+8
А что скажет потужный шоумен на это? Он уже приказал все их сбить?
показать весь комментарий
08.06.2025 22:44 Ответить
+7
У своїй голові він їх вже збив.
показать весь комментарий
08.06.2025 22:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
3,14дари кацапи
показать весь комментарий
08.06.2025 21:30 Ответить
А что скажет потужный шоумен на это? Он уже приказал все их сбить?
показать весь комментарий
08.06.2025 22:44 Ответить
У своїй голові він їх вже збив.
показать весь комментарий
08.06.2025 22:59 Ответить
Тим більше, що не Шахеди, а Герані.
показать весь комментарий
08.06.2025 23:00 Ответить
Не умничайте и не указывайте что делать другим !!
показать весь комментарий
09.06.2025 00:16 Ответить
Запускайте у відповідь по кацапії. Смерть кацапам!
показать весь комментарий
08.06.2025 22:47 Ответить
А є що запускати? Можемо таких як ви крикунів з коментів запускати, хоч якась користь з вашої холостої войовничості буде.
показать весь комментарий
08.06.2025 23:09 Ответить
Ну іще можемо таких як ти запускати щоб волали : " Всьо пропало , у нас немає чого запускати " (( Хоч перестанеш на Цензорі смердіти поки волатимеш , бо іншої користі від тебе немає .
показать весь комментарий
09.06.2025 00:57 Ответить
Рекомендую мешканцям західних регіонів подбати про свою безпеку. Падлюки будуть бити туди, де менше всього чекають.
показать весь комментарий
09.06.2025 00:07 Ответить
Кацапи сьогодні будуть бити по всій Украіні ,
судячи з того ,
що випустили їх у великій кількості !!
А потім , можливо , полетять ракети
показать весь комментарий
09.06.2025 00:18 Ответить
Не можливо, а точно полетять. 10 бортів вже в повітрі. Щось "Павутина" ніяк не вплинула на здатність кацапів обстрілювати Україну...
показать весь комментарий
09.06.2025 00:50 Ответить
Упевнений ? Раптом що , то кацапські тушки балістику не запускають , так як і шахеди ((
показать весь комментарий
09.06.2025 01:02 Ответить
Чувак ...ти з Марса?
показать весь комментарий
09.06.2025 01:08 Ответить
Ні - це ти видно з Китаю (( Раптом у Китаї тобі не пояснили , то я допоможу - знищення та пошкодження певної частини стратегічних бомбардувальників не означає автоматичного припинення запусків крилатих ракет , бо ті що залишилися неушкодженими іще літають , нажаль (( Крім того крилаті ракети не тільки з літаків запускають кацапи , а щоб було масованіше - додають балістикою, на яку "Павутина" ніяк не вплинула .
показать весь комментарий
09.06.2025 01:24 Ответить
P.S. І про головне - про здатність кацапів ....... коли у тебе є можливість мати кілька авто замість одного , то це не тільки про "понти" , а і про можливості бути мобільним коли одне з них виходить з ладу . А от коли ти регулярно використовуєш усі що маєш , то поломка хоча б одного створює тобі проблеми, бо збільшує навантаження на решту і скорочує їхній ресурс . Ті бомбардувальники і так вже ніколи не здійснюють зльоти з повним боєкомплектом , а з часом кількість ракет на кожному бомбардувальнику тільки падатиме , не віриш мені - запитай у тих хто до авіації ближчий .
показать весь комментарий
09.06.2025 01:31 Ответить
Ну ближче мене навряд чи хто в авіації...з 1987 року в ній ...
показать весь комментарий
09.06.2025 20:59 Ответить
Тоді херню не пиши , марсіанине ((
показать весь комментарий
09.06.2025 21:35 Ответить
Коли біля твого дому за місяць ******@ 25 шахедів і 8 іскандерів на відстані 300 метрів....подивлюсь яким ти тоді станеш...і а які казки зелених під@рів будеш вірити...
показать весь комментарий
10.06.2025 09:55 Ответить
А , то ти просто ідіот ! Тоді співчуваю (( Краще б ти був марсіанином .
показать весь комментарий
10.06.2025 10:22 Ответить
Якби не вплинула ,, Павутина ",
то полетіло б не 10 бортів на Украіну , а 30 - 40 ,-
саме так русня планувала нас обстрілювати !!
показать весь комментарий
09.06.2025 01:07 Ответить
Так топиш за болота що аж з екрана лаптями засмерділо (((((((((
показать весь комментарий
09.06.2025 02:30 Ответить
Ти фактами лише маніпулюєш , тролю ))
показать весь комментарий
09.06.2025 11:57 Ответить
Після операції СБУ "Павутина", в результаті якої ЗС РФ втратили стратегічнi бомбардувальники Ту-95 та Ту-22М, Росія почала споруджувати на своїх військових базах укриття для літаків.

Про це в неділю, 8 червня, посилаючись на дані OSINT-аналітиків, повідомляє "Радіо Свобода".
Роботи по створенню укриттів для літаків ведуться на 14 базах, зокрема: в Єйську, Кримську, Приморсько-Ахтарську, на авіабазі Ханська в Адигеї, в Міллерово, Ахтубінську, Борисоглібську, Курську та Ліпецьку, а також на базі стратегічної авіації в Енгельсі.
Крім того, укриття для літаків зводять на території анексованого Криму, на базах: Гвардійське, Саки та в Севастополі.
показать весь комментарий
09.06.2025 01:26 Ответить