9561 посетитель онлайн

Орбан пожаловался на "шантаж" со стороны Украины и призвал украинцев быть благодарными

Венгрия поддержит санкции против РФ

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил о якобы угрозах со стороны Украины и заявил, что украинцы должны быть благодарны венграм за помощь.

Об этом сообщает Magyar Nemzet, передает Цензор.НЕТ.

В своем видеообращении Орбан заявил, что Венгрия получила от Украины "открытые и грубые угрозы", которые, по его словам, носят шантажный характер и касаются вопроса вступления Украины в Евросоюз.

"Они совершенно не принимают это решение, если оно будет отрицательным, и поэтому угрожают, шантажируют и нападают на нас", - заявил Орбан.

Он также отметил, что Украина должна быть благодарна Венгрии за оказанную помощь. В частности, вспомнил о приеме беженцев, доступе к государственным услугам, лечении раненых украинских военных и обучении украинских детей.

По его словам, вместо угроз и шантажа президент Украины должен был бы поблагодарить венгерский народ и выразить свое уважение.

Топ комментарии
+20
***, жаба неоковирна, ти будь вдячним рахованам, що дозволяють тобі лизати рахованські яйла.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:08 Ответить
+16
Вам на беженцев Евросоюз выделяет деньги. Помогают они...
показать весь комментарий
12.06.2025 16:10 Ответить
+14
У Орбана какая-то детская травма на почве Украины.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
***, жаба неоковирна, ти будь вдячним рахованам, що дозволяють тобі лизати рахованські яйла.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:08 Ответить
коли лукашенко обізвав зеленського скатінаю а трамп повозюкав українського президента в овальному здавалося що гірше вже принижень немає.
але ніт.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:08 Ответить
хіба що в твоїх збочених мріях .
показать весь комментарий
12.06.2025 16:15 Ответить
*****!
показать весь комментарий
12.06.2025 16:09 Ответить
На кол. Або на гиляку. На *** йому звично і може навіть подобається.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:29 Ответить
Вам на беженцев Евросоюз выделяет деньги. Помогают они...
показать весь комментарий
12.06.2025 16:10 Ответить

він рахує українців за третій сорт
показать весь комментарий
12.06.2025 16:22 Ответить
Згадую плакати і великі написи, викладені на землі в Сирії та Північній Осетії: "Спасибо, россия!"
показать весь комментарий
12.06.2025 16:12 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 16:13 Ответить
Пішов, козел, найух! Більше тут сказати нічого.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:14 Ответить
В чем заключались угрозы, вас обещали ликвидировать, покалечить или отравить? Потомучто высказывание мы с удовольствием займем ваше место в ЕС если вам не нравится, это не угроза, а вариант решения проблемы, да и при угрозе от вас уже столько вони поднялось, что в свинарнике так не воняет!
показать весь комментарий
12.06.2025 16:15 Ответить
У Орбана какая-то детская травма на почве Украины.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:17 Ответить
Могилевич ( не українець) дав йому чемодан з мильоном долларів на початку політичної карьери, і це скритою камерою записав. Ось і відпрацьовує Орбан цей сором
А Могилевич був смотрящим по Україні у хремля. Тому орбан не любить Україну.
Це добре , що Орбана під кгбистів тоді не подложилі як тромбона
показать весь комментарий
12.06.2025 16:28 Ответить
https://antikor.com.ua/ru/articles/150032-kak_vengr_orban_poljubil_putina_za_denjgi_mogilevicha
показать весь комментарий
12.06.2025 16:51 Ответить
Он обижен, что Пуйлу не удалось Украину победить - судя по всему, Пуйло обещало ему Закарпатье, на которое мадьяры давно облизываются.
показать весь комментарий
12.06.2025 17:16 Ответить
Та нехай лижуть як мійпес свої причандали від того нікому вреда не буде гігієна
показать весь комментарий
13.06.2025 05:12 Ответить
Тріанон!
показать весь комментарий
12.06.2025 16:20 Ответить
Закликав - українців бути пильними - до Орбана
показать весь комментарий
12.06.2025 16:21 Ответить
Угу! Ще довго пам'ятатимемо, як напередодні російського вторгнення у лютому 2022 року, Угорщина перемістила свої війська до українського кордону. Міністр оборони Угорщини Тібор Бенко оголосив, що його війська рухаються до кордону з Україною для «виконання гуманітарних завдань» та «недопущення проходу воєнізованих формувань». Угорська армія підвела тоді до кордону, зокрема, бронетеніку, військові понтони.
Чомусь ні Румунія, ні Молдова, ні Словакія, ні Польща не висувала свої війська для допомоги біженцям із України. Наприклад, Польща прийняла наших біженців в рази більше ніж мад'яри і якось обійшлася без військ.
Пам'ятатимемо і добро і зло!
показать весь комментарий
12.06.2025 16:21 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 16:22 Ответить
А якщо не будемо, то шо?
показать весь комментарий
12.06.2025 16:24 Ответить
Допомагає він тільки громадянам України з Закарпаття, мад'ярського походження
показать весь комментарий
12.06.2025 16:29 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 16:33 Ответить
Потрібно не "ай-яй-яй", а "А шо не так?". Я сам чув, зуб даю. Скоригуйте, будь ласка.
показать весь комментарий
12.06.2025 23:27 Ответить
Українці безмежно вдячні угорському нарОду та висловлюють свою повагу за надану допомогу.. але до чого тут ру-бльова хвойда *****-людожера - орбан?..
показать весь комментарий
12.06.2025 16:34 Ответить
показать весь комментарий
12.06.2025 16:37 Ответить
Ще один " дякун" .
показать весь комментарий
12.06.2025 16:39 Ответить
Надійсь, що ще буде в Україні уряд, в которого вистачить сили волі напомнити мад'ярам та попробувати притягнути до відповідальності за військові злочини проти українського народу під час 2-ї СВ, коли батальйон угорців + рота кацапів з РОНА в містечку Корюківка Чернігівської області розстріляли і спалили заживо 7 350 чоловік. Чому про це звірство всі мовчать, хоч про розстріл в Орадурі (643 жертви) весь Світ знає, такаж ситуація і з Лідіце, така ж і з Хатинню (157 жертв). Знімають фільми, театральні драми, пісні ... , а про українську Корюківку з її 7 350 розстріляних і спалених живцев ніхто за кордоном і не чув.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:40 Ответить
Цей вперто настоює на приєднані Угорщини до Закарпаття попри зайнятість 128 бригади.
показать весь комментарий
12.06.2025 16:48 Ответить
Скотина хотіла собі Закарпаття а тепер ображається
показать весь комментарий
12.06.2025 16:58 Ответить
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД вдячний УГОРСЬКОМУ НАРОДОВІ ЗА ДОПОМОГУ!!! Але аж ніяк не ПІДЛОМУ кнурорбану, "КОРИСНОМУ ІДІОТУ" кремля, продажному ХОЛУЮ!!!
показать весь комментарий
12.06.2025 17:12 Ответить
Шо бле@ть...,оху@л пес !?
показать весь комментарий
12.06.2025 17:22 Ответить
ПНХ.
показать весь комментарий
12.06.2025 17:26 Ответить
Останні кілька років угорська влада планомірно ставила Україні палиці в колеса на її євроатлантичному шляху і у іі боротьбі з російською агрессією....Будапешт відразу виступив категорично проти поставок озброєнь в Україну, більше того, заборонив переправлення нам зброї від інших країн через угорсько-український кордон. І не тільки це...Ось коротка і неповна хронологія дій Угорщини відносно Украіни, щоб зрозуміти іі реальне ставлення і відношення.....
28 трав. 2024 р.
- Угорщина блокує виділення коштів у розмірі близько 6,5 млрд євро на військову допомогу Україні,
23 квіт. 2024 р- Будапешт блокує допомогу Європейського Союзу для України в розмірі 2 млрд євро,
28 черв. 2024 р. - Угорщина не планує надавати військову допомогу Україні через Європейський фонд миру.
22 серп. 2024 р-Угорщина обмежила допомогу для біженців із України.
20 лют. 2025 р. - Угорщина виступила проти виділення Європейським Союзом Україні пакету допомоги на 20 млрд євро і не підтримає продовження санкції ЄС проти росії та Білорусі, а також блокує пропозицію про новий пакет військової допомоги Україні
3 бер. 2025 р. - Угорщина на зустрічі послів Євросоюзу заблокувала проєкт документу щодо гарантій безпеки та нового пакета військової допомоги Україні.
4 бер. 2025 р. - Речник угорського уряду заявив, що Будапешт поділяє позицію адміністрації Трампа й підтримує ймовірне рішення США зупинити допомогу Україні. Європейський Союз тимчасово заморозив новий пакет військової допомоги Україні на 20 мільярдів євро через опір Угорщини...
УГОРЩИНА - ЦЕ ПАРШИВА ВІВЦЯ ЕВРОСОЮЗУ !!!
Тим часом, стало відомо, що влада Євросоюзу незабаром запустять механізм скорочення фінансування Угорщини через порушення владою країни принципу верховенства права, відступом від принципів демлкратіі і европійських цінностей...

показать весь комментарий
12.06.2025 18:03 Ответить
Вдячними?!
ЗА ШО???
За те, що ти, гнида сраколизна постійно носиш у ЄС те що з дупи х*йла язиком наколупав?!
Та йди ти нах*й!
показать весь комментарий
12.06.2025 18:41 Ответить
Коли вже ті вибори в них будуть.. то капець, несе таку чепуху та обізяна
показать весь комментарий
12.06.2025 19:37 Ответить
Йовбик тупорилий, як були угорці фашистськими прихвостнями так і залишилися.
показать весь комментарий
12.06.2025 21:36 Ответить