8488 посетителей онлайн

США не прекращали предоставление вооружения Украине, а пересмотрели поставки конкретных компонентов, - Мелони

Мелони о помощи США Украине

Премьер-министр Италии Джорджа Мелони заявила, что Соединенные Штаты Америки не прекращали поставки вооружения Украине. Вашингтон пересмотрел поставки конкретных компонентов.

Об этом Мелони заявила во время выступления на форуме в Массерии, пишет информационное агентство Ansa, сообщает Цензор.НЕТ.

Глава правительства Италии рассказала, что разговаривала с президентом США Дональдом Трампом. Речь шла об Украине, а также пошлинах.

"Соединенные Штаты не прекратили поставки оружия и поддержку Украины, они пересмотрели решение о поставках конкретных компонентов. Это важный факт, но это очень отличается от полного прекращения поставок", - заявила Мелони.

Топ комментарии
+17
Любительниця рижого обілює п.дора.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:30 Ответить
+10
Чисто випадково "переглянули" деякі компоненти, котрі критично важливі для України. Таке враження що в США цим займається теж російський агент...
показать весь комментарий
04.07.2025 23:44 Ответить
+7
Ліпить з його лайна кулю
показать весь комментарий
04.07.2025 23:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Любительниця рижого обілює п.дора.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:30 Ответить
Ліпить з його лайна кулю
показать весь комментарий
04.07.2025 23:33 Ответить
А Меланія не ревнує? Чи їй старий рудий чорт вже попек горла стоїть?
показать весь комментарий
04.07.2025 23:34 Ответить
Їм Порошенко платить
показать весь комментарий
04.07.2025 23:35 Ответить
Мелоні фашистська подруга фашиста трампа. Ї ї тримає в рамках законодавство ЄС.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:36 Ответить
Моргана поговорила з Мерліном. Всі в лісі притихли. Слів тиснути не має.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:37 Ответить
Ах Мелоні! )))😂
показать весь комментарий
04.07.2025 23:38 Ответить
Rainy night in Georgia --
It feels like it's raining all over the world.... 😊
показать весь комментарий
04.07.2025 23:52 Ответить
це ж мистецтво, ********* 3 короба і нічого не дати
показать весь комментарий
04.07.2025 23:38 Ответить
Чисто випадково "переглянули" деякі компоненти, котрі критично важливі для України. Таке враження що в США цим займається теж російський агент...
показать весь комментарий
04.07.2025 23:44 Ответить
То не враження. На жаль.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:46 Ответить
Не виключено, що ГРУ ГШ вже має окремий офіс у Пентагоні.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:58 Ответить
Пентагон звітує Мелоні. Ось так дрібні шавки з секти рудого скаженого орангутангу прикривають його стару дупу.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:48 Ответить
Ну, якщо вже казати про розміри, то дрібніше отдією бородатої утриманки з Кварталу-95 нема нікого.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:50 Ответить
Лапоть, ти забув про недопалок під назвою *****.
показать весь комментарий
05.07.2025 00:21 Ответить
Вчора по нас прилетіли Іскандери *****. Вироблено на росії.

А що свого є у ЗЄ, крім пісюна та обіцянок?
показать весь комментарий
05.07.2025 00:28 Ответить
показать весь комментарий
05.07.2025 00:30 Ответить
Як скажеш. Сиди у спамі.
показать весь комментарий
05.07.2025 00:31 Ответить
У якому спамі, лапоть?
показать весь комментарий
05.07.2025 00:48 Ответить
Вони на вас не насрали, а провели дефекацію.
показать весь комментарий
04.07.2025 23:48 Ответить
А на вас? А ти чиїх будеш?
показать весь комментарий
05.07.2025 00:23 Ответить
Не хотів втручатися у вашу бесіду, але не можу зауважити, що ви "народилися" тут в один день. Просто таке "савпавшеє савпадєніє"
Ні на що не натякаю!
показать весь комментарий
05.07.2025 07:45 Ответить
Так, це совпадєніє. Саме з цієї дати мій акаунт знову запрацював після того, як хакнули сайт. Тут багато таких, хто отримав нову дату народження та акаунт без підписників. Особисто я після цієї події взагалі не реагую на реєстрацію. Я ворогів шостим відчуттям відрізняю.
показать весь комментарий
05.07.2025 08:39 Ответить
Мабуть доцільно, щоб наше МЗС власними каналами любʼязно ознайомило главу Уряду Італії з листом 17 членів Конгресу США міністру оборони США Гегсету, в якому буквально вказано, що допомогу Україні зброєю та ************ США поставлено на паузу, тобто призупинено,
https://censor.net/ua/photonews/3561643/kongresmeny-zaklykaly-gegseta-ponovyty-postavky-zbroyi-********і
Наше МЗС глибоко стурбоване, тим що хтось невідомий увів пані Прем'єр-міністерку дружньої нам Італії Джорджа Мелоні в оману, тобто дезінформував, про що свідчить її заява: https://www.ansa.it/sito/notizie/topnews/2025/07/04/meloniho-sentito-trump-spero-sviluppi-positivi-con-kiev_b7b17fdf-96d4-44db-b10d-bf34ced64be5.html
показать весь комментарий
04.07.2025 23:56 Ответить
Смішна дівка. Каже,їй Трамп розказав.
показать весь комментарий
05.07.2025 00:02 Ответить
+
показать весь комментарий
05.07.2025 01:40 Ответить
Дівчата такі довірливі...
показать весь комментарий
05.07.2025 07:46 Ответить
Сексист?
показать весь комментарий
05.07.2025 08:49 Ответить
Це навряд. А ви жодного разу не чули фразу "чоловік любить очима, а жінка - вухами"? Вам би більше цікавитися фольклором
показать весь комментарий
05.07.2025 08:54 Ответить
Вам би з більшою повагою до жінок відноситись та не узагальнювати. Жінки бувають різні і деяким таке може не сподобатись. Мені не до примітивного фольклору зараз.
показать весь комментарий
05.07.2025 09:07 Ответить
показать весь комментарий
05.07.2025 09:47 Ответить
Европа любой ценой спасает реноме лохматого нарцисса с манией величия на уровне Фрейда. Усрались с 5% на оборону. Лафа кончается всегда --- но не охота.
показать весь комментарий
05.07.2025 00:04 Ответить
авжеж ні, то все гексет.
показать весь комментарий
05.07.2025 05:40 Ответить
показать весь комментарий
05.07.2025 07:49 Ответить
Хлопці такі тупорилі .
показать весь комментарий
05.07.2025 08:50 Ответить
Деякі особи, що вважають себе жінками, так далекі від розуміння що це таке...
Не думав, що ви виявитеся примітивною хамкою без почуття гумору. Співчуваю.
показать весь комментарий
05.07.2025 08:56 Ответить
О, чоловікам, які узагальнюють жінок дуже не подобаються узащальнювання до хлопців. Навіть не здивована, що сексист саме так і поводиться. Хамство - це їхня зброя. Бувайте.
показать весь комментарий
05.07.2025 09:09 Ответить
Так ви і є сексистка, ще й доволі примітивна
Згоден, спілкування з вами - марна трата часу
показать весь комментарий
05.07.2025 09:12 Ответить
Шо, сексист, не сподобалось, коли спіймали на тому, що переносиш свої вади на інших ? Примітивний та хамовитий чоловік не має права звинувачувати у цьому когось іншого. Живи сам зі своїми вадами мовчки, не вилазь, не соромся. Ти ж не повинен бути таким наївним , як «усі дівчата». Посилаю у відповідь
показать весь комментарий
05.07.2025 09:22 Ответить
Поки що хамили виключно ви. Шкода, що не розумієте цього.
Мабуть, це результат відсутності освіти і шкідливий вплив оточення.
На цьому у мене все, прощавайте.
показать весь комментарий
05.07.2025 09:47 Ответить
Приниження жінок в інтернетах - це ознака освіти у ПТУ та кацапсячих генів. Кацапи своїх самиць ніде не шкодують. Бачу, що у вас це спадкове. Та прощавайте вже, скільки можна дзеленчати бубенцями у суботній ранок? Більше нема ніяких справ у вас?
показать весь комментарий
05.07.2025 10:00 Ответить
А з яких це пір італійські прем'єр-міністри працюють речниками білого дому та пентагону???
показать весь комментарий
05.07.2025 07:44 Ответить
Щось на Байдена ніхто тут рота не роззявляв. Гарним був дід, правильний. Навіть коли він на 4 місяці припинив допомогу Україні.
показать весь комментарий
05.07.2025 07:48 Ответить
"Дивна заява", публічно та офіційно про "тонкості" говорити не будуть...щоб не зірвати перемовини про торговельну угоду між ЄС та Трампом. Ця заява свідчить, щоб після перемовин постачання буде відновлено, питання в яких межах. Багато зараз "в тіні", наприклад голосування про довіру до фон дер Ляєн ініційоване "правими" в ЄС, яких так любить Венс. Перемовини Трампа із путіним теж маскує цілі, там Трамп сам не очікує результатів, а путін бє по Києву як відповідь Трампу, тому що Пекін за спиною. Звичано перемовини Трампа і Зеленського про відновлення закінчуються на можливо чи ще поговоримо, тому що Трампу не на часі до перемовин із ЄС.
показать весь комментарий
05.07.2025 10:30 Ответить