8582 відвідувача онлайн

Орбан поскаржився на "шантаж" з боку України та закликав українців бути вдячними

Угорщина підтримає санкції проти РФ

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про нібито погрози з боку України та заявив, що українці повинні бути вдячними угорцям за допомогу.

Про це повідомляє Magyar Nemzet, передає Цензор.НЕТ.

У своєму відеозверненні Орбан заявив, що Угорщина отримала від України "відкриті і грубі погрози", які, за його словами, мають шантажний характер і стосуються питання вступу України до Євросоюзу.

"Вони абсолютно не приймають це рішення, якщо воно буде негативним, і тому погрожують, шантажують і нападають на нас", - заявив Орбан.

Він також наголосив, що Україна має бути вдячною Угорщині за надану допомогу. Зокрема, згадав про прийом біженців, доступ до державних послуг, лікування поранених українських військових та навчання українських дітей.

За його словами, замість погроз і шантажу президент України мав би подякувати угорському народу та висловити свою повагу.

Топ коментарі
+20
***, жаба неоковирна, ти будь вдячним рахованам, що дозволяють тобі лизати рахованські яйла.
показати весь коментар
12.06.2025 16:08 Відповісти
+16
Вам на беженцев Евросоюз выделяет деньги. Помогают они...
показати весь коментар
12.06.2025 16:10 Відповісти
+14
У Орбана какая-то детская травма на почве Украины.
показати весь коментар
12.06.2025 16:17 Відповісти

Завантаження...