7955 посетителей онлайн

Взрыв произошел вблизи Житомира: погибли два человека, 15 пострадавших. ВИДЕО+ФОТОрепортаж (обновлено)

вибух

В среду, 2 июля, вблизи Житомира произошел взрыв. Причины сейчас устанавливаются.

Об этом сообщил Житомирский городской совет, информирует Цензор.НЕТ.

"На трассе в направлении Киева, за кольцевой дорогой, произошел взрыв на автозаправке. Причины инцидента в настоящее время устанавливаются. На место оперативно выехали все экстренные службы. Просим сохранять спокойствие. Информация будет обновляться", - сказано в сообщении.

Прес-офицер Главного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям в Житомирской области Ирины Романюк в комментарии "Суспільному" сообщила, что на место происшествия отправились специалисты ГСЧС.

Момент взрыва попал на видео

Представитель Главного управления Нацполиции в Житомирской области Иванна Силецка сказала, что уточняет информацию.

В то же время Глубочицкий сельский голова Сергей Сокальский сказал в комментарии "Суспільному", что взрыв произошел в селе Березина на производственном складе одного из промышленных предприятий.

"Повреждены жилые частные дома. Вокруг много стекла, дыма, повреждены линии электросетей. Есть информация о травмированных. Я выезжал на место происшествия, но не доехал из-за больших пробок на Киевской трассе", - сказал Сокальский.

Полиция Житомирской области сообщила, что происшествие произошло 2 июня около 18:00 вблизи с. Березина Глубочицкой громады.

"В настоящее время на месте происшествия работают специалисты ГСЧС, следственно-оперативные группы ГУНП в Житомирской области и отдела полиции №1 Житомирского райуправления, патрульные полицейские и медики. Продолжается выяснение обстоятельств", - сказано в сообщении. 

Обновление

В комментарии "Суспільному" медицинский директор "Центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф" Житомирского областного совета Виктор Гринев сообщил, что госпитализированы две женщины.

житомир

"Предварительно, много раненых, потому что было 2 мощных взрыва. На место происшествия отправились около 20 машин скорой медицинской помощи, но не все доехали через пробки на трассе", - рассказал Виктор Гринев.

По информации главы Житомирской областной военной администрации Виталия Бунечко, на месте чрезвычайного происшествия на трассе М06 неподалеку от Житомира работают специальные службы. Идет локализация последствий, оказывается необходимая помощь.

житомир

 

Обновление

Житомирский областной центр контроля и профилактики болезней из-за пожара, возникшего вследствие взрыва, предоставил рекомендации для предупреждения возможного негативного влияния атмосферного воздуха на здоровье населения:

  • закрыть окна;
  • минимизировать пребывание на улице;
  • пить больше воды;
  • если есть воздухоочиститель, то включить его на максимум.

Обновление в 20:27

Глава Житомирской областной военной администрации Виталий Бунечко сообщил, что вследствие взрыва погибли два человека, 15 человек пострадали.

"Кроме того, повреждены частные домовладения. Развернут оперативный штаб. Все службы работают. Пострадавшим предоставляется вся необходимая помощь. Обеспечен минимальный проезд по международной трассе. Призываю людей, которые планировали сегодня движение по трассе М-06, до конца дня удержаться от дороги, от проезда мимо Житомира, пока будет работать оперативно-следственная группа", - сказал чиновник.

Топ комментарии
+13
Да, по фото взрыва это не АЗС!
показать весь комментарий
02.07.2025 19:42 Ответить
+13
Можна не сумніватись ворожа диверсія ,ніхто не має знати що де знаходится ,натомість все відкрито в тому числі і соц. мережах в яких ворог навчився як вербувати бидло..
показать весь комментарий
02.07.2025 20:35 Ответить
+12
Впевнений, що це диверсія рашистів за допомоги місцевих ждунів.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кажуть, склад рванув.
показать весь комментарий
02.07.2025 19:31 Ответить
Да, по фото взрыва это не АЗС!
показать весь комментарий
02.07.2025 19:42 Ответить
Вже навіть фото доказ надали , але комусь треба просувати зраду там , де її нема 🤦‍♂️
показать весь комментарий
02.07.2025 20:31 Ответить
Den реєстрація: 07.05.2025
1. Крим чий?
2. путін хто?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:52 Ответить
А ты, с регистрацией 2022 кто? На ЦН есть жизнь после жизни! Но ты не поймешь!
показать весь комментарий
02.07.2025 20:55 Ответить
Схоже він таки правий і ти дійсно підкацапничок
показать весь комментарий
02.07.2025 21:20 Ответить
Образили подєльніка? За попередні вкиди вже гроші потратив?
показать весь комментарий
02.07.2025 22:38 Ответить
А я зареєструвавася сьогодні, уже в третій раз, і що???
показать весь комментарий
02.07.2025 21:02 Ответить
Тебе тричі за день забанили , чи чого тричі реєструвався ?
показать весь комментарий
02.07.2025 22:11 Ответить
Ні, не за день, років за сім.
показать весь комментарий
02.07.2025 22:43 Ответить
За сім років мене банили разів тридцять Це я про те як обліковий зносили , а на три дні - забувся рахувати.
показать весь комментарий
02.07.2025 22:48 Ответить
мабудь хворий на склероз..., забуваєш що робиш
показать весь комментарий
03.07.2025 06:57 Ответить
Для підкацапних дебілів , хто стверджує , що це не АЗС ,а склад з БК
Рекомендую порівняти з вибухами кацапського складу у Харцизьку
В окупованому Харцизьку лунають вибухи. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3561238
Трохи інакше виглядає , вірно
показать весь комментарий
03.07.2025 00:35 Ответить
Це може бути склад, але пального. Б/к дійсно не так вибухає.
показать весь комментарий
03.07.2025 08:54 Ответить
Это не склад БК! Воронки нет! Это то что твои начальники туда навозили при закрытых глазах РДА!
показать весь комментарий
04.07.2025 14:58 Ответить
Звичайно склад. На фото типовий склад , а ще у кацапів , що не школа - то центр прийняття рішень
показать весь комментарий
02.07.2025 20:30 Ответить
Уже весь интернет в видео! Каждый видит то что хочет!
показать весь комментарий
02.07.2025 20:35 Ответить
Тому у і кажу , що подібні тобі кацапи бачать склади на місці заправок і центри прийняття рішень на місті шкіл
показать весь комментарий
02.07.2025 21:17 Ответить
Тебе виднее, со своим не знаю каким, флагом!
показать весь комментарий
02.07.2025 21:21 Ответить
Дякую , що підтвердив , що ти кацап. У них завжди з географією - беда
То сплутають свою ганчірку з прапором Франції , то з прапором Голландії
Та і не знати прапор Чехії може лише істота яка вчилася у рашиській школі
показать весь комментарий
03.07.2025 00:04 Ответить
Ти з теми не зіскакуй підкацапничку. Спочатку визнай , що тут дійсно АЗС , а потім ми розберемо і твій фейк
показать весь комментарий
02.07.2025 21:19 Ответить
Sсhool Bus кажуть що ти кацапський бот
показать весь комментарий
03.07.2025 05:21 Ответить
Вячеслав #608529 кажуть що ти гей
показать весь комментарий
03.07.2025 08:21 Ответить
Впевнений, що це диверсія рашистів за допомоги місцевих ждунів.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:33 Ответить
Абсолютно згоден з цією думкою!
Справа у тім, що соцаьно-політична ситувація у тому Житомирі далеко не однознача, а саме,-в місті судічи з інформації у соцмережах, до цього часу велика кількість проросійських ждунів та прихильників повернення, реанімації, срср та комуністичного ладу, що в унісон з планами рф!
До цього часу діє партійний осередок забороненої КПУ з числа прогнилих пенсіонерів, що збираються біля монумаента слави й вшановують покладанням квітів радянські дати, день народження леніні та сталіна.
Окрім цього, у місті діє про-російська на перший погляд громадсько-ветеранська, а по суті про-російська організація "Союз радянських офіцерів", членами якої є відставні полковники радянської армії, що мають зв'язки з країної агресором!
На тлі цього, вся інформація про соціално-політичний стан, настрої містян Житомира, пересування військової техніки по місту фіксується й передається країні-агресору!
Виникає логічне питання, чому СБУ до цього часу не взяла під жорсткий контроль всіх причетних до діяльності цих ворожих організацій в тому Житомирі?!
Чому ці організації фізично не ліквідовані до цього часу!?

показать весь комментарий
02.07.2025 23:13 Ответить
СБУ та поліція ганяються за Порошенком та журналістами, їм не має коли п'ятою колоною та ждунами займатися.
показать весь комментарий
03.07.2025 06:59 Ответить
Й не тільки! Поліція займається доставкою до місцевого ТЦК та СП потенційного мобілізаційного ресурсу, який вона по ранках та вечорах відловлює з числа чоловічого населення місцян, що пересувалися на роботу. Їй не до п'ятої колони у місті, не до рядянських ждунів!
показать весь комментарий
03.07.2025 07:38 Ответить
Ви неправильно ставите питання. "Прогнилі пенсіонери", як Ви їх називаєте, особливої шкоди не становлять. Люди сумують за своєю молодістю і часами які назавжди відійшли в минуле. А от Союз радянських офіцерів... тут питання. Союзу немає, а Союз є. Але ж вони були зареєстровані згідно чинного законодавства і діють згідно законів України. Все інше (ворожа діяльність) має бути доведено в суді. А просто так бездоказово і голослівно, як на базарі прокричати Манька - б...дь, а там хай виправдовується це неправильно.
показать весь комментарий
03.07.2025 09:13 Ответить
Вони сумують не за своєю молодістю, вони сумують за часами, порядками та звчиаями бувшого срср, гулагами, бо були постійно при владі, були обпещені тією владою, були в "пошані" при тій владі, їх "поважали" бо боялись, а сумуючі за цим всим - бувші комуняки, працвникі КДБ, військові різних родів військ, працівники міліції, органів ГПУ, які не можуть змиритись з незалежністю України й люто її, але тихо не навидять, очікуючи на приход нової влади - руського міра! З такими не зважаючи на їх вік треба нещадно боротись!
Ось чого вони чекають й за чим сумують!
показать весь комментарий
03.07.2025 11:11 Ответить
Забаньте вже цю істеричку
показать весь комментарий
03.07.2025 13:44 Ответить
О! Так Ви може один з представників тієї п'ятої колони?!
А може ще й Житомирянин?!

Анумо, розкажіть тут всім нам, що у Вас там в Житомирі з декомунізацією, боротьбою з пережитками срср, любителями сталіна, леніна, як діють підпільно ОПЗЖ-ешниця
Наталія Леонченко та депутат Павлєнко, комуняка М. М. Тимошенко, Защітніков О., що керує цим пенсіонерським кодлом під назвою "Союз радянських офіцерів"!
Як у Жиомирі боряться з п'ятою колоною, чи вона давно вже все контролює?!
показать весь комментарий
03.07.2025 18:42 Ответить
Забула прийняти галаперидол?
показать весь комментарий
04.07.2025 07:43 Ответить
"Перший вибух стався - порозносило, порозбирало. Тут в селах, коли полетіли осколки, почало горіти, хати порозносило. Потім, десь через 3 хвилини після першого вибуху стався другий, але трохи слабший. Незрозуміло, що там саме було, що горіло. В людей вікна повибивало, залізні двері погнуло, дерев'яні - позносило. Дахи порозбирало, пів села горить. На нашій заправці ніхто не постраждав, а з іншого боку двох людей госпіталізували", - розповів працівник автозаправної станції "Socar" Олег. (Суспільне)
показать весь комментарий
02.07.2025 20:34 Ответить
Ну брехня ж. АЗС так не могла вибухнути
На відео і фото саме вона
Плюс стовп диму ,як коли палає пальне
Тому годі сіяти зради
показать весь комментарий
03.07.2025 00:37 Ответить
Хватит уже нести эту "херню", про взрыв на АЗС. Уже официально подтвердили, что были 2 взрыва на предприятиях, расположенных рядом. И на фото и видео, точно видно что это не взрыв АЗС, это больше похоже на взрыв селитры или подобных взрывоопасных веществ.
показать весь комментарий
03.07.2025 00:42 Ответить
Можна не сумніватись ворожа диверсія ,ніхто не має знати що де знаходится ,натомість все відкрито в тому числі і соц. мережах в яких ворог навчився як вербувати бидло..
показать весь комментарий
02.07.2025 20:35 Ответить
Диверсія на сільгосппідприємстві? Аміачна селітра схоже вибухає. Більше схоже на халатність робітників.
показать весь комментарий
02.07.2025 22:51 Ответить
Аміачна селітра просто не здатна вибухнути, так як вона гігроскопічна, притягує вологу й швидко втрачає вої властивості. Це типовий биерсійний акт місцевих про-російських ждунів, лбюителів кпрс, леніна, сталіна, жукова!
показать весь комментарий
02.07.2025 23:17 Ответить
Бейрут 2020. Подивіться як вибухає селітра
показать весь комментарий
02.07.2025 23:36 Ответить
Сама по собі не вибухає. Але, якщо на склад селітри підірвати тротилову шашку, то мішки з селітрою детонують.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:50 Ответить
О схоже українці однаково міркуючи про того кацапа 👏👏
показать весь комментарий
02.07.2025 21:24 Ответить
У вас на кацапії - так. А тут , щоб вас балаболів заткнути - фото доказ привели
показать весь комментарий
02.07.2025 21:22 Ответить
Цей вибух був не на автозаправці, від вибуху такого розміру і сили замість будки з надписом "Socar" вже було б інферно.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:52 Ответить
О цей кацап , під тряпкой ФША, вже став експертом по вибухах , а зранку , ще ж нормальним політологом був 🤣🤣
Але , щоб заткнути таких балаболів, навіть відео пруф виклали, тому його істерика зрозуміла 😄
Адже сьогодні чергового ФСБ підірвали на рабсії
показать весь комментарий
02.07.2025 21:27 Ответить
Черт! Ты откуда выскочил? Значит что то серьезное бабахнуло!
показать весь комментарий
02.07.2025 21:29 Ответить
кацапюрику а знаєш чому всі пишуть про АЗС ?
бо це по телеграм помийкам опи таку ***** запустили
показать весь комментарий
02.07.2025 22:00 Ответить
Уже знаю откуда этот Черт выскочил! И откуда ноги растут этой залепухи!
показать весь комментарий
04.07.2025 14:52 Ответить
Склад БК?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:58 Ответить
поруч з заправкою?
показать весь комментарий
02.07.2025 21:34 Ответить
Детонации вроде нету...
показать весь комментарий
02.07.2025 21:54 Ответить
Якби склад, вже кацапи б бігали-стрибали від радощів.

Скоріше за все, аміак чи типу того
показать весь комментарий
02.07.2025 23:14 Ответить
Кацапи вже підтвердили "влучання" їхньої "***********" ракети. Пабліки вже аж пищать.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:18 Ответить
да у вас в кацапии
показать весь комментарий
03.07.2025 05:22 Ответить
Ну, якщо склад, тоді за логікою Зелених, хто винен? , кому санкцій добавити?...
показать весь комментарий
02.07.2025 21:06 Ответить
Салітра була -багато ..
показать весь комментарий
02.07.2025 21:08 Ответить
Тепер з дощами посипеться кислота і піздец городовині і садам...
показать весь комментарий
02.07.2025 21:10 Ответить
Також,вибух стався в центрі Москви,як повідомляють рос.тгк і видання.
Ім'я загиблого вже згадують у мережі -ген. Олексій Комков, голова 5-ї служби ФСБ (контррозвідка в країнах СНД).
показать весь комментарий
02.07.2025 21:15 Ответить
Ну это явно не АЗС и уж точно не мебельная фабрика. Явно что-то с оборонки. Или диверсия или чапок. Тут 50на50. Когда куча производства впк работают нонстоп в авральном графике это дело времени. У кацапов тоже заводы не только от дронов горят.
показать весь комментарий
02.07.2025 21:31 Ответить
а може то селітра ******* нє? яка в сраку оборонка в "гаражах" біля траси
показать весь комментарий
02.07.2025 22:03 Ответить
Очень может быть что селитра, судя по мощности взрыва...
показать весь комментарий
02.07.2025 22:07 Ответить
На селітру тепер така ціна що дешевше селянам складувати тротил Що рвонуло то рвонуло , кому свербить узнати що саме - вперед подивися , досить вже у гадання грати , співчуття тим хто постраждав від вибуху , краще б рвонуло у андрофагів на болотах .
показать весь комментарий
02.07.2025 22:16 Ответить
Агротраксервіс точно не вибухівку зберігає на складах .
п.с. взято з карти гугола.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:38 Ответить
Чорний гумор ......чув про таке ?
показать весь комментарий
02.07.2025 23:52 Ответить
Там поряд з трасою, показано на відео, був завод.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:20 Ответить
пошукайте на карті біля обїздної "Агротраксервіс"
не завод, а от селітру там могли зберігати.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:35 Ответить
Агротраксервіс - це ремонт вантажівок.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:52 Ответить
Вибухи поблизу Житомира сталися на території двох виробничих об'єктів - обидва підприємства повністю знищені, - глава Глибочицької громади Сокальський (с)
показать весь комментарий
02.07.2025 22:45 Ответить
Для чого поширювати результати?! Ви на ворожу розвідку працюєте?
показать весь комментарий
02.07.2025 22:58 Ответить
Це інформація від голови громади, офіційної особи... Всі претензії до нього.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:02 Ответить
Будуть не притезії! Буде карна справа згідно законодавства!
Про такі речі вже давно попереджували, тим більше у Вашому Житомирі прилітало й вибухало вже не вперше! Це ж свого рода поширення результату прильту або диверсії!
показать весь комментарий
02.07.2025 23:23 Ответить
Шановні дописувачі на інформаційній гілці!
Не поширюйте зайвої інформації, надуманих думок і припущень щодо інциденту, що стався неподалік Житомира!!!
Ворог не спить, ворог підслуховує й вже всі рузькіє пабліки прозвітували про "вдале" знищення гіперзвуковими ракетами церкон, (аналогов нета), цеху
по виробництву дронів! Смішно! Де, на заправці, чи що?!
Тому ще раз наголошую, не давайте ворогу жодної інформації, не поширюйте фото та відео з місця інциденту, а також привід коректувати свої надалі удари!
показать весь комментарий
02.07.2025 22:57 Ответить
Шановні дописувачі на інформаційній гілці!
Ворог не спить, ворог підслуховує....в місті судічи з інформації у соцмережах, до цього часу велика кількість проросійських ждунів.....діє партійний осередок забороненої КПУ з числа прогнилих пенсіонерів що збираються біля монумаента слави й вшановують покладанням квітів радянські дати, день народження леніні та сталіна...................




показать весь комментарий
02.07.2025 23:35 Ответить
Підірвали селітру
показать весь комментарий
03.07.2025 05:24 Ответить
Проаналізувавши публікації в Інтернет-ЗМІ, щодо подій у тому Житомирі, напрошується висновок, що Житомир, це місто ждунів рузького міра!
Підтвердження: чиленні демонстрації містян в колонах про-російської КПУ під червоними прапорами 9 травня, діяльність у місті забороненої політичної партії КПУ та ОПЗЖ, участь Павленка, М. М. Тимошенка та Н. Леончено у мітингах-протестах проти проти євроінтеграції, діяльність, чомусь й до цього часу не забороненої, громадської організації "ветеранів" союз радянських офіцерів, що об'єднала у своїх лавах російських ждунів, путінських прихвостнів, любителів срср та ленінсько-сталінської політики. Саме все це й визначало првал декілька хвиль мобілізації в Житомирі та області, багаточисленні прильоти по об'єктах критичної інфраструктури як міста Житомир, так й області в цілому. Лише за даними ЗМІ, по підстанції міста Житомир прилітало аж 8 разів!
При чому всі прильоти фіксувались відразу після завершення енергетиками ремонтних робіт після того, як до цого критична енергетична інфраструктура Житомира була зруйнована! Скажите випадковість?! Е, ні - закономірність підривної діяльності ось тих прокомуняцьких та проросійських ждунів з ОПЗЖ, КПУ,
Союзу радянських офіцерів!
показать весь комментарий
03.07.2025 07:34 Ответить
Заправка - це запасний варіант, щоб не шукати ждунів, чи відвернути увагу від власної недолугості та злочинної безвідповідальності.
показать весь комментарий
03.07.2025 08:11 Ответить
Звісно, кацапи, Sokar це Азербайджан.
показать весь комментарий
03.07.2025 08:30 Ответить