8076 відвідувачів онлайн

Чоловік побив лопатою військовослужбовця ТЦК на Волині: йому повідомили про підозру

Двох посадовців ЗСУ організували схему в ТЦК Києва та Волині

12 липня 2025 року під час виконання службових обов’язків у селі Дубове Ковельського району, в межах перевірки військово-облікових документів, на військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки було скоєно напад.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Волинського обласного ТЦК та СП.

Як зазначається, близько 14:00 невстановлений громадянин, у відповідь на законну вимогу пред’явити документи, раптово завдав військовослужбовцю два удари лопатою в область обличчя та рук, після чого з місця події зник.

"На місце події оперативно прибула слідчо-оперативна група Ковельського районного управління поліції. Особі, яка скоїла напад, оголошено про підозру за ч.2 ст.350 ККУ", - йдеться у повідомленні.

Військовослужбовця ТЦК було доставлено до травматологічного пункту Ковельського МТМО, де після медичного огляду діагностовано:

  •  закритий косий перелом основної фаланги першого пальця правої кисті без зміщення;
  •  забійна рана правої щоки.
Топ коментарі
+37
Коли ТЦК лупить громадян то це оповiщення, коли iх - це напад.
показати весь коментар
20.07.2025 10:33 Відповісти
+31
‼️Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні. І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір.

Що стало на шляху? Виручило те, що ВСУ, командування ЗСУ,
Serhii Sokolov
@Serhii_Sokolov
·
10 год
офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов'язки згідно Конституції - знищувати окупантів. І всі домовленості впали.

Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті ігеноциду почала крутитися...

Чонгар - то "фігня" - «просто ********»?? Так от вам факти що не потребують розслідувань.
у 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ. - в нуль розформована одна частина.
І згадки про це ви не знайдете ніде - інфу про її
розформування знайдено у судовому рішенні, бо там з ЗП накосячили:
Як ви думаєте без гугля що то за частина - А0229 ? -ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому районі .....
Овруцький район є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь.!!!!!

Тож .. ВЧ А0229 це був зачаток
бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Києва із сторони Білорусі!!

‼️Сформована вона була указом Порошенко.
‼️Розформована указом Зеленського!!!!

І жодної заміни цій бригаді Зеленский не зробив.

Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.
І під цим рішенням стоїть підпис Зеленського
показати весь коментар
20.07.2025 10:44 Відповісти
+30
Він винен.

Киянин:
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся "випадковим збігам", які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну. Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточкахУкраїни:
- На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було належної кількості військ, лише прикордонники;- Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону;- Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції,ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону;- За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто "не встигає" це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;- Наприкінці 2021 року були розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом;
- Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ;
- Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують - рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов'язані це робити, зникли;

За дивним збігом обставин (черговий раз) дорога з Чорнобиля стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!

Загалом маємо лише по київському сектору оборони ... Зеленський розформовує війська, що мають
прикривати Київ на напрямку головного удару армії рф та розширює дорогу по якій вони мають наступати ... і робить весь комплекс цих дій з першого дня президентства - не втрачаючи часу.!!
Але ... все це співпадіння????
показати весь коментар
20.07.2025 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Доречі, я тут виклав кілька відео де військові на рідній мові окупантів множать на нуль тецекунів, також є відео як на мові окупанта тецекуни погрожують українцям розправою. Окупанти триндять своєю балачкою, хоч тут зрозуміло чого, але і патріоти говорять на мові окупанта, дуже цікаво за що йде війна, кацапи воюють за малоросію у складі кацапії, а якарізничні патріоти за малоросію але, типу, незалежну, ну точно не за Україну де все українське. І тут малороське чувирло Собченко аж на гівно сходить так захищає малоросію.
показати весь коментар
20.07.2025 15:51 Відповісти
Звідки тобі,ухилянту і сцикуну знати хто за що воює?Ти ж там не був і не підеш.То заткни пащу і не варнякай. Ти наскільки боягуз,що не те що воювать,навіть своє прізвище боїшся написать,ще там щось береться тлумачить. Базарна ти балаболка.
показати весь коментар
20.07.2025 16:09 Відповісти
Ти хоч знаєш в якому напрямку фронт? 😁 Посміявся з тупого опариша.
показати весь коментар
20.07.2025 16:17 Відповісти
Поки ти собі цицьки наминав і сраку грів по турпутівці ЗСУ обїздив 4 області.Від Лисичанська, Авдіївки до Купяська і кордону з Бєлгородською.Але дивлюсь за цей час розвелось за нашими спинами купа тилової наволочі і обісраних ухилянтів як ти.Як форму бачиш на вулиці,то ховаєшся в жіночому туалеті, чи вже парик і спідницю носиш?
показати весь коментар
20.07.2025 16:55 Відповісти
Лопатою по є*алу....це вже дзвіночок
показати весь коментар
20.07.2025 12:01 Відповісти
Рекомендую для тебе державну програму ;Хочу к своим;
Ось тут заповни заявку.

https://hochuksvoim.com/ru/form/take-me-home
показати весь коментар
20.07.2025 12:05 Відповісти
От цікаво, якщо людина не є ватніком чи зрадником, а просто хоче через рашку виїхати до ЄС чи США - спрацює ця програма? Чи там є запобіжники від цього?
показати весь коментар
20.07.2025 12:11 Відповісти
Є така схема для дебілів.Бачив на допиті полонених одного одесита, який втік в Молдову, звідки до родичів у рашку.Там йому вручили паспорт з куркою і зразу мобілізували.Шкода що не пристрелили падлюку.
показати весь коментар
20.07.2025 14:32 Відповісти
І не кажи. Частина 2 ст.187 ККУ - саме те шо треба, від 7 до 10, хоч і обломав їх селянин. Мало того, що воювати не хочуть, то ще й як розбоєм зайнялись. 6 бичків в хакі з різних базарних ларьків натягли на пики маски, перекрили приватними авто дорогу десь між селами,- що одному селянину робити з шістю розбійниками в чистому полі, як не ? Самоборону ніхто не відміняв і лопатою по щям це законно, коли один проти шести.
показати весь коментар
20.07.2025 13:25 Відповісти
От жеж поганець, катається собі в тилу, думає що за нього має воювати хтось інший, та ще й на людей кидається!

Ну й цей з лопатою теж, звісно, якийсь нервовий.
показати весь коментар
20.07.2025 12:05 Відповісти
показати весь коментар
20.07.2025 12:07 Відповісти
У 90 роках саме так "оповіщували" бандюки й рекетири!
показати весь коментар
20.07.2025 12:11 Відповісти
Я подивився це відео... І не побачив там жодних "тцк". Якісь злочине угрупування намагалося на ДВОХ автівках, в кількості 8 осіб, одягнені в балаклави, напасти на громадянина, перекривши йому рух!
Враховуючи чисельну перевагу нападників, він мав повне право застосувати для самозахисту підручні засоби, в данному випадку - лопату!
Тікали вони дуже оперативно! Схоже це зрозуміли всю протиправність своіх дій!
показати весь коментар
20.07.2025 12:29 Відповісти
Навіть незважаючи на невдалу спробу розбійного нападу їм повинно бути висунуте обвинувачення згідно статті 187, ч 2 ККУ від семи до 10 років, а селянина Клименко мусить нагородити іменною зброєю типу Glock 17 чи Beretta 92FS.
показати весь коментар
20.07.2025 13:32 Відповісти
невстановлений громадянин або: Особі, яка скоїла напад, оголошено про підозру за ч.2 ст.350 ККУ" ?
показати весь коментар
20.07.2025 12:53 Відповісти
Таких вгодованих віщунів в масках та на приватних авто потрібно лупити лопатами всюди і без заморочок. Група з 6-ти осіб в різному однострої заблокувала дорогу приватними авто поза межами населеного пункту, форму можна придбати на любому ринку чи в супермаркеті, масками закриті пики це ознака, що організована банда підготувалась до вчинення злочину. Як інакше можна трактувати такі дії і маскарад, як не спроба розбійного нападу або викрадення чи вичинення насильницьких дій?
показати весь коментар
20.07.2025 13:05 Відповісти
Лопатою по єпалуто не побив , то просто дав ляща . А от аби головою об підлогу , а потім ще й пострибав на грудині .
показати весь коментар
20.07.2025 13:16 Відповісти
Рижий, рижий, конопатий, ТеЦеКа побив лопатой.
показати весь коментар
20.07.2025 13:17 Відповісти
Звідки тобі кацапило знати?Свіжіна,бот щойно зареєстрований.
показати весь коментар
20.07.2025 14:37 Відповісти
Придеться снимать с фронта еще тысяч сто бойцов,что бы противостоять селянам и их потужным лопатам.
показати весь коментар
20.07.2025 13:49 Відповісти
не треба,скоро списки тцкунів та їх титуханів з'являться в реальному розшуку бо як показує історія від гнид завжди позбуваються,мусорів теж ждуть веселі часи,тільки но трумпель замінить зелебобу почнеться прояв подяки від населення,а ще є купа сзч які розуміють хто є причиною їх проблем
показати весь коментар
20.07.2025 14:51 Відповісти
"військовослужбовця ТЦК" якийсь новояз. Він або не військовослужбовець, або військовослужбовець ЗСУ. Третього не дано.
показати весь коментар
20.07.2025 14:50 Відповісти
там все залежить від ситуації,в цій це військовослужбовець,інвалід,з досвідом штурмування тут не точно посадок ччи ганделиків,отримав леща,мамина бубочка та надія,майбутьня проблема для прокльовнів власних дітей
показати весь коментар
20.07.2025 14:54 Відповісти
Є закон про мобілізацію, може пора виконувати його? В Україні робиться диво, замість мобілізувати економіку країни на військові рейки, то це ні, замість мобілізувати резервістів хапають інвалідів. Зрадників України, ТЦК, поліція, прокурори, судді, депутати, які давали присягу захищати народ, та Конституцію України, зрадили присягу. Командування сухопутних військ теж давало присягу неухильно додержуватися Конституції України та законів України. Так хто ви є на самому ділі?Як у такому випадку Україні перемогти? Чи не пора зрадників судити по законах воєнного часу? Тільки не треба казати, що Конституція на паузі, бо тоді гарант Конституції не потрібний, судді Конституційного суду теж не потрібні.
показати весь коментар
20.07.2025 16:06 Відповісти
Сторінка 4 з 4