9773 посетителя онлайн

Убийство военных инструкторов на полигоне: командование воинской части содействует проведению следствия, - ОК "Північ"

зсу

16 июля 2025 года на одном из тренировочных полигонов Сухопутных войск ВСУ курсант произвел несколько выстрелов из автоматического оружия в сторону инструкторов-преподавателей, в результате чего двое военнослужащих получили ранения, несовместимые с жизнью. Командование воинской части, где произошел инцидент, всячески способствует проведению следствия.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили в ОК "Північ".

Указано, что военная служба правопорядка Вооруженных Сил Украины также привлечена к обеспечению надлежащего расследования обстоятельств происшествия.

По факту совершения уголовного правонарушения Национальная полиция Украины открыла уголовное производство по п. 1 ч. 2 статьи 115 Уголовного кодекса Украины ("Умышленное убийство"). Подозреваемый находится под стражей.

"Выражаем глубокие соболезнования родным и близким погибших военнослужащих. Командование Сухопутных войск ВСУ принимает все необходимые меры для выяснения причин и обстоятельств трагедии, а также для предотвращения подобных инцидентов в будущем", - написали в ОК "Північ".

Топ комментарии
+23
Їх треба було забирати ще 3 роки тому !
Забули вже відео беркутні з Дніпропетровщини , коли вони сказали чітко - ми воювати не підемо !
показать весь комментарий
17.07.2025 14:11 Ответить
+19
Бусифікація завжди була під час воєн, навіть в Штатах. Якщо ухилянти порушують законодавство, чому з ними панькатись? Цей чорт, на моє глибоке переконання, завербований. Має середню освіту, легко піддається впливу. Побачиш новину про його прохання піти на обмін і зрозумієш що я правий.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:51 Ответить
+19
Достатньо однієї скарги щоб почали ї**ти командира який знущається над підлеглими. Не пиши дурні. Ця тварина була завербована, не інакше. Впродовж тижня побачиш новини про те, що він попросився на обмін.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Курсант - по інструкторах - він жеж не міг їх з мішенями попутати - значить вбивство
показать весь комментарий
17.07.2025 13:56 Ответить
якщо зброя не була на запобіжнику то легко міг
показать весь комментарий
17.07.2025 13:59 Ответить
З контрольним в голову ?
показать весь комментарий
17.07.2025 14:10 Ответить
мусорня набусикувала *********
показать весь комментарий
17.07.2025 14:02 Ответить
Їх треба було забирати ще 3 роки тому !
Забули вже відео беркутні з Дніпропетровщини , коли вони сказали чітко - ми воювати не підемо !
показать весь комментарий
17.07.2025 14:11 Ответить
Їхній міністр заявив, що його бубочки на таке не підписувалися, влаштовуючись в поліцайню.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:32 Ответить
Але ж всерівно ,ти особисто, будеш вимагати призвати навіть пілотів-космонавтів..але сам свою дупу не підірвеш щоб оновити свої облікові данні..
показать весь комментарий
17.07.2025 17:19 Ответить
Ти сам нелюд і пі дар.Інструктора просто навчають.Не розумію чому їх колеги не пристрелили неадеквата на місці?На стрільбах був десятки раз.Патрони видаються завчасно.Зброю заряджають тільки на лінії вогню.Навіть повернути зброю у інший бік грубе порушення.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:10 Ответить
Шо ти мелеш,чмо ї..не.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:19 Ответить
Потужна ВЛК.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:06 Ответить
Яка влк? За 5 хвилин. Всі бомжі, алкоголіки, наркомани, злодюжки, психічно хворі - всі придатні та будуть стріляти на полігоні з автомата. Разом з бульбуляторами, самогоном, алкогольною та наркотичною епілепсією та шизофренією.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:27 Ответить
Потужний икспєрд))А сам де служив/воював?
показать весь комментарий
17.07.2025 14:11 Ответить
Строкову службу 1999-2000 рік. Тому і можу судити по подібні речі, випадково завалити двох людей зі стрілецької зброї майже неможливо, одного так, але він кілька пострілів зробив
показать весь комментарий
17.07.2025 14:15 Ответить
Моя перевага в тому,що я строкову не служив взагалі,а був мобілізований у дорослому віці.Тому про дідів тільки чув.Які нахєр діди,якщо у багатьох мобілізованих вже внуки є.Ти просто не уявляєш ЗСУ у 2025.Тому пишеш повну дурню.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:30 Ответить
Значить тобі повезло з колективом і командирами..... Але за всі військові частини Я б не розписувався, армія то "срез общества" і колектив може бути м'яко кажучи різним......
показать весь комментарий
17.07.2025 14:38 Ответить
Причину вже давно виклали .
показать весь комментарий
17.07.2025 14:12 Ответить
Враховуючи той факт що це не строкова служба ніякої дідівщини буде не може апріорі, в от друге більш реально так як обстеження майже не проводиться, і набирають таких мультиків що їм лопату страшно до рук дати, а за зброю я мовчу.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:15 Ответить
myav

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 08.02.2025

З того самого лютневого десанту кацапоботів.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:17 Ответить
******* в вас знайомі.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:17 Ответить
Апріорі не здатен 4-разовий уклоність організувати ******* армію в країні - це нездійсненна мрія при цих мародерах-корупціонерах.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:19 Ответить
Якщо тверезо оцінювати ситуацію, то, це звичайні не уставні відносини, бо, чого б це стрілок зробив ще контрольні постріли в голову.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:21 Ответить
Наслідки бусифікації...все ще по переду..
показать весь комментарий
17.07.2025 14:35 Ответить
Можливо було місце булінгу чи тролінгу (підйобок), слідство покаже, там повно свідків. Прояву дідовщини на своєму досвіді не бачив, підйобки бувають.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:38 Ответить
Нічого "слідство" не покаже. Читайте відповіді тцк.
Скажуть те що потрібно сказати зедібілам.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:41 Ответить
У загиблих були сім'ї, діти. Є достатньо механізмів для припинення цькування, якщо таке має місце. Не раз і не два судили командирів за рукоприкладство. Я не вірю що цього чорта довели. Все стане на свої місця коли він попроситься на обмін. Сподіваюсь його не обмінюватимуть і він роками буде сидіти в колонії де обожнюють карати і ломати ватників.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:50 Ответить
В Україні настрій як перед 1917 року. Верхи нагліють а низи бунтують.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:38 Ответить
75% вже за межею це погано працює??більшість народу крім Києва тупо виживає....
показать весь комментарий
17.07.2025 22:31 Ответить
Якщо фронт завалят то ждіть бунтів.Озброєний нарід не зупиниш нічим.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:40 Ответить
В 1917 році німці підбурювали і фінансували бунт а тепер московити.
показать весь комментарий
17.07.2025 14:41 Ответить
Деякі інструктора б'ють і знущаються над солдатами на полігоні. Стріляти по людям, які тобі нічого не робили не бачу сенсу. Бусифікація дає свої результати. Це наслідки проведення насильницької мобілізації. Людей доводять до того, щоб вони робили такі вчинки. Вцілому дії курсанта засуджую.
показать весь комментарий
17.07.2025 15:29 Ответить
Маємо Те Що Маємо...
показать весь комментарий
17.07.2025 15:33 Ответить
призовник провів оповіщення інстукторів
показать весь комментарий
17.07.2025 16:39 Ответить
Може розголос та шок врятує хлопців від совкових садистів... Будуть знати, тилові щури, що за знущання може швидко прилетіии
показать весь комментарий
17.07.2025 19:20 Ответить
Достатньо однієї скарги щоб почали ї**ти командира який знущається над підлеглими. Не пиши дурні. Ця тварина була завербована, не інакше. Впродовж тижня побачиш новини про те, що він попросився на обмін.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:53 Ответить
Бусифікація завжди була під час воєн, навіть в Штатах. Якщо ухилянти порушують законодавство, чому з ними панькатись? Цей чорт, на моє глибоке переконання, завербований. Має середню освіту, легко піддається впливу. Побачиш новину про його прохання піти на обмін і зрозумієш що я правий.
показать весь комментарий
18.07.2025 10:51 Ответить
Незрозуміла мені ваша позиція. Допустимо він завербований. Але тоді взагалі незрозуміло, чому він розстріляв інструкторів?
показать весь комментарий
21.07.2025 19:12 Ответить
Під час спілкування з побратимами з'являються "цікаві" подробиці. Після зарахування до списків військової частини цей "Стрілець" не налагодив дружніх зв'язків з колективом підроозділу через свою мовчазливість та спокійну натуру, однак у психологічних тестах мав достатній рівень стенів у рівні стресостійкості, адаптації у колективі, товариськості, рівня бойового стресу! Тіхушнік, але "собі на умі". На початку курсу БЗВП чувак негативно відзивався про керівництво центру та висловлювався про небажання проходити службу у ЗСУ та бажання залишити територію України та переїхати до росії!!! Так що всі дурні версії "дідовщини", нестатутки, "бусифікацій" відпадають відразу. А ще раніше був депортований з росії!!!
показать весь комментарий
18.07.2025 10:53 Ответить
Кажуть, затриманий відкрито підтверджував симпатію до рашки. Цей "військовослужбовець" при вчинені вбивства показав особливу жорстокість та високі навички з бойової стрільби (влучання під бронежилет та в шию). Стріляв не просто, а влучно. Підготовлений гад. А в загиблих же залишились сім'ї, діти, рідні. За що??? Беззбройних, зухвало, добиваючи.
Ця сволота, походу, морально не стійкий, любитель "русского міра", над ним можливо працювали куратори. Можливо хоче повернутись знову до раши. Таких лише до стінки а не на обміни
показать весь комментарий
18.07.2025 10:55 Ответить