6281 посетитель онлайн

Зеленский заслушал доклад Сырского: Покровское направление – больше всего штурмов за сутки

Зеленский заслушал доклад Сырского

Президент Владимир Зеленский заслушал доклад Главкома Александра Сырского о ситуации на фронте.

Об этом Зеленский сообщил во время сегодняшнего обращения, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодняшние доклады - прежде всего Главком Сырский, по фронту. Покровское направление - больше всего штурмов за сутки, также другие донецкие направления, Сумщина, Харьковщина. Защита от российских дальнобойных ударов и наша дальнобойная работа. Я благодарен каждому нашему украинскому воину за меткость и за умение достичь даже очень отдаленных районов в России. Совместная работа Вооруженных Сил Украины, Службы безопасности Украины, наших разведок - все, что добавляет Украине дальнобойных возможностей, помогает нам приближать завершение этой войны", - отметил он.

Также Зеленский за эту неделю отметил бригады, которые показали больше всего результатов на фронте: "Покровское направление - это прежде всего 38-я бригада морской пехоты и 14-я бригада оперативного назначения Нацгвардии. Спасибо вам! Купянское направление - 3-я штурмовая, молодцы, воины. Харьковщина - Южно-Слобожанское направление - отличились воины 92-й штурмовой бригады. Сумщина - спасибо всем воинам 225-го штурмового полка и 95-й десантно-штурмовой бригады. Новопавловское направление - 37-я бригада морской пехоты и десантники Семьдесятдевятки, спасибо вам! И еще отдельная благодарность за результаты 1-му и 425-му штурмовым полкам. Спасибо всем, кто защищает наше государство и работает на то, чтобы защита Украины была возможной".

Топ комментарии
+22
ЗЕ сходив в туалет.
Який результат прослуховування?Вечірній відосик?Навіщо взагалі такі новини?Завдання-частіше згадувати ішака?
показать весь комментарий
06.07.2025 16:57 Ответить
+15
https://t.me/BerezaJuice/56497 Борислав Береза:

Я не є прихильником теорії, що Володимир Зеленський працює на рашистів. По багатох причинах. От на Коломойського працював. Це безперечно. Але те, що доволі часто його дії та призначені ним люди роблять так, як краще Росії, теж безперечно. Доведено багато разів на практиці. Можна пригадатм призначення Тарана міністром оборони і через це саботаж ракетної програми України чи те, що гроші замість армії йшли на "Велике крадівництво". Згадайте приклади від до звільнення всіх військкомів та зриву мобілізації до зняття Залужного та проблем на фронті, які і сьогодні вирішити не вдається. А ще є корупція та херове забеспчення ЗСУ в Мінобороні та не побудова оборонних споруд на Сумщині. Все це наслідки некомпетентності та невігластва Зеленського та призначення на різні посади лояльных Зеленському корупціонерів, дурнів, щрадників ти інших близких йому осіб. Якщо треба приклади, то їх вистачає від Баканова та Кулініча в СБУ до Чернишова, Кириленка, Сенниченка або Артюха в Сумській області.

І це бачимо та розуміємо не лише ми. Навіть рашисти вже регочуть з цього приводу та визнають, що деякі дії Зеленського корисні Росії. Але найгірше в цьому, що президент не проводить роботи над помилками та не робить висновків, щоб запобігти повторення помилок. Він перманентно стрибає на одні і ті ж самі граблі, доводячи старий принцип "В часи найскладніших випробувань ти ніколи не піднімишся на рівень своїх очікувань, а впадеш до рівня своєї підготовки". На жаль, рівень підготовки шоумена до керування державою ми вже бачили неодноразово. І щоб рашисти не реготали над президентом йому треба змінити і модель керування країною, і своє оточення. До речі, це принесе користь всім нам, але в першу чергу Україні. А для цього йому треба кардинально змінитися, але його рівень підготовки не дає йому можливості це зрозуміти та зробити. Тож, маємо рівняння, яке поки що вирішити неможливо.
показать весь комментарий
06.07.2025 16:58 Ответить
+8
ВСЕ за сценарієм серіалу слуга народу!
показать весь комментарий
06.07.2025 17:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ЗЕ сходив в туалет.
показать весь комментарий
06.07.2025 16:58 Ответить
та тут же Береза і сказав, що ЕрЗе хоче того чи ні - по факту працює на раху. Не бачу протиріччя між вами; потребує лише уточнення ваша позиція.
показать весь комментарий
06.07.2025 17:29 Ответить
Ви розумієте - коли тупий актор дивиться тільки в камеру і ще бочком - на суфлера дЕрмака - він свою задницю НЕ контролює (фігурально) і там його всі грають не по дитячому.
АЛЕ.
Мабуть суфлери захопливий сценарій написали, або гарний кадр вийшов.
А що там з жОПою - йому Не цікаво.
А може задоволення від комплексу процесів отримує.?
А може анестезія чи амнезія??
Чи може параліч вдалий - ГАВАРЯЩИЙ РОТ і міміка на обличчі - а все решта - паралізувало??
Чого ви на інваліда гоните??
Тим паче там інвалідність і по совісті і по моралі та й з вивертами мозку не все в порядку.
ЧОГО ВИ ГОНИТЕ!!!!
показать весь комментарий
06.07.2025 21:24 Ответить
коробок что ты несешь бот ? Береза никогда не говорил - не начасі, это ваша ЗЕ-ботва любит затыкать всем рот
показать весь комментарий
06.07.2025 17:41 Ответить
Тому що в Берези на той час вже був на руках виклик в порядку рекрутингу в бойову бригаду (здається, в 72-гу), а у Львові тоді він перебував, щоб попрощатися з сім'єю, яку приютили в монастирі. А твоя влада зелених ідіотів його вже тоді хотіла "посадити" в порядку бусифікації.
показать весь комментарий
06.07.2025 17:27 Ответить
я більше скажу, в 2014-му хотіли навіть Ахметова призначити головою Донецької ОВА, з метою врятувати Донбас від захоплення зеленими чоловічками касапами (рятувати бойовиками рінаха, звісно), тоді, коли ЗСУ практично ще не було, існували лише "на бумазі". Так, призначили кореша рінаха Таруту, лише він погодився... але це було "не то"...
А Беня погодився, створив кілька добробатів (найвідоміший "Донбас" Семена Семенченка). І Таки далі Донбасу ворог не пішов. Те, що беня при цьому переслідував власні шкурні інтереси - тоді було неважливо. Бо політика - вона зажди, дуже брудна штука, в неї тілька фрак гарний... а так завжди смердить.
показать весь комментарий
06.07.2025 17:23 Ответить
а потом Каломойша и его нацбатальоны и нацжены организовали ЗСУ котел
показать весь комментарий
06.07.2025 17:46 Ответить
Оййййй, та беня ще та наволоч... тоді йому було вигідно, щоб Україна залишилась незалежною..., він так хотів її "доїти"... і навіть хотів віджати ЗУГРЕС в рінаха...
показать весь комментарий
06.07.2025 17:58 Ответить
Ахахаа, зебобіки не можуть жити щоб Пороха не згадати. І пофіг що бородата бабушка працювала на Пороха, а не навпаки, но то таке, кому ці подробиці цікаві.
Звісно беня сидить. Сидить десь за столом в ресторані, чи дома, чи ще десь. Ти ти віриш що він реально в СІЗО сидить?
показать весь комментарий
06.07.2025 17:33 Ответить
конечно ЗЛОЧИН - работать на ЗЛОЧИНЦЯ и помогать ЗЛОЧИНЦЮ вчиняти ЗЛОЧИНИ и красти гроші вкладникив Приват Банку что и делал зеленский когда был холуем кАломойши
показать весь комментарий
06.07.2025 17:44 Ответить
А ще дуже співпадає те що як зе з України виїжджає в чергове шоу турне то починаються масовані обстріли, є відчуття якоїсь таємної змови з кремлем опи.
показать весь комментарий
06.07.2025 17:17 Ответить
А він сам не робить те, що краще для рашці? Оман, Оман...
показать весь комментарий
06.07.2025 18:18 Ответить
Руських наставив на великі должностя по приказу Москви банкова вся з ФСБШНИКІВ!
показать весь комментарий
06.07.2025 17:02 Ответить
Не руських а московитів, до Русі вони не мають відношення
показать весь комментарий
06.07.2025 17:06 Ответить
ВСЕ за сценарієм серіалу слуга народу!
показать весь комментарий
06.07.2025 17:03 Ответить
Заслухав? Цікавиться
показать весь комментарий
06.07.2025 17:06 Ответить
От би йому екзамен влаштувати, перевірити, чи хоч щось зрозумів/запам'ятав?
показать весь комментарий
06.07.2025 17:26 Ответить
Ібд
показать весь комментарий
06.07.2025 17:31 Ответить
Головком від патефону...
показать весь комментарий
06.07.2025 17:31 Ответить
ублюдок ЗЕ-плесень м сырський - подмогу дай хлопцям на Покровськ
показать весь комментарий
06.07.2025 17:48 Ответить
Наш Лідор може заслухати й доповідь з квантової теорії поля. Один хєр нічого не розуміє🤡
показать весь комментарий
06.07.2025 17:53 Ответить
Що, і така є?
показать весь комментарий
06.07.2025 18:13 Ответить
Це не про поле для гольфу😜
показать весь комментарий
06.07.2025 18:20 Ответить
Мовчи.!!
А то ще спасінням галактики займеться на фоні прослуханої квантової теорії поля - ОТОДІ ЖАХНЕ!!!
показать весь комментарий
06.07.2025 21:30 Ответить
А що це така неординарна подія, яка заслуговує називатися новиною?
показать весь комментарий
06.07.2025 17:55 Ответить
Наче Сралін у тридцяті роки, "заслуховує" воно. А прочитати (в комп'ютері, та хоча б з папірця, там інфо на 0,5 аркуша А4, чи той дві години доповідав)? 21 сторіччя на дворі. "Нє умєр Сталін" (с).
показать весь комментарий
06.07.2025 18:17 Ответить
Не здивуйтесь, коли почуєте, що клован провів медичний консіліум.
показать весь комментарий
06.07.2025 18:20 Ответить
Ходят чутки що влада з Київа готує дати драпака спершу у Львів а потім в Париж.
показать весь комментарий
06.07.2025 18:33 Ответить
Та були вони в тому Парижі - а от в Омані - саме то!!!
показать весь комментарий
06.07.2025 21:31 Ответить
На фронті повна дупа.Де дрони і боєзапаси ? В Житомирі рванули вже готові "Сапсани".
показать весь комментарий
06.07.2025 18:35 Ответить
Тепер буду спати спокійно. Один доповів, інший заслухав, все спокійно на фронті, наближаємося ще блище до завершення війни,.....міцні сни під гуркіт "Кінжалів", "Іскандерів", "Калібрів" і вибухів.
показать весь комментарий
06.07.2025 18:40 Ответить
Выслушал, а дальше ЧТО?
показать весь комментарий
06.07.2025 19:03 Ответить
Ми в небезпеці. Нарешті супер Внрховнипй головнокомандувач заслухав доповідль росіянина головнокомандувача, бійтесь кацапи, вам всім капут, до справи взявся сам Боневтік Нетряпка Потужний.
показать весь комментарий
06.07.2025 20:01 Ответить
Дебіл послухав тупого і вони вирішили ЩОСЬ зняти для КупиЛайна 95.
Щоденно в ефірі.
Лайно.
Гундосе.
Вонючо-неправдиве.
Тупий в тупого питає ЯК ще трохи побути на екрані - хоча обом (в купі з дЕрмакакою і татарвакою) пора на ліхтарний стовп
показать весь комментарий
06.07.2025 21:13 Ответить
Коли ми вчимося у школі - наші батьки бажають, щоб ми вчилися у найкращих вчителів. Коли ми йдемо в вищу школу, то самі бажаємо вчитися у найкращих викладачів. Коли йдемо працювати на підприємство, то хочемо, щоб наші керівники були розумними, працьовитими, порядними і знаючими свою справу людьми. Так чому коли мова йде про керування державою, то вибрали ось це непорозуміння, яке в жодній справі не є професіоналом державного рівня, яке в жодному разі не є українцем а ні в голові, а ні в серці, брехня і підступність якого стали еталоном низості і хамства! Скількіще можна терпіти таку владу, яка буквально все робить для знищення України і обкрадання її народу? Доки зелене шапіто буде при владі - Перемоги не буде!
показать весь комментарий
07.07.2025 00:32 Ответить
ОСЬ ЯК ВИГЛЯДАЄ РЕАЛЬНА ДОПОВІДЬ СИРСЬКОГО
https://www.facebook.com/sergij.sam.2025/videos/1278188483867018
показать весь комментарий
07.07.2025 00:38 Ответить
По цих відгуках не складно вичислити рейтинг найВеличнішого .
показать весь комментарий
07.07.2025 08:51 Ответить