11348 посетителей онлайн

Россияне запустили ударные беспилотники по Украине, - Воздушные силы (обновлено)

шахеди

Вечером 11 июля российские оккупанты запустили ударные беспилотники для атаки по Украине.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные силы ВСУ.

Новые группы вражеских БпЛА на севере Сумщины курсом на север Черниговщины, - сообщалось в 18:15.

Полтавская область - угроза применения ударных БпЛА, - сообщалось в 19:13.

Киевская область - угроза применения ударных БпЛА, - сообщалось в 19:25.

В 19:30 ВС сообщили:

  • БпЛА на севере Полтавщины курсом на юг.
  • Группа БпЛА на юге Черниговщины курсом на Киевщину.

Обновление относительно движения вражеских дронов

В 19:59 ВС сообщили:

  • БпЛА в Киевской области курсом на Борисполь.
  • БпЛА в Киевской области курсом на Бородянку.

В 20:04 ВС сообщили:

  • Новые группы вражеских БПЛА на севере Сумщины и Черниговщины курсом на юг!
  • БПЛА на Полтавщине курсом на юг! Группа БпЛА перелетает на Черкасщину.
  • Внимание! Вражеский БпЛА по направлению к столице, находитесь в укрытиях!

В 20:12 ВС сообщили:

  • Киев – угроза применения ударных БпЛА! Возможна работа ПВО, во время тревоги находитесь в укрытиях!
  • Житомирщина – угроза применения ударных БпЛА!
  • Также сообщалось об угрозе дронов для Донетчины и Днепропетровщины (Синельниковский р-н)

Обновление

В 20:41 ВС сообщили:

  • БПЛА в Сумской и Черниговской области курсом на юг.
  • БпЛА в центре Киевской области курсом на запад.
  • БПЛА на востоке Житомирской области курсом на запад.
  • БпЛА на севере Запорожья курсом на Днепропетровщину.

В 20:43 ВС сообщили:

  • БпЛА на севере Донетчины курсом на Харьковщину.
  • БПЛА на востоке Днепропетровщины курсом на запад!

В 21:03 ВС сообщили:

  • Группа БПЛА на востоке Харьковщины курсом на юго-западное направление.
  • Группа БПЛА на востоке Днепропетровщины курсом на запад!

Обновление

В 21:42 ВС сообщили:

  • БПЛА на Сумщине и Черниговщине курсом на юго-западное направление.
  • БПЛА на севере Киевщины курсом на юг.
  • БПЛА на востоке Полтавщины курсом на юго-восточное направление.
  • БпЛА в Херсонской области курсом на Николаевщину и группа на юге в Черное море.
  • Группа БПЛА на востоке, центре и юге Харьковщины курсом на юго-западное направление.
  • Группа БПЛА на севере Днепропетровщины курсом на запад!

В 22:23 ВС сообщали:

  • БПЛА на Сумщине и Черниговщине курсом на юго-западное направление.
  • БПЛА на севере Киевщины курсом на запад.
  • БПЛА на севере Черкасской области курсом на юг.
  • БпЛА на Херсонщине курсом на Николаевщину.
  • БпЛА в Николаевской области курсом на северо-западное направление.
  • Группа БпЛА на Харьковщине курсом на запад, Полтавщину.
  • Группа БПЛА на Днепропетровщине курсом на юго-западное направление. Группа БПЛА в Запорожской области.
  • БПЛА на востоке Полтавской области курсом на северо-западное направление.
Топ комментарии
+18
Цензор так лагідно називає вбивць українських жінок та дітей. Росіяни... Не російські терористи. Не російські фашисти. Не бойовики московського режиму. А росіяни. Звучить наче росіяни зараз везуть фури цукерок українцям додому
показать весь комментарий
11.07.2025 20:13 Ответить
+3
Добре, що зеленський, вже маст маштабує перехоплювачі...
показать весь комментарий
11.07.2025 20:20 Ответить
+3
https://t.me/war_monitor monitor

⚠️ Станом на 23:55 у повітряному просторі рф 5х бортів Ту-95мс і 1х борт Ту-160 в межах Західного регіону.

Розрахунково пуски крилатих ракет можуть виконуватися починаючи з 01:30 до 04:30.
показать весь комментарий
12.07.2025 00:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цензор так лагідно називає вбивць українських жінок та дітей. Росіяни... Не російські терористи. Не російські фашисти. Не бойовики московського режиму. А росіяни. Звучить наче росіяни зараз везуть фури цукерок українцям додому
показать весь комментарий
11.07.2025 20:13 Ответить
Росіяни хороші...це російські фашисти погані...?
показать весь комментарий
11.07.2025 20:41 Ответить
Почитайте статтю 10 Конституції України. І ідіть повоюйте
показать весь комментарий
11.07.2025 22:27 Ответить
Та вже було...більшовики переконували українців, що їх вороги не росіяни, а царат...
показать весь комментарий
11.07.2025 22:36 Ответить
Почитайте ст. 10 Конституції України. Черговий мамінькин синок
показать весь комментарий
11.07.2025 22:58 Ответить
"В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України." - без цього речення комуністи відмовлялися голосувати за Конституцію. У результаті цього гарантування маємо російськомовних агресорів та угорськомовних сепаратистів, яких ти тут так завзято захищаєш.
показать весь комментарий
12.07.2025 09:46 Ответить
Сподіваюся вас завтра призовуть на службу
показать весь комментарий
11.07.2025 22:59 Ответить
- і після того я, як і ти, всією душею полюблю росіян?
показать весь комментарий
12.07.2025 09:49 Ответить
коробок ты спалился БОТВА кацапская
показать весь комментарий
12.07.2025 01:16 Ответить
як раз цей ресурс за критику паршенка банить капітально та на довго. але раніш сам критикував його. хто девушку ужинает тот ее танцюет
показать весь комментарий
12.07.2025 00:06 Ответить
брехня зеленая - за что Порошенко сейчас критиковать?? ты в своем уме гнида ватная??
показать весь комментарий
12.07.2025 01:17 Ответить
Дурачок раніше Порошенка цензор поливав лайном 24/7,нічим не кращий був за курку мосійчук перед виборами 2019р.
показать весь комментарий
12.07.2025 05:36 Ответить
Ця помийка причетна до перемоги потужного ЗЕ!!
показать весь комментарий
12.07.2025 05:39 Ответить
Своїм керуванням він зробив все для того що люди у 2019му році готові були госувати хоч за табуретку аби не бачити його главою держави.
показать весь комментарий
12.07.2025 07:14 Ответить
коробок главное что-бы вашего, кацапского духа, тут не было
показать весь комментарий
12.07.2025 01:18 Ответить
Дебіли небеспечні,бо їх більшість,підтвердженням цього є 2019р .
показать весь комментарий
12.07.2025 05:29 Ответить
ты идиот тупой не шаришь или такой же зелебот
показать весь комментарий
12.07.2025 01:15 Ответить
Усіх кацапських виїбків слід повбивати. В т.ч. самок і личинок.
Нам треба 89 млн підарських трупів.
1 млн вже утилізували.
показать весь комментарий
12.07.2025 04:26 Ответить
За напоминання про минулу діяльність цензора прилітає бан ,очікувано від помийки .Своїх ухилянтами можно називать,а цапи росіяни.
показать весь комментарий
12.07.2025 05:06 Ответить
Добре, що зеленський, вже маст маштабує перехоплювачі...
показать весь комментарий
11.07.2025 20:20 Ответить
перехоплювати їх краще десь в Елабузі.
показать весь комментарий
12.07.2025 01:58 Ответить
зеленський на місці? єрмак на місці?
показать весь комментарий
11.07.2025 22:33 Ответить
Моніторингові канали пишуть, що близько 600 бпла очікується сьогодні. Також є інформація про зліт мінімум двух Ту-95.
показать весь комментарий
11.07.2025 23:38 Ответить
https://t.me/war_monitor monitor

⚠️ Станом на 23:55 у повітряному просторі рф 5х бортів Ту-95мс і 1х борт Ту-160 в межах Західного регіону.

Розрахунково пуски крилатих ракет можуть виконуватися починаючи з 01:30 до 04:30.
показать весь комментарий
12.07.2025 00:01 Ответить
У НЕБІ НАД КИЇВЩИНОЮ ВПЕРШЕ З 2022 РОКУ ПРОЛЕТІВ ТРАНСПОРТНИЙ ЛІТАК АН-124 "РУСЛАН
показать весь комментарий
12.07.2025 03:35 Ответить
Це було неочікувано: під суворим контролем дозволені лише військові, урядові та спеціальні гуманітарні рейси.

У небі над Київщиною пролетів транспортний https://zn.ua/ukr/POLITICS/kanada-peredast-ukrajini-rosijskij-litak-an-124-pislja-rishennja-sudu.html літак Ан-124 "Руслан". Політ повітряного судна також зафіксував сервіс відстеження авіарейсів Flightradar24. Про це 11 липня повідомляє https://www.aerotime.aero/articles/antonov-an-124-kyiv-*******-flight Aero Time

Вантажний літак Антонов Ан-124-100, що експлуатується українською авіакомпанією «Антонов Авіалайнс», пролетів над Києвом, а потім приземлився в аеропорту Лейпциг/Галле (LEJ) у Німеччині. Судячи з усього, це був вивізний рейс через обмежену повітряну зону України.
показать весь комментарий
12.07.2025 03:38 Ответить
А що вивозили? Зелений зоопарк?
показать весь комментарий
12.07.2025 07:09 Ответить
Зелений кеш. Зоопарк ще не закінчив свою брудну роботу.
показать весь комментарий
12.07.2025 07:54 Ответить
BBC

Продовжується повітряна атака - на Львів, Чернівці, Луцьк та Київ.
Сили ППО зараз працюють не тільки в Києві, але й у Львівській та Чернівецькій областях, повідомляють обласні військові адміністрації.У Чернівцях чутно звуки вибухів, повідомляють кореспонденти «Суспільного».
Мер Львова Андрій Садовий написав у телеграмі: «Продовжується атака! Підвищена небезпека! Треба бути в безпечному місці!»
ТСН повідомляє про нові вибухи в Луцьку в Волинській області: «Ще кілька БПЛА направляються на місто».
показать весь комментарий
12.07.2025 03:44 Ответить
Дяка Київському ППО...капець гучно було..
показать весь комментарий
12.07.2025 04:51 Ответить
Використовувати ЗЕленсреького замість дронів.Прив'язати скиди до того чим грав на роялі.
Скільки у керма,скільки й бреше за відповідь,за помсту,за мільйони дронів,за "Рій",за "Довгі руки",за балістику.Скільки можна брехати?
показать весь комментарий
12.07.2025 05:19 Ответить
поки ми терпимо
якщо не майдан то загинемо а зеля поїде у аргентину
показать весь комментарий
12.07.2025 06:57 Ответить
В Аргентині такий же клоун, але трампіст. Його не пустять.
показать весь комментарий
12.07.2025 07:21 Ответить
По сообщениям в чатах ощущение что Украина совершенно беззащитна.
показать весь комментарий
12.07.2025 08:09 Ответить