6751 посетитель онлайн
10 001 23

Китай использовал лазер против немецкого самолета во время операции ЕС в Красном море, - МИД ФРГ

Китай использовал лазер против немецкого самолета

Германия заявила об использовании лазера против германского самолета, участвовавшего в морской операции ЕС ASPIDES.

Об этом в соцсети X сообщил МИД ФРГ, информирует Цензор.НЕТ.

Там отметили, что военные Китая навели лазер на немецкий самолет, чем поставили под угрозу жизнь экипажа и поставили под риск выполнение международной миссии ASPIDES в Красном море.

"Посла Китая сегодня вызвали в Министерство иностранных дел", - добавили в МИД Германии.

Китай использовал лазер против немецкого самолета

Топ комментарии
+41
Рашистська тактика. Зробити щось і дивитись на реакцію. Якщо вона буде ніяка, тоді зроблять наступний, більший крок.
показать весь комментарий
08.07.2025 13:09 Ответить
+35
Давно комуняки горобців не їли.
показать весь комментарий
08.07.2025 13:07 Ответить
+15
шось Китай почав багато вийобуватись, думаю в економічному плані Китай очікує пізда
показать весь комментарий
08.07.2025 13:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Давно комуняки горобців не їли.
показать весь комментарий
08.07.2025 13:07 Ответить
Ну-ну....
показать весь комментарий
08.07.2025 13:07 Ответить
Рашистська тактика. Зробити щось і дивитись на реакцію. Якщо вона буде ніяка, тоді зроблять наступний, більший крок.
показать весь комментарий
08.07.2025 13:09 Ответить
А європейцям не варто було лізти в ту каламуть взагалі - Трамп з Нетаньяху замутили, нехай самі сьорбають. Буде весело.
показать весь комментарий
08.07.2025 22:27 Ответить
Що саме європейці замутили? Створили терористичну організацію хуситів, яка нападає на торгівельні кораблі (у тому числі і європейські)?
показать весь комментарий
08.07.2025 23:22 Ответить
Де я написав, що європейці замутили? Протріть окуляри.
показать весь комментарий
09.07.2025 20:23 Ответить
Протер окуляри. Дійсно, ви не писали, що європейці замутили. Але це не знімає питання, чому європейці не мали "лізти в ту каламуть", якщо це їх безпосередньо стосується?
показать весь комментарий
10.07.2025 04:40 Ответить
китай похоже собирается отжимать тайвань, потому россиянцев для сковывания Европы отправляет на европу любой ценой
показать весь комментарий
08.07.2025 13:10 Ответить
Та й ціна не зависока. Мільйон - другий "біомусора"...
показать весь комментарий
08.07.2025 13:34 Ответить
ціна за що? за купи щебню? чи хтось думає, шо вони там шось ціле захоплять?
показать весь комментарий
08.07.2025 13:36 Ответить
Ціна за "вялічіє".
показать весь комментарий
08.07.2025 14:06 Ответить
Що там у планах Китаю - один Бог знає! Про Тайвань вони голосно кричать, але ж не такі дурні, щоб правду про свої плани на весь світ горлати. Є інформація, що Далекий Схід по саму Арктику їм теж хочеться...
показать весь комментарий
08.07.2025 16:55 Ответить
шось Китай почав багато вийобуватись, думаю в економічному плані Китай очікує пізда
показать весь комментарий
08.07.2025 13:11 Ответить
Вони так не спроста роблять, викупили запаси ресурсів по всьому світу особливо літій, рідкоземельні метали, і війну в Україні також почали з цього ж приводу.
показать весь комментарий
08.07.2025 14:01 Ответить
В економічному плані це найпотужніша країна світу. Передові виробництва, технології, дослідницькі інститути. З якого дива їм має бути п..да??
показать весь комментарий
08.07.2025 17:14 Ответить
из китая отток пошёл в индию уже. технологии переводят. больницы не хотят шприцы покупать из китая, качество упало
показать весь комментарий
08.07.2025 20:14 Ответить
Ходя пєлєстал дэлать телмоси, сьдєлал лазел!
Маладєс, ходя!
Мозес папіць цяю!
показать весь комментарий
08.07.2025 13:24 Ответить
А Європа ще не зрозуміла що Китай, Сосія і Іран вже давно домовились і йдуть єдиним фронтом проти Заходу? Захід і сша на жаль поки що втираться соплями і просять пощади і миру. А це тільки збуджує маніяків
показать весь комментарий
08.07.2025 13:31 Ответить
Та все тая Європа розуміє. Тільки кару Господню здолати не може...
6 і мовив Господь: "Оце вони один народ і мова в них усіх одна, і це щойно початок їхньої праці: тож що вони не задумають, не буде їм важко зробити.

7 Отож зійдімо наниз і помішаймо там їх мову, щоб не розуміли одне одного."

8 І розсіяв їх Господь звідтіля по всій землі, й вони перестали будувати місто.
показать весь комментарий
08.07.2025 13:50 Ответить
Все більше переконуюся в тому, що Третя світова війна вже триває. Просто форми ведення війни значно відрізняються від попередніх воєн.
показать весь комментарий
08.07.2025 14:08 Ответить
Лазерну указку навів на німецький літак? Таке вже неодноразово траплялося з літаками цивільної авіації. Мабуть військові пілоти про це не знають, бо літають не так часто, як цивільні.
Джерело: https://www.dw.com/ru/%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%B8%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D1%8F%D1%82-%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%BC%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8/a-6148836
показать весь комментарий
08.07.2025 14:29 Ответить
І що той лазер заподіяв літаку ? - ліве крило відрізав чи фюзеляж пропалив . Ну вже таку туфту писати . яким треба бути ідіотом щоб в це повірити . Лазер то в першу чергу світло яке розсіюється і не забувайте про охолоджувальний фактор . А ще краще зайдіть на ютуб і найдіть там Марка Солоніна , на цю тему у нього є дві лекції.
показать весь комментарий
08.07.2025 14:36 Ответить
Лвзерне випромінювання прижигає ситківку ока і може привести в важких випадках до сліпоти пілотів. Це досить небезпечна річ.
показать весь комментарий
08.07.2025 17:18 Ответить