10428 посетителей онлайн

Барро: Ядерная программа Ирана угрожает Европе, но решение - только дипломатическое

Госсекретарь Франции по делам Европы Жан-Ноэль Барро

Министр иностранных дел Франции Жан-Ноэль Барро заявил, что ядерная программа Ирана представляет прямую угрозу как для Ближнего Востока, включая Израиль, так и для Европы.

Об этом сообщает Le Figaro, передает Цензор.НЕТ.

В то же время, по убеждению французского министра, единственным путем урегулирования ситуации должны оставаться дипломатические переговоры.

"Ядерная программа Ирана представляет угрозу существованию Израиля, для всего региона и Европы. Военный путь не является выходом из ситуации, только переговоры позволят надолго урегулировать ядерную программу Ирана", - подчеркнул Барро.

Он призвал все стороны конфликта к сдержанности и немедленному прекращению ударов. Также глава МИД Франции обратился к Ирану с просьбой воздержаться от действий, которые могут еще больше дестабилизировать ситуацию.

"Не следует полагаться только на силу и бомбы, чтобы добиться смены режима", - отметил министр.

Топ комментарии
+7
Ви вже своєю дипломатією задовбали , вибачте за слово, Украіну
, Ізраіль та Іран !!
показать весь комментарий
23.06.2025 11:43 Ответить
+6
Ізраїль сказав терпілами не будем - нех сюсюкатись з Іраном
показать весь комментарий
23.06.2025 11:44 Ответить
+6
Безхребетність Європи вже починає бісити .
Невже вам там у Європі не зрозуміло і досі , що - диктатури дипломатію не розуміють !! Не розуміють і не розумітимуть ніколи , вона їм пох , і чхати вони на неї хотіли . Вони розуміють тільки силу , силу і ще раз - СИЛУ , млять !!
Дипломатія на думку диктаторів це прояв слабкості . !!
показать весь комментарий
23.06.2025 11:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ви вже своєю дипломатією задовбали , вибачте за слово, Украіну
, Ізраіль та Іран !!
показать весь комментарий
23.06.2025 11:43 Ответить
Ізраїль сказав терпілами не будем - нех сюсюкатись з Іраном
показать весь комментарий
23.06.2025 11:44 Ответить
А почему нужно с Израилем сюсюкаться? Давайте тогда ни с кем не будем сюсюкаться? Или это другое, как сказал наш украинский потужный?
показать весь комментарий
23.06.2025 12:10 Ответить
А хто з ним вась - вась - сусіди хочуть його задавити
показать весь комментарий
23.06.2025 12:13 Ответить
Соседи хотят задавить Израиль ( если я правильно понял), То почему Израиль приглашает гопоту из другого района разобраться с соседями?
показать весь комментарий
23.06.2025 12:15 Ответить
Цих "гопників" в другій країні 10 млн і до біса в Конгресі - от вони йдуть на виручку своїм
показать весь комментарий
23.06.2025 12:19 Ответить
А США він закликав "утриматися від дій, що можуть ще більше дестабілізувати ситуацію"?

Адже "єдиним шляхом врегулювання ситуації мають залишатися дипломатичні переговори".
показать весь комментарий
23.06.2025 11:48 Ответить
иди в сраку куколд бкззубый, в каменный век иран и его программу а сам бы вычестил свой джамаат парижский сначала от гавна имммгрансткого
показать весь комментарий
23.06.2025 11:48 Ответить
З фанатиками дипломатія не працює.
показать весь комментарий
23.06.2025 11:50 Ответить
Ну яка дипломатія може бути із мавпою з гранатою?
показать весь комментарий
23.06.2025 11:52 Ответить
Толєрасти на кшталт цього жана-ноеля вважають, що мавпа погодиться поміняти гранату на банани. Але забувають, що мавпа, навіть якщо і погодиться, все одно жбурне гранату - бо мавпі треба звільнити лапу для бананів.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:01 Ответить
Воно й видно - від дипломатії стурбованості у світі зараз запанували мир і злагода!
показать весь комментарий
23.06.2025 11:54 Ответить
Безхребетність Європи вже починає бісити .
Невже вам там у Європі не зрозуміло і досі , що - диктатури дипломатію не розуміють !! Не розуміють і не розумітимуть ніколи , вона їм пох , і чхати вони на неї хотіли . Вони розуміють тільки силу , силу і ще раз - СИЛУ , млять !!
Дипломатія на думку диктаторів це прояв слабкості . !!
показать весь комментарий
23.06.2025 11:55 Ответить
Все вони розуміють. І обсираються. Так боялися впрягтися за Україну, а тут доведеться впрягтися за Ізраїль, проти тієї самої Вісі зла.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:05 Ответить
Так , розуміють звісно . Це я так , просто - випустив емоції .
Більшість європейських політиків все розуміють , бо самі ж часто заявляють те про що говорю і я . Особливо балтійці і скандинави .
Але вже порядком осточортіло те що вони - сьогодні говорять одне , а завтра вже зовсім інше . Ніякої послідовності .
А диктатори ж бачать що немає міцного опору , а є лише одні дебільні заяви про дипломатичне вирішення , і гнуть далі своє . Ще завзятіше .
показать весь комментарий
23.06.2025 12:32 Ответить
Ой, там вже Китай через своїх проксі влазить. І якщо США зараз не розберуться з Іраном остаточно, їх репутація у світі буде помножена на нуль. Вони втратять цей регіон, і нетільки. І тоді почнеться нова ера домінування диктаторських виродків, Сі, *****, Кімів та ін. Довигодовували диктаторські режими?
показать весь комментарий
23.06.2025 12:00 Ответить
То пошліть до Хамєйні парочку джедаїв.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:01 Ответить
Як сказав вчора ввечері О. Невзоров, високоточні американські 13-тонні 'пенетратори' все ж промахнулися десь на 2,5 тис. км, влучивши у Фродо замість Новоогарьово: знищення відомого бункера разом з його вмістом враз вирішило дуже багато проблем, включно з близькосхідною.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:03 Ответить
Как на данном этапе развития ядерная программа Ирана угрожает Европе? Вруны!
показать весь комментарий
23.06.2025 12:06 Ответить
Як пише видання The Atlantic, високопоставлені представники іранського режиму, під впливом ізраїльських і американських ударів, обговорюють питання про усунення аятоли Алі Хаменеї від керівництва Ісламською республікою.

До змови причетні військові та політичні фігури, представники ділових кіл і духовенства. "Тегеран сповнений змовами. Вони підтримують контакти з європейцями. Усі розуміють, що дні Хаменеї полічені. Навіть якщо він збереже посаду, влади у нього не буде", - заявляє іранське джерело.

Можливим наступником називають колишнього президента Хасана Роухані, представника «прагматичного» табору. При цьому джерела заявляють: Роухані не бере участі в дискусіях про можливу зміну верховного лідера.

Джерела також повідомляють, що хочуть досягти угоди з президентом США Дональдом Трампом. Вони не приховують страху перед викриттям, але заявляють, що готові піти на ризик, щоб привернути увагу міжнародної спільноти та прозондувати її реакцію.

Одне з джерел розповіло, що мирна угода зі США та Ізраїлем навіть після зміни лідера може виявитися малодосяжною. Однак вони впевнені, що навіть з урахуванням цього Хаменеї має бути відсторонений від влади.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:07 Ответить
а щось окрім стурбованності дипломати змогли придумати за ці роки? Сьогодні Рашка вбива Україну, завтра Іран буде вбивати Ізраїль. Тож Ізраїль подивився на це, та вирішив не чекати.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:23 Ответить
Сравнили хер с пальцем! Израиль без США как Беларусь без кацапстана! или КДНР без КНР
показать весь комментарий
23.06.2025 12:28 Ответить
Продовжити жевати шмарклі докі обдзюрені рушники не підірвуть заряд у центрі Парижу?
показать весь комментарий
23.06.2025 12:23 Ответить
через сцикунство европи стосовно путіна тепер можна все в тому числі нападати якщо ти на єврей на всіх хто тобі не подобається.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:36 Ответить
А у вас є свій розум?,подумайте де більша для вас загроза.Підсилюйте Україну яка знаходиться в Європі та стримує нового гітлера, інакше незабаром побачите кацапів у сувальському коридорі.
показать весь комментарий
23.06.2025 12:42 Ответить
новини з майбутнього: іран підірвав атомну бомбу в Парижі, але офіційні особи франції все ж вважають, що єдиний шлях врегулювання ситуації - це дипломатичні переговори