Мужчина избил лопатой военнослужащего ТЦК на Волыни: ему сообщили о подозрении

12 июля 2025 года во время выполнения служебных обязанностей в селе Дубовое Ковельского района, в рамках проверки военно-учетных документов, на военнослужащего территориального центра комплектования и социальной поддержки было совершено нападение.
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Волынского областного ТЦК и СП.
Как отмечается, около 14:00 неустановленный гражданин, в ответ на законное требование предъявить документы, внезапно нанес военнослужащему два удара лопатой в область лица и рук, после чего с места происшествия скрылся.
"На место происшествия оперативно прибыла следственно-оперативная группа Ковельского районного управления полиции. Лицу, совершившему нападение, объявлено о подозрении по ч.2 ст.350 УКУ", - говорится в сообщении.
Военнослужащий ТЦК был доставлен в травматологический пункт Ковельского МТМО, где после медицинского осмотра диагностирован:
- закрытый косой перелом основной фаланги первого пальца правой кисти без смещения;
- ушибленная рана правой щеки.
Що стало на шляху? Виручило те, що ВСУ, командування ЗСУ,
Serhii Sokolov
@Serhii_Sokolov
·
10 год
офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов'язки згідно Конституції - знищувати окупантів. І всі домовленості впали.
Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті ігеноциду почала крутитися...
Чонгар - то "фігня" - «просто ********»?? Так от вам факти що не потребують розслідувань.
у 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ. - в нуль розформована одна частина.
І згадки про це ви не знайдете ніде - інфу про її
розформування знайдено у судовому рішенні, бо там з ЗП накосячили:
Як ви думаєте без гугля що то за частина - А0229 ? -ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому районі .....
Овруцький район є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь.!!!!!
Тож .. ВЧ А0229 це був зачаток
бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Києва із сторони Білорусі!!
‼️Сформована вона була указом Порошенко.
‼️Розформована указом Зеленського!!!!
І жодної заміни цій бригаді Зеленский не зробив.
Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.
І під цим рішенням стоїть підпис Зеленського
Киянин:
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся "випадковим збігам", які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну. Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточкахУкраїни:
- На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було належної кількості військ, лише прикордонники;- Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону;- Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції,ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону;- За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто "не встигає" це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;- Наприкінці 2021 року були розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом;
- Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ;
- Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують - рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов'язані це робити, зникли;
За дивним збігом обставин (черговий раз) дорога з Чорнобиля стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!
Загалом маємо лише по київському сектору оборони ... Зеленський розформовує війська, що мають
прикривати Київ на напрямку головного удару армії рф та розширює дорогу по якій вони мають наступати ... і робить весь комплекс цих дій з першого дня президентства - не втрачаючи часу.!!
Але ... все це співпадіння????