10674 посетителя онлайн

Женщины с медицинским образованием будут автоматически зачисляться на воинский учет, - Кабмин

медик

Кабинет Министров Украины изменил порядок постановки на воинский учет женщин с медицинским или фармацевтическим образованием. Отныне их будут зачислять автоматически, без необходимости в личном присутствии.

Об этом сообщил представитель правительства в Верховной Раде Тарас Мельничук, передает Цензор.НЕТ.

Обновленный порядок также предусматривает передачу соответствующей информации от учебных заведений и территориальных центров комплектования (ТЦК) в реестр военнообязанных "Оберіг". Механизм внесения данных в реестр также усовершенствовали.

На воинский учет подлежат женщины с медицинским и фармацевтическим образованием независимо от специализации - это касается врачей, медсестер, провизоров, массажистов, операторов оборудования и тому подобное.

Такие женщины могут получить отсрочку от мобилизации, в частности, в случае воспитания трех и более детей, ухода за ребенком с инвалидностью или по состоянию здоровья.

Топ комментарии
+9
О, то їм не знадобиться йти на поклін до ТЦК, щоб "обновити данні"?
А ще є чудова пропозиція для тцкунів - зупиняти всіх підряд жінок і перевіряти, чи не фармацевти вони часом?
показать весь комментарий
30.07.2025 14:41 Ответить
+6
Тепер жінки не підуть вчитися в медичні ВУЗи. Ніхто не хоче бути ресурсом у війні.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:05 Ответить
+5
Вони самі собі комісія.
показать весь комментарий
30.07.2025 14:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І це добре.
Бо на цивілці лікарі скоро будуть смоктати гасла Зеленського з 2019 року замість зарплатні.
показать весь комментарий
30.07.2025 14:35 Ответить
Отже, більше молоді піде в педагогічні ВНЗ.
У вчителів зарплатня при Зеленському зросла до 4 тис. доларів на місяць 💸 💰
Навіщо їм та медицина? 🤭
показать весь комментарий
30.07.2025 14:46 Ответить
Вчителів у Харкові тцкуни б'ють за те, що у них є відстрочка...
Тому це теж небезпечно
показать весь комментарий
30.07.2025 15:07 Ответить
Маєте правду!
І тут засада...
Тоді в СБУ або поліцію.
Зеленський якраз штат працівників СБУ збільшує.
Чим ближче буде кінець війни, тим більше Вові буде потрібно силовиків.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:40 Ответить
Це чудова новина. А боргових зобов'язань на них не навішають, без особистої присутності? Дякуємо!
показать весь комментарий
30.07.2025 14:37 Ответить
Без медкомісії?
показать весь комментарий
30.07.2025 14:39 Ответить
Вони самі собі комісія.
показать весь комментарий
30.07.2025 14:40 Ответить
Думаю, через пару тижнів - почнуть ставити на облік й призивати жінок з технічною освітою...

Буду чекати на повістку))
показать весь комментарий
30.07.2025 14:42 Ответить
О, то їм не знадобиться йти на поклін до ТЦК, щоб "обновити данні"?
А ще є чудова пропозиція для тцкунів - зупиняти всіх підряд жінок і перевіряти, чи не фармацевти вони часом?
показать весь комментарий
30.07.2025 14:41 Ответить
Та відразу по медзакладах рейди)))

Тільки їх там так відметелять..
показать весь комментарий
30.07.2025 14:44 Ответить
От чому кацапських тролів тут не деактивують?
показать весь комментарий
30.07.2025 15:03 Ответить
Вже за пять-десять років люді нікому не будуть потрібні, їх замінять роботи під управлінням ШІ... їм будуть плати, щоб не розмножувались, так як їх труд нікому не буде потрібний...
https://bezpeka-veritas.com.ua/robot-humanoid-unitree-g1-edu-advanced-u2/
https://www.youtube.com/watch?v=v1Q4Su54iho
показать весь комментарий
30.07.2025 15:15 Ответить
Як енергетик можу сказати - ніякий ШІ не відновить вам електропостачання - всі ми пам'ятаємо 22-24-і рр. Ніякий ШІ не залізе на електроопору і не відновить ЛЕП. Звісно, деяки професії відійдуть в минуле - як сталося з купую професій минулого сторіччя - телеграфістки тощо. Так що особисто я не переживаю

PS. Ну і якщо у вас в полі зламалася коробка передач в тракторі - тим більше ніякий ШІ вам її не зладнає
показать весь комментарий
30.07.2025 15:20 Ответить
Ремонтувати будуть роботи гуманоїди, вже наступного року такі моделі будуть доступні, окрім Китаю їх розробляє Тесла і Амазон, ШІ запросто оцінить поломку ЛЕП чи трактора і надасть варіанти можливого ремонту. По прогнозам 27 рік стане роком масового впровадження роботозованих гуманоїдів.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:30 Ответить
ШІ це не інтелект взагалі - відрубіть йому інтернет і щось спитайте

PS. Робот-гуманоїд Т-800 з зовнішністю Шварца буде ремонтувати коробку передач у трактора в полі - зрозуміло
показать весь комментарий
30.07.2025 15:36 Ответить
Спочатку очевидно, що їх придбають компанії на Заході, де середня заробітна плата становить 5 тис. $ і такі роботи себе окуплять за два роки. Ніяких страйків, профсоюзів, відпусток... Так для роботи і управління потрібен буде постійний зв'язок робота з інтернетом, але швидкості 5G, буде вповні достатньо.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:45 Ответить
Як напишете фантастичне оповідання - я буду першим на примірник книжки з автографом автора
показать весь комментарий
30.07.2025 15:46 Ответить
Тепер жінки не підуть вчитися в медичні ВУЗи. Ніхто не хоче бути ресурсом у війні.
показать весь комментарий
30.07.2025 15:05 Ответить
Якщо чесно не знав, що ця радянська норма була скасована..те ж саме і пл звязківцям
показать весь комментарий
30.07.2025 15:40 Ответить
а чому з чоловіками так не можна?
показать весь комментарий
30.07.2025 16:24 Ответить
Цікавенннооо ..А якщо людина з медичною освітою 15 років назад звільнилась і працює парикмахером візажистом ? Що тоді ?
показать весь комментарий
31.07.2025 00:24 Ответить