8524 посетителя онлайн

Дроны-перехватчики уничтожили десятки "Шахедов" во время ночной атаки РФ, - Зеленский. ВИДЕО

Во время массированной атаки РФ в ночь на 4 июля десятки "Шахедов" удалось сбить дронами-перехватчиками.

Об этом в вечернем видеообращении заявил президент Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

"Тяжело этот день начался - более 500 российских ударных дронов и ракет. Сложно, но значительную часть все же сбили. К сожалению, были попадания. Были сегодня и важные результаты у дронов-перехватчиков. Десятки "Шахедов" были сбиты именно перехватчиками", - сказал глава государства.

Президент добавил, что производство дронов-перехватчиков будет увеличено.

"Максимально это масштабируем. Больше производства таких дронов-перехватчиков. Больше обучения и подготовки наших операторов дронов. Четкая задача", - сказал глава государства.

Напомним, что в ночь на 4 июля российские захватчики нанесли комбинированный удар беспилотниками и ракетами по Киеву. Погиб человек, есть пострадавшие.

Топ комментарии
+10
Йому взагалі хтось вірить?
показать весь комментарий
04.07.2025 20:16 Ответить
+9
Я думав тут відео с цими дронами перехоплювачами в тут відео потужного який перехоплює мізки
показать весь комментарий
04.07.2025 20:46 Ответить
+8
Що б ми без тебе робили...
показать весь комментарий
04.07.2025 20:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Это реально было, только вот это не благодаря, а во многом вопреки действий власти. Часть сбили благодаря поставкам волонтеров, часть благодаря низовой инициативе в частях ЗСУ. Посмотрите результаты рейтинга "Дронопад" от ОККО за пару прошлых месяцев. Я думаю вас ждет большое удивление, кто там в лидерах.

показать весь комментарий
04.07.2025 21:05 Ответить
"Дронопад"-це по шахедам?Військові формування в "лізі" ппо чи свої позицї прикривають?
показать весь комментарий
04.07.2025 21:19 Ответить
Лига ПВО, сюда входят шахеды\герберы, залы\суперкамы, орланы и ланцеты. Сколько они сбивают - для себя уже не выходит. Многовато будет.
Прикольно что два первых места из трех - это десантура, которая ну никак не ПВО. А вторые и четвертые - это и есть чистое ПВО.
показать весь комментарий
04.07.2025 21:38 Ответить
Шахедів немає в списку.Якщо вони в "іншому" то "десятками" за одну добу і не пахне.Маніпуляція.
показать весь комментарий
04.07.2025 21:54 Ответить
https://savelife.in.ua/dronopad/
показать весь комментарий
04.07.2025 22:32 Ответить
Это вы сделали вывод по рейтингу за апрель? Зайдите на стартовую страницу проекта по ссылке.
показать весь комментарий
04.07.2025 22:34 Ответить
Це ж знову маніпуляція-зе про шахєди збиті заявляє"Під час масованої атаки РФ в ніч на 4 липня десятки "шахедів" вдалося збити дронами-перехоплювачами."
показать весь комментарий
04.07.2025 21:22 Ответить
глядючи із Даньського королівства, принц Гамлют, рл.......

вранці в Києві сморід стояв нестерпний і по тротуару вітер ганяв шматки сажі.
показать весь комментарий
04.07.2025 21:14 Ответить
Що б ми без тебе робили...
показать весь комментарий
04.07.2025 20:15 Ответить
Йому взагалі хтось вірить?
показать весь комментарий
04.07.2025 20:16 Ответить
Якщо вірити КМІС більше 50 %
показать весь комментарий
04.07.2025 20:20 Ответить
ЗЄлєнін наш рулєвой !

.
показать весь комментарий
04.07.2025 21:17 Ответить
"хліборізками" зелені все збивають і більше мульйона 3,14дерасів вже вбили...Але вся їня "брехня" там,де немає реального підрахунку і де можна 3,14здіти що хочеш і скільки хочеш...
показать весь комментарий
04.07.2025 20:24 Ответить
Ну і нащо про це базікати? . Ми кияни і так бачили що сбивалося не тільки с кулеметів та бофорсів з ерликонами. Міг би тоді к звернненю виложити креслення ціх дронів. А так московити маючи ресурс, переведуть більш активно на реактивні двигуни свої херані і будуть ще вишче літати та з більшою швидкістю заходити на ціль
показать весь комментарий
04.07.2025 20:24 Ответить
Тоєсть фсб-шники агентури не мають а всю інфу тільки читають в інтернеті а тут вибовкали офігєнні тайни?
показать весь комментарий
04.07.2025 20:59 Ответить
Зе, не бреши, немає перехоплювача, не-ма-є. Ні фото, ні відео. Якби він був, пропаганда порвалася б і трубила на всіх кутах про це. Вся Європа не здатна його розробити, імпотенти бляха.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:26 Ответить
Всі розвинені країни уже мають готові моделі, навіть чехи створили дрон здатний летіти з швидкість більше 300 км з *********** та вражати інші беспілотники. І у нас є розробки, просто їх не масштабували у реальне виробництво, причини не знаю.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:49 Ответить
https://militarnyi.com/uk/news/diehl-defence-predstavyla-dron-perehoplyuvach-sky-sphere/ Саме так, моделі. Які ніхто не замовляє. Українських же розробок і на обрії немає. На фронті є певні експериментальні зразки, які народ зібрав самостійно, в тилу їх ніхто не бачив ніколи і вони не використовуються.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:59 Ответить
Ці повільні, пошукайте ще , повно вже швидкісних прототипів, у нас також є приватні розробки. https://focus.ua/uk/digital/711314-droni-strila-i-burewiy-yak-pracyuyut-novi-perehoplyuvachi-bpla-foto як працюють дрони STRILA і BUREWIY
показать весь комментарий
04.07.2025 21:12 Ответить
він є, але відео найближчим часом не буде, бояться простих рішень про протидії
і у перехоплювача є очевидний недолік, крім кільксоті
показать весь комментарий
04.07.2025 22:13 Ответить
вас теж немає. нема ні фото, ні відео
показать весь комментарий
04.07.2025 22:21 Ответить
бачив дрон, що летів з фарою/світлом поперед себе. Цікаво, то не він?
показать весь комментарий
05.07.2025 00:24 Ответить
Десятки ,проти сотень шахедів ,слабка втіха.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:28 Ответить
...дякуємо спілноті Стерненка та інш волонтерам, які збирають кошти на перехоплювачі і навчають екіпажі! Але при чому тут Зелені- питання...
показать весь комментарий
04.07.2025 20:28 Ответить
показать весь комментарий
04.07.2025 21:15 Ответить
по дорозі з гастролей, особисто перехопив люжину затяжок айкоса, з десяток сухих мівін, 4 пляшки мокрого вина (не дешевого) і декілька блюд з морської риби (не знаю якої, але бачив цінник по 8 грн за кіло). тримаймося! за мене!
показать весь комментарий
04.07.2025 20:29 Ответить
Тільки чомусь на ці дрони збирає Стерненко, а піариться Зеленський. А скільки може зібрати Стерненко? Навіть ті 20млн грн - це до 100 таких перехоплювачів. Типу на 1 день відбитися?
показать весь комментарий
04.07.2025 20:33 Ответить
Асфальтом збили... де ті дрони? Твої дружбани Голіков, Чернишов, Міндіч гроші з казни розікрали. Хлопці на передовій сидять без дронів, добре, що волонтери щось дають.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:34 Ответить
А відео з дрона перехоплювача показати слабо?Хоча б одне... наш президент ніколи не бреше.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:36 Ответить
я так думаю, що відтермінована протидія дуже обмеженому рішенню зараз важливіша, ніж тимчасове заткнуті пельки зрадних диванів
показать весь комментарий
04.07.2025 22:16 Ответить
Це все х..ня швидкісні дрони можуть набирати швидкість до 350 км, шахеду поки нереалістично добрати 250 навіть з більш ********* двигунами.

Якщо перейдуть на турбореактивні то там вартість, буде в рази більша та складність виготовлення, уже по ціні ракет до літаків.
показать весь комментарий
04.07.2025 20:53 Ответить
і ще оптичний метод наведення. вночі. іч голова це відразу ракетна вартість
показать весь комментарий
04.07.2025 22:18 Ответить
Десятки із 500..?!
А де ж " мільйони дронів"..?!
показать весь комментарий
04.07.2025 20:40 Ответить
Заплуталися в кронах мільярда дерева... Якось-такось 🤔 🧐 😁 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😜 🤪
показать весь комментарий
04.07.2025 21:24 Ответить
Я думав тут відео с цими дронами перехоплювачами в тут відео потужного який перехоплює мізки
показать весь комментарий
04.07.2025 20:46 Ответить
Відос як заспокійливе
показать весь комментарий
04.07.2025 20:51 Ответить
Вавка,ти задовб всіх гандосіками.
показать весь комментарий
04.07.2025 22:05 Ответить
мене більше цікавить, чому під Києвом їх не сбивають?? таке враження що київській області видали білі платочки, якими машуть вслід зграї, шо летить бомбити Київ. Придурки
показать весь комментарий
05.07.2025 00:27 Ответить
Брати Капранови
Рік тому, 13.06.24, Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду.
Потужний і незламний документ.
Не те що якийсь там Будапештський меморандум.
показать весь комментарий
05.07.2025 09:20 Ответить