9902 посетителя онлайн

На Конференцию по восстановлению в Рим поехали два десятка "слуг" и ОПЗЖ, а Порошенко не пустили, – Геращенко

нардеп ЕС Геращенко Ирина

На Конференцию по восстановлению Украины в Рим поехали представители ОПЗЖ, а также большая делегация "Слуг народа", зато власть заблокировала участие Петра Порошенко, несмотря на официальное приглашение от спикера итальянского парламента.

Об этом на брифинге сообщила сопредседатель фракции "ЕС" Ирина Геращенко, информирует Цензор.НЕТ.

"Через два дня в Риме открывается уже четвертая Конференция по восстановлению, и, к сожалению, руководство парламента по указанию очевидно Банковой заблокировало поездку на эту важную конференцию, несмотря на официальное приглашение от спикера итальянского парламента, представителей нашей фракции. Это лидер "Европейской Солидарности" Петр Порошенко и наша коллега Виктория Сюмар. Это недопустимая избирательность. В то время, когда в Рим отправились более 20 "Слуг", а также представители ОПЗЖ. У представителей ОПЗЖ никогда не было проблем с выпуском - это очень показательно", - отметила Геращенко. Она напомнила, что Порошенко уже выиграл суды по незаконному запрету пересечения границы.

"Сегодня адвокаты Порошенко подают заявление о преступлении относительно нарушения решения суда о невыпуске на международное мероприятие народного депутата, который должен представлять интересы страны, интересы избирателей, профессионально работать на страну", - сказала сопредседатель фракции "ЕС".

"Европейскую Солидарность", наших избирателей и всех украинцев интересует, чтобы зарубежные визиты были результативными. Это очень важно. Поехал - покажи результат, отчитывайся. Это уже будет четвертая Конференция по восстановлению. Предыдущие проходили в Лугано, Лондоне, Берлине. Так же туда блокировались представители нашей фракции, хотя десятками выезжали и "Слуги", и ОПЗЖ", - напомнила Геращенко.

"ЕС" подготовила запросы к премьеру Шмыгалю и правительству с требованием предоставить украинскому обществу полный отчет о выполнении всех договоренностей предыдущих конференций по восстановлению.

Топ комментарии
+40
Так там же бабло. Навіть не бабло, а бабліще, якого можна буде накрасти вдосталь. Хоча цій зеленій наволочі ніколи не буде вдосталь. Аж поки Україна не закінчиться.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:00 Ответить
+30
ну правильно. Це ж раціональний розподіл функцій. Порошенко хай РЕБи на фронт тягає.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:01 Ответить
+28
зелене гівно злилолося з кацапським риголєто
показать весь комментарий
07.07.2025 19:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зате кавуни подешевшали!
показать весь комментарий
07.07.2025 18:58 Ответить
"Наше врємя, наша пєсня!"(с)
показать весь комментарий
07.07.2025 19:00 Ответить
Так там же бабло. Навіть не бабло, а бабліще, якого можна буде накрасти вдосталь. Хоча цій зеленій наволочі ніколи не буде вдосталь. Аж поки Україна не закінчиться.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:00 Ответить
Эх, как же так получилось и кто в этом виноват, вот в чём основной вопрос.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:01 Ответить
це мабуть через надмірне переїдання олів'є у новорічну ніч 19-го року.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:03 Ответить
Да тут ни оливье ,тут похоже заговором пахнет и возможно даже масонским..
показать весь комментарий
07.07.2025 19:06 Ответить
я теж підозрюю, що кінострічку "іронія судьби, ілі с льогким паром" масони цілеспрямовано для українського виборця зробили, а рязаов взагалі мав посаду Великого Глашатаю ордена.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:16 Ответить
Да, при чём и поляки подсуетились прислав Барбару Брыльску..
показать весь комментарий
07.07.2025 19:41 Ответить
поляки тут ні до чого, рязанов сам її запросив після того як подивився стрічку "анатомія мілошчі". А гроші у москві тоді платили такі, що можно було би будь-якого пересічного поляка купити, хіба що окрім Войтили та Валенси.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:21 Ответить
зелене гівно злилолося з кацапським риголєто
показать весь комментарий
07.07.2025 19:05 Ответить
Это какой то позор.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:08 Ответить
показать весь комментарий
07.07.2025 19:13 Ответить
ну правильно. Це ж раціональний розподіл функцій. Порошенко хай РЕБи на фронт тягає.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:01 Ответить
тому що, п...о і так виберуть до наступного парламенту, а на слуг чекає кримінальні справи.
нууу.....
я сподіваюсь на це.
або, по прикладу кацапії, вони вийдуть у вікно з 10+ поверху.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:02 Ответить
У слуг патова ситуація. Якщо - перемога їх будуть судити, якщо поразка - кацапи поразвішають їх на каштанах. Тому-то вони так і крадуть не самовито, щоб у влучнй момент втікти звідсіля
показать весь комментарий
07.07.2025 19:21 Ответить
Ось це і є той ідеальний план зеленского - накрасти міліарди, звалити десь на острови, ну і звісно відстегнути долю ху...у. Жодного шахеда, жодної ракети - там де перебуває гнида. Ну підсунули польского пенсіонера - ризики.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:05 Ответить
Шо вони там можуть відновлювати? - банківські рахунки на своїх картках?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:02 Ответить
73% голосували за ОПЗЖ. Шустера в студію!
показать весь комментарий
07.07.2025 19:03 Ответить
Ти вже дістав своїми 73%, як ти сподіваєшься виграти вибори якщо постійно настроюєш 73% виборців проти Порошенка
показать весь комментарий
07.07.2025 19:10 Ответить
Проти Порошенка і за кого?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:15 Ответить
за притулу!
показать весь комментарий
07.07.2025 19:25 Ответить
і буде знову 73% притулоідіотів? але щоб цього не сталось, треба нагадувати 73% зеідіотам про їхній вибір у 19 році, про те, що це своїм вибором вони привели цю війну в Україну. я не кажу про другі пройоби зеленої гниди.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:00 Ответить
Дегенератам завжди треба нагадувати що вони дегенерати,і це не може нікого дістати,окрім самих дегенератів.Дегенерата не треба ні проти кого настраювати,його вже за допомогою змі опешних настроїли.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:48 Ответить
Хана опозоиції
показать весь комментарий
07.07.2025 19:03 Ответить
якій,верніше в якій країні??
показать весь комментарий
07.07.2025 19:14 Ответить
Хочете стказати, що Порох та ЄС співпрацює з Єрмаком-Зеленським та його слугами? Самому не смішно?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:21 Ответить
Якщо вони збираються відновлювати малоросію, то Порох там зайвий
показать весь комментарий
07.07.2025 19:04 Ответить
Путін же ж казав - ніякою малоросії вже не буде, Україна буде входити в росію областями, що зараз й відбувається.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:17 Ответить
За 3 з половиною роки хоч одна повністю зайшла? Це тільки в вологий уявах кац.апів все просто..
показать весь комментарий
07.07.2025 21:00 Ответить
Це так, щоб не забувати...

За даними Інституту вивчення війни (ISW) на липень 2025 року, Росія контролює близько 99% Луганської області, хоча існують суперечки щодо повного контролю.

Донецька, Запорізька та Херсонська області: Росія окупувала значні частини цих областей, але не контролює їх повністю. Станом на грудень 2024 року ISW оцінював, що Росія контролювала близько 70% Донецької, 74% Запорізької та 76% Херсонської областей.

Згідно з різними джерелами, відсоток території України, яка перебуває під російською окупацією, коливається, але останні дані показують, що це приблизно 19-20%.

До 2019 року було окуповано близько 7% території України.
показать весь комментарий
07.07.2025 21:26 Ответить
https://ibb.co/cM4y7HG
показать весь комментарий
07.07.2025 19:06 Ответить
Правильно зробили, депутати поїхали відпочивати, а Порошенко тільки заважати буде, а потом ще розповість що вони там робили, який же це відпочинок
показать весь комментарий
07.07.2025 19:07 Ответить
а, мар'яна буде танцювати крабіка?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:26 Ответить
Нада було прибрати зелупу коли міг. Скільки б душ врятував. Як так. Не дурний же хлопець.

показать весь комментарий
07.07.2025 19:07 Ответить
з голови так просто нічого не вдасться прибрати. А якщо у голову почали срати конкретним лайном з 2004-го року, то у надцятих роках те лайно з голови хіба що смерть зможе прибрати. Хоча я чув про поодинокі випадки одужання, але на свої очі не бачив, тому не дуже вірю.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:23 Ответить
Румуни змогли, щось заборонили, щось арештували і прокатили.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:27 Ответить
я про румунську команду кавеену нічого не чув. А що, румуни теж купляли стендаперів з москви? Їм це навіщо?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:34 Ответить
Ну як, ліз там на табурет клоун Джорджеску. Управа нашлась, тут посеред з таким трудом замятої війни лізе х.з. шо обдовбане з ніоткуда рятувати гроші коломойши і всім пох.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:42 Ответить
джорджеску місцевий агроном, його з московського кавеену румунські олігархи не купляли, тому ваш приклад недоречний.
І воно не прилізло "ніоткуда", його купили у 2004-му році у москві для засирання мізків частині насєлєнія в Україні. Ви просто вже забули.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:00 Ответить
зелена гнида на вколішках просило у *****, щоб той забрав цю зелену погань до себе за борги України https://www.facebook.com/watch/?v=3165182823740766. і його не треба було купляти, воно було вже такою паскудою з дня народження.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:16 Ответить
та він і скетч цей теж за гроші робив, а текст про "борги" був направлений до тринадцяти мільйонів довбойобів.
https://youtu.be/leT3ZGuZfAA?t=215 Вся ця зелена шобла за гроші продасть все.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:34 Ответить
недороблені % які вибрали 🤡, коли ви вже наважитеся сказати ,шо зробили криваву помилку ,та підете до Ради шоб передавити тих кого ви вибрали ? ви їх породили ,а вони вас знищать ...
показать весь комментарий
07.07.2025 19:07 Ответить
повертайся тоді вчити будеш, а так заробляй гроши
показать весь комментарий
07.07.2025 19:13 Ответить
я не звикла підтирати чужінців які обі* ралися ...
показать весь комментарий
07.07.2025 19:35 Ответить
А хто не збитий?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:19 Ответить
притула!
показать весь комментарий
07.07.2025 19:27 Ответить
реально это фьодорыч за притулу? вот чувствуется от него попахивает чем то не тем
показать весь комментарий
07.07.2025 19:49 Ответить
я думаю за юльку!
показать весь комментарий
07.07.2025 19:51 Ответить
ПритЮлька...
показать весь комментарий
07.07.2025 21:30 Ответить
ТАК САМЕ ЯК І ЦЕЙ ЛЬОТЧИК .....


показать весь комментарий
07.07.2025 19:35 Ответить
Де вироки судів за крадіжки?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:16 Ответить
цапе. що саме вкрав петя? невже твій мізок? а він в тебе був?
показать весь комментарий
07.07.2025 19:17 Ответить
все тому, що зелена влада боїться Порошенко більше ніж ***** із його ордою. Це для них просто щастя, що кремлівьскій дегенерат продовжує цю ганебну і безглузду "обсерацію""
показать весь комментарий
07.07.2025 19:15 Ответить
З ху...лом гнида вже домовився - у Омані, а з Порохом він ніколи не домовиться - це класичні вороги.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:10 Ответить
Не класичні,в класові.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:53 Ответить
Опжз ? Це просто пекло, землі де обирали цих підарів вже давно в окупаціі а вони вирішують питання відновлення... алеж європейці вважають що це парламентарі , **** ну коли вже Україна стане нормальною не збитковою пародією на суверена
показать весь комментарий
07.07.2025 19:18 Ответить
Весь фокус у тому,що суди,які виграв Порошенко стосувалися КОНКРЕТНОЇ заборони на виїзд, а не ВЗАГАЛІ усіх наступних. Така ось судова система. А взагалі,звісно, це неправильно,неподобство та й політичні ігри з опозицією. Ще й посадять навмисно....Хоча у Всіх! наших колишніх та діючого для посадки вагон причин, а повод знайти можно...
показать весь комментарий
07.07.2025 19:20 Ответить
"Слуги"як і опзжопа це підари,це гній на ранах українського народу.Це уроди зібрані ЗЕленським і дЄрмаком з підворотень.Видихувати будемо це шобло не один рік.По хабарникам і зрадникам не одна партія не зрівняється хіба якщо комуняки з ригами.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:23 Ответить
это не дипломатия, а политический туризм чтобы в Риме потусить. Реальным восстановлением занимаются те, кто по крупицам завалы разгребает и быстрое жилье людям предлагает
показать весь комментарий
07.07.2025 19:23 Ответить
Чому ми не в ЄС та НАТО?- ВАЗеленський.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:24 Ответить
Римські канікули 2
показать весь комментарий
07.07.2025 19:28 Ответить
що за президент, що не напрацював зв'язків для хоча би мандрів по світу
показать весь комментарий
07.07.2025 19:29 Ответить
Пройопана країна без майбутнього мудрим нарітом.
показать весь комментарий
07.07.2025 19:31 Ответить
зєлєнсько-ригоанальні гниди...
а ідіоти та кварталівські жлоби ще й вдруге оберуть цього неголеного антістратіга підєрмачного, наш вирок..
показать весь комментарий
07.07.2025 19:35 Ответить
Вороги нікуди патріотів не допустять !
показать весь комментарий
07.07.2025 19:53 Ответить
лікуйся убоге
показать весь комментарий
07.07.2025 21:15 Ответить
Поступово відбувається реванш ригів
показать весь комментарий
07.07.2025 20:11 Ответить
він відбувся ще у 2019 році.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:51 Ответить
Через пару месяцев 60, и уже проблема будет запретить выехать
показать весь комментарий
07.07.2025 20:14 Ответить
У царстві на конференції їдуть слуги царя.
Допливли - Україна вже другий рік є не Республіка з Конституцією, а монархія.
Поступово з 2019…
показать весь комментарий
07.07.2025 20:20 Ответить
Ну, в принципе винен тут сам Порошенко, бо потрібно було цю зелену шмарклю посадити за розстріл парламенту ВР у Слузі народу. Чого тепер винних шукати. Що маємо, то маємо.
показать весь комментарий
07.07.2025 20:49 Ответить
Нечего плакаться гетьману и пусть вспомнят история с Саакашвили.
показать весь комментарий
07.07.2025 21:00 Ответить
Гетьман це Зеленський?
показать весь комментарий
07.07.2025 21:35 Ответить
та ні *****, це пеца шоколадний
показать весь комментарий
07.07.2025 23:09 Ответить
А хто ж тоді Зеленський???
показать весь комментарий
07.07.2025 23:12 Ответить
А Женя лисий теж поїхав з кварталу?
показать весь комментарий
07.07.2025 21:12 Ответить
Зеленського і його Уряд (дебілів) у відставку!
Щодо дебілів, діагноз можна уточнити після проходження ними примусової лікарської комісії!
показать весь комментарий
07.07.2025 21:28 Ответить
ОПЗЖопери рулять!
показать весь комментарий
07.07.2025 22:17 Ответить
Панове, хто ще не відпочивав в найкращих містах Європи за державний кошт???
Це вам не трускавецькі курси по подоланню повної не компетенції, влаштованих для хитрожопих пристосуванців.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:23 Ответить
https://uk.tgstat.com/channel/AAAAAFTsDF25R-oloRDcew/13364 Петро Порошенко:
Ми постійно чуємо про «прориви» у міжнародній політиці, але вони чомусь не ведуть до миру. Нам пропонують некомпетентні речі, про які потім забувають, щоб годувати новими обіцянками.
Наше інтерв'ю з Вікторією Гатрич для «Чернівці.C4» було різноплановим і глибоким. Але найбільш непростим для мене стало запитання: чи буде перемога? Які мої власні прогнози щодо миру?
Увесь цей час «Єдиний марафон» годував українців «солодкою ватою» про каву на набережній Ялти, війну на два-три тижні і що перемога у нас в кишені. Нам презентували «План Перемоги», а потім теж про нього забули. Та і саме слово перемога зникло з вуст більшості політиків. Може тому, що вони самі вже не вірять у перемогу? А може через ситуацію на фронті і в країні?
Наші партнери чекали, що на Саміті миру ми пояснимо, як Україна прокладає мир і що є мир в українському розумінні. Але вони не отримали жодного сигналу з нашого боку. Проте влада подала Саміт миру як найбільший прорив української дипломатії з часів здобуття незалежності. Де ж тоді результати цього саміту і де зараз мир? Виявляється, що саміт робився для family photo.
Ми уклали 20, чи 30, чи 40, чи 50 дуже важливих безпекових угод. Де ці безпекові угоди зараз? Як тільки їх ухвалили, про них відразу й забули.
Зараз ми маємо об'єднати три речі: єдність, допомога ЗСУ та перехід економіки на військові рейки.
Влада має перестати боротися з опозицією, затуляти рот журналістам та громадським діячами, перестати розколювати і руйнувати внутрішню єдність. Україна буде сильною лише через внутрішню єдність. І тільки з сильною Україною буде мир. Бо зі слабкою Україною на нас чекає капітуляція.
Бюджет країни повинен мати один пріоритет - оборону країни. Не кешбеки, не «Велике крадівництво» чи інший дерибан. Кожна копійка в максимально короткий термін має доходити до воїна у вигляді зброї, ефективного обладнання, натівської програми «Save Soldiers» і решти, що наразі робить наша команда.
Також ми маємо кардинально змінити оборонну промисловість та поставити економіку на військові рейки. Тільки так Україна зможе досягнути миру.
показать весь комментарий
07.07.2025 22:25 Ответить
грощі тільки в один гаманець , зелений
показать весь комментарий
07.07.2025 22:29 Ответить
Прозріли паскуди? Ви ж самі підтримали антиконституційне продовження повноважень упирьонка, на що ВР не має повноважень, замість звернутись до Конституційного суду. Тепер їжте хоч задавіться. Ваша фракція одностайно проголосувала за саботаж, мародерство і беззаконня.
показать весь комментарий
07.07.2025 23:20 Ответить
Це ж треба так боятися Порошенка, щоб таке творити?!
показать весь комментарий
08.07.2025 01:54 Ответить
Та це ж було вже. Липецьку конфетку відновлювати? Нехай сидить вдома. Теж мені барига відновлювач.
показать весь комментарий
08.07.2025 07:23 Ответить
Нагадайте, що за бізнес він має, що йому так треба на цю конференцію?
показать весь комментарий
08.07.2025 08:57 Ответить


Анекдот:

Зустрічаються два українські виборці.

- Якщо після Зелі владу отримає Порох, знову почнеться той самий жах!

- Який-такий жах?

- Так він же знову щоденно нас обкрадатиме!!!

- А як ти знаєш, що Порох нас обкрадав?

- А ти б не обкрадав?

- Я? Я - ні. В жодному разі.

- Ну, і дурень…
показать весь комментарий
08.07.2025 17:33 Ответить