11436 відвідувачів онлайн

Чоловік побив лопатою військовослужбовця ТЦК на Волині: йому повідомили про підозру

Двох посадовців ЗСУ організували схему в ТЦК Києва та Волині

12 липня 2025 року під час виконання службових обов’язків у селі Дубове Ковельського району, в межах перевірки військово-облікових документів, на військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки було скоєно напад.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Волинського обласного ТЦК та СП.

Як зазначається, близько 14:00 невстановлений громадянин, у відповідь на законну вимогу пред’явити документи, раптово завдав військовослужбовцю два удари лопатою в область обличчя та рук, після чого з місця події зник.

"На місце події оперативно прибула слідчо-оперативна група Ковельського районного управління поліції. Особі, яка скоїла напад, оголошено про підозру за ч.2 ст.350 ККУ", - йдеться у повідомленні.

Військовослужбовця ТЦК було доставлено до травматологічного пункту Ковельського МТМО, де після медичного огляду діагностовано:

  •  закритий косий перелом основної фаланги першого пальця правої кисті без зміщення;
  •  забійна рана правої щоки.
Топ коментарі
+37
Коли ТЦК лупить громадян то це оповiщення, коли iх - це напад.
показати весь коментар
20.07.2025 10:33 Відповісти
+31
‼️Україну готували до здачі оркам. Готували на найвищому рівні. І я не виключаю, що були відповідні словесні і можливо навіть письмові накази правоохоронним органам не чинити опір.

Що стало на шляху? Виручило те, що ВСУ, командування ЗСУ,
Serhii Sokolov
@Serhii_Sokolov
·
10 год
офіцери та бійці, нацгвардія, поліція та прості громадяни почали просто виконувати свої обов'язки згідно Конституції - знищувати окупантів. І всі домовленості впали.

Орків почали мінусувати сотнями і тисячами, пуйло відчув себе покинутим/обманутим лохом, а карусель смерті ігеноциду почала крутитися...

Чонгар - то "фігня" - «просто ********»?? Так от вам факти що не потребують розслідувань.
у 19-20 році Зеленський оголосив оптимізацію та скорочення ЗСУ. - в нуль розформована одна частина.
І згадки про це ви не знайдете ніде - інфу про її
розформування знайдено у судовому рішенні, бо там з ЗП накосячили:
Як ви думаєте без гугля що то за частина - А0229 ? -ТАНКОВИЙ батальйон ДШВ в Овруцькому районі .....
Овруцький район є прикордонним районом, що межує з Республікою Білорусь.!!!!!

Тож .. ВЧ А0229 це був зачаток
бригади, що мала бути розгорнута на прикриття Києва із сторони Білорусі!!

‼️Сформована вона була указом Порошенко.
‼️Розформована указом Зеленського!!!!

І жодної заміни цій бригаді Зеленский не зробив.

Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.
І під цим рішенням стоїть підпис Зеленського
показати весь коментар
20.07.2025 10:44 Відповісти
+30
Він винен.

Киянин:
Читаю відкриті джерела інформації і дивуюся "випадковим збігам", які сталися в перший тиждень вторгнення Мордору в Україну. Наведу приклади подій, які відбувалися одночасно в різних куточкахУкраїни:
- На кордоні з Білоруссю на момент вторгнення не було належної кількості військ, лише прикордонники;- Більшу частину військ Нацгвардії вивели з аеродрому Гостомель, залишивши лише 150 строковиків на охорону;- Аеропорт Жуляни залишився без охорони взагалі. Ні поліції,ні національної гвардії. Генерал Кривонос, який на той час не мав посади і волонтери облили злітно-посадкові смуги Жулян мастилами та взяв аеропорт під охорону;- За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ перекинути всі війська з Харківського напрямку до зони ООС, і просто "не встигає" це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації;- Наприкінці 2021 року були розчищені всі проходи з окупованого Криму на територію України, а орки за добу виявляться аж під Миколаєвом;
- Майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери, передані Великою Британією та США на момент вторгнення, знаходяться на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано ЗСУ;
- Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський експортують - рятують Стугни та Нептуни, не маючи жодних повноважень, а чиновники, які зобов'язані це робити, зникли;

За дивним збігом обставин (черговий раз) дорога з Чорнобиля стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора!

Загалом маємо лише по київському сектору оборони ... Зеленський розформовує війська, що мають
прикривати Київ на напрямку головного удару армії рф та розширює дорогу по якій вони мають наступати ... і робить весь комплекс цих дій з першого дня президентства - не втрачаючи часу.!!
Але ... все це співпадіння????
показати весь коментар
20.07.2025 10:43 Відповісти

Завантаження...